Przejdź do treści
Strona główna » ZUS dofinansowanie 2024 » Lista rankingowa – wyniki programu Dotacje ZUS 2018/2019

Lista rankingowa – wyniki programu Dotacje ZUS 2018/2019

Lp    Miejsce    NIP       Liczba punktów       Kwota        Nazwa
1 1 6572547553 49 15 100 Zakwalifikowany 15 100 PAWEŁ GOLA – GOLBUD
2 2 7441338097 47 48 708 Zakwalifikowany 63 808 SAFER BARTOSZ ŻOŁĄDKIEWICZ
3 3 8840013090 46 40 247,8 Zakwalifikowany 104 55,8 GALESS ANDRZEJ LEPAK-PRZYBYŁOWICZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
4 4 6641449576 46 48 420 Zakwalifikowany 152 475,8 AGNIESZKA DUDEK ,,MODIMED” RODZINNY DOM OPIEKIDLA OSÓB STARSZYCH HELENA
5 5 8151052097 44 107 932,5 Zakwalifikowany 260 408,3 NOCULA JACEK ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
6 6 7541708889 44 50 490 Zakwalifikowany 310 898,3 STOL-TRAK PRZYWARA SPÓŁKA JAWNA
7 7 7340034792 44 62 830,25 Zakwalifikowany 373 728,55 JAN WARCHOLAK F.H.U.P ELEKTRA
8 8 6871640438 43 22 0 Zakwalifikowany 395 728,55 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SANOKU
9 9 7411529450 43 55 873 Zakwalifikowany 451 601,55 JACKIEWICZ JÓZEF USŁUGI BUDOWLANE
10 10 5532252006 42 50 0 Zakwalifikowany 501 601,55 ELMONTAŻ SPÓŁKA Z O.O.
11 11 7340009475 42 195 190,98 Zakwalifikowany 696 792,53 ERBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12 12 7542797369 42 32 768,09 Zakwalifikowany 729 560,62 ALPROFI ALEKSY BARON
13 12 9660613185 42 51 3,5 Zakwalifikowany 780 564,12 ZAKŁAD KONSERWACJI I MONTAŻU URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCHMIKOŁAJ NIESTERCZUK
14 13 7771133174 42 46 640 Zakwalifikowany 827 204,12 EXPO-INSTAL SŁAWOMIR JUJECZKA
15 14 8982061354 42 17 639,68 Zakwalifikowany 844 843,8 CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE NOVASOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16 15 7121010751 41 75 429 Zakwalifikowany 920 272,8 ZAKŁAD SZKLARSKO-SZLIFIARSKO-RAMIARSKI MARIAN ŁAJCA
17 16 9221066137 41 132 214 Zakwalifikowany 1 52 486,8 JÓZEF BOŻEK – ZAKŁAD KAMIENIARSKI GRANITO
18 17 5882074137 41 51 107 Zakwalifikowany 1 103 593,8 REBELION SEBASTIAN DYBOWSKI
19 18 5862274465 41 151 340,42 Zakwalifikowany 1 254 934,22 ROJAM MAJOR, PREDKIEL SPÓŁKA JAWNA
20 19 8951729489 41 23 6,47 Zakwalifikowany 1 277 940,69 PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO – LEK SPÓŁKA AKCYJNA
21 20 5971288288 40 161 70 Zakwalifikowany 1 439 10,69 MONIKA CHROSTOWSKA METALLBAU
22 21 8851454277 40 8 920 Zakwalifikowany 1 447 930,69 LAPP INSULATORS SP. ZO.O.
23 22 8771123880 40 168 298,21 Zakwalifikowany 1 616 228,9 DAWO OPAKOWANIA DARIUSZ WOLSKI
24 23 8730222800 40 51 620 Zakwalifikowany 1 667 848,9 DALMINE KRZYSZTOF WIĘCEK
25 24 9371494573 40 66 216,4 Zakwalifikowany 1 734 65,3 BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU
26 25 2220900014 40 50 900 Zakwalifikowany 1 784 965,3 ELKOSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
27 25 7292702088 40 50 0 Zakwalifikowany 1 834 965,3 VENTRIA SP. Z O.O
28 26 6612148211 40 133 600 Zakwalifikowany 1 968 565,3 EKO-PROJEKT W.Z. ŻYWCZYK SPÓŁKA JAWNA
29 27 9840105444 39 132 430 Zakwalifikowany 2 100 995,3 MARCIN SZCZEPKOWSKI
30 28 1180270321 39 6 156,72 Zakwalifikowany 2 107 152,02 GOSPODARSTWO RYBACKIE JEDLANKA KATARZYNA STACHOWICZ
31 29 9222569171 39 50 0 Zakwalifikowany 2 157 152,02 FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ELEKTRO-MOZ TOMASZ MOZOŁA
32 30 5242630894 39 38 352 Zakwalifikowany 2 195 504,02 GOREK RESTAURO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPOŁKA KOMANDYTOWA
33 31 7571265362 38 32 430 Zakwalifikowany 2 227 934,02 Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY. JANUSZ KLIMKIEWICZ.
34 31 5460000642 38 144 822,8 Zakwalifikowany 2 372 756,82 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE MONROL SP. Z O.O.
35 31 7712452506 38 130 0 Zakwalifikowany 2 502 756,82 BOGUSŁAWA RYDZ P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT DREW-TECH
36 32 5761023046 38 104 171,85 Zakwalifikowany 2 606 928,67 STANISŁAW ŻAK USŁUGI STOLARSKIE
37 33 5430009839 38 98 115 Zakwalifikowany 2 705 43,67 ZAKŁAD OPAKOWAŃ DREWNIANYCH JAN HERMANIUK
38 34 7861591845 38 30 0 Zakwalifikowany 2 735 43,67 FLUDRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
39 35 9462337230 38 245 643,3 Zakwalifikowany 2 980 686,97 KUŹNIA MATRYCOWA SP. Z O. O.
40 36 6350002675 38 107 104,46 Zakwalifikowany 3 87 791,43 MAT-BUD SPALIK I KRÓL SPÓŁKA JAWNA
41 36 8522382223 38 200 0 Zakwalifikowany 3 287 791,43 DANOLIT TOMASZ MICHAŁOWSKI
42 36 5832666189 38 158 983,62 Zakwalifikowany 3 446 775,05 GPEC SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
43 37 9290116944 38 23 961,03 Zakwalifikowany 3 470 736,08 JERZY ŚWIDERSKI IZOBUD ROBOTY IZOLATORSKIE I BUDOWLANE
44 38 7531008570 38 73 648,56 Zakwalifikowany 3 544 384,64 PPHU ”JURIMEX” JERZY ADAMCZUK
45 39 7390203825 38 169 450 Zakwalifikowany 3 713 834,64 MICHELIN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
46 40 5342576208 38 31 270 Zakwalifikowany 3 745 104,64 NEWFLOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
47 41 6171000493 38 124 142 Zakwalifikowany 3 869 246,64 MATELA LESZEK DEKARSTWO POSADZKARSTWO
48 41 7851281729 38 67 176,21 Zakwalifikowany 3 936 422,85 DARIUSZ KAPUSTA KAL-KLIM
49 42 6112789645 38 80 368,2 Zakwalifikowany 4 16 791,05 ESKARO PAWEŁ HUSAK, MICHAŁ KOSTYK SPÓŁKACYWILNA
50 43 6671522585 38 15 885,45 Zakwalifikowany 4 32 676,5 P.P.H.U. BESER – BESER MACIEJ
51 44 7671063758 37 143 297 Zakwalifikowany 4 175 973,5 MIROSŁAW SYPNIEWSKI LEŚNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE MIRAS
52 45 9261534975 37 113 112,8 Zakwalifikowany 4 289 86,3 ALMA SPÓŁKA JAWNA PIOTROWSKI
53 46 5432182884 37 79 828 Zakwalifikowany 4 368 914,3 MK FORMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
54 47 6221273596 37 37 133,99 Zakwalifikowany 4 406 48,29 SZYKUŁA IRENEUSZ IRAS
55 48 6220110165 37 202 343,99 Zakwalifikowany 4 608 392,28 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY DREWPACK ZBIGNIEW GARNCAREK
56 48 7371745850 37 80 675 Zakwalifikowany 4 689 67,28 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA PALETPOL S.C
57 48 6381019903 37 203 506,8 Zakwalifikowany 4 892 574,08 WIKTORCZYK TOMASZ WARSZTAT STOLARSKI 43-200 PSZCZYNA, UL. BIELSKA 29
58 49 8513188817 37 21 451,2 Zakwalifikowany 4 914 25,28 DREWCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
59 50 7392956144 37 200 342,4 Zakwalifikowany 5 114 367,68 ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ SOSNOWICZ S.C. RYSZARD SOSNOWICZ JAKUB SOSNOWICZ PIOTR
60 51 7133093458 37 69 609,6 Zakwalifikowany 5 183 977,28 LUB-GLASS ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA SZKŁAARKADIUSZ ŁAJCA, KAMIL ŁAJCA SPÓŁKA CYWILNA
61 52 1130058671 37 38 113,6 Zakwalifikowany 5 222 90,88 OAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
62 53 9281973703 37 203 360 Zakwalifikowany 5 425 450,88 SMULDERS GROEP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
63 53 8411627265 37 160 801,83 Zakwalifikowany 5 586 252,71 PROWELD KRYSTIAN SZPAK
64 53 8111657262 37 173 420,16 Zakwalifikowany 5 759 672,87 ZAKŁAD MECHANICZNO-ŚLUSARSKI STAWARZ ROBERT
65 53 9220001880 37 72 860 Zakwalifikowany 5 832 532,87 ATTYLA WŁADYSŁAW KARDASZ JACEK KARDASZ SPÓŁKA JAWNA
66 53 9491883834 37 97 51,36 Zakwalifikowany 5 929 584,23 PAWEŁ MATYSIAK PPHU EMTEK
67 54 5993175373 37 104 259,02 Zakwalifikowany 6 33 843,25 AM PANEL ARKADIUSZ CWOJDZIŃSKI MARCIN CWOJDZIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA
68 55 8981003018 37 159 554,32 Zakwalifikowany 6 193 397,57 ARCHICOM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA – REALIZACJA INWESTYCJI – SPÓŁKAKOMANDYTOWA
69 56 7261824962 37 34 809,02 Zakwalifikowany 6 228 206,59 BRACIA KOLANOWSCY OGRODY MARCIN KOLANOWSKI
70 57 7972051135 37 50 0 Zakwalifikowany 6 278 206,59 THERMODYNAMIKA SPÓŁKA CYWILNA MARCIN JANUS PRZEMYSŁAW JAROCKI
71 58 8272269447 37 8 842,75 Zakwalifikowany 6 287 49,34 ELEKTROSERWIS KATARZYNA MIĄZEK
72 59 7891740907 37 11 414 Zakwalifikowany 6 298 463,34 STRAŻ GRUPA SERWISOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
73 60 7392939111 37 48 658,8 Zakwalifikowany 6 347 122,14 PHU VENKOR NATALIA KORKUĆ
74 61 8161358998 36 130 0 Zakwalifikowany 6 477 122,14 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ZBIGNIEW PIERCZYK
75 62 5492338255 36 44 944,2 Zakwalifikowany 6 522 66,34 ALUMETAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
76 63 6831095992 36 109 174,04 Zakwalifikowany 6 631 240,38 PIOTR PISZCZKIEWICZ ODLEWNIA ARTYSTYCZNA
77 64 7582236849 36 32 430 Zakwalifikowany 6 663 670,38 JACEK SĘK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE
78 65 8731497551 36 55 688 Zakwalifikowany 6 719 358,38 GRANIMEX FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TOMASZ SMOSNA
79 66 6171398685 36 91 173,54 Zakwalifikowany 6 810 531,92 Brukarstwo-Usługowe WALD-BRUK Waldemar Walczyk
80 67 6961566208 36 158 265 Zakwalifikowany 6 968 796,92 MARIUSZ POLOWCZYK ,,MARPOL’’ZP.H.U.
