Przejdź do treści
Strona główna » ZUS dofinansowanie 2024 » LISTA RANKINGOWA – WYNIKI PROGRAMU DOFINANSOWANIE ZUS 2021/2022

LISTA RANKINGOWA – WYNIKI PROGRAMU DOFINANSOWANIE ZUS 2021/2022

Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
1
1
6851005489
43
30 000,00
Zakwalifikowany
30 000,00
P.P.H. „HAPRO” S.C. D.WAL, Z.WAL, A.WAL
2
2
7881182268
43
25 000,00
Zakwalifikowany
55 000,00
USŁUGOWY ZAKŁAD MALARSKO-TAPECIARSKI „RYSIK” SP.C. PAWEŁ SIKORSKI, ANDRZEJ RYBARCZYK
3
3
7561010583
42
25 450,00
Zakwalifikowany
80 450,00
DARIUSZ KOTELUK ZAKŁAD USŁUGOWY
4
3
5932596258
42
27 990,00
Zakwalifikowany
108 440,00
PROKAB MACIEJ NOWAK
5
4
7812011606
41
21 342,96
Zakwalifikowany
129 782,96
TOP-SYSTEM SP. Z O.O.
6
5
5010073196
41
173 644,00
Zakwalifikowany
303 426,96
„DANPOL” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA
7
6
7560004942
41
29 290,72
Zakwalifikowany
332 717,68
BUDOPAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8
7
9121276243
40
30 900,00
Zakwalifikowany
363 617,68
WYRĄB DREWNA, WYWÓZ DREWNA I PIELĘGNACJA DRZEW I KRZEWÓW JERZY HELIK
9
7
9930252137
40
30 900,00
Zakwalifikowany
394 517,68
F.H.U.P. „DREW-TOM” JANUS TOMASZ
10
8
8771470558
40
25 799,97
Zakwalifikowany
420 317,65
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KURZĘTNIKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11
8
6322010438
40
7 656,00
Zakwalifikowany
427 973,65
VENTIX SERWIS TOMASZ BANAŚ SPÓŁKA JAWNA
12
9
9910226622
39
20 920,00
Zakwalifikowany
448 893,65
ARTBUD TOMASZ CZOK
13
10
7632111476
39
20 176,00
Zakwalifikowany
469 069,65
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „DANEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
14
11
6310014293
39
45 408,00
Zakwalifikowany
514 477,65
INSTALACJE SANITARNE WALDEMAR SZOSTAK
15
12
8272312870
39
25 376,00
Zakwalifikowany
539 853,65
FIRMA BUDOWLANA KOWALSKI SEBASTIAN
16
13
7471384601
39
30 000,00
Zakwalifikowany
569 853,65
KINSTAL KRYSTYNA RAK
17
14
5761464744
38
29 548,35
Zakwalifikowany
599 402,00
OGRODNICTWO ANNA MENDLA-OLEKSOWICZ
18
15
7692185550
38
58 154,96
Zakwalifikowany
657 556,96
JKM MATEUSZ PÓLKOWSKI
19
15
6551759422
38
32 843,15
Zakwalifikowany
690 400,11
SMART FORMS MAŁGORZATA RACHWAŁ
20
16
7671416441
38
22 347,00
Zakwalifikowany
712 747,11
„POZIOM” PIOTR POZIOMSKI
21
17
6551930910
38
30 000,00
Zakwalifikowany
742 747,11
ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22
18
7872107008
38
209 000,00
Zakwalifikowany
951 747,11
LUKSIS MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23
18
5520103766
38
26 076,00
Zakwalifikowany
977 823,11
GRAN-PŁYT JACEK SZPAK
24
18
9211034176
38
7 095,59
Zakwalifikowany
984 918,70
A.M.C GRANIT KAMIENIARSTWO MAREK CZERNIJ
25
19
6310103602
38
49 833,00
Zakwalifikowany
1 034 751,70
ZAKŁAD INSTALACJI BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
26
19
8641721890
38
123 071,19
Zakwalifikowany
1 157 822,89
BALTICA MEDIA JAN BUDZYŃ
27
19
9591256812
38
6 582,96
Zakwalifikowany
1 164 405,85
TOMASZ MAJKA ZAKŁAD PIEKARNICZY
28
20
9910265065
38
25 000,00
Zakwalifikowany
1 189 405,85
IZOLACJAPUR PAWEŁ PIASECKI
29
21
6991453360
37
209 792,00
Zakwalifikowany
1 399 197,85
ROBERT KOWALSKI, KAROL KOWALSKI „STOLARSTWO” SPÓŁKA JAWNA
30
21
5891034870
37
140 000,00
Zakwalifikowany
1 539 197,85
TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C. ZDZISŁAW NADOLSKI, RAFAŁ JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKI
31
21
8681643914
37
53 136,00
Zakwalifikowany
1 592 333,85
HARDWOOD MARCIN WIŚNIOWSKI
32
21
7792430210
37
160 386,30
Zakwalifikowany
1 752 720,15
ADJATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
33
21
9461839165
37
43 577,05
Zakwalifikowany
1 796 297,20
FAREX SŁAWOMIR PAWELEC
34
21
6452363336
37
30 800,00
Zakwalifikowany
1 827 097,20
DAMIAN ŚWIERC „STOLLDREW” ZAKŁADPRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY
35
22
6111003068
37
184 052,00
Zakwalifikowany
2 011 149,20
GADOMSKI JERZY JERZY GADOMSKIPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „JURO – TRANS”
36
23
8842304176
37
49 372,50
Zakwalifikowany
2 060 521,70
„DOLMEB” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEZIALNOŚĆIĄ
37
23
7162542864
37
87 336,92
Zakwalifikowany
2 147 858,62
ABIMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
38
23
9581682068
37
28 318,52
Zakwalifikowany
2 176 177,14
MECHANIKA RADMOR SP. Z O.O.
39
24
8441861238
37
85 142,80
Zakwalifikowany
2 261 319,94
MAGDALENA LISZKOWSKA – „KAM-BUD”
40
24
5451670840
37
42 003,13
Zakwalifikowany
2 303 323,07
P.H.U. „EMAS” BARTŁOMIEJ RUDNIK
41
25
6392008872
37
48 653,63
Zakwalifikowany
2 351 976,70
PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIAGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
42
25
5542979690
37
54 334,33
Zakwalifikowany
2 406 311,03
WORK 24 SP. Z O.O.
43
25
9561008009
37
18 308,18
Zakwalifikowany
2 424 619,21
TO-TUR TORUŃSKA TURYSTYKA ELŻBIETA OLSZEWSKA; DOM LEGEND
44
26
5213482008
37
30 000,00
Zakwalifikowany
2 454 619,21
INTERFIBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
45
27
8860000340
37
35 924,17
Zakwalifikowany
2 490 543,38
UZDROWISKO SZCZAWNO-JEDLINA SPÓŁKA AKCYJNA
46
28
6981527536
37
130 250,00
Zakwalifikowany
2 620 793,38
ZPHU CIESIELSTWO-DEKARSTWO PAWEŁ RZYSKI
47
28
7842268445
37
28 777,57
Zakwalifikowany
2 649 570,95
MARCIN KOWALSKI MIKO-TRANS
48
28
7543222010
37
51 864,25
Zakwalifikowany
2 701 435,20
GALLTRON ENERGY PIOTR GALLUS
49
28
9570895004
37
132 154,00
Zakwalifikowany
2 833 589,20
STOMATOLOGIA ORZECHOWSCY S.C.
50
28
9181007104
37
44 439,71
Zakwalifikowany
2 878 028,91
P.H.U. „ERNI”KUCHARSKI ANTONI
51
28
7342552166
37
80 000,00
Zakwalifikowany
2 958 028,91
RAFAŁ JAWORSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE; AGROTURYSTYKA
52
28
7151759519
37
81 640,00
Zakwalifikowany
3 039 668,91
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY „PRIMADENT” ANNA WĘDA-MAZUR
53
28
9910062965
37
45 165,99
Zakwalifikowany
3 084 834,90
P.P.H.U. MAREK MATYSEK
54
28
1231250884
37
65 340,00
Zakwalifikowany
3 150 174,90
MILDMED MAGDALENA ZAGRODZKA-WENTA
55
28
7162748689
37
106 398,76
Zakwalifikowany
3 256 573,66
SM-BUD MATEUSZ STEFANIAK

56
28
7561668288
37
47 697,10
Zakwalifikowany
3 304 270,76
HALINA WALOSZEK
57
29
5272590567
37
30 000,00
Zakwalifikowany
3 334 270,76
IMT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
58
30
8671397709
36
30 800,00
Zakwalifikowany
3 365 070,76
USŁUGI LEŚNE „ATUT” – ZBIGNIEW CUDO
59
31
5783121431
36
34 084,06
Zakwalifikowany
3 399 154,82
BBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
60
32
9930656917
36
24 235,00
Zakwalifikowany
3 423 389,82
ZABELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
61
33
7722406703
36
123 966,29
Zakwalifikowany
3 547 356,11
WOODLAB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
62
33
5510007802
36
65 732,94
Zakwalifikowany
3 613 089,05
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA „BRYDEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄ
63
34
8470000102
36
60 000,00
Zakwalifikowany
3 673 089,05
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLECKU
64
34
6381599473
36
21 549,00
Zakwalifikowany
3 694 638,05
WZD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALANOŚCIĄ
65
34
5471011402
36
69 089,95
Zakwalifikowany
3 763 728,00
CD SPÓŁKA AKCYJNA
66
34
7631885454
36
29 475,00
Zakwalifikowany
3 793 203,00
BACCA FILIP BIERBASZ
67
35
9730653110
36
25 029,00
Zakwalifikowany
3 818 232,00
„BGM” BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ
68
36
8982248957
36
9 760,00
Zakwalifikowany
3 827 992,00
KANIOWSCY SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
69
37
6571197364
36
28 536,00
Zakwalifikowany
3 856 528,00
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWO – HANDLOWE „KAR-WAT” JOLANTA KARWAT
70
37
6762567518
36
15 705,90
Zakwalifikowany
3 872 233,90
EURODENT CENTRUM SDENTYSTYKI PÓŁKA CYWILNA
71
37
7781381376
36
45 600,00
Zakwalifikowany
3 917 833,90
NZOZ TERAPIA DENS K. PRUS-GŁOWACKA, J. CERKASKA-KONIECZNA, A. ZWIERZYNSKA-MUSZYNSKA – SPÓŁKA JAWNA
72
37
5560013153
36
109 476,96
Zakwalifikowany
4 027 310,86
STANISŁAW ZDEBKO „BOSTA” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
73
37
6832086914
36
121 852,02
Zakwalifikowany
4 149 162,88
RENOMA AGATA SPRINGER, ŁUKASZ SPRINGER SPÓŁKA CYWILNA
74
37
6842538909
36
30 000,00
Zakwalifikowany
4 179 162,88
MARCIN DUBIS PERFECT SERVICE
75
37
7541091489
36
30 900,00
Zakwalifikowany
4 210 062,88
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH IADMINISTRACJI W OPOLU
76
38
8222358605
36
60 750,96
Zakwalifikowany
4 270 813,84
DAMIAN WĄSIEWICZ DOMIST
77
38
7821737745
36
66 825,98
Zakwalifikowany
4 337 639,82
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO – USŁUGOWE „BUDOPOL – POZNAŃ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
78
39
7371032587
36
25 000,00
Zakwalifikowany
4 362 639,82
ANNA TWARÓG SIMPLYQ (POPRZEDNIO: TWARÓGANNA MAGIELEK)
79
40
6990002106
35
50 594,00
Zakwalifikowany
4 413 233,82
ROBERT KOWALSKI ROBERT KOWALSKI „STOLARSTWO”
80
40
7712337395
35
326 643,00
Zakwalifikowany
4 739 876,82
RUNODREW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
81
40
5951394768
35
339 594,00
Zakwalifikowany
5 079 470,82
DOMAT SP.ZO.O.
82
41
6191450377
35
164 796,63
Zakwalifikowany
5 244 267,45
USŁUGI I PRODUKCJA STOLARSKA GRZEGORZ PIETRZAK
83
41
8711644635
35
140 000,00
Zakwalifikowany
5 384 267,45
KLAUDIA MENDYS-ORŁOWSKA HAPPY BRAND
84
42
8470001107
35
206 456,00
Zakwalifikowany
5 590 723,45
„GICOR” PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWEJÓZEF ZENON KISIELEWSKI
85
42
5990203749
35
108 115,86
Zakwalifikowany
5 698 839,31
ZAKLAD HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNY „ZOTOMAR” ZOFIA MARĆ
86
42
7123295077
35
168 310,00
Zakwalifikowany
5 867 149,31
ERGOSFERA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
87
42
7441011775
35
39 640,14
Zakwalifikowany
5 906 789,45
BOGUSŁAW PRYBA PRYMET
88
43
5223013752
35
55 000,00
Zakwalifikowany
5 961 789,45
EL-BOX KRASZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
89
43
7961010747
35
48 615,02
Zakwalifikowany
6 010 404,47
CERAMIKA GZOWICE S.C. LESZEK ŻACZEK, PAWEŁ ŻACZEK, EWA ŻACZEK
90
43
9542744500
35
203 110,90
Zakwalifikowany
6 213 515,37
CADESIGNER ENGINEERING SP. Z O.O.
91
43
7130205804
35
76 212,00
Zakwalifikowany
6 289 727,37
JERZY MALCZAK ZAKŁAD KAMIENIARSKI , MARMUR , GRANIT
92
43
7550007241
35
206 188,44
Zakwalifikowany
6 495 915,81
SPÓŁDZIELNIA PIONIER
93
43
7742372947
35
65 158,86
Zakwalifikowany
6 561 074,67
STOLMAX MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
94
44
5252368943
35
86 227,29
Zakwalifikowany
6 647 301,96
NAFTOREMONT – NAFTOBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
95
45
9860253395
35
30 000,00
Zakwalifikowany
6 677 301,96
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z O.O. W WOLINIE
96
46
5212275052
35
31 000,00
Zakwalifikowany
6 708 301,96
ADIM DOROTA NIEZABITOWSKA-PAWLIKOWSKA
97
46
7361267656
35
30 000,00
Zakwalifikowany
6 738 301,96
CIĄGŁO-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE MARIA CIĄGŁO
98
46
6631830300
35
53 564,94
Zakwalifikowany
6 791 866,90
SZMIT ROBERT KLIMASKO
99
47
6161549384
35
30 077,77
Zakwalifikowany
6 821 944,67
DROMOSTTOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
100
48
5221004766
35
23 565,60
Zakwalifikowany
6 845 510,27
AUTOMATECH SP. Z O.O.
101
48
6811122421
35
89 666,35
Zakwalifikowany
6 935 176,62
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KAZIMIERZ DĄBROWSKI
102
48
7871370726
35
198 722,48
Zakwalifikowany
7 133 899,10
1.ZPHU „DPR” PRZEMYSŁAW RUNOWSKI
103
49
8181554805
35
101 226,79
Zakwalifikowany
7 235 125,89
KK JASIŃSCY CENTRUM STOMATOLOGICZNEKRZYSZTOF JASIŃSKI
104
50
9671149797
35
37 740,32
Zakwalifikowany
7 272 866,21
PRZYCHODNIA GDAŃSKA SP. Z O.O.
105
51
6783148577
35
93 235,60
Zakwalifikowany
7 366 101,81
STOMATOLOGIA ALEKSANDRA SZEWCZYK, MICHAŁ SZEWCZYK S.C.
106
51
7382118944
35
90 370,86
Zakwalifikowany
7 456 472,67
ŁUKASZ WILCZKIEWICZ FIRMA INSTALACYJNO-BUDOWLANA”ELEKTRON”
107
51
5931511337
35
25 227,70
Zakwalifikowany
7 481 700,37
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA „ADWIL” WIOLETTA DRĄG
108
51
5213627435
35
25 000,00
Zakwalifikowany
7 506 700,37
ROKO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
109
51
8170011745
35
27 601,20
Zakwalifikowany
7 534 301,57
PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI SANITARNYCH „EMPIS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
110
51
5882134537
35
203 238,00
Zakwalifikowany
7 737 539,57
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 1 KATARZYNA SZALEWSKA
111
51
9441028328
35
30 000,00
Zakwalifikowany
7 767 539,57
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE, UL.KRAKOWSKA 55
112
51
7811954381
35
72 588,35
Zakwalifikowany
7 840 127,92
„ALTER ENERGIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
113
52
5213672594
35
15 971,64
Zakwalifikowany
7 856 099,56
PROCONST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
114
53
5810005285
35
92 359,18
Zakwalifikowany
7 948 458,74
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO „CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