81 67 9210006344 36 48 887,83 Zakwalifikowany 7 17 684,75 PRZEDSIĘBIORSTWO KOTLARSKO-ŚLUSARSKIE BAT-GAZ ADAM BEDNARZ
82 68 6692353886 36 185 219,44 Zakwalifikowany 7 202 904,19 ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH ALMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
83 69 7952367303 36 118 539,73 Zakwalifikowany 7 321 443,92 INOX CONSTRUCTIONS – ŁUKASZ PAWŁUCKI
84 69 8741784016 36 87 619,24 Zakwalifikowany 7 409 63,16 KONSTRUKCJE STALOWE DZIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKAKOMANDYTOWA
85 70 6941553208 36 31 602,14 Zakwalifikowany 7 440 665,3 GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI
86 71 6350000593 36 19 557 Zakwalifikowany 7 460 222,3 FPM SPÓŁKA AKCYJNA
87 72 6570386838 36 83 29,37 Zakwalifikowany 7 543 251,67 CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
88 73 7393864289 36 16 966,9 Zakwalifikowany 7 560 218,57 ZORTRAX SPÓŁKA AKCYJNA
89 73 6711234480 36 11 611,2 Zakwalifikowany 7 571 829,77 USŁUGI ŚLUSARSKIE I OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ KRUK
90 74 6311287484 36 14 904 Zakwalifikowany 7 586 733,77 PREFER S.C. ZAKŁAD PROJEKTOWO- USŁUGOWO- HANDLOWY ALEKSANDER OPRZĄDEK, ANDRZEJ OPRZĄDEK
91 75 7591118285 35 130 0 Zakwalifikowany 7 716 733,77 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH – LIPKA JANUSZ
92 75 7671031936 35 120 94 Zakwalifikowany 7 836 827,77 ELŻBIETA KRAKOWIAK USŁUGI LEŚNE DRACO
93 76 8921392944 35 62 599,56 Zakwalifikowany 7 899 427,33 RYPIŃSKIE ZAKŁADY METALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
94 77 6221931993 35 70 873 Zakwalifikowany 7 970 300,33 WITOLD SOBIERAJ SOB-PAL
95 78 7382148856 35 200 965,2 Zakwalifikowany 8 171 265,53 KRESPA SPÓŁKA Z OGRANICZONAODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
96 78 7351316057 35 200 0 Zakwalifikowany 8 371 265,53 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE DREW-MARK MAREK MIGAS
97 79 9662103577 35 75 768 Zakwalifikowany 8 447 33,53 ALUWER SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
98 80 8781339707 35 133 912,56 Zakwalifikowany 8 580 946,09 DARIUSZ ŚWIĘTOŃ P.P.H.U.W SAGITTA DARIUSZ IROMAN ŚWIĘTOŃ
99 81 7341001168 35 157 184,16 Zakwalifikowany 8 738 130,25 CHROM-MET PRODUKCJA-UŁSUGI-HANDEL IMPORT-EXPORT MAREK FRANCZYK
100 81 6272342812 35 123 819 Zakwalifikowany 8 861 949,25 POL-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
101 81 5993194092 35 118 129,19 Zakwalifikowany 8 980 78,44 MEDPOL J.MEDYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
102 82 7530005517 35 98 514,14 Zakwalifikowany 9 78 592,58 WELWEX S.C. P. CHAŁUPNIK, A. HOFMAN
103 82 5471090488 35 77 781,36 Zakwalifikowany 9 156 373,94 ZAKŁAD SZYBOWCOWY JEŻÓW HENRYK MYNARSKI
104 83 1231202106 35 50 0 Zakwalifikowany 9 206 373,94 MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT KOSMETYKÓW NOWEJ GENERACJI SP. Z O.O.
105 84 7822129918 35 33 121,8 Zakwalifikowany 9 239 495,74 EL-COMPLEX TOMASZ RYCHŁY
106 85 8771004371 35 91 497,79 Zakwalifikowany 9 330 993,53 Z.H.U. AGDOS KRZYSZTOF RUDZIŃSKI
107 86 8733017213 35 25 493,98 Zakwalifikowany 9 356 487,51 CYFROWE SIECI MULTIMEDIALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
108 87 5920202644 35 99 598,22 Zakwalifikowany 9 456 85,73 GPEC STAROGARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
109 88 5420200085 35 11 446,45 Zakwalifikowany 9 467 532,18 BIAŁOSTOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
110 89 5820001432 35 43 296 Zakwalifikowany 9 510 828,18 MUDRYK STANISŁAW ZAKŁAD STOLARSKI WYTWARZANIE TRUMIEN CENTRUM POGRZEBOWE
111 90 8951782288 35 57 896,1 Zakwalifikowany 9 568 724,28 PRODUCENCKA CENTRALA FARMACEUTYCZNA PROCEFAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
112 91 7542047119 34 175 376 Zakwalifikowany 9 744 100,28 SYBOŃ S.C.
113 91 9180009590 34 120 995,4 Zakwalifikowany 9 865 95,68 SITARZ KRZYSZTOF PPHU SITARZ
114 92 6131003746 34 97 721,46 Zakwalifikowany 9 962 817,14 USŁUGI STOLARSKIE STOLDREW TADEUSZ ANCYGIER
115 93 8732759119 34 103 11,6 Zakwalifikowany 10 65 828,74 MAREK GRZEGORCZYK MWGRANIT
116 93 5170247050 34 91 216,8 Zakwalifikowany 10 157 45,54 VOGI BARTŁOMIEJ BĄK
117 94 6222804498 34 108 985,91 Zakwalifikowany 10 266 31,45 PIWEK CENTRUM OBRÓBKI NUMERYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
118 94 7681769371 34 40 344 Zakwalifikowany 10 306 375,45 OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ
119 95 7121931385 34 123 45,26 Zakwalifikowany 10 429 420,71 RAPA S. MIĘDLAR W. I I. SZYMAŃSCY SPÓŁKA JAWNA
120 95 6450005259 34 86 633 Zakwalifikowany 10 516 53,71 ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY GACMET PELAGIA GACKA, GIZELA GACKA SPÓŁKA
121 96 5991171690 34 181 377,82 Zakwalifikowany 10 697 431,53 ZAKŁAD MECHANICZNY MESTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
122 96 5542861646 34 200 0 Zakwalifikowany 10 897 431,53 METKOR SP. Z O. O.
123 97 7540136994 34 125 217,1 Zakwalifikowany 11 22 648,63 ZAKŁAD TECHNOLOGII WYSOKOENERGETYCZNYCH”EXPLOMET” GAŁKA, SZULC, SPÓŁKA JAWNA
124 97 6570385000 34 70 158,72 Zakwalifikowany 11 92 807,35 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY DELKAR RYSZARD DELEWSKI
125 97 7861391402 34 119 776,68 Zakwalifikowany 11 212 584,03 KANDLE S.C.
126 98 9241900201 34 60 798,42 Zakwalifikowany 11 273 382,45 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ARDEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
127 99 7371770405 34 117 884,6 Zakwalifikowany 11 391 267,05 FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA WOJCIECH KOWALCZYK
128 100 5272505484 34 95 2,46 Zakwalifikowany 11 486 269,51 BUCHEN INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
129 101 7343532013 34 325 0 Zakwalifikowany 11 811 269,51 ERSBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
130 102 9460005647 34 20 7,18 Zakwalifikowany 11 831 276,69 POLIFOLIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
131 103 5761000105 34 84 933,73 Zakwalifikowany 11 916 210,42 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „DOMOS” KRZYSZTOF LIBERA
132 103 8571919663 34 50 0 Zakwalifikowany 11 966 210,42 DREK SP.Z O.O.