115
54
5862339779
35
75 656,46
Zakwalifikowany
8 024 115,20
MGMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
116
54
5481120765
35
14 279,19
Zakwalifikowany
8 038 394,39
GRAND NIERUCHOMOŚCI MARCIN NOGAL
117
54
6762273053
35
77 485,60
Zakwalifikowany
8 115 879,99
FILIP OBRĄPALSKI FILIP OBRĄPALSKI GABINET STOMATOLOGICZNY
118
54
5372458057
35
30 000,00
Zakwalifikowany
8 145 879,99
PORZĄDECZEK USŁUGI SPRZĄTAJĄCE IWONA PYTKA
119
54
7352524125
35
73 170,00
Zakwalifikowany
8 219 049,99
URYGA DANIEL GABINET STOMATOLOGICZNY
120
54
5242871505
35
102 340,00
Zakwalifikowany
8 321 389,99
SYMPATIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
121
54
7343554210
35
29 098,58
Zakwalifikowany
8 350 488,57
GRZEGORZ BORKOWSKI GRAVITYROPEACCESS WORK
122
54
7342580286
35
29 040,26
Zakwalifikowany
8 379 528,83
WOJCIECH BORKOWSKI ACROPHOBIA ALPINIZMPRZEMYSŁOWY
123
54
8411630221
35
76 596,30
Zakwalifikowany
8 456 125,13
A-DENTAL INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. DENT. AGNIESZKA KULWIKOWSKA
124
54
8151724438
35
50 999,00
Zakwalifikowany
8 507 124,13
USŁUGI BUDOWLANO ¬INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ
125
54
8691670309
35
106 158,70
Zakwalifikowany
8 613 282,83
NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE ANETACZYŻ-OJCZYK
126
54
6192025883
35
92 065,60
Zakwalifikowany
8 705 348,43
KRISDENT S.C. KATARZYNA I PAWEŁ WARTECCY
127
54
5492134067
35
81 280,00
Zakwalifikowany
8 786 628,43
KATARZYNA JAROŃ-GĄSIOREK OLWIK STOMATOLOGIA
128
54
7791333203
35
68 665,60
Zakwalifikowany
8 855 294,03
HUBERT JANKIEWICZ-CIESZYŃSKIDENTESPORADNIA STOMATOLOGICZNA
129
54
7370002615
35
85 000,00
Zakwalifikowany
8 940 294,03
FIRMA BUDOWLANA „SOW-BUD” SOJKA WIESŁAW
130
54
9111910508
35
30 000,00
Zakwalifikowany
8 970 294,03
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „GOLDEN KLIMAT” PRZEMYSŁAW GOŁDYN
131
54
5562447275
35
36 402,37
Zakwalifikowany
9 006 696,40
DAWID GŁOWICKI PRESTIGE
132
54
7773230645
35
106 380,00
Zakwalifikowany
9 113 076,40
LOS DIENTES S.C. ALEKSANDRA I KRZYSZTOF WYREMBELSCY
133
55
4660428114
35
29 028,00
Zakwalifikowany
9 142 104,40
Z INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
134
56
9442261558
35
30 000,00
Zakwalifikowany
9 172 104,40
MK TRADING MICHAŁ KOTARBA
135
57
6172049679
34
132 100,00
Zakwalifikowany
9 304 204,40
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE PAWEŁ WDOWCZYK
136
58
5272781037
34
179 864,00
Zakwalifikowany
9 484 068,40
VINGBERG POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
137
58
8842337230
34
50 000,00
Zakwalifikowany
9 534 068,40
ODLEWNIA „ŚWIDNICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
138
58
6850002738
34
206 640,00
Zakwalifikowany
9 740 708,40
ZBIGNIEW WAL ZAKŁAD GALANTERII DRZEWNEJ
139
58
5741808117
34
49 913,28
Zakwalifikowany
9 790 621,68
AKWIB SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
140
58
8581297743
34
44 194,40
Zakwalifikowany
9 834 816,08
„KONSBUD” PROJEKTOWANIE I REALIZACJAKONSTRUKCJI BUDOWLANYCH PRZEMYSŁAWŻUROWSKI
141
58
5910007639
34
9 221,31
Zakwalifikowany
9 844 037,39
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE DREWAR JAN WARDYN
142
59
6292467296
34
30 000,00
Zakwalifikowany
9 874 037,39
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODAROWANIA ODPADAMI
143
60
1230850464
34
39 414,79
Zakwalifikowany
9 913 452,18
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „DANSTONE” DANIEL DŁUGOŁĘCKI
144
61
6842488577
34
70 403,94
Zakwalifikowany
9 983 856,12
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU WŁÓKIENNICZEGO „FILTREX” S.C. P. JARECKI, M. SZMIDT
145
61
7861660138
34
140 000,00
Zakwalifikowany
10 123 856,12
DOMASZ TOMASZ WALIGÓRA
146
62
8381601099
34
100 820,42
Zakwalifikowany
10 224 676,54
DARIO-STONE USŁUGI KAMIENIARSKIE DARIUSZ ROSA
147
62
5911210130
34
111 588,00
Zakwalifikowany
10 336 264,54
ZAKŁAD KAMIENIARSKI ROBERT ŚWIECZKOWSKI
148
62
8411399166
34
140 000,00
Zakwalifikowany
10 476 264,54
MEBLE KRASOŃ ARKADIUSZ KRASOŃ
149
62
7550009719
34
55 645,00
Zakwalifikowany
10 531 909,54
BETONIARSTWO-KAMIENIARSTWO EXPORT-IMPORT SPÓŁKA CYWILNA
150
62
5993228419
34
140 000,00
Zakwalifikowany
10 671 909,54
TECH SYSTEM SP. Z O.O.
151
63
5540384946
34
20 210,00
Zakwalifikowany
10 692 119,54
BETPOL S.A.
152
64
9680440635
34
15 280,30
Zakwalifikowany
10 707 399,84
DPF SYSTEM KRZYSZTOF KAŹMIERSKI
153
64
7352800619
34
50 000,00
Zakwalifikowany
10 757 399,84
IWS ARTUR KUCZKOWICZ
154
64
7692220648
34
27 567,00
Zakwalifikowany
10 784 966,84
SERWIS HANDLOWO USŁUGOWY „ELEKTROTEAM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIELNOŚCIĄ
155
65
7871698645
34
82 314,83
Zakwalifikowany
10 867 281,67
S- AUTOMATIC SŁAWOMIR SŁOMIŃSKI
156
65
7393263495
34
76 326,40
Zakwalifikowany
10 943 608,07
SALMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
157
65
6831439931
34
30 000,00
Zakwalifikowany
10 973 608,07
P.P.H.U. KAP – RYS PLAND DARIUSZ RYŚ
158
65
7282789188
34
28 767,61
Zakwalifikowany
11 002 375,68
BARTOLINI AIR MAINTENANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
159
65
7312067561
34
75 623,04
Zakwalifikowany
11 077 998,72
DRUM SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF ZIMOCH, TOMASZ CHAŁACZKIEWICZ
160
65
5581380951
34
49 446,90
Zakwalifikowany
11 127 445,62
MTB TRZEBINSCY SP.J.
161
65
6612373646
34
339 000,00
Zakwalifikowany
11 466 445,62
AGROPLASTMET RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
162
66
6423192205
34
68 054,68
Zakwalifikowany
11 534 500,30
EL-MONTER INSTALACJE I POMIARY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
163
66
9570871512
34
52 750,00
Zakwalifikowany
11 587 250,30
COLD SYSTEM SP Z O.O.
164
66
6772281255
34
37 368,58
Zakwalifikowany
11 624 618,88
FIRMA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA TAKBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
165
66
5780002134
34
35 129,06
Zakwalifikowany
11 659 747,94
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „KOMPAKT” SPÓKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
166
67
8262015001
34
81 640,00
Zakwalifikowany
11 741 387,94
DENTOLANDIA KLAUDIA ZALEWSKA
167
67
7561948272
34
23 908,68
Zakwalifikowany
11 765 296,62
F.I.MANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
168
67
5862091500
34
100 630,00
Zakwalifikowany
11 865 926,62
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JUSTYNA DOLATA-STRYCHOWSKA
169
67
8133776028
34
30 000,00
Zakwalifikowany
11 895 926,62
EKO-GAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
170
67
9552372483
34
22 195,00
Zakwalifikowany
11 918 121,62
ALPINDACH GRZEGORZ BEDNAREK SPÓŁKA JAWNA
171
67
7341106708
34
47 500,00
Zakwalifikowany
11 965 621,62
KLÓSKA HENRYK FIRMAREMONTOWO-BUDOWLANA
172
67
8321006128
34
24 630,50
Zakwalifikowany
11 990 252,12
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHAOS DESIGN BARTOS ROBERT
173
67
7393895841
34
78 040,00
Zakwalifikowany
12 068 292,12
2MPROJEKT SPÓŁKA CYWILNA JANKOWSKI MICHAŁ, JAKUBOWSKI MAREK

174
67
7343223499
34
50 000,00
Zakwalifikowany
12 118 292,12
RITAPOL GROUP ANDRZEJ ROSIEK
175
68
5342328574
34
84 048,00
Zakwalifikowany
12 202 340,12
BABYCAM PAWEŁ CHODKOWSKI
176
69
8871813779
34
25 000,00
Zakwalifikowany
12 227 340,12
PAŁAC TOMICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
177
69
9181003951
34
59 962,40
Zakwalifikowany
12 287 302,52
GENESIS STOMATOLOGIA I MEDYCYNA JANUSZ GOCH
178
69
5361025538
34
54 153,59
Zakwalifikowany
12 341 456,11
CENTRUM STOMATOLOGII DENT-MEDANNA OLTON
179
69
8441846865
34
128 080,00
Zakwalifikowany
12 469 536,11
GABINET STOMATOLOGICZNY EURODENT AGNIESZKA CIMOCHOWSKA
180
69
1230058877
34
88 393,60
Zakwalifikowany
12 557 929,71
KLINIKA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ DIAMOND DENTAL ISTVÁN TÁNCZOS
181
69
7811621975
34
50 113,60
Zakwalifikowany
12 608 043,31
SOLSERVICE DARIUSZ SOŁTYS
182
69
8212391328
34
64 240,80
Zakwalifikowany
12 672 284,11
DENTICA STOMATOLOGIA LIDIA I FILIP OLESZCZUK SPÓŁKA JAWNA
183
69
5422454619
34
83 235,60
Zakwalifikowany
12 755 519,71
MAHMOUD MALA NZOZ MALA-DENTAL
184
69
7792509360
34
80 590,59
Zakwalifikowany
12 836 110,30
KWIATEK DENTAL CLINIC SP. Z O.O.
185
69
5472111287
34
44 560,00
Zakwalifikowany
12 880 670,30
STOMATOLOGIA MACIEJ PIETRZKO
186
69
9251062210
34
59 747,20
Zakwalifikowany
12 940 417,50
ALLMED CENTRUM MEDYCZNE ALINA WACHOWIAK
187
69
6340032611
34
41 440,00
Zakwalifikowany
12 981 857,50
KRZYSZTOF MRÓZ MED CENTRUM
188
69
8952003228
34
31 145,60
Zakwalifikowany
13 013 003,10
EWAMEDCARE SP. Z O.O.
189
69
7671096491
34
175 075,47
Zakwalifikowany
13 188 078,57
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY WALD-BUD WALDEMAR CHART
190
69
5851427505
34
89 120,00
Zakwalifikowany
13 277 198,57
MEDYCYNA SPECJALISTYCZNA ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
191
69
8691708733
34
47 368,96
Zakwalifikowany
13 324 567,53
MARIUSZ HABEL DOM-BUD
192
69
6572789641
34
127 595,19
Zakwalifikowany
13 452 162,72
P.P.H.U. JUMAR S.C. TECHNIKA DIAMENTOWA JAN LISTWAN JERZY TWOREK
193
69
7561506083
34
104 629,00
Zakwalifikowany
13 556 791,72
SAID RAYAD NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKIZDROWOTNEJ „SAMED”
194
69
7252304625
34
62 000,00
Zakwalifikowany
13 618 791,72
ELTECH ŁÓDŹ K.M DĄBRÓWKA SPÓŁKA JAWNA
195
69
8261033882
34
5 370,80
Zakwalifikowany
13 624 162,52
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TRANSPARTNER BEATA ŻACZEK
196
69
8733107301
34
79 892,90
Zakwalifikowany
13 704 055,42
DANTRANS DANIEL WIELGUS
197
69
5891793707
34
70 773,32
Zakwalifikowany
13 774 828,74
EL NAKAR KAROL FRANKIEWICZ
198
69
5882400223
34
130 080,00
Zakwalifikowany
13 904 908,74
CENTRUM MEDYCZNE IMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
199
70
7141809463
34
30 887,89
Zakwalifikowany
13 935 796,63
SYLWIA TOMASIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SANIT”
200
71
7811871011
34
68 567,59
Zakwalifikowany
14 004 364,22
EKO ALU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
201
72
9671402109
34
70 305,72
Zakwalifikowany
14 074 669,94
H2O CHEMICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
202
73
9680225888
33
137 200,00
Zakwalifikowany
14 211 869,94
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE MAREK CHOJNACKI
203
74
9730615055
33
31 000,00
Zakwalifikowany
14 242 869,94
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚWISTPOL DAMIAN SZYMAŃSKI
204
74
8730008455
33
270 702,40
Zakwalifikowany
14 513 572,34
OSIKA MEBLE SPÓŁKA JAWNA
205
74
7773268530
33
59 323,20
Zakwalifikowany
14 572 895,54
RELOPACK SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
206
74
5552108867
33
85 083,00
Zakwalifikowany
14 657 978,54
DORAN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
207
75
7411545851
33
100 741,92
Zakwalifikowany
14 758 720,46
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA „BLENDER”SEBASTIAN PAWŁOWSKI
208
76
9542392521
33
25 623,36
Zakwalifikowany
14 784 343,82
ZAKŁAD KONSTRUKCJI SPAWANYCH FERRUM SPÓŁKA AKCYJNA
209
77
5342013273
33
210 000,00
Zakwalifikowany
14 994 343,82
ART.EXPO D.SIKORSKI, M.SIKORSKI SPÓŁKA JAWNA
210
77
6450006170
33
40 247,56
Zakwalifikowany
15 034 591,38
PIOTR LISEK ZAKŁAD ROBÓT ANTYKOROZYJNYCH „FRYKAR”
211
77
6191000711
33
26 305,23
Zakwalifikowany
15 060 896,61
ZAKŁAD TAPICERSKI PROWGIM S.C. SŁAWOMIR GRUSZKA, JACEK MIELCAREK
212
77
5421244541
33
66 087,90
Zakwalifikowany
15 126 984,51
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE „KAMIENIARSTWO” WOJCIECH KALINOWSKI
213
77
6521008220
33
55 000,00
Zakwalifikowany
15 181 984,51
KAMIENIARSTWO KAZIMIERZ HODER
214
77
7550006371
33
210 000,00
Zakwalifikowany
15 391 984,51
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „TORKONSTAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
215
77
5381006780
33
66 532,75
Zakwalifikowany
15 458 517,26
KUDŁO JERZY „MARPOL”
216
77
7891631779
33
209 000,00
Zakwalifikowany
15 667 517,26
ENERGIKA MAŁGORZATA SZAMAŁEK, ZBIGNIEW SZAMAŁEK SPÓŁKA JAWNA
217
77
7441824001
33
124 662,69
Zakwalifikowany
15 792 179,95
RECELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
218
77
9970069965
33
22 392,67
Zakwalifikowany
15 814 572,62
KAMADO MEBLE KAMIL DORYWAŁA
219
78
5882176808
33
149 701,15
Zakwalifikowany
15 964 273,77
RUBO-KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
220
79
6452545907
33
19 197,59
Zakwalifikowany
15 983 471,36
OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW OŻAROWICE
221
79
7393474192
33
29 912,00
Zakwalifikowany
16 013 383,36
SUPER SMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
222
79
8191589923
33
22 993,00
Zakwalifikowany
16 036 376,36
ICF STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
223
80
7393264543
33
34 225,15
Zakwalifikowany
16 070 601,51
ZAKŁAD USŁUG WODNYCH SP. Z O.O.
224
81
7240002634
33
30 047,15
Zakwalifikowany
16 100 648,66
FABRYKA APARATURY ELEKTROMEDYCZNEJ FAMED ŁÓDŹ SPÓŁKA AKCYJNA
225
82
7922093485
33
54 108,00
Zakwalifikowany
16 154 756,66
PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH „ZRYW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROSŁAWIU
226
82
8722079363
33
49 320,00
Zakwalifikowany
16 204 076,66
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE HAND-BUD SP. Z O.O.
227
82
6652748756
33
16 266,54
Zakwalifikowany
16 220 343,20
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA MARBUD MAREK GÓRSKI
228
83
6782855031
33
115 831,55
Zakwalifikowany
16 336 174,75
WOJCIECH MORYŚ BALANCE USŁUGI WYSOKOŚCIOWE
229
83
8411484570
33
48 491,00
Zakwalifikowany
16 384 665,75
USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE WILCZYŃSKI MICHAŁ
230
83
8781735372
33
60 347,45
Zakwalifikowany
16 445 013,20
F.H.U. TECH – INSTAL MARCIN DZWONKOWSKI
231
83
7341544093
33
29 196,93
Zakwalifikowany
16 474 210,13
USŁUGI ZIEMNE KOPARKO-ŁADOWARKĄ I OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT SZCZYGIEŁ
232
83
6181890519
33
23 971,80
Zakwalifikowany
16 498 181,93
SK. BRAMY SEBASTIAN KOŁOWROTKIEWICZ

233
83
7162285002
33
72 680,00
Zakwalifikowany
16 570 861,93
LUXMED – UZDROWISKO NAŁECZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
234
83
7543069353
33
160 110,00
Zakwalifikowany
16 730 971,93
SOMATI SYSTEM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
235
84
9690567426
33
101 058,40
Zakwalifikowany
16 832 030,33
MATUSZEWSKI MARIAN NZOZ „MAT-DENT” KOMPLEKSOWE LECZENIE STOMATOLOGICZNE
236
84
8672246303
33
38 516,40
Zakwalifikowany
16 870 546,73
CENTRUM STOMATOLOGII PRODENTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
237
84
5421516643
33
81 550,00
Zakwalifikowany
16 952 096,73
STOMATOLOGIA PREDKO ENGEL AGNIESZKAPREDKO-ENGEL
238
84
9910127943
33
119 162,87
Zakwalifikowany
17 071 259,60
FIRMA BUDOWLANA „URBACKA” PIOTR URBACKA
239
84
8992830400
33
65 340,00
Zakwalifikowany
17 136 599,60
IDENTITY DENTAL CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
240
84
7322059497
33
46 645,20
Zakwalifikowany
17 183 244,80
STOMATOLOGIA ADAM MICHALSKI ,WYTWÓRNIAARTYSTYCZNA
241
84
1130018111
33
22 592,00
Zakwalifikowany
17 205 836,80
LECZNICA „GOCŁAW” MARIA KAMELA
242
84
7541740166
33
69 655,60
Zakwalifikowany
17 275 492,40
GABINET HIGIENY I ESTETYKI STOMATOLOGICZNEJ IWONASTEBELIŃSKA
243
84
7921342897
33
76 168,00
Zakwalifikowany
17 351 660,40
ZAWITKOWSKI ROMAN USŁUGI BUDOWLANE „ROMEX”
244
84
5911463799
33
75 900,00
Zakwalifikowany
17 427 560,40
REMPROCONCEPT REMIGIUSZ BORZYSZKOWSKI
245
84
7371072730
33
82 876,20
Zakwalifikowany
17 510 436,60
JÓZEF ROSIEK „GRANIT BRUK”
246
84
9552334985
33
181 312,00
Zakwalifikowany
17 691 748,60
UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA PUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
247
85
7743221593
33
33 162,73
Zakwalifikowany
17 724 911,33
ELGAL MAREK SAŁATOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
248
85
8151512446
33
25 000,00
Zakwalifikowany
17 749 911,33
SMAK SERWIS SP. Z O.O.
249
85
7123309431
33
12 855,00
Zakwalifikowany
17 762 766,33
PROKURATURA REGIONALNA W LUBLINIE
250
85
6030080053
33
59 500,05
Zakwalifikowany
17 822 266,38
PSS SPOŁEM HAJNÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
251
86
8111057131
33
69 815,46
Zakwalifikowany
17 892 081,84
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „TELE-WAX” S.C. ANDRZEJ WOJTAS, JADWIGA WOJTAS
252
86
7351021103
33
49 943,10
Zakwalifikowany
17 942 024,94
FIRMA HANDLOWA „KALBUD” ROBERT PIERÓG
253
86
5771083162
33
35 696,35
Zakwalifikowany
17 977 721,29
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „LEMI” LESZEK MIZGAŁA
254
86
9731063178
33
51 738,16
Zakwalifikowany
18 029 459,45
SANDRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
255
87
6191400592
33
72 317,17
Zakwalifikowany
18 101 776,62
ZOFIA STEMPIN P.W.”BOLIVAR”
256
88
7380009292
33
53 689,50
Zakwalifikowany
18 155 466,12
GRUPA DALAB DARIUSZ BOŻEK
257
89
6172023013
32
31 000,00
Zakwalifikowany
18 186 466,12
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE KAROL MACIASZEK
258
90
6572498487
32
39 275,46
Zakwalifikowany
18 225 741,58
MANIX AUTOMATYKA I BUDOWA MASZYN DOMINIK MAŃKA
259
90
7941100944
32
91 216,00
Zakwalifikowany
18 316 957,58
FABRYKA OKIEN SZEWPOL PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
260
91
7431977513
32
122 692,70
Zakwalifikowany
18 439 650,28
EKO-BART S.C. MIZIO-KAMIŃSKI
261
92
8961545822
32
144 422,14
Zakwalifikowany
18 584 072,42
INTEGRA-SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
262
92
7630002004
32
72 056,18
Zakwalifikowany
18 656 128,60
JĄDRZYK ANDRZEJ SZCZEPAN FIRMA „ANDREPOL”
263
92
7640006185
32
149 544,40
Zakwalifikowany
18 805 673,00
ŚLUSARSTWO – ROBOTY BUDOWLANE TADEUSZ JEŚKO
264
92
7540024568
32
25 800,00
Zakwalifikowany
18 831 473,00
ALU – PRO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
265
92
8421783305
32
206 606,80
Zakwalifikowany
19 038 079,80
GALVANO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
266
92
7180026802
32
339 000,00
Zakwalifikowany
19 377 079,80
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW ,,PREFBET” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
267
92
8881166821
32
122 397,60
Zakwalifikowany
19 499 477,40
METALIK PRZEMYSŁAW WASIELEWSKI
268
93
8860017211
32
30 000,00
Zakwalifikowany
19 529 477,40
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE ROBERT ZIMNY
269
93
5381162787
32
58 390,49
Zakwalifikowany
19 587 867,89
BIURO DORADZTWA TECHNICZNEGO I NADZORU INWESTORSKIEGO DIAG-MOST GRZEGORZ KĘDZIERSKI
270
93
5921975644
32
19 281,00
Zakwalifikowany
19 607 148,89
IGLOTEX SPÓŁKA AKCYJNA
271
93
9670644141
32
22 140,00
Zakwalifikowany
19 629 288,89
WIMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
272
94
5213914465
32
62 449,37
Zakwalifikowany
19 691 738,26
NICATOR FILMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
273
94
5690003288
32
106 847,23
Zakwalifikowany
19 798 585,49
ZAKŁAD WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI I OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW „WOD-KAN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
274
94
8880401065
32
340 000,00
Zakwalifikowany
20 138 585,49
ZAKŁADY WYTWÓRCZE „CHEKO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
275
95
6941635171
32
25 580,06
Zakwalifikowany
20 164 165,55
WOJCIESZOWIANKA SPÓŁKA AKCYJNA
276
95
5731406860
32
29 400,30
Zakwalifikowany
20 193 565,85
JAROSŁAW OWCZAREK SAN-CAR
277
95
5992545230
32
83 763,35
Zakwalifikowany
20 277 329,20
HYDRAULIKA SIŁOWA PIOTR NAPIERALSKI
278
96
7331311720
32
82 040,00
Zakwalifikowany
20 359 369,20
STUDIO STOMATOLOGII RODZINNEJ „DWÓJKA” SPÓŁKA JAWNA MONIKA I SYLWESTER COLONNA-WALEWSCY
279
96
5322049227
32
54 240,30
Zakwalifikowany
20 413 609,50
FIRE-WALL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
280
96
9591953988
32
95 977,00
Zakwalifikowany
20 509 586,50
EKOENERGIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
281
96
6442165132
32
35 928,00
Zakwalifikowany
20 545 514,50
MAGDALENA GRYMA-RYCZAJ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DENTIMA
282
97
5262577223
32
12 758,59
Zakwalifikowany
20 558 273,09
ROKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
283
98
9560004989
32
101 200,00
Zakwalifikowany
20 659 473,09
NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS BOŻENA BRUŹ SPÓŁKA JAWNA
284
98
6981834178
32
80 924,23
Zakwalifikowany
20 740 397,32
UNDERSUN MATEUSZ NYCZAK
285
98
6252229254
32
119 560,00
Zakwalifikowany
20 859 957,32
TARABUŁA PAWEŁ NZOZ TARABUŁA-DENT
286
98
7132933502
32
131 754,42
Zakwalifikowany
20 991 711,74
TECHBET ALBERT KOWALIK
287
98
7752409356
32
132 440,00
Zakwalifikowany
21 124 151,74
MICHAŁ SZCZEPANIAK N.Z.O.Z. CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ
288
98
8571658429
32
30 000,00
Zakwalifikowany
21 154 151,74
ADELANTE PAWEŁ ZUBKO
289
98
5841885525
32
139 000,00
Zakwalifikowany
21 293 151,74
TOMASZ CHRZANOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „EL-ROL”
290
98
6652726217
32
16 030,36
Zakwalifikowany
21 309 182,10
ARTDOM-SERWIS MICHAŁ MIELCZARSKI
291
98
7141383627
32
89 975,40
Zakwalifikowany
21 399 157,50
PPUH PAC-BUD PIOTR PACUŁA

292
98
7342832894
32
77 440,00
Zakwalifikowany
21 476 597,50
M-DOM MATEUSZ SKOCZEŃ
293
98
7352861673
32
31 000,00
Zakwalifikowany
21 507 597,50
MEDICAL CLINIC PODHALE ANNA PRZYGOCKA SZCZEPANIAK, MICHAŁ SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA
294
98
6181253445
32
118 417,85
Zakwalifikowany
21 626 015,35
EKOSOLARY IRENEUSZ JÓŹWIK
295
99
5422777334
32
49 104,00
Zakwalifikowany
21 675 119,35
DANTIS STOMATOLOGIA RUSŁAN RUSIECKI
296
99
6922090032
32
124 909,00
Zakwalifikowany
21 800 028,35
CENTRUM STOMATOLOGICZNE ” UŚMIECH „ZARZYCKI KAMIL
297
99
7521013569
32
81 535,00
Zakwalifikowany
21 881 563,35
NAPIERAŁA EWA PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
298
99
5681227054
32
39 821,40
Zakwalifikowany
21 921 384,75
VITA-DENTAL MARCIN MODZELEWSKI
299
99
6641947512
32
69 655,60
Zakwalifikowany
21 991 040,35
STOMATOLOGIA EMILIA WŁODARCZYK
300
99
7542794767
32
75 852,05
Zakwalifikowany
22 066 892,40
P.H.U DACH-SYSTEM SEBASTIAN SZAFORZ
301
99
7162727730
32
72 730,00
Zakwalifikowany
22 139 622,40
STOMATOLOGIA DENTAL STUDIO MAGDALENAFURTAK-STRUSKA
302
99
6442494367
32
72 574,20
Zakwalifikowany
22 212 196,60
MAGDALENA MRZYGŁÓD DENTICA CENTRUM STOMATOLOGII I IMPLANTOLOGII
303
99
9372676141
32
73 170,00
Zakwalifikowany
22 285 366,60
KATARZYNA MADEJ
304
99
5261637176
32
76 596,30
Zakwalifikowany
22 361 962,90
DARIUSZ PALUSZEK MULTIDENTA SPS DARIUSZ PALUSZEK
305
99
7711047577
32
50 130,00
Zakwalifikowany
22 412 092,90
MICHAŁ JACHOWICZ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKIZDROWOTNEJ – PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA
306
99
8882979992
32
69 655,60
Zakwalifikowany
22 481 748,50
STOMATOLOG KATARZYNA KOZŁOWSKA
307
99
9910324862
32
62 391,00
Zakwalifikowany
22 544 139,50
DEKARSTWO I CIESIELSTWO TOMASZ URBAN
308
99
6282215794
32
69 655,60
Zakwalifikowany
22 613 795,10
PROTOM DENTAL TOMASZ PAWŁASZEK
309
99
7872009441
32
81 640,00
Zakwalifikowany
22 695 435,10
GABINET STOMATOLOGICZNY ANNA MOLSKA
310
99
9281733146
32
111 957,00
Zakwalifikowany
22 807 392,10
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA PAWEŁ BERNATEK
311
99
6852178654
32
69 655,60
Zakwalifikowany
22 877 047,70
ENDODENTIST GABINET STOMATOLOGICZNY MARCIN SARNECKI
312
99
6912304371
32
118 872,00
Zakwalifikowany
22 995 919,70
STOMATOLOGIA MARCIN PIETRZYCKI
313
99
6842517936
32
90 095,39
Zakwalifikowany
23 086 015,09
FAMIDENT STOMATOLOGIA RODZINNA LEK. DENT.KAROLINA OCHAŁEK
314
99
5630002316
32
72 730,00
Zakwalifikowany
23 158 745,09
UNIDENT S.C. ANNA KOZAR-PODKOWA I BEATA KOZAR
315
99
7262482044
32
56 921,40
Zakwalifikowany
23 215 666,49
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA „SMILEDENT” WERONIKA WOJCIECHOWSKA
316
99
5422518029
32
53 135,20
Zakwalifikowany
23 268 801,69
ORTHO-LUX NZOZ CENTRUM ORTODONCJI I STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ MAŁGORZATA SOBOLEWSKA-SIEMIENIUK
317
99
7721109363
32
31 000,00
Zakwalifikowany
23 299 801,69
FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA „PERFEKT” TOMASZ HASIK
318
99
8261437823
32
123 111,00
Zakwalifikowany
23 422 912,69
STOMATOLOGIA KUSIŃSKI MIKOŁAJ KUSIŃSKI
319
99
5481990839
32
104 346,17
Zakwalifikowany
23 527 258,86
KRZYSZTOF KOHUT „COCOS”
320
99
6932022279
32
77 580,00
Zakwalifikowany
23 604 838,86
CZEKAJ JACEK GLAMOUR
321
99
5542921644
32
70 940,33
Zakwalifikowany
23 675 779,19
GREEN SYNERGY SP. Z O.O.
322
99
7531031273
32
111 984,00
Zakwalifikowany
23 787 763,19
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JAROSŁAW BIENIEK
323
99
8672123865
32
55 611,00
Zakwalifikowany
23 843 374,19
STOMATOLOGIA BARTOSZ MULAWA
324
99
7361025060
32
118 872,00
Zakwalifikowany
23 962 246,19
PRYWATNA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA „AVO-DENTAL” STOMATOLOGIA & MEDYCYNA ESTETYCZNA ANNA ŁOPUSKA- JASIEWICZ, WOJCIECH JASIEWICZ
325
99
6423221645
32
25 000,00
Zakwalifikowany
23 987 246,19
PRZEKLUDZKI JAKUB WEREMIUK
326
100
7010477167
32
50 000,00
Zakwalifikowany
24 037 246,19
AUTO FORMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
327
100
9231593223
32
77 194,09
Zakwalifikowany
24 114 440,28
PHU AGROMET LIDIA ADAMCZAK
328
100
8681525882
32
24 985,73
Zakwalifikowany
24 139 426,01
LEMIOWSKA MAŁGORZATA FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWA GOMAR-STAL
329
100
6831481212
32
45 240,00
Zakwalifikowany
24 184 666,01
ARTUR DRABIK DA-CENTRUM
330
100
7543162242
32
70 401,27
Zakwalifikowany
24 255 067,28
UTECH MASZYNY I URZĄDZENIA TECHNICZNE JAROSŁAW KOENIG SP. K
331
100
8131038875
32
21 763,12
Zakwalifikowany
24 276 830,40
FIRMA WID SZYMAŃSKA DOROTA
332
100
4660047777
32
64 988,80
Zakwalifikowany
24 341 819,20
FHU „ROLKOP” SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI
333
100
5770402493
32
80 550,00
Zakwalifikowany
24 422 369,20
HURT-BAR-TRANS ZBIGNIEW NĘDZA
334
100
8741775543
32
50 984,00
Zakwalifikowany
24 473 353,20
KAMIŃSKI I SPÓŁKA
335
101
8691995595
32
28 000,00
Zakwalifikowany
24 501 353,20
GRUPA NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
336
102
6282133777
32
34 337,92
Zakwalifikowany
24 535 691,12
MICHAŁ MOTYKA
337
103
6422977944
31
151 470,49
Zakwalifikowany
24 687 161,61
TARTAK HAJDUCZEK- MICHAŁ HAJDUCZEK
338
104
9531552702
31
31 000,00
Zakwalifikowany
24 718 161,61
FIRMA WIELOBRANŻOWA „POLIMEX” JAROSŁAW KURKOWSKI
339
105
7661000963
31
34 237,59
Zakwalifikowany
24 752 399,20
POLIPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
340
106
8581570222
31
209 984,00
Zakwalifikowany
24 962 383,20
„KOMANDOR SZCZECIN Z.P.” SPÓŁKA AKCYJNA
341
106
6462648916
31
30 000,00
Zakwalifikowany
24 992 383,20
NOYON AGATA PENCZEK
342
106
7282729996
31
209 800,00
Zakwalifikowany
25 202 183,20
JUST-WOOD JUSTYNA MARKIEWICZ
343
106
1250007357
31
210 000,00
Zakwalifikowany
25 412 183,20
MEBLE 21 SP.J.CIASTOŃ WOJCIECH I GRZEGORZ
344
106
8442230646
31
25 000,00
Zakwalifikowany
25 437 183,20
WYDOBYCIE I PRZERÓB KAMIENIA BUDOWLANEGO EXPORT-IMPORT GÓRAL S.C
345
106
8231002003
31
339 000,00
Zakwalifikowany
25 776 183,20
STALFA SP. Z O.O.
346
106
2810084113
31
210 000,00
Zakwalifikowany
25 986 183,20
PRO METAL FORM K.MENCEL, R.KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNA
347
107
9270101448
31
131 000,00
Zakwalifikowany
26 117 183,20
DBW-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
348
107
9121391033
31
25 200,00
Zakwalifikowany
26 142 383,20
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
349
108
5771980660
31
29 160,00
Zakwalifikowany
26 171 543,20
HYDROMIREX SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
350
109
6380004578
31
21 166,07
Zakwalifikowany
26 192 709,27
„JAWOPLAST” SPÓŁKA JAWNA JANUSZ WOJTASIEWICZ