133 103 8862490058 34 12 998 Zakwalifikowany 11 979 208,42 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND
134 103 8360005481 34 42 435 Zakwalifikowany 12 21 643,42 OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZASRSKA W SKIERNIEWICACH
135 104 8450005869 34 58 43,25 Zakwalifikowany 12 79 686,67 BIOX JERZY KICZYŃSKI
136 105 5971730494 34 91 368 Zakwalifikowany 12 171 54,67 SZPITAL BARLINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
137 106 8652213424 34 81 453,12 Zakwalifikowany 12 252 507,79 WOJNAR SŁAWOMIR USŁUGI CIESIELSKO – DEKARSKIE
138 107 7341367082 34 19 209,77 Zakwalifikowany 12 271 717,56 RENATA KRYNICKA SALON RTV-AGD
139 108 9111881698 34 100 700 Zakwalifikowany 12 372 417,56 SYNERGIA HOLDING WOJCIECH STANOWSKI
140 109 8942544649 34 178 874 Zakwalifikowany 12 551 291,56 WAŁBRZYCH INTERNATIONAL PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
141 110 8821239841 34 67 176,61 Zakwalifikowany 12 618 468,17 BESTOR PAWEŁ JANUSZ
142 111 8420001016 33 201 180,8 Zakwalifikowany 12 819 648,97 ODLEWNIA METALI KADALT KAZIMIERZ KOBUS
143 112 9680707363 33 75 354 Zakwalifikowany 12 895 2,97 P.P.H.U. DREWNED – WIESŁAW NIEDŹWIEDZKI
144 112 6612373095 33 325 0 Zakwalifikowany 13 220 2,97 INTRAVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
145 113 6222600353 33 19 474,54 Zakwalifikowany 13 239 477,51 DJ TRADE DOMINIK JAWORSKI
146 114 7131535633 33 51 435,64 Zakwalifikowany 13 290 913,15 PROHAMOT RAFAŁ WNUK
147 114 5783123358 33 91 152,6 Zakwalifikowany 13 382 65,75 SELL-GLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
148 114 5891002870 33 202 952 Zakwalifikowany 13 585 17,75 P.P.H.U. ARTSTAL SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ REGLIŃSKI & PIOTR REGLIŃSKI
149 114 7691006172 33 76 329 Zakwalifikowany 13 661 346,75 'PERLIPOL K.KUSMIEREK, G.DERLATKA, J.BENBEN” SP.J.
150 115 9950149891 33 14 268 Zakwalifikowany 13 675 614,75 OBUD MICHAŁ BUDZINSKI
151 115 7790000190 33 7 676,74 Zakwalifikowany 13 683 291,49 KULPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
152 115 7820000014 33 25 918,91 Zakwalifikowany 13 709 210,4 JAROSŁAW ZAWADZKI J-Z PRZEDSIĘBIORSTWO MEBLOWE
153 116 9591981921 33 19 371,6 Zakwalifikowany 13 728 582 COSSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
154 117 5431318264 33 135 178 Zakwalifikowany 13 863 760 ARTUR STAŃCZYK ARLES
155 118 8271464862 33 50 0 Zakwalifikowany 13 913 760 ELEKTROSZUM- MARCIN SZUMICKI
156 119 6181071690 33 55 350 Zakwalifikowany 13 969 110 PHU CENTRUM OKIENNE ALANDO EKSPORT-IMPORT
157 119 7343212828 33 111 939 Zakwalifikowany 14 81 49 WIKAR PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-TRANSPORTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
158 120 6222279359 33 187 112,26 Zakwalifikowany 14 268 161,26 ZMYSŁOWSKI ARKADIUSZ ARKBUD
159 121 6660002327 33 80 0 Zakwalifikowany 14 348 161,26 MEGA – TRANS ARTUR WASIAK
160 122 6870007199 33 152 696 Zakwalifikowany 14 500 857,26 IWONICZANKA SP. Z O.O.
161 122 5470082765 33 99 684,04 Zakwalifikowany 14 600 541,3 Z.I.S. CO.GAZ I USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW SKOCZYLAS
162 123 9910058113 33 162 128 Zakwalifikowany 14 762 669,3 MARIUSZ ROSKOSZ ZAKŁAD STOLARSKI ROSKOSZ
163 123 9591454713 33 85 389,36 Zakwalifikowany 14 848 58,66 ALUCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
164 124 8940004972 33 9 949,7 Zakwalifikowany 14 858 8,36 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG POLMAL SP.Z O.O.
165 125 8821808871 33 32 960 Zakwalifikowany 14 890 968,36 FIRMA DENIX RAFAŁ MAKAREWICZ
166 126 6991669982 32 134 500 Zakwalifikowany 15 25 468,36 POŚPIECH ANNA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ANPO
167 127 7611057754 32 100 199,85 Zakwalifikowany 15 125 668,21 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH – JAN MIKOŁAJEWSKI
168 128 7991173419 32 116 899,2 Zakwalifikowany 15 242 567,41 SARBA JAN MIECZYSŁAW ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH LAS
169 128 7671142475 32 131 51 Zakwalifikowany 15 373 618,41 USŁUGI LEŚNE ŁUCZAK AGNIESZKA
170 129 6681047909 32 174 480,73 Zakwalifikowany 15 548 99,14 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY DARUL DARUL DOROTA
171 129 9730757341 32 57 543,55 Zakwalifikowany 15 605 642,69 ARTI-BAU ARTUR JACUKOWICZ
172 130 6111449367 32 79 883,53 Zakwalifikowany 15 685 526,22 FIRMA STOLARSKA DREWMAR MARCIN HAMERA
173 131 6652502274 32 28 228,5 Zakwalifikowany 15 713 754,72 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KARTUNITO EWA SZWAT
174 131 9680366577 32 135 571 Zakwalifikowany 15 849 325,72 P.P.H.U. WIK-STAL GRZEGORZ SPALENIAK
175 131 6991960996 32 200 0 Zakwalifikowany 16 49 325,72 LAKIERNICTWO SIERAKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
176 131 8940006646 32 57 918 Zakwalifikowany 16 107 243,72 STANLEY FASTENING SYSTEMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
177 131 5471933946 32 102 315 Zakwalifikowany 16 209 558,72 DELEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
178 131 7010261504 32 324 345,78 Zakwalifikowany 16 533 904,5 ENPROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
179 132 5760010260 32 46 500 Zakwalifikowany 16 580 404,5 ZAKŁAD KAMIENIARSKI FRANCISZEK PIETRZOK
180 133 8461661809 32 115 377,6 Zakwalifikowany 16 695 782,1 ZAKŁAD KAMIENIARSKI MODZELEWSKI MARIUSZMODZELEWSKI
181 133 8992576700 32 139 77 Zakwalifikowany 16 834 859,1 PARKTECH MAKSYM BŁAŻEJAK
182 134 7661006919 32 38 820 Zakwalifikowany 16 873 679,1 KABAT TYRE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
183 135 6961877279 32 156 670,37 Zakwalifikowany 17 30 349,47 SIMPAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
184 136 7543072243 32 19 407,92 Zakwalifikowany 17 49 757,39 OFFICE-PARTNER TECHNIKA BIUROWA J.KUZDROWSKI K.DOMINIK SPÓŁKA JAWNA
185 136 7972062742 32 134 173,39 Zakwalifikowany 17 183 930,78 MEBLOMARK MAREK ŚWIDERSKI, PAWEŁ ŚWIDERSKI, SŁAWOMIR ŚWIDERSKI SPÓŁKA CYWILNA
186 137 7630003357 32 38 517,6 Zakwalifikowany 17 222 448,38 OKREGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W CZARNKOWIE
187 137 5671734430 32 156 492 Zakwalifikowany 17 378 940,38 COMFORT-THERM ŁUKASZ KRAWCZYK
188 138 6341013774 32 177 414,84 Zakwalifikowany 17 556 355,22 REFLEX 2 K. NOWAK SPÓŁKA JAWNA
189 138 6850000679 32 218 637,71 Zakwalifikowany 17 774 992,93 SOLGAM SP. Z O. O.
190 138 5771006799 32 187 356,24 Zakwalifikowany 17 962 349,17 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MARCUS BARTOSZEK MAREK
191 138 5481015270 32 30 738 Zakwalifikowany 17 993 87,17 TECHNIPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
192 138 6381611139 32 89 738,46 Zakwalifikowany 18 82 825,63 S PLASTIC SP. Z O.O.
193 138 9491275916 32 24 291,42 Zakwalifikowany 18 107 117,05 PIEKARNIA JULIANKA KREMBLEWSKA ELA
194 138 7773222947 32 29 784,06 Zakwalifikowany 18 136 901,11 ALWES FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
195 139 8291723597 32 87 926,59 Zakwalifikowany 18 224 827,7 KAZEK S.C. KAROL KAZEK, RAFAŁ KAZEK
196 140 5551501166 32 133 501 Zakwalifikowany 18 358 328,7 STANISŁAW FRYCA ZAKŁAD STOLARSKISTANISŁAW FRYCA
197 140 6172099772 32 130 0 Zakwalifikowany 18 488 328,7 STOLARSTWO GRACZYK TOMASZ GRACZYK
198 141 7471696594 32 37 700 Zakwalifikowany 18 526 28,7 WAGI I SYSTEMY WAŻĄCE GAWAG GAC SPÓŁKA JAWNA
199 142 6671719460 32 28 782 Zakwalifikowany 18 554 810,7 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY DAWID TYCZKA
200 143 5641762829 32 29 161,12 Zakwalifikowany 18 583 971,82 BEREZOWCY CLINIC MICHAŁ BEREZOWSKI
201 143 9182164432 32 82 890 Zakwalifikowany 18 666 861,82 MEDENTI SP. Z O.O.