351
109
8961540285
31
30 000,00
Zakwalifikowany
26 222 709,27
JSM – INSTALACJE SP. Z O.O.
352
109
8671871513
31
84 264,00
Zakwalifikowany
26 306 973,27
TOMASZ KAPUŚNIAK – GEO-SURVEY
353
109
8421571342
31
150 059,30
Zakwalifikowany
26 457 032,57
KRZYSZTOF KIEDROWSKI FIRMA PROJEKTOWO- USŁUGOWA „EL -INSTAL”
354
109
6171004404
31
116 471,98
Zakwalifikowany
26 573 504,55
ZPM BIEGUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
355
109
8471399951
31
17 677,76
Zakwalifikowany
26 591 182,31
SERWIS SZKUTNICZY JAKUB KOWALCZYK
356
110
9462686367
31
118 718,87
Zakwalifikowany
26 709 901,18
TECHBET SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
357
110
7771812389
31
60 698,96
Zakwalifikowany
26 770 600,14
’POLSERWIS’ ARTUR BUJNY
358
110
6791037591
31
62 109,21
Zakwalifikowany
26 832 709,35
MIODEK ANDRZEJ INSTAL – MIODTECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA
359
111
8992418941
31
88 200,00
Zakwalifikowany
26 920 909,35
„SALVUS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
360
111
9231115825
31
25 000,00
Zakwalifikowany
26 945 909,35
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY” WOJCIECH” PIOTRWOJCIECHOWSKI
361
111
7731686406
31
77 240,00
Zakwalifikowany
27 023 149,35
ARTDENTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
362
111
6772392753
31
73 170,00
Zakwalifikowany
27 096 319,35
INDEXMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
363
111
8992749431
31
125 848,80
Zakwalifikowany
27 222 168,15
CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
364
111
6771033561
31
31 410,00
Zakwalifikowany
27 253 578,15
PIOTR ROMANKIEWICZ – USŁUGI STOMATOLOGICZNE
365
111
7010798339
31
25 000,00
Zakwalifikowany
27 278 578,15
ROKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSPÓŁKA KOMANDYTOWA
366
111
7343558604
31
72 037,51
Zakwalifikowany
27 350 615,66
NANO HOUSE MARCIN KOGUT
367
111
8792695423
31
64 439,20
Zakwalifikowany
27 415 054,86
„ESTHETIC DENTAL CLINIC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
368
111
8581873460
31
58 476,12
Zakwalifikowany
27 473 530,98
SOLOWOLTAIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
369
111
7543248334
31
68 189,33
Zakwalifikowany
27 541 720,31
PREMIUM SALES GROUP SP. Z O.O.
370
111
8132256108
31
75 195,00
Zakwalifikowany
27 616 915,31
NZOZ”WEA-DENT” ANNA SYNOŚ-PENAR
371
111
7661235465
31
46 861,00
Zakwalifikowany
27 663 776,31
USŁUGI MALARSKO-BUDOWLANE „FACH-MAL” BARTOSZ BURZAK
372
111
8791041429
31
79 455,60
Zakwalifikowany
27 743 231,91
GABINET STOMATOLOGICZNY MARTEWICZ KATARZYNA
373
111
7121017670
31
128 520,00
Zakwalifikowany
27 871 751,91
MEDICAL HAIR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
374
111
7722162299
31
27 525,60
Zakwalifikowany
27 899 277,51
DENTEST CLINIC ŁUKASZ KONOPKA
375
111
6172205286
31
73 170,00
Zakwalifikowany
27 972 447,51
GRUPOWA PRAKTYKA LEKARSKA MAFDENT S.C. FILIP PAJDOWSKI, MAGDALENA PAJDOWSKA
376
111
7962971549
31
50 289,20
Zakwalifikowany
28 022 736,71
SOLIDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
377
111
6371977519
31
33 683,68
Zakwalifikowany
28 056 420,39
BANYŚ PRZEMYSŁAW NZOZ „BADENT”
378
112
7371993619
31
29 274,00
Zakwalifikowany
28 085 694,39
F.H.U. „TEAM” S.C. BULIK ROBERT, PALETA JANUSZ, WRZECIONEK JAKUB
379
112
7342975731
31
40 704,00
Zakwalifikowany
28 126 398,39
SĄDECKA GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW „OWOC ŁĄCKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
380
112
5862275513
31
27 076,00
Zakwalifikowany
28 153 474,39
KUBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
381
113
8212216039
31
28 845,96
Zakwalifikowany
28 182 320,35
SKUP I SPRZEDAŻ OWOCÓW I WARZYWKATARZYNA BŁOŃSKA
382
113
7821483842
31
59 336,18
Zakwalifikowany
28 241 656,53
„KRZYSZTOF MAKOWSKI – CHŁODNICTWO”
383
114
9151085335
31
68 766,08
Zakwalifikowany
28 310 422,61
UNIWERSAL TOMASZ LANGAJ
384
114
9680316378
31
58 484,60
Zakwalifikowany
28 368 907,21
EUGENIUSZ STEMPIEŃ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „BIS”
385
115
9210007361
31
41 426,40
Zakwalifikowany
28 410 333,61
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA MISZCZYSZYN
386
116
5632328714
30
31 000,00
Zakwalifikowany
28 441 333,61
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH „ALL-DREW” DAMIAN MICHALSKI
387
116
7591744315
30
48 232,00
Zakwalifikowany
28 489 565,61
USŁUGI LEŚNE ŁUKASZ BIAŁACH
388
117
8511206296
30
240 857,79
Zakwalifikowany
28 730 423,40
„LARS LAJ POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
389
117
7930002706
30
199 585,00
Zakwalifikowany
28 930 008,40
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „PRO-DREX” PIOTR GARBACZ
390
118
9531673334
30
127 219,08
Zakwalifikowany
29 057 227,48
BARBARA SZYMLIK „PROGRES”
391
119
9481206888
30
31 000,00
Zakwalifikowany
29 088 227,48
MARZENA GRZEGORCZYK MEBELPŁYT
392
120
6172068694
30
57 186,00
Zakwalifikowany
29 145 413,48
TAPICERSTWO TIGA DAMIAN KACZMAREK
393
121
7133106988
30
43 087,39
Zakwalifikowany
29 188 500,87
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ WÓLKA SPÓŁKA Z OGRA NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
394
121
6961876096
30
54 519,02
Zakwalifikowany
29 243 019,89
FOLGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
395
121
5540394086
30
30 440,84
Zakwalifikowany
29 273 460,73
HORPOL J.I.A.T HORECZY SP.J.
396
121
5511095441
30
21 254,00
Zakwalifikowany
29 294 714,73
ARTUR KORZENIOWSKI USŁUGIREMONTOWO-BUDOWLANE
397
121
6211671295
30
331 797,12
Zakwalifikowany
29 626 511,85
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NAGLAK WOJCIECH NAGLAK
398
121
7851798125
30
81 000,00
Zakwalifikowany
29 707 511,85
ŻWIR-KOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
399
121
5871533908
30
209 800,00
Zakwalifikowany
29 917 311,85
DAGOMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
400
121
5691900297
30
213 882,00
Zakwalifikowany
30 131 193,85
GÓR-TOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
401
121
5761011468
30
198 259,70
Zakwalifikowany
30 329 453,55
FILMAT GRZEGORZ SIEWIERA
402
121
6423194753
30
19 876,80
Zakwalifikowany
30 349 330,35
NOWA PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
403
121
9512479737
30
34 453,84
Zakwalifikowany
30 383 784,19
VENESSA ZS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
404
121
7140003835
30
127 717,55
Zakwalifikowany
30 511 501,74
TECHNICZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
405
121
7343579090
30
105 994,17
Zakwalifikowany
30 617 495,91
ZUP ELSTOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
406
121
9671439845
30
23 394,00
Zakwalifikowany
30 640 889,91
HYDROTECH-BIS SP. Z O.O.
407
122
6312581659
30
28 240,80
Zakwalifikowany
30 669 130,71
REMINSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
408
122
8151798997
30
25 313,40
Zakwalifikowany
30 694 444,11
SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
409
122
1070003955
30
234 039,21
Zakwalifikowany
30 928 483,32
EUROPEAN BRAKES AND CHASSIS COMPONENTS” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

410
122
8992754337
30
54 669,56
Zakwalifikowany
30 983 152,88
AWM BUDOWNICTWO S.A.
411
123
8311545438
30
84 960,00
Zakwalifikowany
31 068 112,88
DENTYLION KATARZYNA BUSS-MALESZKA
412
123
7471611126
30
96 915,60
Zakwalifikowany
31 165 028,48
GRUPOWA PRAKTYKA LEKARZY STOMATOLOGÓW W BRZEGU S.C. „OPTIDENT „
413
123
7732309120
30
78 912,00
Zakwalifikowany
31 243 940,48
NZOZ VITA-DENT GABINET STOMATOLOGICZNY AGNIESZKA BIŃKOWSKA
414
123
8991573823
30
64 260,00
Zakwalifikowany
31 308 200,48
GABINET STOMATOLOGICZNY * NZOZ PORADNIA STOMATOLOGICZNA JOANNA NOWOSIELSKA-DMITROWICZ
415
123
5661429493
30
33 184,00
Zakwalifikowany
31 341 384,48
„FEDMED” KATARZYNA FEDNIK
416
123
8222281736
30
96 930,11
Zakwalifikowany
31 438 314,59
WESKAD-BUD KAMIL WĄSIEWICZ
417
123
9492206372
30
69 120,00
Zakwalifikowany
31 507 434,59
INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
418
123
5732162727
30
96 687,90
Zakwalifikowany
31 604 122,49
SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEPERIOMED PRZEMYSŁAW JABŁOŃSKI
419
123
7471286123
30
80 535,00
Zakwalifikowany
31 684 657,49
ORTODENTIS SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA TERESA CHIMCZAK
420
123
9662087370
30
49 581,01
Zakwalifikowany
31 734 238,50
ZAKŁAD SZKLARSKI SUPER SZKLARZ GRZEGORZ URYNOWICZ PAWEŁ ARCIMIUK SC
421
123
5213296843
30
56 395,00
Zakwalifikowany
31 790 633,50
DEN TAN ARKADIUSZ TAŃSKI
422
123
8221895560
30
73 170,00
Zakwalifikowany
31 863 803,50
RATYŃSCY STOMATOLOGIA JAROSŁAW RATYŃSKI
423
123
8842673732
30
101 810,00
Zakwalifikowany
31 965 613,50
NZOZ DENTALIUM CENTRUM STOMATOLOGII J.KOWAL, M.KOWAL S.C.
424
123
5472144708
30
87 758,69
Zakwalifikowany
32 053 372,19
KONIOR CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
425
123
6612210884
30
71 221,49
Zakwalifikowany
32 124 593,68
PRO-TECH MARTA MŁYNEK
426
123
8361791949
30
33 700,00
Zakwalifikowany
32 158 293,68
P.P.H.U. ,,PAKO” PAWEŁ KOCZYWĄS
427
123
6621023868
30
63 280,00
Zakwalifikowany
32 221 573,68
MAŁGORZATA GŁUC-KAJDA „SENO STOMATOLOGIA ESTETYCZNA”
428
123
6312665126
30
30 000,00
Zakwalifikowany
32 251 573,68
TURRIM INŻYNIERIA INDUSTRIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
429
123
6381764618
30
52 511,39
Zakwalifikowany
32 304 085,07
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DARIA FOLTYN-WOLSKA
430
123
6371956003
30
140 000,00
Zakwalifikowany
32 444 085,07
FAST SERVICE JAKUB MÓL
431
123
5520106405
30
55 000,00
Zakwalifikowany
32 499 085,07
ZAKŁAD INSTALACYJNY C.O. GAZ. WOD. KAN. USŁUGI BUDOWLANE MICHAŁ ŚWIERKOSZ
432
123
9241415753
30
65 177,42
Zakwalifikowany
32 564 262,49
PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE „PRO-Q” PIOTR HANDZLIK
433
123
6783056125
30
88 494,49
Zakwalifikowany
32 652 756,98
ECO-TIME KRZYSZTOF SITKO
434
123
9562327314
30
82 179,00
Zakwalifikowany
32 734 935,98
DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SPÓŁKA JAWNA
435
123
5562097088
30
178 537,00
Zakwalifikowany
32 913 472,98
COMTEK SYSTEMS PAWEŁ SZACHNOWSKI
436
123
5641748574
30
90 207,42
Zakwalifikowany
33 003 680,40
EKOTERMICA RADOSŁAW PODOLAK
437
123
8941789840
30
107 708,00
Zakwalifikowany
33 111 388,40
ARTDENT NZOZ MAŁGORZATA WOJTAS
438
123
5222754736
30
25 270,00
Zakwalifikowany
33 136 658,40
DANTAX DANIEL CHROSTOWSKI
439
123
5732315800
30
57 105,00
Zakwalifikowany
33 193 763,40
STOMA – MED PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA AGNIESZKA KOŁODZIEJ
440
123
5871467399
30
54 269,87
Zakwalifikowany
33 248 033,27
BUD-PROFESSIONAL DANIEL KOPCIAK
441
123
9531163834
30
124 909,00
Zakwalifikowany
33 372 942,27
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ALEKSANDER SIEMIENIUTA
442
123
8272309046
30
81 000,00
Zakwalifikowany
33 453 942,27
WGW „STALBET” SP. Z O. O., S.K
443
123
8133730492
30
75 195,00
Zakwalifikowany
33 529 137,27
DTMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
444
123
7671700202
30
70 952,60
Zakwalifikowany
33 600 089,87
ECO POWER SERVICE SP. Z O. O.
445
123
9721290122
30
90 576,05
Zakwalifikowany
33 690 665,92
ENERDAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
446
123
7881724893
30
21 861,00
Zakwalifikowany
33 712 526,92
GRUPA DEKARSKA DAR-DEK DACHY DARIUSZKOTUŁA
447
124
5472125094
30
201 562,24
Zakwalifikowany
33 914 089,16
DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
448
125
7343548273
30
8 077,50
Zakwalifikowany
33 922 166,66
MOCARS ADAM MORDARSKI
449
126
7811918391
30
30 520,00
Zakwalifikowany
33 952 686,66
ZEDAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
450
126
5551813440
30
59 716,80
Zakwalifikowany
34 012 403,46
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „KA-JA” KRZYSZTOF KAMIŃSKI
451
126
5530010753
30
26 900,10
Zakwalifikowany
34 039 303,56
BARTPAK DURAJ BARTŁOMIEJ
452
126
8241777757
30
33 482,75
Zakwalifikowany
34 072 786,31
LUCAS ŁUKASZ SIKORSKI
453
126
6641012939
30
210 000,00
Zakwalifikowany
34 282 786,31
P. P. U. H. ZAPAŁA ZDZISŁAW ZAPAŁA
454
126
7351007586
30
47 727,20
Zakwalifikowany
34 330 513,51
FIRMA HANDLOWA „KALBUD – 2” ELŻBIETA PIERÓG
455
126
9661593510
30
30 000,00
Zakwalifikowany
34 360 513,51
KAMIL KAŹMIERCZUK MULTI – RAK
456
126
7350004858
30
80 000,00
Zakwalifikowany
34 440 513,51
JANUSZ ZBOZIEŃ P.P.H. „ZBOZIEN”
457
126
8951141253
30
130 315,17
Zakwalifikowany
34 570 828,68
DANIEL KOGUT RIGGER.PL
458
126
8721145572
30
18 942,00
Zakwalifikowany
34 589 770,68
DREWBUD MIROSŁAW CIEŚLA
459
126
5540316287
30
29 428,00
Zakwalifikowany
34 619 198,68
MOTO BUDREX AUTO SP. Z O.O.
460
127
5771751468
30
51 000,00
Zakwalifikowany
34 670 198,68
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „JOLA-MODA” S.C. MAREK FERDYNAND, JOLANTA FERDYNAND-ZIĘBA
461
127
5811440439
30
11 502,96
Zakwalifikowany
34 681 701,64
ROBI ROBERT OLSZEWSKI
462
128
8881011337
30
26 076,00
Zakwalifikowany
34 707 777,64
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY „TARTAR” MICHAŁ PLUCIŃSKI
463
129
6811022300
30
139 000,00
Zakwalifikowany
34 846 777,64
WIESŁAW HARTABUS F.P.H.U. „UNIWERS STUDIO”
464
130
5751737608
29
37 079,00
Zakwalifikowany
34 883 856,64
USŁUGI LEŚNE MEJSON DAWID MASOŃ
465
130
5531336824
29
30 000,00
Zakwalifikowany
34 913 856,64
USŁUGI LEŚNE „ROMANKA GÓRNA” BARBARA ICIEK
466
130
6961896064
29
39 392,50
Zakwalifikowany
34 953 249,14
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH „DREWTAK” JAN PTAK
467
131
5391002950
29
30 280,00
Zakwalifikowany
34 983 529,14
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY „AMIKUS’ RENATA KOZIOŁ
468
132
8470000533
29
329 148,00
Zakwalifikowany
35 312 677,14
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „JAR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

469
133
8841017569
29
52 550,20
Zakwalifikowany
35 365 227,34
KAMIENIARSTWO – PRZECIERANIE KAMIENIA -USŁUGI-BIURO RACHUNKOWE TERESA KWIATKOWSKA
470
133
6811282389
29
29 700,00
Zakwalifikowany
35 394 927,34
JAN SĘDZIK PRZERÓB KAMIENIA NA MATERIAŁY BUDOWLANE „SKALNEX”
471
133
5831381510
29
45 575,65
Zakwalifikowany
35 440 502,99
KAFLE KOMINKI WILIŃSKI MAREK
472
134
5730003798
29
51 000,00
Zakwalifikowany
35 491 502,99
DOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA
473
134
5730201245
29
81 000,00
Zakwalifikowany
35 572 502,99
WALDEMAR SATERNUS PRZEDSIĘBIORSTWOPRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE” WALDII „
474
134
5740002027
29
81 000,00
Zakwalifikowany
35 653 502,99
RYSZARD MAJER ZAKŁAD ŚLUSARSKI 'METAL-SERWIS’
475
134
9492196395
29
80 960,00
Zakwalifikowany
35 734 462,99
SOKÓŁ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
476
135
5882301107
29
205 277,00
Zakwalifikowany
35 939 739,99
MAR-BOB MARMURY GRANITY JACEK BOBKOWSKI
477
136
6210032280
29
204 364,62
Zakwalifikowany
36 144 104,61
FELIKS NAGLAK PRZEDS.PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE P.P.U.H.FELIKS NAGLAK
478
136
9520000293
29
30 690,00
Zakwalifikowany
36 174 794,61
„ULMER” ULMER DANUTA I PAWEŁ SPÓŁKA JAWNA
479
136
9930342544
29
25 800,00
Zakwalifikowany
36 200 594,61
INTERBUD TOMASZ LANGNER
480
136
7880008781
29
328 680,61
Zakwalifikowany
36 529 275,22
POL-STRAUTMANN SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
481
136
6762540608
29
79 594,68
Zakwalifikowany
36 608 869,90
GT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
482
136
8212068432
29
43 420,53
Zakwalifikowany
36 652 290,43
PEC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
483
136
6572900021
29
25 000,00
Zakwalifikowany
36 677 290,43
M&J BUD INVEST EU M. SIADUL SP. KOMANDYTOWA
484
136
7342625362
29
29 715,00
Zakwalifikowany
36 707 005,43
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „MODUŁ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
485
136
7841946268
29
26 567,00
Zakwalifikowany
36 733 572,43
SAVITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
486
136
9372670641
29
29 900,00
Zakwalifikowany
36 763 472,43
EKOTEXBUD 2 SP. Z O.O.
487
136
9840210655
29
10 320,00
Zakwalifikowany
36 773 792,43
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH I CIEPŁOWNICZYCH „EKO-KOZŁOWO” SP.Z O.O.
488
136
8733252397
29
96 951,30
Zakwalifikowany
36 870 743,73
FABRYKA MASZYN TARNÓW ŁUKASZ ŚWIDERSKI & JÓZEF ŚWIDERSKI SPÓŁKA CYWILNA.
489
136
7322184239
29
37 746,05
Zakwalifikowany
36 908 489,78
TECHNIGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
490
136
8210007544
29
98 022,12
Zakwalifikowany
37 006 511,90
OKREGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIEDLCACH
491
136
5311069456
29
119 240,01
Zakwalifikowany
37 125 751,91
ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
492
137
7742888668
29
109 400,00
Zakwalifikowany
37 235 151,91
MAT DACH NORBERT JASIŃSKI
493
137
5222923995
29
68 742,40
Zakwalifikowany
37 303 894,31
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA „MPDENTAL”MAGDALENA STEC
494
137
6792505367
29
30 000,00
Zakwalifikowany
37 333 894,31
JANUSZ ZAWISKI GABPA
495
137
8792702264
29
55 320,00
Zakwalifikowany
37 389 214,31
EFEKTIA DENTAL BEAUTY ENGINEERING KELLER SPÓŁKA KOMANDYTOWA
496
137
7343353983
29
52 359,00
Zakwalifikowany
37 441 573,31
PARK-M SP. Z O.O.
497
137
7842162474
29
102 995,97
Zakwalifikowany
37 544 569,28
„DAKO” DAMIAN KOWALSKI
498
137
7151910407
29
68 379,77
Zakwalifikowany
37 612 949,05
TOMASZ KOSIKOWSKI
499
137
6772379675
29
72 206,08
Zakwalifikowany
37 685 155,13
STRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
500
137
8971740985
29
90 074,00
Zakwalifikowany
37 775 229,13
JASMI NASULICZ SPÓŁKA JAWNA
501
137
6450203798
29
68 665,51
Zakwalifikowany
37 843 894,64
PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „BUDOMET” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
502
137
9671399206
29
31 716,79
Zakwalifikowany
37 875 611,43
REMEDIUM CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
503
137
7720016866
29
31 460,29
Zakwalifikowany
37 907 071,72
JAN SKUBISZ P.P.U.B. INKOMET
504
137
5423004189
29
45 520,00
Zakwalifikowany
37 952 591,72
GLOBAL DACH KAMIL WILMAN
505
137
7341508536
29
57 316,22
Zakwalifikowany
38 009 907,94
ROMAKOINSTALACJE ELEKTRYCZNE ROMAN SZCZUREK
506
137
6981206542
29
22 554,40
Zakwalifikowany
38 032 462,34
ZAKŁAD STOLARSKOCIESIELSKI „DACHMAT” JACEK BAJSTOK
507
137
6443543228
29
30 000,00
Zakwalifikowany
38 062 462,34
INSTAL PROJEKT HVAC SP. Z O.O.
508
137
1990117640
29
71 594,40
Zakwalifikowany
38 134 056,74
S-DENTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
509
137
7792158297
29
66 914,20
Zakwalifikowany
38 200 970,94
HA-DENT AGATA ADANOWICZ-PACHOCKA,HUBERT JANKIEWICZ-CIESZYŃSKI
510
137
6222800402
29
10 799,09
Zakwalifikowany
38 211 770,03
PGP DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
511
137
9281005174
29
65 470,40
Zakwalifikowany
38 277 240,43
OŚRODEK TERAPII GRUNWALD STANISŁAW BOJKOWSKI
512
137
8991066730
29
121 403,68
Zakwalifikowany
38 398 644,11
UNIDENT UNION I&II IWONA GNACH-OLEJNICZAK
513
137
5451685244
29
68 279,70
Zakwalifikowany
38 466 923,81
BORTECH PIOTR BOROWSKI
514
137
9910080762
29
75 207,17
Zakwalifikowany
38 542 130,98
SŁOWIK ARTUR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
515
137
6842640269
29
126 400,12
Zakwalifikowany
38 668 531,10
EUROPEL SP. Z O.O.
516
137
6681712436
29
19 755,04
Zakwalifikowany
38 688 286,14
WALDEMAR ZAREMBA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE „SPEED TRANS”
517
137
7661140285
29
68 655,60
Zakwalifikowany
38 756 941,74
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY TATIANA SOKOŁOWSKA
518
138
6841050666
29
99 315,00
Zakwalifikowany
38 856 256,74
LANGMED CENTRUM STOMATOLOGII ANNALANGNER
519
138
7391375267
29
20 850,00
Zakwalifikowany
38 877 106,74
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BARCZEWIE
520
139
5840203587
29
20 928,00
Zakwalifikowany
38 898 034,74
OPERA BAŁTYCKA W GDAŃSKU
521
140
5212932432
29
31 973,90
Zakwalifikowany
38 930 008,64
GPT PAWEŁ MIĄCZYŃSKI
522
140
5512605186
29
39 833,80
Zakwalifikowany
38 969 842,44
PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMAMDYTOWA
523
140
7381776266
29
19 084,68
Zakwalifikowany
38 988 927,12
KRZYSZTOF KOZIOŁ HYDROSANIT
524
140
9950239849
29
30 000,00
Zakwalifikowany
39 018 927,12
GRZEŚ-DACH SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
525
140
7962187011
29
20 000,00
Zakwalifikowany
39 038 927,12
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AMPER SPÓŁKA Z O.O.
526
140
1181998728
29
59 408,22
Zakwalifikowany
39 098 335,34
ART SOLUTIONS ŁUKASZ KIEŁCZEWSKI
527
140
7182136943
29
30 000,00
Zakwalifikowany
39 128 335,34
4SUN SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

528
141
8551487077
29
5 959,04
Zakwalifikowany
39 134 294,38
AGNIESZKA JESIONKA „KLIF”
529
142
7651013935
28
41 474,00
Zakwalifikowany
39 175 768,38
USLUGI LEŚNE – RYSZARD BUKAŁA
530
143
7872026267
28
40 687,89
Zakwalifikowany
39 216 456,27
VEBAR MIKOŁAJ KONIECZNY
531
144
7881019930
28
82 859,35
Zakwalifikowany
39 299 315,62
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE „STOLARZ” SŁAWOMIR JOKŚ
532
144
6281961526
28
90 096,32
Zakwalifikowany
39 389 411,94
PRO-METAL M. AUGUSTYNOWICZ, M. CHYTRY, P. CHYTRY, S.C.
533
144
5551003267
28
141 354,55
Zakwalifikowany
39 530 766,49
TOKARSTWO W DREWNIE MARIAN GORNOWICZ
534
144
5990009786
28
209 800,00
Zakwalifikowany
39 740 566,49
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO HOLZWELT RAFAŁ BOREK, RYSZARD LEWASZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
535
145
9491431523
28
50 479,50
Zakwalifikowany
39 791 045,99
ZAKŁAD STOLARSKI SNEKER GRZEGORZ CISOWSKI
536
146
9221584926
28
210 000,00
Zakwalifikowany
40 001 045,99
WOODPOL WALDEMAR CZARNIECKI
537
147
7521431367
28
30 920,00
Zakwalifikowany
40 031 965,99
SEKTOR POLSKA SŁAWOMIR DZIEDZIC
538
148
5511052868
28
50 965,00
Zakwalifikowany
40 082 930,99
KAMIENIARSTWO – BURDEK KRZYSZTOF
539
148
6191500767
28
209 000,00
Zakwalifikowany
40 291 930,99
JACEK ŚLAK USŁUGI „JŚ”
540
148
5631003967
28
102 285,99
Zakwalifikowany
40 394 216,98
STALKIS KISIELEWICZ ZBIGNIEW
541
148
8421783819
28
210 000,00
Zakwalifikowany
40 604 216,98
TERRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
542
148
5861811257
28
209 800,00
Zakwalifikowany
40 814 016,98
„NAUTA – STAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
543
148
6631001845
28
121 565,00
Zakwalifikowany
40 935 581,98
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE STANISŁAW MĄCZKA I SYN
544
149
5140213655
28
31 000,00
Zakwalifikowany
40 966 581,98
„PASZOWIT” LUCJAN I MARIA LATOŃ SPÓŁKA JAWNA
545
149
9532644122
28
34 316,53
Zakwalifikowany
41 000 898,51
HORNET SPÓŁKA CYWILNA MAREK PISZCZEK, PRZEMYSŁAW PIOTROWICZ
546
150
6482792349
28
25 137,00
Zakwalifikowany
41 026 035,51
F. H. U. SONIA WIDAJEWICZ
547
151
6423182075
28
30 000,00
Zakwalifikowany
41 056 035,51
INKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
548
151
6181352182
28
25 379,34
Zakwalifikowany
41 081 414,85
SPÓŁKA WODNO-ŚCIEKOWA „PROSNA”
549
151
5732610893
28
51 000,00
Zakwalifikowany
41 132 414,85
GIANLUCA BARBIRATO SAPRO SYSTEM
550
151
6312646198
28
73 533,34
Zakwalifikowany
41 205 948,19
MARCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
551
151
5842683692
28
38 211,66
Zakwalifikowany
41 244 159,85
WÓZKI WIDŁOWE MARCIN PEREPECZKO SPÓŁKA KOMANDYTOWA
552
151
5771933985
28
74 808,00
Zakwalifikowany
41 318 967,85
KRISBUT – NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
553
151
1251194143
28
115 880,26
Zakwalifikowany
41 434 848,11
LIBRA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
554
152
6472362073
28
132 143,40
Zakwalifikowany
41 566 991,51
BTS CNC- TECHNIK BEATA SITKO
555
153
6771042011
28
25 000,00
Zakwalifikowany
41 591 991,51
ABC PRZEPROWADZKI TRANSPORT-SPEDYCJA FIRMA TRANSPORTOWA
556
154
9462696087
28
49 575,78
Zakwalifikowany
41 641 567,29
THERMAFLOW POWIERŻA SPÓŁKA JAWNA
557
154
7342732945
28
57 641,54
Zakwalifikowany
41 699 208,83
„ATTIS” TOMASZ OBRZUT
558
154
5842764841
28
67 194,09
Zakwalifikowany
41 766 402,92
LABAR SP. Z O.O.
559
155
7712773937
28
76 580,07
Zakwalifikowany
41 842 982,99
H2O-TECH PRZEMYSŁAW KNAP
560
156
7811901195
28
30 805,60
Zakwalifikowany
41 873 788,59
MRS-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
561
156
7842401766
28
80 996,30
Zakwalifikowany
41 954 784,89
FIRMA USŁUGOWA MARIKA BŁACZKOWSKA AUTOALEX
562
157
8670007072
28
38 840,75
Zakwalifikowany
41 993 625,64
TARNOBRZESKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
563
157
7773275470
28
84 608,54
Zakwalifikowany
42 078 234,18
TRIM-SERVICE MATUSZAK SPÓŁKA JAWNA
564
158
9680170029
27
61 000,00
Zakwalifikowany
42 139 234,18
OGRODNICTWO ANNA WOCHLIK
565
159
9680896677
27
29 887,89
Zakwalifikowany
42 169 122,07
GOSPODARSTWO OGRODNICZE MARIUSZ CHENCZKE
566
160
8481791107
27
25 000,00
Zakwalifikowany
42 194 122,07
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI „EKO- MAZURY” SP. Z O.O.
567
161
6381001642
27
70 900,00
Zakwalifikowany
42 265 022,07
GREŃ SPÓŁKA JAWNA
568
162
5542931275
27
19 404,00
Zakwalifikowany
42 284 426,07
USŁUGI STOLARSKIE, WYSTRÓJ WNĘTRZ BARTOSZ DELIKAT „DELWOOD”
569
163
5451612914
27
52 437,08
Zakwalifikowany
42 336 863,15
PRO-MOBI KRYSTIAN MIAKISZ
570
163
5761499501
27
33 902,89
Zakwalifikowany
42 370 766,04
BARTŁOMIEJ ŁUCKI FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „BARTIMEX”
571
163
6272756666
27
56 000,00
Zakwalifikowany
42 426 766,04
MILE STONE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
572
163
6172210175
27
52 230,00
Zakwalifikowany
42 478 996,04
EKOLOGICZNE TECHNOLOGIE MOBILNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
573
164
6932006783
27
98 115,00
Zakwalifikowany
42 577 111,04
KUTZMANN – SPÓŁKA JAWNA
574
164
8770001815
27
50 984,00
Zakwalifikowany
42 628 095,04
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ALSYBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
575
164
7831794897
27
209 000,00
Zakwalifikowany
42 837 095,04
MBM SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
576
164
9372704038
27
50 959,00
Zakwalifikowany
42 888 054,04
FELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
577
165
7961845682
27
18 441,89
Zakwalifikowany
42 906 495,93
P.P.H.U. KARINA JEROMIN-KRZEMIŃSKA
578
166
8761008485
27
30 000,00
Zakwalifikowany
42 936 495,93
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „MEL-KAN” SP. Z O.O.
579
166
6591547904
27
56 319,68
Zakwalifikowany
42 992 815,61
ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W MIECHOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
580
167
6671512546
27
40 629,36
Zakwalifikowany
43 033 444,97
USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE I TRANSPORTOWE DARIUSZ DROPIŃSKI
581
167
7722419568
27
37 210,27
Zakwalifikowany
43 070 655,24
„TADOS FIREK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
582
168
9512151043
27
85 016,70
Zakwalifikowany
43 155 671,94
„STOMATOLOGIA – JASIŃSKA I PARTNER SPÓŁKA PARTNERSKA”
583
169
6221484689
27
49 124,47
Zakwalifikowany
43 204 796,41
ECOBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE PAWEŁ WASIELEWSKI
584
169
9490970264
27
25 659,90
Zakwalifikowany
43 230 456,31
FIRMA ,,REMONT” POROSZEWSKI FRANCISZEK
585
169
9490321525
27
24 663,00
Zakwalifikowany
43 255 119,31
RAFAŁ DRÓŻDŻ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH
586
169
9730882307
27
23 350,00
Zakwalifikowany
43 278 469,31
KRYPTONITE TOMASZ KABZA

587
170
5771989572
27
49 579,20
Zakwalifikowany
43 328 048,51
TRANSCOIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
588
171
7371071825
27
35 229,60
Zakwalifikowany
43 363 278,11
TERMO-EXPERT PAWEŁ PŁAWECKI
589
172
9482580206
27
24 044,00
Zakwalifikowany
43 387 322,11
KRZYSZTOF PAJDZIŃSKI CENTRO-BRUK
590
173
7842287247
27
20 587,98
Zakwalifikowany
43 407 910,09
P.H.U.P. „POLDRÓB” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
591
173
7182145089
27
25 421,00
Zakwalifikowany
43 433 331,09
MAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
592
173
8691585325
27
51 800,00
Zakwalifikowany
43 485 131,09
COMTEL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
593
173
5731054125
27
68 031,99
Zakwalifikowany
43 553 163,08
P.P.H.U. „ROCAR” SZREJELER ROBERT
594
173
5730218240
27
30 000,00
Zakwalifikowany
43 583 163,08
ROBERT STASZCZYK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY”KASBUT” EKSPORT-IMPORT
595
173
6180006756
27
80 716,80
Zakwalifikowany
43 663 879,88
SKLEP PRZEMYSŁOWO-OGRODNICZY DOROTA STEMPIEŃ
596
173
8172040604
27
32 291,73
Zakwalifikowany
43 696 171,61
AVIS SPÓŁKA CYWILNA PAWEŁ ZIĘBA, WŁADYSŁAW WRÓBEL
597
174
9680293200
26
26 567,01
Zakwalifikowany
43 722 738,62
GOSPODARSTWO OGRODNICZE KRZYSZTOF CHENCZKE
598
175
5272324647
26
95 203,78
Zakwalifikowany
43 817 942,40
MODUŁ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
599
176
7922209835
26
37 418,56
Zakwalifikowany
43 855 360,96
PPHU DOMIPLAST DOMINIKA BENDER
600
177
6652963265
26
75 404,83
Zakwalifikowany
43 930 765,79
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W GOLINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
601
178
6392008688
26
209 000,00
Zakwalifikowany
44 139 765,79
ZBM GŁOMBIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
602
178
6981838331
26
202 417,98
Zakwalifikowany
44 342 183,77
BOCATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
603
178
6170009262
26
12 373,20
Zakwalifikowany
44 354 556,97
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO REMONTOWO USŁUGOWE KONSMET BOLESŁAW MALINOWSKI
604
178
9561508574
26
133 947,00
Zakwalifikowany
44 488 503,97
BROS TOMASZ BROŻEK
605
178
5741154207
26
58 370,76
Zakwalifikowany
44 546 874,73
’TEAK MEBEL’ JANUSZ KUC PRODUKCJA MEBLI
606
178
8340000931
26
41 940,00
Zakwalifikowany
44 588 814,73
JACEK KŁOS SKLEP „AGATA „
607
179
9121765054
26
21 375,00
Zakwalifikowany
44 610 189,73
DANIEL KIŃCZYK „KIN-SPAW” USŁUGI SPAWALNICZO-ŚLUSARSKIE, OBRÓBKA METALU
608
179
7541094051
26
139 855,00
Zakwalifikowany
44 750 044,73
JOACHIM JUROS USŁUGI STOLARSKIE
609
179
7721907538
26
53 284,00
Zakwalifikowany
44 803 328,73
WIKTOR DUKAT PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI
610
179
8351213464
26
30 000,00
Zakwalifikowany
44 833 328,73
BINIOSPAW GRZEGORZ JAN BIŃKIEWICZ
611
179
5422430263
26
30 374,73
Zakwalifikowany
44 863 703,46
ZELANT-JAROSŁAW SACHARCZUK
612
180
7632077041
26
45 523,94
Zakwalifikowany
44 909 227,40
WPA ADAM WYLEGAŁA
613
180
7642671461
26
78 953,19
Zakwalifikowany
44 988 180,59
PILMASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
614
180
8132359877
26
74 202,36
Zakwalifikowany
45 062 382,95
CONFLO JOANNA NOWAK
615
180
6191000266
26
64 783,43
Zakwalifikowany
45 127 166,38
PRZED. PRODUKCYJNO HANDLOWOUSŁUGOWEFRĄSZCZAK MARIUSZ FRĄSZCZAK
616
180
6470510090
26
50 102,80
Zakwalifikowany
45 177 269,18
ŚLĄSKA KOMPANIA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA „STEF-POL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
617
181
5342509382
26
21 771,00
Zakwalifikowany
45 199 040,18
REVERS COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
618
181
5691719971
26
46 273,00
Zakwalifikowany
45 245 313,18
LUBAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
619
182
1250971515
26
44 761,60
Zakwalifikowany
45 290 074,78
MANATKI24 PAWEŁ BRZOZOWSKI
620
182
9661636076
26
30 830,25
Zakwalifikowany
45 320 905,03
VTECH JAKUB ZALEWSKI
621
182
6842435486
26
80 000,00
Zakwalifikowany
45 400 905,03
EKO-SERWIS EWELINA BŁAŻ
622
183
7891753011
26
209 000,00
Zakwalifikowany
45 609 905,03
SERWIS-TECH MUSIELAK, KOPRUCKI SPÓŁKA JAWNA
623
183
9491947675
26
51 191,08
Zakwalifikowany
45 661 096,11
INSTALATORSTWO SANITARNE C.O. I GAZ „INSTALWOD”MICHAŁ STOBIECKI
624
183
8842749027
26
95 833,02
Zakwalifikowany
45 756 929,13
MARTECH KRZYSZTOF HENNIG SPÓŁKA JAWNA
625
183
7343583401
26
139 904,95
Zakwalifikowany
45 896 834,08
ROSCO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
626
184
6220001708
26
25 900,00
Zakwalifikowany
45 922 734,08
KMIEĆ DARIUSZ USŁUGI BUDOWLANE-POKRYCIA DACHOWE EXDACH
627
185
7121439626
26
56 651,40
Zakwalifikowany
45 979 385,48
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JOANNA OSIEJ
628
185
7812008455
26
33 190,67
Zakwalifikowany
46 012 576,15
D3RS CZYMBOR, KOPERSKI SPÓŁKA JAWNA
629
185
5532407070
26
23 922,27
Zakwalifikowany
46 036 498,42
EURO PARKIET PAWEŁ SŁAPA
630
185
5961205438
26
24 671,79
Zakwalifikowany
46 061 170,21
„CIECIERSKI” INSTALACJE FRANCISZEK CIECIERSKI
631
186
7340010604
26
14 366,00
Zakwalifikowany
46 075 536,21
„UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW” SPÓŁKA AKCYJNA
632
186
6270001449
26
14 609,81
Zakwalifikowany
46 090 146,02
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE 'PERFEKT’ MIROSŁAW SERKIES
633
187
6482770164
26
38 520,00
Zakwalifikowany
46 128 666,02
„SHARKDENT” GABINETY LEKARSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
634
187
5882183582
26
110 000,00
Zakwalifikowany
46 238 666,02
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SŁAWOMIR PRANCZKE
635
187
5961659292
26
116 961,74
Zakwalifikowany
46 355 627,76
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY KAZIMIERZ JOŃCA SP. Z O.O.
636
187
6841053280
26
134 900,00
Zakwalifikowany
46 490 527,76
ROGALA MAREK EURO TYNK
637
187
6612377325
26
118 071,00
Zakwalifikowany
46 608 598,76
ARS-MED. GASTRO JOANNA LESICKA SŁAWOMIR LESICKI SPÓŁKA JAWNA
638
187
7372067180
26
72 864,55
Zakwalifikowany
46 681 463,31
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA „SOJKA” PIOTR SOJKA
639
188
6472251876
26
30 000,00
Zakwalifikowany
46 711 463,31
„EKOPAL” MICHAŁ POTYSZ
640
189
5730101360
26
51 000,00
Zakwalifikowany
46 762 463,31
AUTO-FRANKFRANCISZEK PIETRASZKO
641
189
6412398908
26
81 000,00
Zakwalifikowany
46 843 463,31
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
642
190
9211193880
26
25 750,00
Zakwalifikowany
46 869 213,31
PW „SERWIS-LUX” KRZYSZTOF BOREK
643
191
5771045322
26
81 000,00
Zakwalifikowany
46 950 213,31
FIRMA MOTORYZACYJNA -„ANET-POL”KONIECZKO ZBIGNIEW
644
191
7140200033
26
28 742,88
Zakwalifikowany
46 978 956,19
„SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W LUBARTOWIE”
645
192
7380002396
25
120 666,70
Zakwalifikowany
47 099 622,89
F.H.U.P.”SARDREW” WŁADYSŁAW SARKOWICZ