202 144 7660006780 32 147 394,4 Zakwalifikowany 18 814 256,22 ZBIGNIEW LINDNER ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO LINDNER
203 145 5321017768 32 37 700 Zakwalifikowany 18 851 956,22 SP ZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY MSWIA W OTWOCKU
204 146 5690004514 32 96 70,11 Zakwalifikowany 18 948 26,33 CYCHOWSKI JERZY USŁUGI DEKARSKO-HANDLOWE 'EKO-DACH’
205 146 7342943197 32 113 725,8 Zakwalifikowany 19 61 752,13 EL-MONTER KOMPLEKSOWE USŁUGI ELEKTRYCZNE,ROBERT NOWAK
206 146 7772537850 32 24 686,1 Zakwalifikowany 19 86 438,23 MICHAŁ KURASIŃSKI DACHY KURASIŃSKI
207 147 5560005053 32 7 334,8 Zakwalifikowany 19 93 773,03 P.P.H.U PUCHALSKA MARIA
208 147 6470511675 32 21 564,48 Zakwalifikowany 19 115 337,51 MAGRA WILHELM & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
209 148 9551268217 32 55 493 Zakwalifikowany 19 170 830,51 Q-SYSTEMS-CENTER DANUTA WOJCIECHOWSKA
210 149 5971574427 31 71 357 Zakwalifikowany 19 242 187,51 USŁUGI ZWIĄZANE Z LEŚNICTWEM MILKOWSKIPRZEMYSŁAW
211 150 7532194913 31 41 809,93 Zakwalifikowany 19 283 997,44 NEXIT MATEUSZ KANIA
212 151 9452090236 31 174 997,85 Zakwalifikowany 19 458 995,29 ANKORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
213 151 9680054978 31 31 760 Zakwalifikowany 19 490 755,29 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KOWAL SPÓŁKA CYWILNA
214 151 8791080760 31 70 442,4 Zakwalifikowany 19 561 197,69 APAFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
215 151 7631643515 31 138 744 Zakwalifikowany 19 699 941,69 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VERTI – MAR MARIUSZ PIERUDZKI
216 151 8133569660 31 331 22,07 Zakwalifikowany 20 30 963,76 PRO-FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
217 151 8341826834 31 135 201,6 Zakwalifikowany 20 166 165,36 ZAKŁAD KOWALSKO ŚLUSARSKI KOWMIRBOGUSŁAW BRZOZOWSKI
218 152 8311270935 31 58 369,94 Zakwalifikowany 20 224 535,3 KRZYSZTOF GRONOWSKI PROFILMEX
219 153 6731481141 31 61 739,11 Zakwalifikowany 20 286 274,41 ANIMUS SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
220 154 5472191470 31 70 139,52 Zakwalifikowany 20 356 413,93 PIEKARNIA GRYGIER BINDA, SZTWIOROK, ZYPSER SPÓŁKA JAWNA
221 155 6172051908 31 201 200 Zakwalifikowany 20 557 613,93 ABRISO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
222 155 6842642268 31 329 299,86 Zakwalifikowany 20 886 913,79 DEFENDOOR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
223 156 6551004149 31 59 102,88 Zakwalifikowany 20 946 16,67 PPUH DEMAROL-ZIELONKI MAREK DZIEKAN
224 157 7841697836 31 25 918 Zakwalifikowany 20 971 934,67 SIBAG GRZEGORZ GĄSIOR PIEKARY UL. POZIOMKOWA 32 62-200 GNIEZNO
225 157 1181731468 31 202 596 Zakwalifikowany 21 174 530,67 MORROW WOODS S. C.
226 157 4660089994 31 163 344 Zakwalifikowany 21 337 874,67 ACER PIOTR BARTNICKI
227 158 6191954215 31 100 257,69 Zakwalifikowany 21 438 132,36 ANTEX RENATA ANTONI TROJAK SPÓŁKA JAWNA
228 159 7372212096 31 150 996,64 Zakwalifikowany 21 589 129 N.O.W.I. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
229 159 7311108890 31 90 582 Zakwalifikowany 21 679 711 SUNBUD PABIANICE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
230 160 9910477181 31 175 544,74 Zakwalifikowany 21 855 255,74 PSM METALLBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
231 160 5810004162 31 7 378,83 Zakwalifikowany 21 862 634,57 P.P.H.U ROLMAX SP. Z O.O.
232 160 9151800654 31 51 200 Zakwalifikowany 21 913 834,57 ZOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
233 161 9261546949 31 63 337,19 Zakwalifikowany 21 977 171,76 STOMATOLOGIA LUK-DENT ŁUKASZ WLAZŁO
234 162 8821006692 31 77 644 Zakwalifikowany 22 54 815,76 CENTRUM STOMATOLOGICZNE TWÓJ UŚMIECH PIOTR SKRZYSZEWSKI
235 163 6811347031 31 15 795 Zakwalifikowany 22 70 610,76 DOMDEKORUM STANISŁAW PIĄTEK
236 164 5930100448 31 118 95,47 Zakwalifikowany 22 188 706,23 GPEC TCZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
237 165 9910129557 31 53 83,71 Zakwalifikowany 22 241 789,94 MAREK PASOŃ USŁUGI CIESIELSKIE
238 165 7821004787 31 56 154,91 Zakwalifikowany 22 297 944,85 WBI DACHY EWA MARTYŃSKA, DARIUSZ MARTYŃSKI SPÓŁKA CYWILNA
239 166 9591488020 31 30 42,9 Zakwalifikowany 22 327 987,75 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – TRANSPORTOWE WIKTOR KNAP PAWEŁ SKRÓT NAZWY: P.U.T.
240 167 7393831462 31 64 893,67 Zakwalifikowany 22 392 881,42 MIL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
241 167 6580001716 31 28 634,4 Zakwalifikowany 22 421 515,82 HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH KAMA M. GULDZIŃSKI, J.KUCHARSKI SPÓŁKA
242 168 6211814004 31 126 458,16 Zakwalifikowany 22 547 973,98 TOMAR T. MAJ M. SZYDŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA
243 168 6631685878 31 104 906,7 Zakwalifikowany 22 652 880,68 TOOLMEX TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
244 169 8850002231 31 18 815 Zakwalifikowany 22 671 695,68 AGRA HANDEL-HURT-DETAL-EKSPORT-IMPORT MGR INŻ. ANDRZEJ NOWICKI
245 170 6211814866 31 161 446,84 Zakwalifikowany 22 833 142,52 TOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
246 171 7492055819 31 70 377,12 Zakwalifikowany 22 903 519,64 MARTYNA SEKLER-SOKOŁOWSKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
247 172 7921506092 30 133 460,5 Zakwalifikowany 23 36 980,14 ROBERT RAJZER – MOTO
248 173 7851427156 30 191 112,47 Zakwalifikowany 23 228 92,61 TOMASZ JANKOWIAK ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TYMEK
249 174 5471880753 30 18 997,6 Zakwalifikowany 23 247 90,21 METALPOL WĘGIERSKA GÓRKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
250 175 6172203821 30 30 0 Zakwalifikowany 23 277 90,21 STANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
251 175 7591674916 30 32 160 Zakwalifikowany 23 309 250,21 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO #NAZWA? ALUM-PLAST SPÓŁKA CYWILNA, JACEK OGRODNIK , BOGDAN
252 176 7221118229 30 130 0 Zakwalifikowany 23 439 250,21 ZENON DREWNOWSKI
253 177 8181006995 30 222 353,06 Zakwalifikowany 23 661 603,27 DREWSPAN PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SKORUPSKI – WÓJCIK SPÓŁKA JAWNA
254 178 7540334056 30 65 689,38 Zakwalifikowany 23 727 292,65 PRZEDSIĘBIORSTWO RURBET SP. Z O.O.
255 178 5540157452 30 22 66,2 Zakwalifikowany 23 749 358,85 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY KABA KAZIMIERZ BAGROWSKI
256 178 7341002653 30 95 907,98 Zakwalifikowany 23 845 266,83 P.P.H.U. EKRAN MACIEJ LEŚNIAK
257 178 6842160919 30 29 178 Zakwalifikowany 23 874 444,83 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEGA ANDREA ANDRZEJ TRYBUS
258 178 7632092448 30 31 920 Zakwalifikowany 23 906 364,83 KA KOLORTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
259 178 8172173854 30 198 746,16 Zakwalifikowany 24 105 110,99 GENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
260 178 5270159500 30 235 348 Zakwalifikowany 24 340 458,99 SAGA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
261 178 8390016489 30 82 591,43 Zakwalifikowany 24 423 50,42 TERMA ARTUR, DARIUSZ I HELENA SZYMANIUK SP. JAWNA
262 179 6370101759 30 217 559,4 Zakwalifikowany 24 640 609,82 ZAKLADY MECHANICZNO KUŹNICZE WOSTAL SP. Z O.O.
263 180 6842384139 30 50 0 Zakwalifikowany 24 690 609,82 USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE GRZEGORZ MARCZYŃSKI
264 180 7123312597 30 128 0 Zakwalifikowany 24 818 609,82 VERMEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
265 181 5660013371 30 122 198,3 Zakwalifikowany 24 940 808,12 HOCHLAND POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
266 182 9470001579 30 18 154,8 Zakwalifikowany 24 958 962,92 ORGANIKA CAR S.A.
267 183 6852049632 30 69 593,4 Zakwalifikowany 25 28 556,32 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW VORTUMNUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
268 184 6852333439 30 126 985 Zakwalifikowany 25 155 541,32 GAMRAT WPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
269 184 6222515788 30 58 354,42 Zakwalifikowany 25 213 895,74 PARTNER FIRMA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
270 184 8790168949 30 144 53,91 Zakwalifikowany 25 357 949,65 FABRYKA MEBLI WUTEH S.A.