646
193
9441181656
25
69 973,45
Zakwalifikowany
47 169 596,34
RYSZARD SZCZYRBAK – FORMEB
647
194
8961302657
25
51 000,00
Zakwalifikowany
47 220 596,34
P.G. GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
648
195
7881154527
25
136 856,00
Zakwalifikowany
47 357 452,34
DREW-EL MARIUSZ TKACZEWSKI
649
195
6961178630
25
139 000,00
Zakwalifikowany
47 496 452,34
KATARZYNA KAŹMIERCZAK HOLZHIT
650
195
5880019476
25
139 900,00
Zakwalifikowany
47 636 352,34
WALDEMAR SZREDER ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY „SZREDER” NAZWA SKRÓCONA:FIRMA „SZREDER”
651
196
8520014018
25
76 383,00
Zakwalifikowany
47 712 735,34
„REMONDIS SZCZECIN” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
652
197
7811357449
25
78 708,00
Zakwalifikowany
47 791 443,34
MICHAŁ SAMAROW „SAMET STEEL”
653
197
8191532455
25
139 000,00
Zakwalifikowany
47 930 443,34
ARBOR`A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
654
197
7010641804
25
134 828,91
Zakwalifikowany
48 065 272,25
DANSTOKER POLAND SP. Z O.O.
655
197
6221106786
25
144 334,00
Zakwalifikowany
48 209 606,25
SŁAWOMIR WALCZAK „MEBLE WALCZAK”
656
197
6841305706
25
71 560,00
Zakwalifikowany
48 281 166,25
FIRMA USŁUGOWA „B-P” PIOTR DZIADOSZ
657
197
9691462184
25
101 800,00
Zakwalifikowany
48 382 966,25
USŁUGI STOLARSKIE MARKPAT MAREK BYTOMSKI
658
197
8322076740
25
77 744,61
Zakwalifikowany
48 460 710,86
KIEDOS SP. Z O.O. SP. K.
659
198
6981848921
25
192 684,95
Zakwalifikowany
48 653 395,81
MAKRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
660
198
7731708438
25
31 000,00
Zakwalifikowany
48 684 395,81
PAWEŁ PAWLAK MAX-PLAN
661
199
8792680261
25
75 030,00
Zakwalifikowany
48 759 425,81
ESPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
662
199
8272318677
25
206 645,00
Zakwalifikowany
48 966 070,81
SIGMA PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
663
199
8992855587
25
28 440,00
Zakwalifikowany
48 994 510,81
VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
664
200
8733274364
25
13 947,09
Zakwalifikowany
49 008 457,90
PAGA IMPEKS JACEK PAJOR SPÓŁKA JAWNA
665
201
7130005821
25
34 944,60
Zakwalifikowany
49 043 402,50
BYCHAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
666
202
5761496508
25
26 774,05
Zakwalifikowany
49 070 176,55
MS ENERGY MARCIN SCHUDY
667
202
7391040704
25
24 750,00
Zakwalifikowany
49 094 926,55
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY KRZYSZTOF TOMCZYK
668
202
8862996384
25
24 243,30
Zakwalifikowany
49 119 169,85
COLOSEUM PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
669
202
6381590555
25
25 600,00
Zakwalifikowany
49 144 769,85
POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH CENTRUM EDUKACYJNO-LECZNICZO- REHABILITACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
670
203
9212030789
25
79 637,40
Zakwalifikowany
49 224 407,25
INDYWIDUALNA PRAKTYKALEKARSKO-DENTYSTYCZNA MATEUSZ MAŁKA
671
203
9372607039
25
42 822,70
Zakwalifikowany
49 267 229,95
FOREMAN USŁUGI BUDOWLANE KRZYSZTOF HAJDRYCH
672
203
6842318711
25
81 460,00
Zakwalifikowany
49 348 689,95
SANDRA DENT GABINET DENTYSTYCZNY LEK. DENT.SANDRA TRZNADEL
673
203
6762402645
25
73 170,00
Zakwalifikowany
49 421 859,95
JAKUB SZLAGOR PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
674
203
5562388130
25
72 730,00
Zakwalifikowany
49 494 589,95
GŁOWACKI ŁUKASZ PRYWATNA PRAKTYKASTOMATOLOGICZNA
675
203
9182119383
25
42 310,87
Zakwalifikowany
49 536 900,82
SOLEROS ROSTOCKI KONRAD
676
203
8581874123
25
76 960,00
Zakwalifikowany
49 613 860,82
GRYF-DENT STOMATOLOGIA I ORTODONCJA SPÓŁKA CYWILNA
677
203
6762515740
25
49 570,05
Zakwalifikowany
49 663 430,87
GOSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
678
203
9910058633
25
27 973,36
Zakwalifikowany
49 691 404,23
USŁUGI BUDOWLANE I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ KRISBUDPROCHOTA KRZYSZTOF
679
203
5591443883
25
40 267,69
Zakwalifikowany
49 731 671,92
USŁUGI CIESIELSKO-DEKARSKIE PIOTR CHYLEWSKI
680
203
7122268003
25
65 215,00
Zakwalifikowany
49 796 886,92
AGNIESZKA KRAWCZYK BEAUTY DENTAL CLINIC
681
203
8171016265
25
23 086,80
Zakwalifikowany
49 819 973,72
N.Z.O.Z. CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ WRONA BEATA
682
203
7132761030
25
23 950,00
Zakwalifikowany
49 843 923,72
LL-TRANS ŁUKASZ ŁATWIŃSKI
683
203
6631457605
25
49 523,75
Zakwalifikowany
49 893 447,47
SZYMON STANDO F.P.H.U.R.”DACH-REM”
684
203
5992838819
25
76 596,29
Zakwalifikowany
49 970 043,76
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY MICHAŁDOJS
685
203
9261156817
25
80 385,12
Zakwalifikowany
50 050 428,88
GABINET STOMATOLOGICZNY EWA WLAZŁO-PLAGA
686
203
6291033383
25
108 884,92
Zakwalifikowany
50 159 313,80
PAŁYS SEBASTIAN FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA”AQUATERM”
687
203
7742660882
25
47 007,72
Zakwalifikowany
50 206 321,52
FIRMA USŁUGOWO REMONTOWA FIL-BUD ADAM RÓŻALSKI
688
204
8671918373
25
110 450,00
Zakwalifikowany
50 316 771,52
SOLAR HOUSE MARCIN PIECHOTA
689
204
1250516366
25
104 379,90
Zakwalifikowany
50 421 151,42
ANDRZEJ ŻAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ESKIMO
690
204
6472499145
25
133 911,00
Zakwalifikowany
50 555 062,42
„MD GRZONKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
691
204
1132996497
25
64 910,81
Zakwalifikowany
50 619 973,23
PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE ENERGOVENT HVAC PIOTR TYMIŃSKI SPÓŁKA ZOGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
692
205
9930674453
25
20 704,35
Zakwalifikowany
50 640 677,58
MEBLOART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
693
205
6412530176
25
6 429,84
Zakwalifikowany
50 647 107,42
TIC RUDA ŚLĄSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
694
205
7960069307
25
15 331,21
Zakwalifikowany
50 662 438,63
STER SP. Z O.O.
695
206
5732844616
25
41 638,60
Zakwalifikowany
50 704 077,23
FRANK-CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
696
206
6340140849
25
50 885,60
Zakwalifikowany
50 754 962,83
FIRMA HANDLOWA PIGWA J.MUCHA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
697
206
7510001692
25
51 000,00
Zakwalifikowany
50 805 962,83
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „FLAXPOL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
698
207
6791788713
25
24 483,51
Zakwalifikowany
50 830 446,34
JACEK SAJNÓG P.H.U. AXELA
699
208
8681870716
25
30 000,00
Zakwalifikowany
50 860 446,34
P.H.U. CENTRA MARCIN GRABARZ
700
209
9591955941
25
106 162,40
Zakwalifikowany
50 966 608,74
CHEMLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
701
209
8132087539
25
104 166,84
Zakwalifikowany
51 070 775,58
MILWES AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA WIESŁAW WOŹNY
702
210
6871895701
24
61 621,00
Zakwalifikowany
51 132 396,58
PRZEMYSŁAW KOCZERA SKŁAD OPAŁU URBAN
703
211
6171443546
24
126 154,55
Zakwalifikowany
51 258 551,13
„MEBLART” JACEK CZOPIK
704
212
8733129254
24
25 000,00
Zakwalifikowany
51 283 551,13
MICHAŁ PIERZ API-CONTROL

705
212
8160002383
24
50 000,00
Zakwalifikowany
51 333 551,13
„STYROPIANEX” PRODUKCJA I SPRZEDAŻ STYROPIANU EUGENIUSZ BUCIOR
706
212
6871722142
24
206 136,00
Zakwalifikowany
51 539 687,13
WSTECH S.C. R.LORENS, W.PIELECH, J.MAZUR
707
212
7292652717
24
50 583,02
Zakwalifikowany
51 590 270,15
ECAD S.C RADOSŁAW ZARĘBSKI, ADAM WOJTCZAK
708
213
9461751163
24
25 442,80
Zakwalifikowany
51 615 712,95
DERKACZ MARIUSZ ZAKŁAD KAMIENIARSKI
709
214
7262639965
24
14 486,94
Zakwalifikowany
51 630 199,89
ACE INSTAL SP. Z O.O.
710
215
6981041851
24
30 400,00
Zakwalifikowany
51 660 599,89
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ „FRYKAS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
711
215
8212639768
24
256 786,36
Zakwalifikowany
51 917 386,25
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH DIAG-MOST SP.ZO.O.
712
215
8512888317
24
30 000,00
Zakwalifikowany
51 947 386,25
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY INSTALACJI SANITARNYCH GABO KRZYSZTOF GABOR DZIURLA
713
216
7720006342
24
31 000,00
Zakwalifikowany
51 978 386,25
KĘPA ROBERT FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA”KĘPA”
714
216
6272488792
24
38 440,69
Zakwalifikowany
52 016 826,94
PROLIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
715
217
5492227432
24
106 968,82
Zakwalifikowany
52 123 795,76
DENTAL ARTS STUDIO RADOSŁAW ŁYSEK
716
217
7931569042
24
72 005,39
Zakwalifikowany
52 195 801,15
STOMATOLOGIA PAULINA ZABORNIAK
717
217
7491994225
24
53 135,20
Zakwalifikowany
52 248 936,35
GABINET STOMATOLOGICZNY ANNA I PRZEMYSŁAW KOPKA
718
217
5992530234
24
73 170,00
Zakwalifikowany
52 322 106,35
”W KAMIENICY” GABINETY STOMATOLOGICZNEKAROLINA KASPRZAK-KWILIŃSKA
719
217
7681612959
24
50 130,00
Zakwalifikowany
52 372 236,35
ANTONIEWA OLGA
720
217
7712274200
24
50 130,00
Zakwalifikowany
52 422 366,35
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY GABRIELA PAJĄK
721
217
5552021468
24
43 731,00
Zakwalifikowany
52 466 097,35
DAMIAN KRUTH FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA D.K. CONSTRUCTION
722
217
6442147542
24
76 960,00
Zakwalifikowany
52 543 057,35
NZOZ MADENT MAGDALENA DWORAK-PIESTRZYŃSKA
723
217
7272749419
24
73 170,00
Zakwalifikowany
52 616 227,35
MEDI DENT IGOR GORTAT
724
217
7712668488
24
50 130,00
Zakwalifikowany
52 666 357,35
GABINET STOMATOLOGICZNY IWONA HERMAN
725
217
9251036388
24
95 212,80
Zakwalifikowany
52 761 570,15
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA „KORONA” HALINAMALINOWSKA-REWERS
726
217
7761657993
24
50 130,00
Zakwalifikowany
52 811 700,15
DENTIKA MARIKA CISOWSKA-MAZUREK, DENTIKA S.C.
727
217
6211365753
24
55 000,00
Zakwalifikowany
52 866 700,15
GOMATIC MARIUSZ WUNSCH
728
217
5451535013
24
81 460,00
Zakwalifikowany
52 948 160,15
PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY MARIUSZ MAZUR
729
217
7661369390
24
30 000,00
Zakwalifikowany
52 978 160,15
PUH EURO-SPED KRZYSZTOF HEKERT
730
217
9531069733
24
107 018,20
Zakwalifikowany
53 085 178,35
GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA GDANIEC
731
217
6841079434
24
32 880,00
Zakwalifikowany
53 118 058,35
BIURO HANDLOWE KINESIS ANDRZEJ BORUTA
732
217
8151134300
24
64 269,00
Zakwalifikowany
53 182 327,35
SZCZĘCH EDWARD NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKIZDROWOTNEJ „DENTECH” CENTRUM STOMATOLOGII
733
217
5871607529
24
76 085,53
Zakwalifikowany
53 258 412,88
KABA-TECH BARTŁOMIEJ BARTLEWSKI
734
217
7821201915
24
139 000,00
Zakwalifikowany
53 397 412,88
TOMASZ TRĘBASIEWICZ
735
218
5222819677
24
25 061,40
Zakwalifikowany
53 422 474,28
PARADISE DENTAL SPA KATARZYNA PIETRZAK-ŁOPUSZAŃSKA
736
218
9251487346
24
50 297,40
Zakwalifikowany
53 472 771,68
GABINET STOMATOLOGICZNY DANUTA BALCERZAK DANUTA BALCERZAK-BURDAJEWICZ
737
218
9532763594
24
73 344,70
Zakwalifikowany
53 546 116,38
PRZYJAZNA STOMATOLOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
738
218
8291520693
24
30 000,00
Zakwalifikowany
53 576 116,38
KOTŁOWNIA SYLWESTER STANIUCHA
739
218
5781119312
24
84 844,00
Zakwalifikowany
53 660 960,38
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEKARZ STOMATOLOG ALICJA GURTATOWSKA-ANIŚKOWICZ
740
218
8461088764
24
33 120,00
Zakwalifikowany
53 694 080,38
NIEPUBLICZNY STOMATOLOGICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LEK.STOM.MARZENA RYBIŃSKA
741
218
8822048818
24
73 170,00
Zakwalifikowany
53 767 250,38
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA MICHAŁ AUGUSTYNIAK
742
218
5531026101
24
50 130,00
Zakwalifikowany
53 817 380,38
SZLAGOR ZUZANNA PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
743
218
8291721977
24
50 130,00
Zakwalifikowany
53 867 510,38
PRYWATNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA MILDENT MARTA KUBIS-DUDEK
744
218
9531887495
24
63 810,00
Zakwalifikowany
53 931 320,38
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA BERT-DENT LEK.STOM. WOJCIECH HENNIG
745
218
7182113356
24
84 844,00
Zakwalifikowany
54 016 164,38
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. DENT. MACIEJ GUZ
746
218
6572194942
24
81 640,00
Zakwalifikowany
54 097 804,38
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA MAŁGORZATA DADEJ-WĄGROCKA
747
218
7181836986
24
24 310,00
Zakwalifikowany
54 122 114,38
PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ MALINOWSKI
748
218
7491612011
24
49 315,60
Zakwalifikowany
54 171 429,98
DANIEL FRĄCZEK GABINET STOMATOLOGICZNY
749
218
5541566543
24
22 950,00
Zakwalifikowany
54 194 379,98
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LEK.STOM. MAŁGORZATA KUCZYNIECKA
750
218
5242882785
24
53 469,50
Zakwalifikowany
54 247 849,48
SONRISO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
751
218
8131726598
24
69 930,00
Zakwalifikowany
54 317 779,48
LACHOWICZ PIOTR, PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY PIOTR LACHOWICZ
752
218
7771855223
24
49 550,00
Zakwalifikowany
54 367 329,48
ADAM RUDNY ZAKŁAD ZDUŃSKI
753
218
8941836479
24
69 757,84
Zakwalifikowany
54 437 087,32
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JACEKCALIK
754
218
8212535336
24
72 912,32
Zakwalifikowany
54 509 999,64
STOMATOLOGIA MAGDALENA HORNOWSKA
755
218
7712268978
24
50 130,00
Zakwalifikowany
54 560 129,64
„DENTAL MENU” AGNIESZKA JUŚKIEWICZ
756
218
5140329441
24
41 586,97
Zakwalifikowany
54 601 716,61
MSAFE MARCEL ŚMIGIELSKI
757
219
5882430419
24
115 000,00
Zakwalifikowany
54 716 716,61
LOTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
758
220
6321843490
24
26 979,63
Zakwalifikowany
54 743 696,24
GRUPA BIURO-LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
759
221
6692510529
24
28 313,15
Zakwalifikowany
54 772 009,39
WINDHUNTER ACADEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
760
221
8762480416
24
30 000,00
Zakwalifikowany
54 802 009,39
PRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
761
221
8291629852
24
51 213,76
Zakwalifikowany
54 853 223,15
SHADOK AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
762
222
5210323580
24
24 601,96
Zakwalifikowany
54 877 825,11
FIRMA HANDLOWO-PRZEWOZOWA „MEBL-AR” KRZYSZTOF ARAK
763
222
9562362150
24
24 898,64
Zakwalifikowany
54 902 723,75
GRUPA A3F SP. Z O. O.

764
222
5782519769
24
139 900,00
Zakwalifikowany
55 042 623,75
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „TRACO” IWONA PEPLIŃSKA
765
223
5732523504
24
23 682,06
Zakwalifikowany
55 066 305,81
MACIEJ SOWA
766
224
7372000891
23
139 000,00
Zakwalifikowany
55 205 305,81
WOJCIECH WÓJCIK ZAKŁAD STOLARSKI „OKNOSTOL”
767
225
5492433410
23
24 623,71
Zakwalifikowany
55 229 929,52
MJMETAL MARCIN JAKUBIEC JANUSZ PATER S.C.
768
226
6991961814
23
30 000,00
Zakwalifikowany
55 259 929,52
ALEKSANDER POSPIECH „POS-MET”
769
226
8741779340
23
339 390,00
Zakwalifikowany
55 599 319,52
MIKOBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
770
227
9662001724
23
32 472,00
Zakwalifikowany
55 631 791,52
TENT GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
771
228
7271403297
23
65 952,86
Zakwalifikowany
55 697 744,38
MEBEL STYL ROBERT KORNATA
772
229
6680005978
23
141 403,52
Zakwalifikowany
55 839 147,90
PIOTR ŁUCZAK – P.H.U. „MACIEJ”
773
229
6511500824
23
26 518,00
Zakwalifikowany
55 865 665,90
APPETITO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNOHANDLOWO USŁUGOWE BARBARA WINKLER
774
229
9580394982
23
25 498,00
Zakwalifikowany
55 891 163,90
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY HENZYM MIROSŁAWA JEKA
775
229
7621249662
23
30 990,00
Zakwalifikowany
55 922 153,90
PHU IWON BOŻENA WIŚNIEWSKA
776
229
7770001803
23
30 690,00
Zakwalifikowany
55 952 843,90
ZAKŁADY CHEMICZNE „UNIA” SPÓŁDZIELNIA PRACY
777
230
6211192620
23
30 332,00
Zakwalifikowany
55 983 175,90
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE ROBERT WAWRZYNIAK
778
231
9211976932
23
24 107,39
Zakwalifikowany
56 007 283,29
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKO DENTYSTYCZNA PIOTR BENDER
779
231
9222404777
23
80 640,00
Zakwalifikowany
56 087 923,29
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA MAGDALENA WACH
780
231
7722026030
23
99 413,20
Zakwalifikowany
56 187 336,49
EWA GRZYWNA CENTRUM MEDYCZNE „AKADEMIA UŚMIECHU”
781
231
8421772951
23
79 686,90
Zakwalifikowany
56 267 023,39
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK.DENT.ŁUKASZ MOHR
782
231
9710711301
23
22 100,00
Zakwalifikowany
56 289 123,39
SPECJALISTYCZNY GABINET PODOLOGICZNY JUSTYNA SZYMAŃSKA
783
231
8171030644
23
64 750,50
Zakwalifikowany
56 353 873,89
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY LEK.STOM. DANUTA MUSIALIK-BARNAŚ
784
231
6581940758
23
88 740,00
Zakwalifikowany
56 442 613,89
STOMATOLOGIA WZIĄTEK SPÓŁKA CYWILNA PAULINA KABAŁA-WZIĄTEK ARKADIUSZ WZIĄTEK
785
231
7132828604
23
28 634,40
Zakwalifikowany
56 471 248,29
GABINET STOMATOLOGICZNY LEK. STOM. LUCIA ZELONKA
786
231
9661810172
23
72 730,00
Zakwalifikowany
56 543 978,29
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA KONRAD PAWEŁ SZEWIELIŃSKI
787
231
8241243429
23
55 121,40
Zakwalifikowany
56 599 099,69
GABINET STOMATOLOGICZNY KRYSIK-KRUK KATARZYNA
788
231
8771449506
23
78 256,00
Zakwalifikowany
56 677 355,69
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA OSKAR GOŁYGOWSKI
789
231
7772259960
23
98 018,20
Zakwalifikowany
56 775 373,89
MAŁGORZATA KORSAK-FRĄTCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLIGICZNA
790
231
8720003025
23
30 000,00
Zakwalifikowany
56 805 373,89
„IGLOOBUD” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
791
231
5631147608
23
40 320,00
Zakwalifikowany
56 845 693,89
GABINET STOMATOLOGICZNY EWA PŁATEK-KROPOP
792
231
9910353390
23
24 749,10
Zakwalifikowany
56 870 442,99
DOMIR MIROSŁAW DOBROWOLSKI
793
231
8971754237
23
68 947,00
Zakwalifikowany
56 939 389,99
DENTALINE AGATA LESZCZYŃSKA-RATAJCZYK, ANNA MAJ S.C.
794
231
1231283458
23
64 249,58
Zakwalifikowany
57 003 639,57
DEKK FIRE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
795
231
7772853315
23
21 861,00
Zakwalifikowany
57 025 500,57
ŁUKASZ SZARAWAGA FINISZSYSTEM SZARAWAGA ŁUKASZ
796
231
7692223629
23
73 170,00
Zakwalifikowany
57 098 670,57
CENTRUM NOWOCZESNEJ STOMATOLOGII I ORTODONCJI MARTA KRZYWAŃSKA-KAROLEWSKA, BORYS KAROLEWSKI SPÓŁKA CYWILNA
797
231
7252004018
23
74 952,10
Zakwalifikowany
57 173 622,67
ANADENT CENTRUM MEDYCZNE ANNA WOJCIECHOWSKA
798
231
6961567892
23
65 330,56
Zakwalifikowany
57 238 953,23
USŁUGI TRANSPORTOWE WOJCIECH KOLADYŃSKI
799
231
9181286334
23
22 865,40
Zakwalifikowany
57 261 818,63
GABINET STOMATOLOGICZNY EDYTA KUKIEŁKA
800
231
6262557250
23
78 256,00
Zakwalifikowany
57 340 074,63
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA S.C. BEATA LIPIŃSKA-ŁOZA, GRZEGORZ ŁOZA
801
231
8351409457
23
46 260,00
Zakwalifikowany
57 386 334,63
USŁUGI STOMATOLOGICZNE MAŁGORZATA MATYSIAK
802
231
7123222693
23
81 640,00
Zakwalifikowany
57 467 974,63
„AMICO DENTAL” S. C.MAŁGORZATA MAJEWSKA, JACEK MAJEWSKI
803
231
9591586030
23
73 170,00
Zakwalifikowany
57 541 144,63
DENTAL SPA MAŁGORZATA KOWALSKA
804
231
8272087255
23
132 154,00
Zakwalifikowany
57 673 298,63
PIOTR MELON
805
231
7262299966
23
65 921,39
Zakwalifikowany
57 739 220,02
LUXDENT MAŁGORZATA BARAŃSKA
806
231
9482136285
23
78 256,00
Zakwalifikowany
57 817 476,02
MATRACKI PAWEŁ
807
231
8171935629
23
69 655,60
Zakwalifikowany
57 887 131,62
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LEK.DENT. PAWEŁ BEDNARZ, LEK. DENT. TOMASZ BEDNARZ AMBER S.C.
808
231
8691982799
23
70 469,20
Zakwalifikowany
57 957 600,82
CENTRUM MEDYCYNY RODZINNEJ I STOMATOLOGII MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
809
231
7341722904
23
31 140,00
Zakwalifikowany
57 988 740,82
NZOZ UNODENT BEATA ZIÓŁKOWSKA
810
231
5542768355
23
118 996,63
Zakwalifikowany
58 107 737,45
WOJCIECH BENEDYK STOMATOLOGIA
811
231
7922199717
23
54 907,81
Zakwalifikowany
58 162 645,26
ANDRZEJ HAJDUK „JONDACH”- WYKONANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
812
231
8722427568
23
21 202,75
Zakwalifikowany
58 183 848,01
PAT-BRUK PATRYK CIEŚLA
813
231
6961698393
23
38 404,04
Zakwalifikowany
58 222 252,05
EKOENERGETYKA PIOTR MAŁECKI
814
231
8961600030
23
21 586,50
Zakwalifikowany
58 243 838,55
NOVA ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
815
231
7561146905
23
68 779,90
Zakwalifikowany
58 312 618,45
ANNA MILEJSKA MILMED GABINET STOMATOLOGICZNY LEK.STOM. ANNA MILEJSKA
816
231
6671763828
23
69 655,60
Zakwalifikowany
58 382 274,05
MDENTSTOMATOLOGIA RODZINNA MARTASTRUSZCZYK STASZAK
817
232
7891544684
23
62 367,89
Zakwalifikowany
58 444 641,94
LVS KAROL ŻEBROWSKI
818
232
6931525481
23
66 955,60
Zakwalifikowany
58 511 597,54
CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH WRO-MED BEATA TOCZEWSKA
819
232
9191336430
23
24 332,40
Zakwalifikowany
58 535 929,94
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY „PROFDENT” MARIA ROGOWSKA-ROSA
820
232
9161309374
23
88 598,15
Zakwalifikowany
58 624 528,09
TIM-COMMICHAŁ KAMIŃSKI
821
232
7531400859
23
77 485,60
Zakwalifikowany
58 702 013,69
MONIKA BORKOWSKA PRYWATNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA
822
232
5272913941
23
34 727,00
Zakwalifikowany
58 736 740,69
MOC PANELI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

823
233
5223094437
23
84 741,15
Zakwalifikowany
58 821 481,84
PIRUET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
824
233
5992951680
23
40 024,99
Zakwalifikowany
58 861 506,83
BEST BUTY ARTUR MELKA
825
233
7371928384
23
30 000,00
Zakwalifikowany
58 891 506,83
MAGDALENA PTASZEK FIRMA HANDLOWA
826
233
5461368137
23
41 526,46
Zakwalifikowany
58 933 033,29
CENTRUM ROLNICZE – EDYTA KAMIŃSKA
827
233
6961527504
23
54 013,05
Zakwalifikowany
58 987 046,34
MAT-BUD BZDĘGA SPÓŁKA JAWNA
828
233
7392451817
23
37 568,00
Zakwalifikowany
59 024 614,34
ASBG SYSTEMY SEBASTIAN GOŁĘBIOWSKI
829
233
7352692265
23
30 000,00
Zakwalifikowany
59 054 614,34
„PRO-DREW” JAKUB PLEWA, GRZEGORZ WÓJCIAK – SPÓŁKA CYWILNA
830
233
7722252803
23
30 900,00
Zakwalifikowany
59 085 514,34
FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA PFO PRZEMYSŁAW RUDAK
831
233
5542971027
23
30 990,00
Zakwalifikowany
59 116 504,34
EM-BUD CENTRUM KOSTKI S.C. EWA DĄBROWSKA, MICHAŁ DĄBROWSKI
832
233
6422999986
23
23 587,00
Zakwalifikowany
59 140 091,34
PRO-STYLE GRZEGORZ KAJTOCH
833
234
7292726686
23
30 178,00
Zakwalifikowany
59 170 269,34
ŻAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
834
234
8661555420
23
26 014,00
Zakwalifikowany
59 196 283,34
4TECHTOOLS TOMASZ CEBULA
835
234
7712338064
23
21 999,42
Zakwalifikowany
59 218 282,76
MARCIN GOSK HANSLOREN
836
234
8321004460
23
31 000,00
Zakwalifikowany
59 249 282,76
CENTRUM ZAOPATRZENIA ROLNICTWA „AIM” SPÓŁKA JAWNA MACIEJ JERZ I ADAM SPODYMEK
837
235
5981447506
23
74 034,42
Zakwalifikowany
59 323 317,18
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „SŁOWIAŃSKA” BARBARA RYBAK
838
236
5361030048
23
22 472,10
Zakwalifikowany
59 345 789,28
MARIANNA KOWALSKA 1/ KWIACIARNIA 2/ ZAKŁAD POGRZEBOWY „HADES”
839
237
6181243524
22
112 900,00
Zakwalifikowany
59 458 689,28
SPECJALISTYCZNEE GOSPODARSTWO OGRODNICZE SŁAWOMIR ŁAZIK
840
238
8571921973
22
33 144,00
Zakwalifikowany
59 491 833,28
FIRMA KORBUTOWICZ BOGDAN KORBUTOWICZ, DANUTA KORBUTOWICZ, ANNA PERUŻYŃSKA SPÓŁKA JAWNA
841
238
8910003353
22
210 000,00
Zakwalifikowany
59 701 833,28
„WIWATOWSKI” FABRYKA STOLARKI DREWNIANEJ WALDEMAR WIWATOWSKI
842
238
5140336286
22
50 920,00
Zakwalifikowany
59 752 753,28
DREWMAR MARTA JANGAS-IDZIKOWSKA
843
239
9970049951
22
210 000,00
Zakwalifikowany
59 962 753,28
MEBLE TAPICEROWANE ,,PATRYK” TOMASZ SKIBA
844
239
6260339075
22
102 741,47
Zakwalifikowany
60 065 494,75
PRZEDSIĘBIORSTWO KAMBET JACEK PAJDAK
845
239
7722344190
22
27 265,72
Zakwalifikowany
60 092 760,47
PROFIMILL ANGELIKA STĘPIEŃ
846
239
7822528392
22
30 000,00
Zakwalifikowany
60 122 760,47
„IMAGO”- USŁUGI KAMIENIARSKIE S.C. ARKADIUSZ RUDNY IZABELA ADAMSKA
847
239
6652347520
22
139 000,00
Zakwalifikowany
60 261 760,47
DEGOSH MANUFAKTURA WNĘTRZ I MEBLI GÓRNY MONIKA
848
240
6191061463
22
120 976,96
Zakwalifikowany
60 382 737,43
KAROL BUKOWIEC PPUH „STOLBUK”
849
240
5552099370
22
140 000,00
Zakwalifikowany
60 522 737,43
HMT STAL HUBERT TECA
850
241
5842287648
22
25 583,01
Zakwalifikowany
60 548 320,44
NUBA EQUI PAWEŁ PĘKALA
851
241
7380007442
22
210 000,00
Zakwalifikowany
60 758 320,44
FIRMA „GRILEX” STANISŁAW KOZIOŁ, JAN SZURA SPÓŁKA JAWNA
852
241
7771167339
22
50 479,13
Zakwalifikowany
60 808 799,57
BUDNET WALDEMAR ILLMANN
853
241
6180046253
22
8 974,00
Zakwalifikowany
60 817 773,57
WIELKOPOLSKIE ZAKŁADY MIĘSNE „AGRICO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
854
242
6852324239
22
25 288,80
Zakwalifikowany
60 843 062,37
BRANDMARK SP. Z O. O.
855
243
5213553553
22
139 900,00
Zakwalifikowany
60 982 962,37
TAKITYLE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
856
244
9221120316
22
24 332,40
Zakwalifikowany
61 007 294,77
GABINET STOMATOLOGICZNY SZEWCZYK-SMYK ANNA
857
244
1180029045
22
104 512,38
Zakwalifikowany
61 111 807,15
„PMP TECHNIKA KLIMATYZACYJNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
858
244
5791386173
22
135 667,74
Zakwalifikowany
61 247 474,89
MACIEJ PUDEŁKO USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
859
244
7381880874
22
43 053,21
Zakwalifikowany
61 290 528,10
PIOTR RYCZEK „PERFEKT 2”
860
244
5542936516
22
146 652,00
Zakwalifikowany
61 437 180,10
SOLAREON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
861
244
5891220236
22
51 000,00
Zakwalifikowany
61 488 180,10
ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI BUDOWLANE EDWARD SKUREWICZ
862
244
6652962018
22
135 000,00
Zakwalifikowany
61 623 180,10
AX-BUD INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
863
244
9181004985
22
8 634,60
Zakwalifikowany
61 631 814,70
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY S.C. LARWA MAREK, LARWA JANINA
864
244
6991768276
22
30 000,00
Zakwalifikowany
61 661 814,70
MARIUSZ BARTECZKA INST-MAR
865
244
5971485296
22
194 245,60
Zakwalifikowany
61 856 060,30
RADOSŁAW KACZMARCZYK RADSTAHL MGR INŻ. RADOSŁAW KACZMARCZYK
866
244
5992550366
22
207 025,00
Zakwalifikowany
62 063 085,30
PMF KRZYSZTOF MENCEL
867
245
5782770067
22
73 170,00
Zakwalifikowany
62 136 255,30
NIEPUBLICZNY STOMATOLOGICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DOCTRINA S.C. KAROLINA BURKHARDT-STANISŁAWSKA, MACIEJ STANISŁAWSKI
868
245
5272607291
22
117 377,28
Zakwalifikowany
62 253 632,58
STOMACARE S.C. KATARZYNA RATYŃSKA-AFEK, SEBASTIAN ORLIKOWSKI
869
245
8133845203
22
78 256,00
Zakwalifikowany
62 331 888,58
ORTODENT NEXT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
870
245
5252838484
22
60 345,00
Zakwalifikowany
62 392 233,58
SOLIDENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
871
246
8161082303
22
44 166,68
Zakwalifikowany
62 436 400,26
PPHU KOMA MARIUSZ KOT
872
247
6221005973
22
90 337,53
Zakwalifikowany
62 526 737,79
BARBARA IDZIKOWSKA P.H.P. LUXIMPORT-EXPORT
873
247
8822123879
22
30 900,00
Zakwalifikowany
62 557 637,79
„FIRMA DENIX” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
874
247
8722393289
22
60 028,00
Zakwalifikowany
62 617 665,79
INTER MILK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
875
247
9591817541
22
24 304,80
Zakwalifikowany
62 641 970,59
KRISMAR K. DUDA, M. ŁAWICKI SPÓŁKA JAWNA
876
247
5782476675
22
31 000,00
Zakwalifikowany
62 672 970,59
P.H.”ŻUŁAWY” EMILIAN WILCZEWSKI
877
247
8871806650
22
30 000,00
Zakwalifikowany
62 702 970,59
DYWANPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
878
247
8711773491
22
60 755,40
Zakwalifikowany
62 763 725,99
SOLVENT SOŁTYS SPÓŁKA JAWNA
879
248
9930558439
22
30 000,00
Zakwalifikowany
62 793 725,99
WRZEŚNIAK GLASSWORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
880
248
5761492203
22
30 000,00
Zakwalifikowany
62 823 725,99
OKUCIA STOLARSKIE ŁUKASZ RABIEGA
881
248
6421049774
22
19 876,80
Zakwalifikowany
62 843 602,79
STATOR PIOTR WOJTASIK