271 185 6972172743 30 30 315 Zakwalifikowany 25 388 264,65 FHU MICHAŁ KIĄCA
272 185 7540023741 30 326 476 Zakwalifikowany 25 714 740,65 KELVION SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
273 186 8982222053 30 33 600 Zakwalifikowany 25 748 340,65 BFZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
274 186 8840008516 30 30 0 Zakwalifikowany 25 778 340,65 MAGYAR SPÓŁKA JAWNARYSZARD DERA, ADAM GAŁĄZKA
275 187 8733254284 30 50 0 Zakwalifikowany 25 828 340,65 HALDEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
276 187 5631417203 30 76 230 Zakwalifikowany 25 904 570,65 SMULMED LECH SMULKOWSKI
277 188 6790011046 30 124 672 Zakwalifikowany 26 29 242,65 JANUSZ PYC P.P.H.U. PYC
278 189 6612321402 30 87 453 Zakwalifikowany 26 116 695,65 ADRIAN POŁETEK ,,OLBUD”
279 190 7890006855 30 90 891 Zakwalifikowany 26 207 586,65 BUDEX PUH LISIEWICZ ROMUALD
280 191 8210004592 30 60 463,31 Zakwalifikowany 26 268 49,96 JÓZEF WOJCIECH PUTA
281 191 7120150438 30 102 243,23 Zakwalifikowany 26 370 293,19 LUBELSKIE ZAKŁADY FARMECEUTYCZNE POLFA SPÓŁKA AKCYJNA
282 192 9521899462 30 49 381 Zakwalifikowany 26 419 674,19 FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA INTER LOGIC ANDRZEJ POCHEĆ
283 192 7151649096 30 52 242,8 Zakwalifikowany 26 471 916,99 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE JACK ELEKTRIC JACEK BIESZCZ
284 193 8132771833 30 52 953,36 Zakwalifikowany 26 524 870,35 FIRMA VENDI-MAR GRZEGORZ SZETELA
285 194 7340004495 30 139 607 Zakwalifikowany 26 664 477,35 FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA KRYSZTAŁ JAN PLATA
286 195 6471003739 30 22 27,96 Zakwalifikowany 26 686 505,31 P.Z. PARTNER – PAŁAMARZ SPÓŁKA JAWNA
287 196 7450003864 30 75 34,75 Zakwalifikowany 26 761 540,06 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO- USŁUGOWE DESTELŻBIETA WOROBIEJ
288 197 5391372658 30 85 863,77 Zakwalifikowany 26 847 403,83 KRAFTER MARCIN WRÓBLEWSKI
289 198 5431413011 29 331 583,4 Zakwalifikowany 27 178 987,23 ALINA WASILUK PARKIET HAJNÓWKA
290 199 6110202914 29 31 310 Zakwalifikowany 27 210 297,23 JELENIOGÓRSKIE KOPALNIE SUROWCÓW MINERALNYCH LIPIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
291 200 8681214194 29 80 0 Zakwalifikowany 27 290 297,23 FRANCISZEK FILIPEK -1) P.P.U.H. DOOR; 2) P.U.H. F.F.J ZAJAZD LASKOWIANKA
292 201 5552083736 29 36 201,44 Zakwalifikowany 27 326 498,67 MARBRUK SP.Z O.O.
293 202 5140280752 29 203 200 Zakwalifikowany 27 529 698,67 EUROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
294 203 5941001833 29 5 135,5 Zakwalifikowany 27 534 834,17 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH „PRINŻ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
295 204 6211202442 29 92 30,92 Zakwalifikowany 27 626 865,09 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE TOMEX TOMASZ ŚNIATAŁA
296 204 7861699867 29 92 692,8 Zakwalifikowany 27 719 557,89 EUROBOX JANKOWSKI MIKOŁAJCZAK SPÓŁKA JAWNA
297 204 4290071481 29 120 430,53 Zakwalifikowany 27 839 988,42 LUK METAL PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
298 205 7561922344 29 97 119,59 Zakwalifikowany 27 937 108,01 JOACHIM REKUS REJMET
299 205 5431459102 29 130 0 Zakwalifikowany 28 67 108,01 ADMAR ZENAIDA GOLONKO
300 205 6821519060 29 121 471,14 Zakwalifikowany 28 188 579,15 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RAFAŁ MAJ
301 206 6972119128 29 9 987,6 Zakwalifikowany 28 198 566,75 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE NOWAK MIŁOSZ NOWAK
302 206 5140291514 29 34 312,08 Zakwalifikowany 28 232 878,83 LIKMA KAMIL NIESYCZYŃSKI
303 206 7340028490 29 250 684,57 Zakwalifikowany 28 483 563,4 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE EBA EKSPORT-IMPORT EDWARD SZKARŁAT
304 206 7721563464 29 205 136,48 Zakwalifikowany 28 688 699,88 KŁOSOWSKI MARIUSZ VITRAL
305 206 8883086411 29 140 0 Zakwalifikowany 28 828 699,88 D&R DISPERSIONS AND RESINS SPÓŁKA Z O.O.
306 207 7542841805 29 130 320 Zakwalifikowany 28 959 19,88 KOCOT KIDS MAGDALENA KOCOT
307 208 6851242918 29 70 252,09 Zakwalifikowany 29 29 271,97 MAREK CZERW MARK BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ORAZ HANDEL
308 208 5471420158 29 52 366,14 Zakwalifikowany 29 81 638,11 FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PATI GRZEGORZ HANSEL
309 209 7393098955 29 57 0 Zakwalifikowany 29 138 638,11 PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE AGAPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONAODPOWIEDZIALNOSCIA
310 209 7660012421 29 112 766,4 Zakwalifikowany 29 251 404,51 DARIUSZ KĘPKA PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ DARIUSZ KĘPKA CENTRUM
311 209 8171053059 29 130 0 Zakwalifikowany 29 381 404,51 STOLARNIA ZASOWSKI ANDRZEJ
312 209 5731025721 29 41 101,28 Zakwalifikowany 29 422 505,79 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ”MIDEX” MIROSŁAW NIESTRÓJ
313 209 8513185635 29 92 397,6 Zakwalifikowany 29 514 903,39 SZCZECIN BULK TERMINAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
314 210 5391358316 29 82 520 Zakwalifikowany 29 597 423,39 ,,SPEC-BUD” USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE TOMASZ ANDRZEJ ZIELIŃSKI
315 211 9131619207 29 111 257,6 Zakwalifikowany 29 708 680,99 BUDOTOM TOMASZ GOLAŃSKI SPÓŁKA JAWNA
316 212 5750000863 29 22 41,6 Zakwalifikowany 29 730 722,59 JAN GOROL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE INSTAL-BUDOTECH
317 212 9290101167 29 61 817,24 Zakwalifikowany 29 792 539,83 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALMAR M.MATWIJEWICZ, J.RUSINIAK SPÓŁKA JAWNA
318 212 8461436691 29 62 496,8 Zakwalifikowany 29 855 36,63 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWOPRODUKCYJNOHANDLOWE”WIS” ADAM KRYSTIAN PRAWDZIK
319 212 8880204413 29 94 993,2 Zakwalifikowany 29 950 29,83 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE”HYDROKAN”KURLAPSKI KRZYSZTOF
320 212 6191084501 29 100 956,23 Zakwalifikowany 30 50 986,06 ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY ALINA MALIK
321 213 9222353347 29 30 307,2 Zakwalifikowany 30 81 293,26 KARPOL RADOSŁAW KARWINA
322 213 8681008313 29 92 156,36 Zakwalifikowany 30 173 449,62 KAZIMIERZ STYRNA TRANSBET
323 213 7281180396 29 30 553 Zakwalifikowany 30 204 2,62 GROT HANDEL – USŁUGI IWONA RUTKOWSKA
324 214 6172204950 29 89 235 Zakwalifikowany 30 293 237,62 WSL-TECH SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
325 215 7772832974 29 99 477,91 Zakwalifikowany 30 392 715,53 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU
326 216 5510012594 29 19 483,2 Zakwalifikowany 30 412 198,73 HAT-TRICK JANUSZ PŁONKA
327 216 8841051951 29 85 362 Zakwalifikowany 30 497 560,73 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAXS ADAM SOŁTYS
328 217 8791981316 29 47 400 Zakwalifikowany 30 544 960,73 HYDROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
329 218 9662086324 29 8 413,2 Zakwalifikowany 30 553 373,93 ART-TIM S.C. ARTUR OZIABŁO PIOTR TIMOSZUK
330 218 8691742345 29 62 171,33 Zakwalifikowany 30 615 545,26 PAWEŁ IMIOŁO FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA URAN
331 218 9552356432 29 87 329,64 Zakwalifikowany 30 702 874,9 BQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
332 219 7343535661 29 81 453,52 Zakwalifikowany 30 784 328,42 EXPERT GLASS SP. Z O.O.
333 220 6851004716 29 48 708 Zakwalifikowany 30 833 36,42 ZAKŁAD TELERADIOTECHNIKI TELEFON SERWIS ANTONI KOIS
334 220 7820075383 29 84 381 Zakwalifikowany 30 917 417,42 BWS P.H.U WŁODZIMIERZ SŁOMIŃSKI, LEVEL SYSTEM
335 221 7771230960 29 200 0 Zakwalifikowany 31 117 417,42 Izabela Zabłocka Z-POINT
336 222 8862887034 29 50 585 Zakwalifikowany 31 168 2,42 INVEST-PARK DEVELOPMENT SP. Z O.O.
337 223 8721017029 28 130 0 Zakwalifikowany 31 298 2,42 WIESŁAW ŚWIĘTOŃ TRANSPORT LEŚNY
338 224 5651526970 28 140 862,54 Zakwalifikowany 31 438 864,96 ARBOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
339 225 5751182659 28 133 627 Zakwalifikowany 31 572 491,96 STOLARSTWO MZYK GRZEGORZ
340 226 5261035253 28 200 0 Zakwalifikowany 31 772 491,96 PROFI PARKIET II BOGDAN MIĄSKIEWICZ
341 226 7611226547 28 82 430 Zakwalifikowany 31 854 921,96 ANDRZEJ OLKOWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWY OLAND
342 226 7351296716 28 92 725,83 Zakwalifikowany 31 947 647,79 JÓZEF STASIAK.USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
343 227 7441500385 28 79 831,2 Zakwalifikowany 32 27 478,99 SENDECKI DRZWI PRODUCENT STOLARKI BUDOWLANEJ SENDECKI GRZEGORZ
344 228 8270003900 28 28 318,54 Zakwalifikowany 32 55 797,53 FIRMA USŁUGOWA JAN MATUSIAK
345 229 6931043919 28 111 611,39 Zakwalifikowany 32 167 408,92 CENTRUM USŁUG KAMIENIARSKICH HENRYK CIEMNY
346 230 6312674237 28 50 28 Zakwalifikowany 32 217 436,92 ZWAKA GLASS SPÓŁKA JAWNA
347 231 8733261746 28 130 0 Zakwalifikowany 32 347 436,92 NESTA DOMINIK SAKŁAK KRZYSZTOF SAKŁAK SPÓŁKA CYWILNA
348 231 5551829493 28 139 531 Zakwalifikowany 32 486 967,92 WOJCIECH DREWCZYŃSKI WO-KOP
349 231 6521147200 28 52 134,08 Zakwalifikowany 32 539 102 P.P.H.U JAREX JAROSŁAW POŁUJAŃSKI
350 231 6981789555 28 73 915,46 Zakwalifikowany 32 613 17,46 MAJA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
351 232 6381816545 28 136 776 Zakwalifikowany 32 749 793,46 ZISCO BANDURA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
352 232 6681808283 28 81 355,42 Zakwalifikowany 32 831 148,88 BESTING AUTOMOTIVE TOMASZ STOROŻYŃSKI
353 233 5961000297 28 7 742,97 Zakwalifikowany 32 838 891,85 LEKS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
354 234 8650003071 28 20 112,18 Zakwalifikowany 32 859 4,03 MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SP. Z O.O.
355 235 5890003005 28 30 799,2 Zakwalifikowany 32 889 803,23 EUGENIUSZ KUCZKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWOPRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE DEKAR
356 235 6423178582 28 41 389,15 Zakwalifikowany 32 931 192,38 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH ELPROINSTAL SP. Z O.O.
357 235 7773250530 28 62 215,2 Zakwalifikowany 32 993 407,58 SUPPORTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
358 236 5540240383 28 46 806 Zakwalifikowany 33 40 213,58 AWE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
359 236 6961358881 28 216 25,92 Zakwalifikowany 33 256 239,5 KASPERKOWIAK ŁUKASZ FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA”JEGGER”
360 236 5272836809 28 27 379,43 Zakwalifikowany 33 283 618,93 FLOW SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
361 236 7641009694 28 86 811,93 Zakwalifikowany 33 370 430,86 TADEUSZ HARMATOWSKI ZAKŁAD STOLARSKI
362 236 6851156337 28 12 320 Zakwalifikowany 33 382 750,86 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO INSTALACYJNE INSBUD JERZY PIĄTEK
363 236 7581958316 28 113 219,92 Zakwalifikowany 33 495 970,78 AXO DANIEL BAŁDYGA
364 236 7371846717 28 102 362,09 Zakwalifikowany 33 598 332,87 BUDREM PAWEŁ CURZYDŁO
365 237 9461163779 28 68 463 Zakwalifikowany 33 666 795,87 JOANNA MIROSŁAW
366 237 8762326566 28 116 298 Zakwalifikowany 33 783 93,87 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEKARZ DENTYSTA AGATA WIECZOREK
367 237 5221923272 28 43 472,7 Zakwalifikowany 33 826 566,57 JACEK JANCZARSKI GABINET LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY
368 237 6751372403 28 24 840 Zakwalifikowany 33 851 406,57 CENTRUM MEDYCZNE CEGIELNIANA
369 237 9462158585 28 57 136,23 Zakwalifikowany 33 908 542,8 MAGDALENA MIAZEK CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ
370 237 7162818272 28 61 228,8 Zakwalifikowany 33 969 771,6 M-DENTICA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA S. C. ANNA TRĘBAS, MACIEJ TRĘBAS
371 238 6651732285 28 50 280 Zakwalifikowany 34 20 51,6 GOLON ZBIGNIEW FIRMA USŁUGOWA KOMPLEXSERVICE
372 239 8862908196 28 106 772,4 Zakwalifikowany 34 126 824 MEDYCYNA WIZERUNKU EWA WAWRZYNOWSKA ZAWOJSKA
373 240 9442234142 28 128 470 Zakwalifikowany 34 255 294 FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA MATPOL ROMAN SAGAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
374 241 6610010112 28 97 12,37 Zakwalifikowany 34 352 306,37 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JUSZCZEL DARIUSZ
375 241 9580363295 28 128 418,66 Zakwalifikowany 34 480 725,03 MEGABUD MICHAŁ MICHNOWICZ
376 242 5860153898 28 50 108,64 Zakwalifikowany 34 530 833,67 ROMUALD CZECH ALFA FIRMA BUDOWLANA
377 243 7343350571 28 48 375,9 Zakwalifikowany 34 579 209,57 URYŚ-FLIZ URYGA MARIUSZ
378 243 7371072753 28 63 648,18 Zakwalifikowany 34 642 857,75 STANISŁAW ROSIEK FIRMA REMONTOWO – BUDOWLANAMONT-POL
379 243 9522126495 28 29 657,76 Zakwalifikowany 34 672 515,51 FILIP MERYNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
380 244 8862750737 28 88 400 Zakwalifikowany 34 760 915,51 SAJ-BUD SZYMON BESZTERECHA
381 245 6751190702 28 36 724,6 Zakwalifikowany 34 797 640,11 ORLEN OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
382 246 7311132173 28 32 706,31 Zakwalifikowany 34 830 346,42 AUTO-TOM TOMASZ TOMASZEWSKI
383 247 7262654551 28 47 807,22 Zakwalifikowany 34 878 153,64 DOMINIK JABŁOŃSKI
384 248 6080107570 28 30 0 Zakwalifikowany 34 908 153,64 GRANDAUTO S.C. Grzegorz Kociński, Sebastian Grzybowski
385 248 6551094448 28 30 630 Zakwalifikowany 34 938 783,64 ALEECO SŁAWOMIR SOKOŁOWSKI
386 248 5741867781 28 30 475,71 Zakwalifikowany 34 969 259,35 EKOBUD S.C. SŁAWOMIR I DARIUSZ MISIAK
387 248 7822088846 28 140 718,82 Zakwalifikowany 35 109 978,17 SNOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
388 249 6211656025 28 96 560,6 Zakwalifikowany 35 206 538,77 DAWID GOLINSKI BIURO DORADZTWA GOSPODARCZEGO
389 250 5342498454 28 325 0 Zakwalifikowany 35 531 538,77 AS CORPORATE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
390 251 5421490607 28 163 332,75 Zakwalifikowany 35 694 871,52 DWÓR CZARNECKIEGO HELENA CZARNECKA
391 252 8181008770 27 133 161,6 Zakwalifikowany 35 828 33,12 ŹDZIEBKO JAN ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
392 253 5110100136 27 30 0 Zakwalifikowany 35 858 33,12 FERMA DROBIU MARIOLA PRĄDZYŃSKA
393 254 6961289186 27 108 760,87 Zakwalifikowany 35 966 793,99 CZCISŁAWA KANIEWSKA TARTAK STARA KROBIA SKŁADDREWNA BUDOWLANEGO
394 254 6972167328 27 94 881,6 Zakwalifikowany 36 61 675,59 FIRMA M.K. BARTKOWIAK SPÓŁKA JAWNA
395 255 5532061507 27 96 219,8 Zakwalifikowany 36 157 895,39 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA RAFAŁ SYLWIA MALEC
396 256 7151578485 27 40 799,94 Zakwalifikowany 36 198 695,33 AKPOL ADAM KUŚ
397 257 9930284858 27 24 0 Zakwalifikowany 36 222 695,33 R&M ALUFASADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
398 258 6222804305 27 181 543,05 Zakwalifikowany 36 404 238,38 EMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
399 258 7642140462 27 47 800,56 Zakwalifikowany 36 452 38,94 ARKADIUSZ ŻBIKOWSKI KERA METAL
400 259 8681407131 27 31 107 Zakwalifikowany 36 483 145,94 STANISŁAW KAJA KAMIENIARSTWO OGÓLNE
401 260 7881071600 27 85 647,69 Zakwalifikowany 36 568 793,63 LESZEK JAROSZYK VEGA
402 260 7341021283 27 34 485,6 Zakwalifikowany 36 603 279,23 STAL-BUD USŁUGI ŚLUSARSKO-BUDOWLANE, EURO-TRAVEL WŁODZIMIERZ MATUSIK
403 260 7282790398 27 72 845,52 Zakwalifikowany 36 676 124,75 VERDENT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
404 261 1231048349 27 154 859,25 Zakwalifikowany 36 830 984 ASTHERM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
405 262 8171001140 27 53 689 Zakwalifikowany 36 884 673 PIOTR RUSIN FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIT-WAG
406 262 6521725890 27 34 527,76 Zakwalifikowany 36 919 200,76 PACKSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
407 263 6331971048 27 24 866,17 Zakwalifikowany 36 944 66,93 JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
408 264 6220000330 27 79 657,51 Zakwalifikowany 37 23 724,44 WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE MEBLECH LECH BAŚ
409 264 5561001695 27 204 920 Zakwalifikowany 37 228 644,44 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE BRANŻY MEBLARSKO-DRZEWNEJ CYRYL MIKULSKI
410 264 7880025354 27 142 493,04 Zakwalifikowany 37 371 137,48 ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY ELEKTRYK USŁUGI-PRODUKCJA-HANDEL LESZEK NOWAK
411 264 6421440780 27 127 745,04 Zakwalifikowany 37 498 882,52 ARTECH PIOTR CHWOŁKA
412 264 7340007329 27 81 821,45 Zakwalifikowany 37 580 703,97 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W MUSZYNIE
413 264 6390015023 27 51 794,6 Zakwalifikowany 37 632 498,57 GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIAGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
414 264 5731713332 27 52 311,12 Zakwalifikowany 37 684 809,69 EMBLEMAT S.C.KRZYSZTOF OLEJNICZAK, DARIUSZ OLEJNICZAK
415 264 5770000033 27 59 873,52 Zakwalifikowany 37 744 683,21 IRENEUSZ BILL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE CALVERO
416 265 6661710813 27 17 367,6 Zakwalifikowany 37 762 50,81 P.H.U. WIKA-TRANS MONIKA TRAFNA
417 266 6391922214 27 99 148,68 Zakwalifikowany 37 861 199,49 ELEKTROTUM PIOTR TUMULKA
418 267 6521727682 27 50 64,17 Zakwalifikowany 37 911 263,66 MRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
419 268 7732331591 27 30 156 Zakwalifikowany 37 941 419,66 CZARMED ŁUKASZ CZARNECKI
420 268 7721966570 27 167 171 Zakwalifikowany 38 108 590,66 FIRMA ZAOPATRZENIA KORNER SP. Z O.O.
421 269 8442061267 27 11 250 Zakwalifikowany 38 119 840,66 DIROL DIANA GÓRSKA-OLSZEWSKA
422 269 8681227529 27 23 639,44 Zakwalifikowany 38 143 480,1 PIASK-POL RENATA TOTA
423 269 8681583359 27 30 0 Zakwalifikowany 38 173 480,1 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA NOVUM II MARTA PAWEŁEK
424 270 6671251560 27 41 666 Zakwalifikowany 38 215 146,1 DAGPON MECHANIKA POJAZDOWA GRZEGORZ TRZCIŃSKI
425 270 9182164975 27 192 700 Zakwalifikowany 38 407 846,1 KAPICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
426 270 6371374726 27 92 787,25 Zakwalifikowany 38 500 633,35 F.H.U. LAS AGNIESZKA BIGAJ
427 270 6272740719 27 27 0 Zakwalifikowany 38 527 633,35 SUNDOOR SP. Z O.O. SP. K.
428 270 5620004236 27 61 98,77 Zakwalifikowany 38 588 732,12 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
429 271 7393333310 27 202 345 Zakwalifikowany 38 791 77,12 SOWUL&SOWUL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
430 272 7120153193 27 63 997,59 Zakwalifikowany 38 855 74,71 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH W LUBLINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
431 273 5840302562 26 51 658,12 Zakwalifikowany 38 906 732,83 SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW DENDRON SP. Z O.O.
432 273 5342333322 26 96 678 Zakwalifikowany 39 3 410,83 TDM ELECTRONICS SPÓŁKA AKCYJNA
433 274 7391301458 26 77 450 Zakwalifikowany 39 80 860,83 BIURO TECHNICZNO – PRAWNE ADAM TURCZYŃSKI
434 275 6220110099 26 184 182 Zakwalifikowany 39 265 42,83 W.P.H. ADAMUS ANDRZEJ ADAMUS
435 276 8771476992 26 25 385,25 Zakwalifikowany 39 290 428,08 PELLETSFARM S.C. MARIUSZ PIEKUT RAFAŁ PAWŁOWSKI
436 277 7581519686 26 121 512 Zakwalifikowany 39 411 940,08 JANUSZ SKIBA SKIPAL
437 278 8651003558 26 174 472,5 Zakwalifikowany 39 586 412,58 FIRMA CHAMOT JÓZEF CHAMOT
438 279 6662087581 26 111 262,35 Zakwalifikowany 39 697 674,93 USŁUGI WODNO – KANALIZACYJNE WODMAR S.C. EWELINA MARCINIAK, KRZYSZTOF MARCINIAK
439 280 8740001667 26 59 446,2 Zakwalifikowany 39 757 121,13 AUTOMATECH PIOTR KRÓLIKOWSKI
440 281 9581663504 26 127 730,88 Zakwalifikowany 39 884 852,01 ANDREM AB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
441 281 6170001757 26 140 404,8 Zakwalifikowany 40 25 256,81 FABRYKA MASZYN SPOŻYWCZYCH SPOMASZ PLESZEW SPÓŁKA AKCYJNA
442 281 6850010620 26 83 494,49 Zakwalifikowany 40 108 751,3 FABRYKA ARMATUR JAFAR SPÓŁKA AKCYJNA
443 281 5492433982 26 72 331,39 Zakwalifikowany 40 181 82,69 ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
444 281 1231207701 26 103 289,17 Zakwalifikowany 40 284 371,86 ZDUN-BUD ADRIAN ZDUN
445 281 5040013477 26 43 341,48 Zakwalifikowany 40 327 713,34 ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W KAMIENIU KRAJEŃSKIM SPÓŁKA Z
446 282 7150200767 26 272 304 Zakwalifikowany 40 600 17,34 GUMET SZ. GENEJA SPÓŁKA JAWNA
447 282 5532475025 26 114 353,1 Zakwalifikowany 40 714 370,44 SPEC-FIRMA SPECJALISTYCZNE USŁUGI BUDOWLANE MAREK PIECUCH
448 283 9223043896 26 76 230 Zakwalifikowany 40 790 600,44 UNITIS SPÓŁKA CYWILNA JOANNA ADAMCZYK-DUBIEL, PAWEŁ DUBIEL
449 284 5832874344 26 60 753,33 Zakwalifikowany 40 851 353,77 „KOMANDOR POMORZE” SPÓLKA AKCYJNA
450 284 5242815990 26 50 0 Zakwalifikowany 40 901 353,77 BLACHDAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ
451 285 6671030221 26 56 212,47 Zakwalifikowany 40 957 566,24 WIESŁAW BINIASZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA BIWARO
452 285 7122353855 26 56 416,65 Zakwalifikowany 41 13 982,89 TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE ELEKTROWNIA – WSCHÓD SPÓŁKA AKCYJNA
453 286 6652703044 26 28 782 Zakwalifikowany 41 42 764,89 FAALDACH TOMASZ WALCZAK
454 287 8992734145 26 105 307,8 Zakwalifikowany 41 148 72,69 ABLO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
455 288 7732104180 26 96 214 Zakwalifikowany 41 244 286,69 AGAWA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
456 289 5451000329 26 14 69,97 Zakwalifikowany 41 258 356,66 HANDEL ARTYKUŁAMI PRODUKCJI ROLNEJ I LEŚNEJ GRAŻYNA KARCZEWSKA
457 290 8681610978 26 60 298,23 Zakwalifikowany 41 318 654,89 PAWEŁ SCHRAMM HMB DYNAMIC
458 291 5661838033 26 130 0 Zakwalifikowany 41 448 654,89 ANNA WĄSOWSKA KROWET
459 292 5260209395 26 107 983,66 Zakwalifikowany 41 556 638,55 CEDC INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
460 293 9291712163 26 32 159 Zakwalifikowany 41 588 797,55 GAMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
461 293 1182086136 26 31 600 Zakwalifikowany 41 620 397,55 ABRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
462 294 5732855695 26 63 408,95 Zakwalifikowany 41 683 806,5 ECOPIECE S.C.
463 294 4660316065 26 35 193,74 Zakwalifikowany 41 719 0,24 MAR-AUTO MAREK GRĄBCZEWSKI
464 294 7680002615 26 58 346,28 Zakwalifikowany 41 777 346,52 SPOŁEM POWSZECHNA SŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW PRZYSZŁOŚĆ W OPOCZNIE
465 295 8111737280 26 19 263,03 Zakwalifikowany 41 796 609,55 SALON KOSMETYCZNY EWA EWA BARYŁKA
466 295 7741868729 26 20 941,26 Zakwalifikowany 41 817 550,81 SALON URODY MIRIAN MARTA DŁUGOBORSKA
467 296 6691018861 26 18 951,84 Zakwalifikowany 41 836 502,65 WROTNIEWSCY.PL SPÓŁKA CYWILNAGABRIELA WROTNIEWSKA-NIECHCIAŁ, PRZEMYSŁAW NIECHCIAŁ
468 297 7820029644 26 130 0 Zakwalifikowany 41 966 502,65 HIERONIM NORKIEWICZ ŻELSON
469 298 5631842975 25 130 0 Zakwalifikowany 42 96 502,65 FOREST KRZYSZTOF SIWEK
470 299 5481068651 25 30 984 Zakwalifikowany 42 127 486,65 KUKUCZKA JACEK KUKUCZKA
471 300 6811932858 25 132 400 Zakwalifikowany 42 259 886,65 WŁODZIMIERZ PIAŚCIAK LIGNUX
472 301 6861688403 25 34 701,15 Zakwalifikowany 42 294 587,8 ZPUH KACPER SOKOŁOWSKI
473 302 7120165701 25 11 548,96 Zakwalifikowany 42 306 136,76 HYDRO-GAZ HENRYK ZALESZCZYK, PIOTR ZALESZCZYK SPÓŁKA JAWNA
474 302 8133702449 25 119 15,8 Zakwalifikowany 42 425 152,56 PRESYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKAKOMANDYTOWA
475 303 5261753385 25 94 449,24 Zakwalifikowany 42 519 601,8 PRAKTIKAN JAN MAJ
476 304 6922213629 25 68 985,56 Zakwalifikowany 42 588 587,36 TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA
477 304 5740008722 25 117 856,48 Zakwalifikowany 42 706 443,84 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE DUET B.PAWELAK, J.GRZYB SPÓŁKA JAWNA
478 305 5311699039 25 167 781,34 Zakwalifikowany 42 874 225,18 METCONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
479 306 8191001232 25 6 118,96 Zakwalifikowany 42 880 344,14 ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY METAL JAN BOŻEK
480 307 7372211381 25 197 245,77 Zakwalifikowany 43 77 589,91 ASB CONSTRUCTION SP Z O.O.
481 307 8722216699 25 138 570,13 Zakwalifikowany 43 216 160,04 PODKARPACKIE ZAKŁADY MECHANICZNE SP. Z O.O. SP.K.
482 307 8691019703 25 44 462,4 Zakwalifikowany 43 260 622,44 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH OLEXBUD PAWEŁ OLEKSY
483 307 7772631342 25 25 918,91 Zakwalifikowany 43 286 541,35 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE TRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
484 308 7891451126 25 136 515 Zakwalifikowany 43 423 56,35 KARLIK ELEKTROTECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
485 308 6652311605 25 57 402,12 Zakwalifikowany 43 480 458,47 CRAFT-T MEBLE RADOSŁAW TOMASZEWSKI
486 309 7141768149 25 198 323,67 Zakwalifikowany 43 678 782,14 ZAKŁAD PRODUKCYJNY BEMPRESA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
487 310 8561357577 25 31 600 Zakwalifikowany 43 710 382,14 PROFIL WOJCIECH PRZĘCZEK
488 310 7861271483 25 130 0 Zakwalifikowany 43 840 382,14 PAWEŁ GRAJEK P.P.H.U. ADLER BIS
489 311 5210081734 25 109 427,52 Zakwalifikowany 43 949 809,66 B.E.H SPÓŁKA Z O.O.
490 312 7272515101 25 23 632 Zakwalifikowany 43 973 441,66 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJCARITAS ARCHIDIECEZJI ŁÓDZKIEJ
491 312 7851634441 25 115 271,2 Zakwalifikowany 44 88 712,86 COMPLEX INSTAL MARCIN GRYGIER
492 313 7211224467 25 143 947,04 Zakwalifikowany 44 232 659,9 DRWALEX – WIESŁAW GRZYB
493 313 8731110931 25 121 395,84 Zakwalifikowany 44 354 55,74 COGITO ENERGY DARIUSZ CIOCHOŃ
494 313 6611459937 25 30 0 Zakwalifikowany 44 384 55,74 FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWAERMAX ERNEST JANECZEK
495 314 8522389917 25 30 0 Zakwalifikowany 44 414 55,74 J.J.S. KOŁECKI SPÓŁKA JAWNA
496 315 7641004567 25 111 312,22 Zakwalifikowany 44 525 367,96 1. FIRMA BUDOWLANA USŁUGI-HANDEL PAWEŁ SZAJOWSKI ; 2. FIRMA BUDOWLANA
497 316 7581432040 25 24 0 Zakwalifikowany 44 549 367,96 FIRMA HANDLOWA PYSZNY I – MIROSŁAW DEPTUŁA
498 317 7381615273 25 202 293,6 Zakwalifikowany 44 751 661,56 TOMASZ KRĘŻOŁEK HURTOWNIA A-ZET
499 317 6831295426 25 73 979,85 Zakwalifikowany 44 825 641,41 SŁAWOMIR ORZECHOWSKI SANTEX DIESEL SERVICE
500 318 8991819307 25 26 977,59 Zakwalifikowany 44 852 619 PORZUCZEK JERZY
501 319 8851209106 25 65 690 Zakwalifikowany 44 918 309 WOJCIECH NOWAK MECHANIKA PODWOZIOWA-BLACHARSTWO
502 320 6080071435 25 74 910 Zakwalifikowany 44 993 219 1. BALVET GABINET WETERYNARYJNY LEK. WET. GRZEGORZ BALICKI 2. SKUP,
503 321 7761700306 25 69 600 Zakwalifikowany 45 62 819 CENTRUM KONFERENCYJNO-REKREACYJNE URSZULA TOMASZEWSKA, IZABELA WIERZBICKA S.C.
504 321 7611493432 25 50 0 Zakwalifikowany 45 112 819 MICHAŁ MOCEK STUDIO REKLAM
505 321 9691298632 25 9 892,26 Zakwalifikowany 45 122 711,26 PRZEDSIĘBIORSTWO BADAŃ I EKSPERTYZ ŚRODOWISKA SEPO SP. Z O.O
506 322 8411271874 24 24 763,59 Zakwalifikowany 45 147 474,85 PRODUKCJA PIECZAREK ARKADIUSZ ZAJĄC
507 323 6390000240 24 36 143,41 Zakwalifikowany 45 183 618,26 TRAK MARIUSZ RUDZIŃSKI
508 324 6222431152 24 126 387,52 Zakwalifikowany 45 310 5,78 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO – USŁUGOWY EMIX EMILIA DRYKA
509 325 6211809865 24 93 578,4 Zakwalifikowany 45 403 584,18 D & K TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
510 325 8331018038 24 33 600 Zakwalifikowany 45 437 184,18 AGNIESZKA KACZOROWSKA-BETONIARSTWO
511 326 8990011827 24 30 0 Zakwalifikowany 45 467 184,18 PRZEMOT H.P.T. CHMIEL S.J
512 326 8513148284 24 30 586,8 Zakwalifikowany 45 497 770,98 FG WÓJCIKOWSCY I ŁYCZAKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
513 327 5492201154 24 30 0 Zakwalifikowany 45 527 770,98 KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O.
514 328 7870001352 24 253 365,94 Zakwalifikowany 45 781 136,92 SANO – NOWOCZESNE ŻYWIENIE ZWIERZĄT Spółka za ograniczoną odpowiedzialnością
515 329 7630014059 24 328 200,07 Zakwalifikowany 46 109 336,99 KOMAT MIECZYSŁAW KOZŁOWSKI
516 330 7840003783 24 31 34,64 Zakwalifikowany 46 140 371,63 SOFEX MIROSŁAW GĄSIOR SPÓŁKA JAWNA
517 330 7712879529 24 177 0 Zakwalifikowany 46 317 371,63 MADEJ BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
518 331 7591261108 24 88 920 Zakwalifikowany 46 406 291,63 HYDROMETAL TOMASZ KOWALEWSKI
519 331 8992615274 24 98 910,56 Zakwalifikowany 46 505 202,19 BODEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
520 331 7981466976 24 65 777,43 Zakwalifikowany 46 570 979,62 GIM MICHAŁ GRELIAK
521 331 5521195428 24 132 200 Zakwalifikowany 46 703 179,62 JEŻ JANUSZ STANISŁAWZAKŁAD STOLARSKI
522 331 6572663928 24 316 761,2 Zakwalifikowany 47 19 940,82 SPS CONSTRUCTION SP Z O O
523 332 7991354658 24 190 454,4 Zakwalifikowany 47 210 395,22 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZIENTEK JANUSZ ZIENTEK
524 333 6681959065 24 74 435,18 Zakwalifikowany 47 284 830,4 AMBRO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
525 334 6141536763 24 50 11,04 Zakwalifikowany 47 334 841,44 POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA W KAMIENNEJ GÓRZE SPÓŁKA Z O.O.
526 335 6750003075 24 4 413,24 Zakwalifikowany 47 339 254,68 CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY ESPEFA
527 336 9271645363 24 79 465,99 Zakwalifikowany 47 418 720,67 MARCIN NESTOROWICZ
528 336 8721002387 24 34 410 Zakwalifikowany 47 453 130,67 JASINA ANDRZEJ FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA ZNICZ
529 336 6422763634 24 50 0 Zakwalifikowany 47 503 130,67 MAKSIM-MAREK KUŚKA
530 336 8361805723 24 28 796,4 Zakwalifikowany 47 531 927,07 P.U.H. INSPOL S.C. KAZIMIERZ WIECZOREK, ZOFIA WIECZOREK, KAMIL WIECZOREK
531 337 8181617380 24 77 641,7 Zakwalifikowany 47 609 568,77 ALPITECH JAN WOŁEK
532 337 5381741485 24 50 0 Zakwalifikowany 47 659 568,77 P. U. ELEKTROMAG MAGDALENA RĘBEK
533 337 8271928273 24 44 129,2 Zakwalifikowany 47 703 697,97 PAWEŁ PRZYK DETEKTOR
534 337 9552403686 24 54 907,5 Zakwalifikowany 47 758 605,47 MEIDA DAWID KOŁOBYCZ PIOTR DUBAK S.C.
535 338 9171015036 24 14 400 Zakwalifikowany 47 773 5,47 ELMARK WOJCIECH MUSIAŁOWSKI
536 339 5490000888 24 34 119,65 Zakwalifikowany 47 807 125,12 HUTNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
537 340 5561831646 24 54 408 Zakwalifikowany 47 861 533,12 AGENCJA REKLAMOWA PLOTINO&GRAFIT DARIUSZ ZAREMBSKI
538 341 7542748922 24 67 626,54 Zakwalifikowany 47 929 159,66 HART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
539 341 7841946044 24 80 0 Zakwalifikowany 48 9 159,66 SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I OPAŁU BOL-ANN A.T.M. STELMASZYKOWIE SPÓŁKA JAWNA
540 341 6812066481 24 129 342,8 Zakwalifikowany 48 138 502,46 KROLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
541 341 7772972304 24 30 0 Zakwalifikowany 48 168 502,46 KME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
542 341 5991009802 24 25 364,38 Zakwalifikowany 48 193 866,84 ASTOR FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
543 341 8411014120 24 88 781,4 Zakwalifikowany 48 282 648,24 AUTO KOMPLEX LAKMAR MARIUSZ MŁYŃSKI
544 342 5422264422 24 24 747,44 Zakwalifikowany 48 307 395,68 H.E.I.U MASA MARCIN ŚLIŻEWSKI
545 343 6191957171 24 61 272,45 Zakwalifikowany 48 368 668,13 FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA JURPOL PAWEŁ JURASIK
546 344 7281919068 24 39 669,6 Zakwalifikowany 48 408 337,73 CENTRUM BADAŃ I INNOWACJI PRO-AKADEMIA
547 345 7582092528 24 130 0 Zakwalifikowany 48 538 337,73 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI TAURUS
548 346 5882288016 24 74 690,3 Zakwalifikowany 48 613 28,03 PSM TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
549 347 7720008861 24 75 990 Zakwalifikowany 48 689 18,03 ROBERT SKIBIŃSKI FIRMA MEBROS
550 348 7941633534 23 133 460,5 Zakwalifikowany 48 822 478,53 FIRMA PRODUKCYJNOHANDLOWOUSŁUGOWA – JACEK SIERADZKI , CIEPLICE 115
551 349 6961646723 23 30 249 Zakwalifikowany 48 852 727,53 GOSPODARSTWO ROLNE RAFAŁ KRAWCZYK
552 349 6961712704 23 30 249 Zakwalifikowany 48 882 976,53 GOSPODARSTWO ROLNE KONRAD KRAWCZYK
553 350 8652223836 23 203 280 Zakwalifikowany 49 86 256,53 OPIFEX-SKA SP. Z O.O.
554 350 7952475197 23 30 0 Zakwalifikowany 49 116 256,53 JANUSZ SZYBIAK FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA TRAK
555 350 2220036604 23 13 760 Zakwalifikowany 49 130 16,53 KRYSTYNA PACWA
556 350 9222365818 23 204 378,8 Zakwalifikowany 49 334 395,33 WLAŹ FRANCISZEK
557 350 8321085576 23 30 0 Zakwalifikowany 49 364 395,33 ROBERT WCISŁO P.P.H.U. DREWDOM
558 351 7881446856 23 22 140 Zakwalifikowany 49 386 535,33 KUBUŚ MEBLE NA WYMIAR KRZYSZTOF NIEZABITOWSKI
559 352 8631030492 23 30 0 Zakwalifikowany 49 416 535,33 RE-PLAST RAFAŁ LIS
560 353 9930329093 23 158 532 Zakwalifikowany 49 575 67,33 ALUMAX WIESŁAW MARCINIEC
561 353 5651449583 23 28 257,49 Zakwalifikowany 49 603 324,82 ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MIKRO MAREK KRATIUK