882
248
5811441568
22
19 074,60
Zakwalifikowany
62 862 677,39
LAS MEBLI DOROTA BIELECKA
883
249
6621305615
22
30 000,00
Zakwalifikowany
62 892 677,39
TOMASZ WIĄZANIA AGROTRANS
884
250
7121072723
22
22 472,10
Zakwalifikowany
62 915 149,49
RYDEL LIDIA FIRMA RYDEL KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE
885
251
7941142316
22
10 538,64
Zakwalifikowany
62 925 688,13
SŁAWOMIR JURKIEWICZ
886
251
6771021084
22
21 077,28
Zakwalifikowany
62 946 765,41
MAREK MICHALEC KRAKÓW BALLOON TEAM
887
252
9111805562
21
87 859,80
Zakwalifikowany
63 034 625,21
MILOMEX MIŁOSZ WACH
888
252
6112564455
21
209 000,00
Zakwalifikowany
63 243 625,21
PGA PAWEŁ GAŹDZICKI
889
253
5540168556
21
102 340,52
Zakwalifikowany
63 345 965,73
ZAKŁAD STOLARSKI PIOTR CENTEK
890
253
8212374092
21
65 828,51
Zakwalifikowany
63 411 794,24
MAR-MEB MARIUSZ MARKOWSKI
891
253
5532493230
21
207 120,00
Zakwalifikowany
63 618 914,24
METBRAM SZYMON KUBAS, DARIUSZ MAŚLANKA SPÓŁKA JAWNA
892
254
9660610407
21
21 859,00
Zakwalifikowany
63 640 773,24
MOBIL JAN ŻUKOWSKI
893
255
7842320950
21
30 316,31
Zakwalifikowany
63 671 089,55
SZYMON GRUSZKA
894
256
9442243141
21
60 000,00
Zakwalifikowany
63 731 089,55
LAJKONIK. HOUSE OF BAKERY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
895
257
6181848523
21
170 384,65
Zakwalifikowany
63 901 474,20
„AGRO-SMAK” JAJECZNIK I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA
896
258
9121717486
21
56 000,00
Zakwalifikowany
63 957 474,20
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PIOTR PACZKÓW
897
258
5562500584
21
55 999,00
Zakwalifikowany
64 013 473,20
KRUSZ-TECH JUSTYNA BALCERZAK
898
259
7342995768
21
30 000,00
Zakwalifikowany
64 043 473,20
TK TRANS TOKARCZYK AGATA I JAROSŁAW-SPÓŁKA JAWNA
899
259
9950225936
21
25 000,00
Zakwalifikowany
64 068 473,20
ŁUKASIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALONOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
900
259
8291293955
21
81 440,00
Zakwalifikowany
64 149 913,20
HANNA SZYSZKA-ROZKAL NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „EUROMED”
901
259
7542529976
21
50 000,00
Zakwalifikowany
64 199 913,20
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSCEM SERWIS SP. Z O.O.
902
260
7891111407
21
26 051,40
Zakwalifikowany
64 225 964,60
GABINET STOMATOLOGICZNY INDYWIDUALNAPRAKTYKA LEKARSKA WOJDYGA MARIUSZ
903
260
6792060089
21
21 510,00
Zakwalifikowany
64 247 474,60
SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY GABRIELA MARCHIŃSKA
904
260
8271447579
21
78 120,00
Zakwalifikowany
64 325 594,60
STOMATOLOGIA KU SŁOŃCU ELŻBIETA CZARNECKA-JASIŃSKA
905
260
7761666934
21
44 730,38
Zakwalifikowany
64 370 324,98
DAMTECH DAMIAN BRDAK
906
260
8272214587
21
23 850,00
Zakwalifikowany
64 394 174,98
MIP DENTAL MONIKA STRUMIŃSKA-FLORCZAK
907
261
7791011942
21
30 000,00
Zakwalifikowany
64 424 174,98
PRZEDSIEBIORSTWO KOMPLEKSOWEJ REALIZACJI INWESTYCJI „WOD-BALL” SPÓŁKA ZOGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
908
261
6653031983
21
61 000,00
Zakwalifikowany
64 485 174,98
NADAPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
909
261
6351789364
21
44 815,30
Zakwalifikowany
64 529 990,28
FOCUS DENTAL MIRELA BARTOSZEK
910
261
9910390971
21
30 900,00
Zakwalifikowany
64 560 890,28
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWEMAYER TOMASZ WIENCH
911
262
7711781478
21
30 000,00
Zakwalifikowany
64 590 890,28
EVENT MARKETING PAWEŁ CENT
912
263
5521413842
20
139 000,00
Zakwalifikowany
64 729 890,28
DREW-NAT WIESŁAW SOWA
913
263
7351824569
20
97 958,00
Zakwalifikowany
64 827 848,28
„DACH-GONT” FIRMA USŁUGOWA STANISŁAW KAPUŚCIAK
914
263
8991161606
20
209 000,00
Zakwalifikowany
65 036 848,28
„CZECH” WYTWÓRNIA OKLEIN EXPORT IMPORTMAREK GLEBA
915
263
9270003421
20
339 600,00
Zakwalifikowany
65 376 448,28
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO HOLZWELT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
916
264
5842570166
20
210 000,00
Zakwalifikowany
65 586 448,28
GDAŃSKA FABRYKA MEBLI DOMOSŁAW SULOWSKI JAKUB DŁUŻEWSKI SPÓŁKA JAWNA
917
264
6691902865
20
209 000,00
Zakwalifikowany
65 795 448,28
SILVA FORM ROBERT WOJCIECHOWSKI
918
264
6222788575
20
93 652,12
Zakwalifikowany
65 889 100,40
ALSPAW GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
919
265
5761197303
20
52 632,00
Zakwalifikowany
65 941 732,40
HANDEL USŁUGI SALON MEBLOWY „ANNA” ANNA PILAK
920
266
6941646890
20
139 000,00
Zakwalifikowany
66 080 732,40
KAMIL MAJOCH HOBEL
921
267
6211487976
20
30 295,19
Zakwalifikowany
66 111 027,59
ROSMOSIS-WAWRZYNIAK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
922
268
8721790321
20
21 202,75
Zakwalifikowany
66 132 230,34
BRUK-TOM TOMASZ SKOWRON
923
268
5981535021
20
139 950,00
Zakwalifikowany
66 272 180,34
ZAKŁAD PROJEKTOWO- KONSTRUKCYJNY MASZYN PRZEMYSŁOWYCH GIK PROJECT
924
268
7792465332
20
87 125,20
Zakwalifikowany
66 359 305,54
MAXIMA POLYMERS SYLWESTER DORUCH
925
268
7642305733
20
47 907,64
Zakwalifikowany
66 407 213,18
FASANIO ARTUR ANISEROWICZ
926
269
6653009972
20
15 387,30
Zakwalifikowany
66 422 600,48
SWONCO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
927
270
7162658199
20
7 857,61
Zakwalifikowany
66 430 458,09
ELCOM JANISZEK KAROL
928
270
5213405781
20
20 959,20
Zakwalifikowany
66 451 417,29
EURO-PEGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ TRANSPORT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
929
271
5422043460
20
40 330,00
Zakwalifikowany
66 491 747,29
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ”MEDI-DENT”LEK. STOM. IRENA OLSZAŃSKA
930
271
6551006349
20
20 860,00
Zakwalifikowany
66 512 607,29
ZDZISŁAW CHMIELEWSKI-PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
931
272
9181024717
20
49 690,80
Zakwalifikowany
66 562 298,09
STOMATOLOGIA DENTICA NZOZ MAŁGORZATAOSTROWSKA
932
272
5562243532
20
43 836,57
Zakwalifikowany
66 606 134,66
BARTŁOMIEJ MOCHALSKI PHU MULTI-FINISH
933
272
9542801497
20
55 000,00
Zakwalifikowany
66 661 134,66
RESIDENT TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKAKOMANDYTOWA
934
273
7952044994
20
124 909,00
Zakwalifikowany
66 786 043,66
DENTART ARTUR BŁASZCZYSZYN
935
273
8871702324
20
46 720,00
Zakwalifikowany
66 832 763,66
„HROBOK SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZE DENTYŚCI”
936
273
7272800853
20
124 909,00
Zakwalifikowany
66 957 672,66
KLINIKA BROCKA, CÓRKA I SPÓŁKA-EWA BROCKA, KLAUDIA HENRY SPÓŁKA CYWILNA
937
274
6961116385
20
26 970,46
Zakwalifikowany
66 984 643,12
WOJCIECH PIASNY CHŁODNICTWO-ROLNICTWO-OGRÓD
938
274
7881019338
20
6 799,90
Zakwalifikowany
66 991 443,02
ZAKŁAD HANDLU „TERRA” SP. Z O.O.
939
274
9490464101
20
74 523,50
Zakwalifikowany
67 065 966,52
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE”GABART”URBAŃCZYK JOANNA
940
274
8351002336
20
30 000,00
Zakwalifikowany
67 095 966,52
HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH JERZY GLICNER

941
274
8262173119
20
50 751,38
Zakwalifikowany
67 146 717,90
FARMA ILUZJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
942
274
8191435189
20
30 000,00
Zakwalifikowany
67 176 717,90
TRAVICOM.PL JOANNA KONIECZNA
943
275
5551882263
20
23 478,22
Zakwalifikowany
67 200 196,12
CENTRUM PARK CHOJNICE SP. Z O.O.
944
275
9442247937
20
30 920,00
Zakwalifikowany
67 231 116,12
GRUPA WADOWSCY GAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
945
275
8391094362
20
30 920,00
Zakwalifikowany
67 262 036,12
VEGAGASTRO DARIUSZ KRUPA
946
276
6482057259
20
30 000,00
Zakwalifikowany
67 292 036,12
„EUROPALEX” ANDRZEJ PIELECKI
947
277
7251838537
20
210 000,00
Zakwalifikowany
67 502 036,12
IMPEL VISUAL SOLUTIONS SPÓŁKA AKCYJNA
948
278
8722411478
20
21 202,75
Zakwalifikowany
67 523 238,87
„GEOBUD” KAROLINA MRÓZ
949
279
7541012171
19
91 203,66
Zakwalifikowany
67 614 442,53
PROFILMAT SROKA KAZIMIERZ, BEATA, TOMASZ SPÓŁKA JAWNA
950
279
9680270541
19
30 000,00
Zakwalifikowany
67 644 442,53
WIESŁAWA DĘBICKA TARTAK „TARTEX”
951
280
6811699072
19
94 231,16
Zakwalifikowany
67 738 673,69
ANDRZEJ PĘCEK „WOOD ART”
952
280
6771482112
19
129 273,00
Zakwalifikowany
67 867 946,69
GRZEGORZ PUKACZ PB
953
281
5342210074
19
140 000,00
Zakwalifikowany
68 007 946,69
MACIEJ WIŚNIEWSKI, P.P.H.U. WIŚNIEWSKI
954
281
6610005364
19
95 191,41
Zakwalifikowany
68 103 138,10
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „IMPEX” JERZY PRZYDATEK
955
281
7882016371
19
339 000,00
Zakwalifikowany
68 442 138,10
DREWNOSTYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
956
281
6392016067
19
21 807,00
Zakwalifikowany
68 463 945,10
MFORMAT ŁUKASZ KARWACKI
957
281
7352861006
19
30 000,00
Zakwalifikowany
68 493 945,10
MOBENE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
958
282
8291003466
19
159 902,96
Zakwalifikowany
68 653 848,06
„DE BE RO”ZAKŁAD STOLARSKI ROBERT GAJZLER
959
283
6660012277
19
209 000,00
Zakwalifikowany
68 862 848,06
STOLARSTWO-HANDEL EKSPORT-IMPORT MAREK PRUS
960
283
6961593151
19
132 960,00
Zakwalifikowany
68 995 808,06
E-STONE KAMIEŃ BUDOWLANY KAROL TWARDOWSKI
961
283
6222817236
19
210 000,00
Zakwalifikowany
69 205 808,06
GRANBOARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
962
284
4660073148
19
26 512,20
Zakwalifikowany
69 232 320,26
PEMA PRZEMYSŁAW ZAWIEJA
963
284
8943119701
19
30 000,00
Zakwalifikowany
69 262 320,26
RAPIDPRO SP. Z O.O.
964
284
9820383364
19
92 028,10
Zakwalifikowany
69 354 348,36
FERROTECH SPÓŁKA CYWILNA
965
284
7850003000
19
139 000,00
Zakwalifikowany
69 493 348,36
TADEUSZ MATUSZEWSKI „STOLMAT”
966
284
7543324638
19
81 891,00
Zakwalifikowany
69 575 239,36
KPS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
967
285
7771513936
19
60 000,00
Zakwalifikowany
69 635 239,36
PRZEDSIĘBIORSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH „MARMAT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
968
285
6871375479
19
205 656,00
Zakwalifikowany
69 840 895,36
PRZEDSIEBIORSTWO NASIENNE „CENTRALA NASIENNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
969
285
6040112406
19
173 086,00
Zakwalifikowany
70 013 981,36
INWESTPOL – CONSULTING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
970
285
6871859711
19
339 000,00
Zakwalifikowany
70 352 981,36
AUTOMET GROUP SP. J.
971
285
6961886947
19
123 827,85
Zakwalifikowany
70 476 809,21
T&T CHŁODNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ – SPÓŁKA KOMANDYTOWA
972
286
5361019897
19
92 721,37
Zakwalifikowany
70 569 530,58
SPLINX JACEK BISIOREK
973
286
7561740175
19
30 738,00
Zakwalifikowany
70 600 268,58
„ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY” L. B. ZIMMERMANN SPÓŁKA JAWNA
974
287
7811882256
19
92 401,62
Zakwalifikowany
70 692 670,20
„KERTI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄ
975
288
9660063796
19
122 757,30
Zakwalifikowany
70 815 427,50
JADWIGA BEKIESZ
976
288
7831225691
19
125 158,00
Zakwalifikowany
70 940 585,50
„IMPLANTICA STOMATOLOGIA” TOMASZSZYCZEWSKI
977
288
6852229676
19
90 440,00
Zakwalifikowany
71 031 025,50
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE – MATEUSZ ZNÓJ
978
288
7122590609
19
90 550,00
Zakwalifikowany
71 121 575,50
NZOZ GABINET STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNY”ZIRKON – LAB” ŁUKASZ ZABOR
979
288
7393677966
19
84 844,00
Zakwalifikowany
71 206 419,50
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA LEK.DENT. MICHALINA KACPRZYK-MERONKA
980
288
8171964387
19
55 585,00
Zakwalifikowany
71 262 004,50
TOMASZ KMUK HYDROTOM
981
288
5882398555
19
124 909,00
Zakwalifikowany
71 386 913,50
SANUS DENTES BRZÓSKA KISIEL DENTYSCI SPÓŁKA PARTNERSKA
982
288
5060113213
19
85 550,79
Zakwalifikowany
71 472 464,29
PAWEŁ ZAWADZKI WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
983
288
9281916065
19
73 170,00
Zakwalifikowany
71 545 634,29
GABINET STOMATOLOGICZNY IRENA LIPIŃSKA – SZYMAŃSKA, KAROLINA SZYMAŃSKA – SŁUPEK SPÓŁKA JAWNA
984
288
9910117695
19
75 684,40
Zakwalifikowany
71 621 318,69
MURARSTWO MARCIN STOTKO
985
288
6841877868
19
104 796,00
Zakwalifikowany
71 726 114,69
ZIMA-BUD RYSZARD ZIMA
986
288
7251049119
19
73 170,00
Zakwalifikowany
71 799 284,69
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA „DENTAL 111″TOMASZ DZIENIAKOWSKI
987
288
7271006946
19
64 890,00
Zakwalifikowany
71 864 174,69
BOGDAN KAFAR
988
289
7542793213
19
49 554,23
Zakwalifikowany
71 913 728,92
USŁUGI SPECMAR MARCIN HARYNEK
989
289
6793196589
19
51 108,51
Zakwalifikowany
71 964 837,43
INNOFOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ
990
290
6180029119
19
45 915,01
Zakwalifikowany
72 010 752,44
ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWYELDOM CEZARY DZIKOWSKI
991
290
8392138038
19
19 816,44
Zakwalifikowany
72 030 568,88
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA KACZMARKIEWICZ BRONISŁAW KACZMARKIEWICZ
992
291
7720004774
19
210 000,00
Zakwalifikowany
72 240 568,88
ROMAN SZPRUCH TRANSPORT TOWAROWY. HANDEL HURT I DET. ART. DO PROD. MEBLI I BUDOWLANYMI
993
292
7951103157
18
194 832,59
Zakwalifikowany
72 435 401,47
ARTUR ŁUKASIEWICZ – ZAKŁADDRZEWNY
994
292
9281001294
18
209 000,00
Zakwalifikowany
72 644 401,47
„CHABER”- WYROBY Z DREWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ŻARACH
995
292
6580001627
18
336 000,00
Zakwalifikowany
72 980 401,47
ODLEWNIA ŻELIWA „FANSULD” J.POSTUŁA, R.RUDZIŃSKI, R.POSTUŁA SPÓŁKA JAWNA
996
293
7872001994
18
210 000,00
Zakwalifikowany
73 190 401,47
DROWIS ROBERT GRAŚ
997
293
8172179503
18
131 621,08
Zakwalifikowany
73 322 022,55
BSM DESIGN SEBASTIAN JANDUŁA, BARTOSZ MAZUR SPÓŁKA CYWILNA
998
293
9970124411
18
189 695,52
Zakwalifikowany
73 511 718,07
„SFABEX” SEBASTIAN LENART
999
293
7931557027
18
136 600,00
Zakwalifikowany
73 648 318,07
ZMB PAWEŁ BURDA

1000
293
6482239500
18
26 843,52
Zakwalifikowany
73 675 161,59
„COMPENSUS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1001
293
7962425427
18
139 900,00
Zakwalifikowany
73 815 061,59
DECO DESIGN- MĄKOSA ROBERT PRODUCENT MEBLI
1002
293
9552286915
18
97 185,00
Zakwalifikowany
73 912 246,59
PORTA MARINE SERVICE SP. Z O.O.
1003
293
5561839501
18
209 800,00
Zakwalifikowany
74 122 046,59
STOLARNIA DĄBEK ANETA DĄBEK
1004
293
5581873079
18
210 000,00
Zakwalifikowany
74 332 046,59
CONSTMAC MAGDALENA MACHOWSKA
1005
293
9580752973
18
209 780,00
Zakwalifikowany
74 541 826,59
MAREK SZYMAŃSKI MS MEBLE
1006
293
7861529869
18
169 194,45
Zakwalifikowany
74 711 021,04
„RIWAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
1007
294
8921486059
18
65 340,20
Zakwalifikowany
74 776 361,24
SUN CREW SP. Z O.O.
1008
294
8513169777
18
23 080,96
Zakwalifikowany
74 799 442,20
EVITRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1009
295
7861572285
18
48 898,26
Zakwalifikowany
74 848 340,46
P.H.U. ELKO GRZEGORZ KOCHAŃSKI
1010
296
5662018792
18
30 000,00
Zakwalifikowany
74 878 340,46
KAMTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA