Przejdź do treści
Strona główna » ZUS dofinansowanie 2024 » Lista rankingowa – wyniki programu Dofinansowanie ZUS 2019/2020

Lista rankingowa – wyniki programu Dofinansowanie ZUS 2019/2020

Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
1
1
5540234810
54
24 162,72
Zakwalifikowany
24 162,72
PPU UNIMAT SP Z O.O.
2
2
7661730437
53
96 031,82
Zakwalifikowany
120 194,54
MIĘDZYGMINNE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH SP. Z O.O. W TONISZEWIE
3
3
9661319909
49
134 525,37
Zakwalifikowany
254 719,91
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH
4
4
8212090331
48
111 482,00
Zakwalifikowany
366 201,91
ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SP. Z O.O.
5
5
8652519608
48
200 042,28
Zakwalifikowany
566 244,19
HSW-FABRYKA ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH FASTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6
6
6182072668
46
158 279,69
Zakwalifikowany
724 523,88
„MTM INDUSTRIES” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7
7
5861044266
45
57 915,00
Zakwalifikowany
782 438,88
ARDAGH METAL PACKAGING POLAND SP. Z O.O
8
8
6842246294
45
55 000,00
Zakwalifikowany
837 438,88
FIRMA USŁUGOWA MONIKA ASZLAR
9
9
7842012651
45
54 155,71
Zakwalifikowany
891 594,59
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY WALDEMAR FLAK
10
10
6112089600
45
54 041,52
Zakwalifikowany
945 636,11
ŁADZIŃSKI PRODUKCJA SPECJALISTYCZNYCH POJAZDÓW PRZEMYSŁAW ŁADZIŃSKI
11
11
9910217149
45
31 052,84
Zakwalifikowany
976 688,95
SAKIDON WITALIJ DEMOLIT USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
12
12
6571274225
45
30 000,00
Zakwalifikowany
1 006 688,95
ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH „MA-SERW”JAN MAZUR
13
13
6192048772
45
30 442,80
Zakwalifikowany
1 037 131,75
ERGOFERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
14
14
8672047615
44
42 828,80
Zakwalifikowany
1 079 960,55
FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA GEO-LAS LUCJAN DŁUGOSIEWICZ
15
15
7772668150
44
102 517,87
Zakwalifikowany
1 182 478,42
POZBUD T&R SPÓŁKA AKCYJNA
16
16
7340009400
44
348 877,20
Zakwalifikowany
1 531 355,62
NEWAG S.A.
17
17
9680977430
43
200 112,00
Zakwalifikowany
1 731 467,62
BESTIM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
18
18
5540240325
43
180 621,63
Zakwalifikowany
1 912 089,25
„ZAKŁAD INSTALACJI ODPYLANIA I WENTYLACJI STALWENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”
19
19
9231700481
43
45 691,20
Zakwalifikowany
1 957 780,45
PISKORSKI S.C. P. PISKORSKI, S. JÓŹWIAK
20
20
9910050962
43
30 498,15
Zakwalifikowany
1 988 278,60
TECHNIKA BRAM PRZEMYSŁOWYCH PIOTR LISOWSKI
21
21
5552059962
42
30 900,00
Zakwalifikowany
2 019 178,60
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KATARZYNA PRZYTARSKA
22
22
5551167112
42
30 800,00
Zakwalifikowany
2 049 978,60
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH „BÓR” KAZIMIERZ RYDUCHOWSKI
23
23
9691249036
42
105 207,06
Zakwalifikowany
2 155 185,66
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWABAUSTOLBOŻENA DWORCZYK
24
23
6170126559
42
135 933,30
Zakwalifikowany
2 291 118,96
P.P.H.U „DREWKO” MAREK ŻARNOWSKI
25
24
6941680473
42
30 000,00
Zakwalifikowany
2 321 118,96
SKALEŃ S.C. PAWEŁ I RAFAŁ BIENIEK
26
25
8842745727
42
75 910,68
Zakwalifikowany
2 397 029,64
IGOPAK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
27
26
6861041133
42
39 833,80
Zakwalifikowany
2 436 863,44
JANUSZ WOLANIN PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE-HANDLOWE „SPEC-BUD”
28
26
8321852685
42
44 041,50
Zakwalifikowany
2 480 904,94
ZAKŁAD KAMIENIARSKI – RAFAŁ DĄBROWSKI
29
27
9280013987
42
25 160,00
Zakwalifikowany
2 506 064,94
ZDZISŁAW SARNACKI PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓTELEKTRYCZNYCH „MEGAVAT”
30
28
8781729265
42
68 587,00
Zakwalifikowany
2 574 651,94
33 ENGINE SERVICES KATARZYNA HOLLOWAY
31
29
5711079636
41
19 975,20
Zakwalifikowany
2 594 627,14
USŁUGI LEŚNE – ELŻBIETA JĘDRZEJEWSKA
32
29
5711147349
41
26 428,00
Zakwalifikowany
2 621 055,14
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH STANISŁAW GURZYŃSKI
33
30
5732443952
41
94 681,54
Zakwalifikowany
2 715 736,68
„DREIER” W.POŁACIK SPÓŁKA JAWNA
34
30
7642297904
41
37 181,59
Zakwalifikowany
2 752 918,27
TEDAKON ZAKŁAD ŚLUSARSKI HENRYK TEDA
35
31
6452383267
41
96 306,53
Zakwalifikowany
2 849 224,80
FK INPRO S.C. MICHAŁ FURGALSKI, BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI
36
32
7712880900
41
30 800,00
Zakwalifikowany
2 880 024,80
IBEKA BOGDAN KULBAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
37
33
6111024449
41
45 197,88
Zakwalifikowany
2 925 222,68
ŁADZIŃSKI ZBIGNIEW ŁADZIŃSKI ZAKŁADYMETALOWE
38
34
6442809701
41
30 000,00
Zakwalifikowany
2 955 222,68
INSTAL PROJEKT DARIUSZ CIEŚLIK
39
35
7272543161
41
82 528,00
Zakwalifikowany
3 037 750,68
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „NORBERCIAK” S.C. JOANNA I HENRYK NORBERCIAK
40
36
5481071067
41
20 675,44
Zakwalifikowany
3 058 426,12
PIETRZYK ADAM ZAKŁAD ZIELENI
41
37
6131191914
40
58 630,42
Zakwalifikowany
3 117 056,54
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY „ANDRE” ANDRZEJ KOPIŚ
42
38
8792634752
40
207 140,00
Zakwalifikowany
3 324 196,54
GLOBAL TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
43
38
5732181943
40
88 455,95
Zakwalifikowany
3 412 652,49
„KORONEX” AGNIESZKA ZGAJEWSKA
44
38
6471675953
40
98 743,60
Zakwalifikowany
3 511 396,09
TBS CNC-TECHNIK – SITKO TOMASZ
45
39
7861701943
40
194 959,92
Zakwalifikowany
3 706 356,01
BAMA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
46
39
8992752812
40
210 000,00
Zakwalifikowany
3 916 356,01
LINDEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
47
40
9570999896
40
25 000,00
Zakwalifikowany
3 941 356,01
GLENPORT SP. Z O.O.
48
41
6490015554
40
80 486,74
Zakwalifikowany
4 021 842,75
MAKIEŁA DOROTA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY”M A L B U D”
49
42
7393249874
40
88 650,45
Zakwalifikowany
4 110 493,20
HI-WORX USŁUGI ALPINISTYCZNE TOMASZ WAWRZYNIAK
50
43
6611508280
40
98 464,00
Zakwalifikowany
4 208 957,20
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MALPOL HALINA MICHALEC
51
44
9291103286
39
30 885,60
Zakwalifikowany
4 239 842,80
AGRODORADCA DARIUSZ IGNASZEWSKI
52
45
6731673395
39
68 966,61
Zakwalifikowany
4 308 809,41
WERNER&WERNER WOJCIECH WERNER
53
46
6471588645
39
197 540,99
Zakwalifikowany
4 506 350,40
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA „EUROCLAS” KRZYSZTOF KUCZA
54
47
8690005751
39
26 000,00
Zakwalifikowany
4 532 350,40
BARBARA MASTEK ZAKŁAD USŁUG POLIGRAFICZNYCH PRINTGRAPH
55
48
6811878805
39
73 552,08
Zakwalifikowany
4 605 902,48
RIIB MARCIN DĄBROWSKI
56
49
9490015320
39
124 668,00
Zakwalifikowany
4 730 570,48
PRZEDSIEBIORSTWO ODLEWNICZO HANDLOWE „AUTO TIP-TOP” SPÓŁKA Z OGRANICZONAODPOWIEDZIALNOSCIA
57
49
8620002084
39
35 830,50
Zakwalifikowany
4 766 400,98
EKOMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
58
50
8421620299
39
333 025,72
Zakwalifikowany
5 099 426,70
STAKOM SP. Z O. O.
59
50
7790003308
39
25 000,00
Zakwalifikowany
5 124 426,70
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
60
51
6841778988
39
139 000,00
Zakwalifikowany
5 263 426,70
SZAROTA ZBIGNIEW „UNI-REM” USŁUGI BUDOWLANE
61
51
9462656509
39
44 232,35
Zakwalifikowany
5 307 659,05
EUROAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
62
52
5783119121
39
121 673,70
Zakwalifikowany
5 429 332,75
FROG SP. Z O.O.
63
53
6190005103
39
290 163,16
Zakwalifikowany
5 719 495,91
ZAKŁAD STOLARSKI „STOLMEB” JAN TOMALIK
64
54
7281796341
39
51 220,00
Zakwalifikowany
5 770 715,91
OLIMP MACIEJ MATUSZCZAK
65
55
8331027511
39
25 000,00
Zakwalifikowany
5 795 715,91
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BRZEZINACH
66
56
6731613536
39
35 343,42
Zakwalifikowany
5 831 059,33
RAFAŁ KOMISARCZYK „RAPATECH” PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE
67
57
5562446809
39
24 795,69
Zakwalifikowany
5 855 855,02
ADAM DRZEWIECKI EKO-BUD FIRMA DEKARSKO BUDOWLANA IMPORT EXPORT
68
58
8781003367
39
31 000,00
Zakwalifikowany
5 886 855,02
ZAKŁAD USŁUG MELIORACYJNYCH I GEODEZYJNYCH PIOTR ROJEK
69
59
6681842268
39
30 000,00
Zakwalifikowany
5 916 855,02
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MAGICZNA CHATKA – ANETA MOCZYDŁOWSKA-ACHENBACH
70
60
9230026203
39
24 812,32
Zakwalifikowany
5 941 667,34
RTB BŁAŻEJ WALIGÓRA, ROBERT WALIGÓRA SPÓŁKA JAWNA
71
61
8952034401
39
7 980,54
Zakwalifikowany
5 949 647,88
ALEJA WIŚNIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
72
62
7343003711
38
41 918,40
Zakwalifikowany
5 991 566,28
DREW-NEX KRZYSZTOF CZERWIŃSKI
73
63
6191821603
38
31 000,00
Zakwalifikowany
6 022 566,28
DAWMET KASPRZAK DAWID
74
64
7343160014
38
114 203,65
Zakwalifikowany
6 136 769,93
MGPROJEKT MAREK GÓRA
75
65
9662089558
38
23 053,94
Zakwalifikowany
6 159 823,87
INWEST-PRODUKT HANKOWSKA, GODLEWSKI, KURYŚ SPÓŁKA JAWNA
76
65
6951528092
38
30 800,00
Zakwalifikowany
6 190 623,87
CTI-JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
77
66
9281714568
38
60 000,00
Zakwalifikowany
6 250 623,87
„UNITED DS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
78
66
7560014337
38
132 364,00
Zakwalifikowany
6 382 987,87
PIOTR MALCHEREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE „M-METAL”

79
66
6462534288
38
55 000,00
Zakwalifikowany
6 437 987,87
ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
80
67
5342275866
38
333 270,00
Zakwalifikowany
6 771 257,87
MGL SP. Z O.O.
81
67
5921505588
38
176 831,56
Zakwalifikowany
6 948 089,43
ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH „RESTAL”ELŻBIETA REMBIASZ
82
67
5892009756
38
209 984,00
Zakwalifikowany
7 158 073,43
ESTIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
83
67
7890003532
38
25 000,00
Zakwalifikowany
7 183 073,43
MERAMONT SPÓŁKA AKCYJNA
84
68
5561070880
38
17 663,00
Zakwalifikowany
7 200 736,43
SKABUD – SŁAWOMIR KRĘŻELEWSKI
85
69
6462835185
38
45 414,90
Zakwalifikowany
7 246 151,33
SEB-BUD MROWIEC MATEUSZ
86
70
6972207683
38
25 000,00
Zakwalifikowany
7 271 151,33
DOBEKS SPÓŁKA CYWILNA BERNARD JURGA, DOROTA JURGA
87
71
7122775094
38
57 674,00
Zakwalifikowany
7 328 825,33
TAYLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
88
72
9271501210
38
25 000,00
Zakwalifikowany
7 353 825,33
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
89
72
8511533960
38
47 500,00
Zakwalifikowany
7 401 325,33
SLIM TECH MACIEJ PATROŃSKI
90
72
8862278743
38
51 000,00
Zakwalifikowany
7 452 325,33
PRO.DACH PAWEŁ BOJZAN
91
73
6491009225
38
97 811,51
Zakwalifikowany
7 550 136,84
MARIAN LIPIŃSKI ZAKŁAD BUDOWLANO-REMONTOWY”BUDOWLANIEC”
92
74
7642095750
38
30 000,00
Zakwalifikowany
7 580 136,84
SWIAT DRZWI I OKIEN DARIUSZ WRZESZCZ SPÓŁKA JAWNA
93
75
6631703866
38
31 132,59
Zakwalifikowany
7 611 269,43
PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE „MESKO-NET” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
94
76
9251895476
37
30 000,00
Zakwalifikowany
7 641 269,43
HODOWLA I UBÓJ INDYKA „BODAMA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
95
77
5372010871
37
76 749,12
Zakwalifikowany
7 718 018,55
POL-KRES EDWOOD DANIEL TOMASZUK
96
78
7722217528
37
210 000,00
Zakwalifikowany
7 928 018,55
BADI S.C. ŁĄGIEWSKI FRYDERYK, ŁĄGIEWSKI PRZEMYSŁAW
97
78
6190013143
37
208 230,39
Zakwalifikowany
8 136 248,94
PRZEDSIĘBIORSTWOHANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE CHAŁUPKA STANISŁAW
98
79
7291007156
37
96 600,00
Zakwalifikowany
8 232 848,94
ARIES FIRMA PRODUKCYJNO- HANDLOWA EDWARD SKAŁ
99
79
8442004660
37
168 836,00
Zakwalifikowany
8 401 684,94
CDM SP. Z O.O.
100
79
7661445613
37
209 000,00
Zakwalifikowany
8 610 684,94
MIROSŁAW CIESIÓŁKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE STELLMIR
101
80
6790026326
37
202 209,60
Zakwalifikowany
8 812 894,54
„KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” SPÓŁKA JAWNA
102
81
7542928015
37
192 647,00
Zakwalifikowany
9 005 541,54
EKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
103
82
7320005959
37
74 287,68
Zakwalifikowany
9 079 829,22
Z.P.H.U. BART -STAL GRZEGORZ BARTCZAK
104
82
9910363299
37
79 136,00
Zakwalifikowany
9 158 965,22
DANIEL BROMMA BROMMA STONE
105
82
7491974079
37
210 000,00
Zakwalifikowany
9 368 965,22
KONIG METALL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
106
82
8781218872
37
142 208,80
Zakwalifikowany
9 511 174,02
ZAKŁAD ŚLUSARSKO- HYDRAULICZNY JERZY KRAJNIK
107
83
5890000113
37
340 000,00
Zakwalifikowany
9 851 174,02
MIROSŁAW BULCZAK FIRMA PRODUKCYJNO – USŁUGOWA „IN-BUL”
108
83
6612211234
37
99 000,00
Zakwalifikowany
9 950 174,02
INSTAL S.C. CZESŁAW GŁAZEK, ELŻBIETA GŁAZEK
109
84
6651001937
37
171 059,87
Zakwalifikowany
10 121 233,89
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „METAL-POL” MOCZYŃSKI JAROSŁAW
110
84
7411913088
37
140 000,00
Zakwalifikowany
10 261 233,89
MCAD MICHAŁ KOBIAŁKA
111
85
6192042752
37
30 000,00
Zakwalifikowany
10 291 233,89
REMBUD SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
112
86
5931001820
37
26 780,54
Zakwalifikowany
10 318 014,43
METROX-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
113
87
6192023536
37
23 874,80
Zakwalifikowany
10 341 889,23
MULTIMASZ SZLIFIERKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
114
87
9562180153
37
14 757,05
Zakwalifikowany
10 356 646,28
POLAND TOKAI OKAYA MANUFACTURING SP. Z O.O.
115
87
5750013392
37
25 900,00
Zakwalifikowany
10 382 546,28
MIROSŁAW GŁĄB ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY „RELMAL”
116
87
6060093215
37
110 900,46
Zakwalifikowany
10 493 446,74
PRO PLAST EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
117
87
6631761591
37
30 600,00
Zakwalifikowany
10 524 046,74
FISCHER AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
118
87
5741928583
37
99 794,89
Zakwalifikowany
10 623 841,63
JAROSŁAW BOROWIECKI ” BOR”

119
88
8862908196
37
115 932,02
Zakwalifikowany
10 739 773,65
MEDYCYNA WIZERUNKU EWA WAWRZYNOWSKA ZAWOJSKA
120
89
8982183459
37
6 178,80
Zakwalifikowany
10 745 952,45
VRATISLAVIA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
121
89
6292254347
37
45 150,83
Zakwalifikowany
10 791 103,28
HUTNICZE PRZEDSIĄBIORSTWO REMONTOWE DĄBROWA GÓRNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
122
89
7811340414
37
93 592,76
Zakwalifikowany
10 884 696,04
PIOTR BIEGAŁA „BEST” LABORATORIUM TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ
123
90
6652987981
37
75 106,00
Zakwalifikowany
10 959 802,04
KRAMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
124
91
8942976550
37
9 604,93
Zakwalifikowany
10 969 406,97
EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU SP. Z O. O.
125
92
6961726528
37
6 417,00
Zakwalifikowany
10 975 823,97
ZAKŁAD USŁUG WETERYNARYJNYCH T.J.G. PAWLAK S.C.
126
93
6612157552
36
31 000,00
Zakwalifikowany
11 006 823,97
„DREW-TUR” SAŁEK ŁUKASZ
127
94
6652988621
36
30 000,00
Zakwalifikowany
11 036 823,97
FRONTAL ALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
128
95
6871663422
36
30 920,00
Zakwalifikowany
11 067 743,97
FIRMA „BUKMAR” GLIŚCIAK MARIUSZ
129
95
6870007650
36
30 920,00
Zakwalifikowany
11 098 663,97
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY GUSTAW ROCZNIAK
130
95
5381563730
36
55 000,00
Zakwalifikowany
11 153 663,97
VOBOS PAWEŁ OLEJNICZAK
131
96
9271232431
36
30 000,00
Zakwalifikowany
11 183 663,97
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY ANDRZEJ DĘBSKI
132
97
6851637261
36
79 601,33
Zakwalifikowany
11 263 265,30
PIOTR GŁOWACKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA „PARTNER”
133
98
9662103577
36
42 680,70
Zakwalifikowany
11 305 946,00
ALUWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
134
98
8762331596
36
44 377,02
Zakwalifikowany
11 350 323,02
GRUMET SZYMON SADOWSKI
135
98
5592000484
36
38 080,80
Zakwalifikowany
11 388 403,82
P.U.H. GRANIT ADAM SOCHA, RAFAŁ SOCHA S.C.
136
98
8410014454
36
339 738,00
Zakwalifikowany
11 728 141,82
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „ROBEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
137
98
6190008395
36
30 000,00
Zakwalifikowany
11 758 141,82
ZAKŁAD PORDUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLWOY „REMBET” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ
138
98
6651036031
36
31 000,00
Zakwalifikowany
11 789 141,82
MARTYNOWICZ ROBERT „MARTBUD”
139
98
7640050967
36
54 211,09
Zakwalifikowany
11 843 352,91
WALDEMAR STRASZEWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY „FERRUM” WALDEMAR STRASZEWSKI
140
99
6191543707
36
31 000,00
Zakwalifikowany
11 874 352,91
GRZEGORZ DZIERGWA ZAKŁAD ŚLUSARSKI
141
100
6861419933
36
22 357,70
Zakwalifikowany
11 896 710,61
ZAKŁAD D/S OBSŁUGI GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ
142
101
6562334620
36
13 382,40
Zakwalifikowany
11 910 093,01
MATEJKO BUD DANIEL MATEJKO
143
102
7542726062
36
47 955,85
Zakwalifikowany
11 958 048,86
WACŁAWSKI GRZEGORZ USŁUGI BUDOWLANE
144
102
6423178582
36
39 322,76
Zakwalifikowany
11 997 371,62
PRE ELPROINSTAL SP. Z O.O.
145
102
5932424416
36
14 073,00
Zakwalifikowany
12 011 444,62
„MŁYN ŻUŁAWY” SP. Z O.O
146
103
7630003676
36
158 082,00
Zakwalifikowany
12 169 526,62
„GUMMI – WELZ POLEN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
147
104
6191059621
36
209 000,00
Zakwalifikowany
12 378 526,62
GRZEGORZ ŻURAWA PPHU „FEMIX” EXPORT-IMPORT
148
104
8860020064
36
66 842,84
Zakwalifikowany
12 445 369,46
PPHU „EUROWOLLE” WIESŁAW ROZYNEK
149
105
5641441350
36
26 100,00
Zakwalifikowany
12 471 469,46
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRADENT
150
106
6182178326
36
34 830,00
Zakwalifikowany
12 506 299,46
INDWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKO-DETYSTYCZNA KAMILA CIESIELCZYK
151
107
9281874473
36
127 776,82
Zakwalifikowany
12 634 076,28
TOMASZ SIEKIERZYŃSKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA
152
108
6261579657
36
60 000,00
Zakwalifikowany
12 694 076,28
EUGENIUSZ TOBOR F.H.U. „OKNOKAN”
153
108
5591214208
36
75 121,32
Zakwalifikowany
12 769 197,60
FIRMA USŁUGOWA „OLZUM” MACIEJ RÓŻYCKI
154
108
7880026744
36
24 877,68
Zakwalifikowany
12 794 075,28
LASOCKI DACHY I ELEWACJE KRZYSZTOF LASOCKI
155
108
5531654748
36
68 266,00
Zakwalifikowany
12 862 341,28
FIRMA BUDOWLANA „DOMEX” ADAM DUDZIK
156
108
9181010968
36
31 458,00
Zakwalifikowany
12 893 799,28
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZOKOŃ
157
108
6612365411
36
47 991,68
Zakwalifikowany
12 941 790,96
USŁUGI DEKARSKO CIESIELSKIE KAMIL KITA
158
109
5010053868
36
21 965,00
Zakwalifikowany
12 963 755,96
DAWCY ZDROWIA ADRIAN KOZŁOWSKI

159
110
7341508536
36
25 000,00
Zakwalifikowany
12 988 755,96
ROMAKO INSTALACJE ELEKTRYCZNE ROMAN SZCZUREK
160
111
9261156817
36
25 201,00
Zakwalifikowany
13 013 956,96
GABINET STOMATOLOGICZNY EWA WLAZŁO-PLAGA
161
112
6631689362
36
27 728,25
Zakwalifikowany
13 041 685,21
INTERSTAL SPÓŁKA AKCYJNA
162
113
8771464664
36
20 775,20
Zakwalifikowany
13 062 460,41
SZLIFMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
163
113
5492396258
36
59 735,46
Zakwalifikowany
13 122 195,87
DRAFT 5 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
164
114
8831806098
35
30 000,00
Zakwalifikowany
13 152 195,87
PPHU FARAM RAFAŁ BORAK
165
115
7541272222
35
175 988,39
Zakwalifikowany
13 328 184,26
SYLWIA KRAUSE „KRAUSE” INNOWACJA W BUDOWNICTWIE
166
115
5213041735
35
42 898,72
Zakwalifikowany
13 371 082,98
„KLAFS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
167
115
7521377857
35
136 593,18
Zakwalifikowany
13 507 676,16
SLOVPOL WOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
168
116
8781032529
35
79 619,20
Zakwalifikowany
13 587 295,36
ZAKŁAD STOLARSKI „RUMIŃSKI” MAREKRUMIŃSKI
169
117
6221894766
35
157 517,99
Zakwalifikowany
13 744 813,35
ŁUKASZ ERTEL „P.P.H.U. BIGERT”
170
118
7441004628
35
118 351,20
Zakwalifikowany
13 863 164,55
,,STYBOWSKI” ZAKŁAD STOLARSKI JACEK STYBOWSKI
171
119
8731756739
35
23 025,60
Zakwalifikowany
13 886 190,15
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „TOPICAR” S.C. TOMASZ SYSŁO, PIOTR SIEDLIK
172
120
5562772621
35
166 597,75
Zakwalifikowany
14 052 787,90
LUK-PLAST ŁUKASZ KUBCZAK SŁAWOMIR KUBCZAK SPÓŁKA CYWILNA
173
121
5911699102
35
33 748,00
Zakwalifikowany
14 086 535,90
KUPPER GLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
174
122
7561939250
35
246 133,70
Zakwalifikowany
14 332 669,60
KONSTALMET S.C. PIOSEK ANDRZEJ I DAMIAN
175
122
8792072231
35
203 668,32
Zakwalifikowany
14 536 337,92
ROTAR POLAND SP. Z O. O.
176
122
8431490332
35
54 744,83
Zakwalifikowany
14 591 082,75
STEC-POL ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY IMPORT-EXPORT ADAM STEC
177
122
6792099884
35
4 952,58
Zakwalifikowany
14 596 035,33
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY FREZWID MARTA OSTROGÓRSKA SPÓŁKA JAWNA
178
122
9462571316
35
101 372,13
Zakwalifikowany
14 697 407,46
RAD-STAL BIS SPÓŁKA CYWILNA KONRAD I WITOLD RADKOWSCY
179
123
6690405076
35
90 018,00
Zakwalifikowany
14 787 425,46
PHU „ROMEX” ROMAN WASILEWSKI
180
124
7692219705
35
24 794,44
Zakwalifikowany
14 812 219,90
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWO-HANDLOWE „BUD-MAR” L.BOGUŃ M. BUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
181
124
5241012622
35
168 127,47
Zakwalifikowany
14 980 347,37
AGENCJA AKTYWIZACJI HANDLU, PRODUKCJI I USŁUG „AKORD” M.ZAJAC, W.ZAJAC SPÓŁKA JAWNA
182
124
8841711382
35
54 796,80
Zakwalifikowany
15 035 144,17
ORION PU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
183
124
8751113826
35
30 000,00
Zakwalifikowany
15 065 144,17
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIELOBRANŻOWE „PROFIT” WAWROWSKI ADAM
184
124
7561770377
35
22 877,99
Zakwalifikowany
15 088 022,16
GRZEGORZ GROBAREK FIRMA ROLLO
185
124
7251250873
35
30 800,00
Zakwalifikowany
15 118 822,16
„ZŁOTNICKI” F.T.P. RAFAŁ ZŁOTNICKI
186
125
7851261081
35
67 100,00
Zakwalifikowany
15 185 922,16
S-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SŁAWOMIR BŁAŻEJCZAK
187
125
7822549684
35
27 882,62
Zakwalifikowany
15 213 804,78
LUCCADESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
188
126
7290113494
35
30 000,00
Zakwalifikowany
15 243 804,78
PORT LOTNICZY ŁÓDŹ IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
189
126
5782162988
35
71 630,53
Zakwalifikowany
15 315 435,31
MD OKNA – DANIEL MAJCHER
190
127
9372677040
35
17 613,60
Zakwalifikowany
15 333 048,91
ZAKŁAD MIĘSNY GODZISZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
191
127
7851614645
35
339 000,00
Zakwalifikowany
15 672 048,91
„BEJOT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
192
127
7861698750
35
30 000,00
Zakwalifikowany
15 702 048,91
EMILIA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
193
127
6070084086
35
209 000,00
Zakwalifikowany
15 911 048,91
SOFOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
194
128
8982214059
35
150 797,60
Zakwalifikowany
16 061 846,51
KLINIKA PLATINUM SPÓŁKA JAWNA PAWEŁ BERNATEK, ANDRZEJ WARCHLEWSKI
195
129
8171242599
35
4 469,80
Zakwalifikowany
16 066 316,31
F.H.U. „OKNOLAND” IWONA CYMBOR
196
130
7722412684
35
30 000,00
Zakwalifikowany
16 096 316,31
ELSERWIS RADOMSKO SP. Z O.O.
197
130
8631176244
35
72 474,80
Zakwalifikowany
16 168 791,11
RED-SYSTEM KRZYSZTOF JAŚKIEWICZ
198
131
6112469366
35
18 940,00
Zakwalifikowany
16 187 731,11
NS LAB BARTŁOMIEJ NAŁĘCZ-SOCHA

199
132
6961755903
35
44 207,90
Zakwalifikowany
16 231 939,01
GT SERVICE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA TADEUSZ GOŚCIAŃSKI
200
132
8681965233
35
57 166,27
Zakwalifikowany
16 289 105,28
ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I GAZOWYCH PYCIAK I WSPÓLNICY JERZY PYCIAK, MARIA PYCIAK, MAKSYMILIAN ANIOŁ SPÓŁKA CYWILNA
201
132
9730824592
35
35 047,98
Zakwalifikowany
16 324 153,26
ENERGO-TEL GRZEGORZ KĘDZIORA
202
132
7551818065
35
64 450,00
Zakwalifikowany
16 388 603,26
ELTECH SAJONZ USŁUGI ELEKTRYCZNO-TECHNICZNE I HANDEL MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI KRZYSZTOF SAJONZ
203
133
7630007444
35
55 000,00
Zakwalifikowany
16 443 603,26
PLASTMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSPÓŁKA KOMANDYTOWA
204
133
6641162171
35
23 641,20
Zakwalifikowany
16 467 244,46
P.H.U. TAS ANETA SZWAJCER
205
134
8943107081
35
20 600,00
Zakwalifikowany
16 487 844,46
ASVENDING WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
206
135
6282211922
35
22 441,60
Zakwalifikowany
16 510 286,06
U-TOUCH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
207
135
5751634877
35
30 000,00
Zakwalifikowany
16 540 286,06
BÄCKER POLSKA SP. Z O.O.
208
135
7772504098
35
20 995,20
Zakwalifikowany
16 561 281,26
INTRO PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
209
136
6591180065
35
25 260,00
Zakwalifikowany
16 586 541,26
ANDRZEJ PEROŃ INFRESH
210
137
6191987060
35
31 000,00
Zakwalifikowany
16 617 541,26
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE”KRYSPOL”KRZYSZTOF SKIBA
211
138
9211971231
35
19 074,60
Zakwalifikowany
16 636 615,86
BOSCO KOSMETYKA PROFESJONALNA EWELINA HERC
212
139
9552480698
35
14 358,00
Zakwalifikowany
16 650 973,86
S&M ARKA MEDICAL SPÓŁA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
213
140
8151691673
34
60 000,00
Zakwalifikowany
16 710 973,86
PLEMAR MARIUSZ BABIARZ
214
141
7272469424
34
66 860,65
Zakwalifikowany
16 777 834,51
„EM-BUD” MICHAŁ WITCZAK
215
141
6470517471
34
60 904,00
Zakwalifikowany
16 838 738,51
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA „PEKO” GRZEGORZ STUS
216
142
5321754395
34
30 000,00
Zakwalifikowany
16 868 738,51
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE DZIĘCIOŁ PIOTR LECH
217
142
2810023330
34
30 000,00
Zakwalifikowany
16 898 738,51
USŁUGI LEŚNE PATRYK STASZAK
218
143
9231303403
34
15 309,81
Zakwalifikowany
16 914 048,32
GOSPODARSTWO ROLNE UPRAWA GRZYBÓW TERESA WALIGÓRA
219
144
9542389631
34
209 000,00
Zakwalifikowany
17 123 048,32
STOLMIX S.C. PHU STOLARSKIE EKSPORT-IMPORT URSZULA KISZKA, JOACHIM NAWRAT, MATEUSZ KOPIENIOK
220
145
8891186765
34
30 664,20
Zakwalifikowany
17 153 712,52
IRENA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA PAULINA JANKOWSKA, KAROLINA JANKOWSKA-ŁUKASIEWICZ
221
146
9930264809
34
63 009,13
Zakwalifikowany
17 216 721,65
ALUPRIM KRYSTYNA JASIŃSKA-KWOLEK
222
147
7962865416
34
139 164,66
Zakwalifikowany
17 355 886,31
JADAR SP. Z O.O.
223
148
6871722142
34
57 344,38
Zakwalifikowany
17 413 230,69
WSTECH S.C. R.LORENS, W.PIELECH, J.MAZUR
224
149
8851589451
34
18 597,60
Zakwalifikowany
17 431 828,29
FPHU KRAMET PRZEMYSŁAW KRAJEWSKI
225
149
8870003860
34
25 000,00
Zakwalifikowany
17 456 828,29
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE I HANDLOWE „METROL” SPÓŁKA JAWNA W.KLIMCZUK
226
150
9231487828
34
54 513,24
Zakwalifikowany
17 511 341,53
„IZOMET” PISKORZ SPÓŁKA JAWNA
227
151
5272683903
34
25 295,20
Zakwalifikowany
17 536 636,73
ZREW TRANSFORMATORY SPÓŁKA AKCYJNA
228
151
6851296498
34
76 637,93
Zakwalifikowany
17 613 274,66
ANTONI JUROWSKI „USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE”
229
152
5932082074
34
104 412,24
Zakwalifikowany
17 717 686,90
KONGSBERG MARITIME CM SP. Z O. O.
230
152
5891509391
34
66 563,51
Zakwalifikowany
17 784 250,41
MIX BUD JAROSŁAW KREFTA
231
152
5991970675
34
133 135,00
Zakwalifikowany
17 917 385,41
„JL METAL JERZY LISZKA ”
232
152
7772890256
34
27 056,06
Zakwalifikowany
17 944 441,47
ARISCONCEPT MARCIN WŁODARCZYK
233
152
5751712873
34
17 000,00
Zakwalifikowany
17 961 441,47
ADAM DYLA
234
153
6222604316
34
60 450,00
Zakwalifikowany
18 021 891,47
TRANS-BUD KAROL CHLEBOŚ
235
153
6192048849
34
30 000,00
Zakwalifikowany
18 051 891,47
MEBAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
236
153
8513212846
34
33 104,29
Zakwalifikowany
18 084 995,76
ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI POLICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
237
153
5170323791
34
26 497,89
Zakwalifikowany
18 111 493,65
DIPOL PLASTIC TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
238
153
5512392655
34
55 000,00
Zakwalifikowany
18 166 493,65
M-LOGISTIC SP. Z O.O.

239
154
5470048685
34
267 900,00
Zakwalifikowany
18 434 393,65
INDUSTRIE MAURIZIO PERUZZO COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
240
154
6220104733
34
340 000,00
Zakwalifikowany
18 774 393,65
JÓZEF KACZMAREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE
241
154
7860005495
34
210 237,14
Zakwalifikowany
18 984 630,79
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „A-LIMA-BIS”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
242
154
7162435513
34
51 953,04
Zakwalifikowany
19 036 583,83
PULANNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZALNOŚCIĄ
243
155
9182164840
34
104 169,41
Zakwalifikowany
19 140 753,24
ADAM GRZYB PATRYK GRZYB GROUP SPÓŁKA CYWILNA
244
156
9222527310
34
66 870,00
Zakwalifikowany
19 207 623,24
VIP DENTAL CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ EDYTA SZAWARA
245
156
9222964950
34
113 483,70
Zakwalifikowany
19 321 106,94
CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ ESTHETICA AGNIESZKA I PIOTR KOWALSCY S.C.
246
157
6841434786
34
62 669,28
Zakwalifikowany
19 383 776,22
NOWAK BOGUSŁAW INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA
247
158
6322014471
34
17 944,20
Zakwalifikowany
19 401 720,42
IMEKA SP. Z.O.O. SP. KOMANDYTOWA
248
159
5641078116
34
43 558,08
Zakwalifikowany
19 445 278,50
JAROSŁAW SAWA P H U „SAWA”
249
160
5540235689
34
95 360,16
Zakwalifikowany
19 540 638,66
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI BUDOWNICTWA POBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
250
160
7561006498
34
16 595,04
Zakwalifikowany
19 557 233,70
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ „ZAW-KOM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
251
160
9910266998
34
23 052,16
Zakwalifikowany
19 580 285,86
USŁUGI ZIEMNE „GAWLETA” HENRYK GAWLETA
252
160
7891735450
34
47 082,84
Zakwalifikowany
19 627 368,70
FIRMA HOPE KRYSTIAN NADZIEJA
253
160
7842518008
34
39 418,88
Zakwalifikowany
19 666 787,58
OKNOSTYL GNIEZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
254
160
9840090820
34
47 995,00
Zakwalifikowany
19 714 782,58
SBBUDOWLANI SEBASTIAN BERA
255
160
5882405462
34
45 193,50
Zakwalifikowany
19 759 976,08
DOMINIK USŁUGI DEKARSKIE DOMINIK GAFKA
256
160
7271031619
34
68 859,37
Zakwalifikowany
19 828 835,45
MHI TOMASZ MAJEWSKI
257
160
7122369282
34
25 270,00
Zakwalifikowany
19 854 105,45
NP RUSZOWANIA PIOTR BELKA
258
161
9680982980
34
30 000,00
Zakwalifikowany
19 884 105,45
FERMO INWEST SÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
259
161
7891508903
34
24 870,74
Zakwalifikowany
19 908 976,19
DIMNET MONIKA MIKOŁAJCZAK
260
162
6391006316
34
25 000,00
Zakwalifikowany
19 933 976,19
P.P.H.U. ART-HEN S.J. HELENA, ARTUR ZDRZAŁEK
261
163
7840001809
34
13 718,63
Zakwalifikowany
19 947 694,82
ELPOS FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNA STEFAN POKŁADECKI
262
164
7590003841
34
54 689,80
Zakwalifikowany
20 002 384,62
BIURO BEZPIECZEŃSTWA PRACY – SŁAWOMIR SIENKOWSKI
263
165
6841473390
33
40 155,24
Zakwalifikowany
20 042 539,86
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH LASSOTA ROBERT
264
165
2910153322
33
31 000,00
Zakwalifikowany
20 073 539,86
BANACH PAWEŁ USŁUGI LEŚNE
265
165
9222743025
33
30 885,60
Zakwalifikowany
20 104 425,46
PHU USŁUGI LEŚNE PAŃCZYK MICHAŁ
266
166
1250063433
33
209 000,00
Zakwalifikowany
20 313 425,46
M O N R A F RAFAŁ CIOK
267
167
8891449070
33
339 811,80
Zakwalifikowany
20 653 237,26
DMD BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
268
168
6662111173
33
209 000,00
Zakwalifikowany
20 862 237,26
NOWITEX-ECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
269
169
5470052876
33
23 157,55
Zakwalifikowany
20 885 394,81
SUEZ BIELSKO-BIAŁA S.A.
270
170
7842499707
33
30 880,00
Zakwalifikowany
20 916 274,81
POLMO RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
271
171
8722416748
33
68 153,04
Zakwalifikowany
20 984 427,85
A2 PROJEKT SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
272
171
6551928416
33
116 294,04
Zakwalifikowany
21 100 721,89
PFTECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
273
172
7962963254
33
30 000,00
Zakwalifikowany
21 130 721,89
PIKUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
274
172
5130226610
33
69 038,27
Zakwalifikowany
21 199 760,16
MIPROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
275
173
6423187658
33
23 862,00
Zakwalifikowany
21 223 622,16
JANG SP. ZO.O.
276
173
6871809417
33
200 999,96
Zakwalifikowany
21 424 622,12
FIRMA PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWA „MET-JOSZ” JUSTYNA JOSZ-KARCZYŃSKA
277
173
9482502413
33
77 614,00
Zakwalifikowany
21 502 236,12
FF SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
278
173
5130198368
33
30 000,00
Zakwalifikowany
21 532 236,12
AIR S.C. P.JASIŃSKI, T.ROSA

279
173
8191459770
33
55 000,00
Zakwalifikowany
21 587 236,12
ALPA – JĘDRUSIK ALICJA
280
174
6990000461
33
63 016,40
Zakwalifikowany
21 650 252,52
ZBIGNIEW CHORZĘPA PRYWATNY ZAKŁADPRODUKCYJNO HANDLOWY PAGMER
281
174
6172163814
33
46 568,10
Zakwalifikowany
21 696 820,62
STEEL RBB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
282
174
8722098550
33
30 000,00
Zakwalifikowany
21 726 820,62
FPH BERTOM TOMASZ KUKUŁKA
283
175
8420001022
33
139 984,00
Zakwalifikowany
21 866 804,62
FIRMA KOŁASZEWSKI
284
176
6651012272
33
76 132,34
Zakwalifikowany
21 942 936,96
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „GALWA-MET” FRANKOWSKI ROMUALD
285
176
6652993898
33
69 878,72
Zakwalifikowany
22 012 815,68
CLOON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
286
176
5890006156
33
180 024,42
Zakwalifikowany
22 192 840,10
ANDRZEJ REGLIŃSKI P.P.H.U.,,ARTSTAL”
287
177
6340014151
33
138 000,00
Zakwalifikowany
22 330 840,10
„DAKIS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
288
178
5512434939
33
37 088,62
Zakwalifikowany
22 367 928,72
„BIAŁOSTOCKA WYKOŃCZALNIA TKANIN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
289
179
6832085642
33
47 223,23
Zakwalifikowany
22 415 151,95
SSBUD SPÓŁKA CYWILNA SEBASTIAN ŚCISŁO, SYLWESTER SKOCZEK
290
179
7341976734
33
28 293,59
Zakwalifikowany
22 443 445,54
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA ROLNO-SPOŻYWCZEGO „BASSO” SPÓŁKA Z O.O.
291
180
7121481611
33
45 821,84
Zakwalifikowany
22 489 267,38
POPIEL ANNA POP-GAZ ANNA POPIEL
292
180
7981476503
33
25 573,00
Zakwalifikowany
22 514 840,38
STÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
293
181
5932286457
33
15 559,00
Zakwalifikowany
22 530 399,38
FIRMA „VIMA” MICHAEL BITTORF
294
181
5771910464
33
157 030,40
Zakwalifikowany
22 687 429,78
P.P.H. „PLASTPOL” S.C.
295
182
7773250530
33
52 796,72
Zakwalifikowany
22 740 226,50
SUPPORTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
296
182
5861033251
33
65 896,39
Zakwalifikowany
22 806 122,89
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „M.G” – MAREK GRABOWSKI
297
182
5993173658
33
61 019,90
Zakwalifikowany
22 867 142,79
INTERFORM MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
298
183
6191742677
33
210 000,00
Zakwalifikowany
23 077 142,79
RENATA SIKORA PPH MEBLE NOVA
299
183
6191760250
33
61 000,00
Zakwalifikowany
23 138 142,79
P.P.U.H. „KIMPOL”RENATA TRĄPCZYŃSKA
300
183
6443294274
33
30 000,00
Zakwalifikowany
23 168 142,79
AURES SP. Z O.O.
301
183
5551867298
33
30 000,00
Zakwalifikowany
23 198 142,79
DREW-TRANS II ZENON WRZESZCZ I WSPÓLNICY SP. Z O.O.
302
183
6192038590
33
118 092,11
Zakwalifikowany
23 316 234,90
MEBLE ROBERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
303
184
6832102725
33
31 778,90
Zakwalifikowany
23 348 013,80
TURWENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
304
184
7252281367
33
32 560,00
Zakwalifikowany
23 380 573,80
ELTECH ŁÓDŹ SP ZOO SP K
305
185
5492361248
33
118 200,00
Zakwalifikowany
23 498 773,80
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O.
306
186
8792048853
33
52 140,00
Zakwalifikowany
23 550 913,80
ICEWIND SŁAWOMIR RYGIELSKI
307
186
7642673023
33
80 605,56
Zakwalifikowany
23 631 519,36
ECO CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
308
186
6372192921
33
40 569,00
Zakwalifikowany
23 672 088,36
ELECTRIC GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
309
186
6572525385
33
52 500,88
Zakwalifikowany
23 724 589,24
JACOTERM STĘPNIK JACEK
310
187
5550006660
33
32 220,42
Zakwalifikowany
23 756 809,66
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
311
187
6930009033
33
30 000,00
Zakwalifikowany
23 786 809,66
PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO BUDOWLANE BODEX J.K. BORDULAK SP.J.
312
188
7670000454
33
18 953,80
Zakwalifikowany
23 805 763,46
SKLEP WIELOBRANŻOWY ELDOM SPÓŁKA JAWNA BEATA CARIUS MAREK CARIUS
313
189
5481078460
33
22 323,03
Zakwalifikowany
23 828 086,49
ZAKŁAD HANDLOWY SKLEP RTV AGD ANDRZEJ BIEGUN
314
190
9512392290
33
22 674,29
Zakwalifikowany
23 850 760,78
CIECIERA BTC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
315
190
8681823272
33
30 000,00
Zakwalifikowany
23 880 760,78
F.H.U. NOVUM I S.C.
316
190
6760000061
33
25 000,00
Zakwalifikowany
23 905 760,78
ZAKŁAD GRAFICZNY COLONEL S.A.
317
191
6420400519
33
31 000,00
Zakwalifikowany
23 936 760,78
SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH KLIMALA ZBIGNIEW
318
191
5832582015
33
8 171,00
Zakwalifikowany
23 944 931,78
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE „ZDUNEK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

319
192
6861688030
33
30 000,00
Zakwalifikowany
23 974 931,78
ELEO-BUDMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
320
192
6671532402
33
25 000,00
Zakwalifikowany
23 999 931,78
SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
321
193
9482605538
33
89 400,00
Zakwalifikowany
24 089 331,78
INSTYTUT ORGANIZACJI I OCHRONY PRACY „CON-LEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
322
194
9551268217
33
92 165,54
Zakwalifikowany
24 181 497,32
Q-SYSTEMS-CENTER DANUTA WOJCIECHOWSKA
323
195
6452446134
33
37 647,40
Zakwalifikowany
24 219 144,72
DEBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
324
196
7921919523
32
30 000,00
Zakwalifikowany
24 249 144,72
KAMIL WOJDYŁA – ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
325
197
6612099613
32
31 000,00
Zakwalifikowany
24 280 144,72
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH-BÓR-MAX SAŁEK MARCIN
326
198
8171864384
32
112 854,12
Zakwalifikowany
24 392 998,84
ABATIS BOGUSŁAWA PISARCZYK
327
198
8691743942
32
115 810,65
Zakwalifikowany
24 508 809,49
LOCO ROBERT BIAŁKA
328
199
5731753662
32
231 951,73
Zakwalifikowany
24 740 761,22
ZAKŁAD STOLARSKI ANDRZEJ MIEDZIŃSKI
329
200
7711500261
32
36 121,26
Zakwalifikowany
24 776 882,48
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE IZOTERM – GLASS ANDRZEJ RADKA
330
201
7342890354
32
43 732,00
Zakwalifikowany
24 820 614,48
PRO-LOG SPÓŁKA Z O.O.
331
202
7981189471
32
60 787,20
Zakwalifikowany
24 881 401,68
STEFAN GRUSZKA PRZEDSIĘBIORSTWOPRODUKCYJNO HANDLOWOUSŁUGOWE”ARMET”
332
203
9111831476
32
31 000,00
Zakwalifikowany
24 912 401,68
FIRMA „METAL” ŁUGOWSCY SPÓŁKA JAWNA
333
203
7842405008
32
34 050,14
Zakwalifikowany
24 946 451,82
CHUDY- BRUK – JAKUB CHUDY
334
203
8271378022
32
46 071,83
Zakwalifikowany
24 992 523,65
METALZAP – JACEK RYBKA
335
203
7842490540
32
30 000,00
Zakwalifikowany
25 022 523,65
FORMATON SP. Z O.O.
336
204
8461663257
32
113 666,76
Zakwalifikowany
25 136 190,41
KOL-STAL PIOTR GNOJEWSKI
337
205
6220004285
32
30 000,00
Zakwalifikowany
25 166 190,41
ZBIGNIEW SITEK PUH DE FACTO
338
205
8881521222
32
30 000,00
Zakwalifikowany
25 196 190,41
GREGOR-WENT GRZEGORZ WIŚNIEWSKI
339
206
9970071666
32
28 908,21
Zakwalifikowany
25 225 098,62
PPUH PROSNA ZBIGNIEW SOBCZAK
340
207
8270007832
32
12 482,04
Zakwalifikowany
25 237 580,66
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA WART-MILK
341
207
8681959310
32
35 874,48
Zakwalifikowany
25 273 455,14
ABJ SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
342
208
8733197221
32
17 103,00
Zakwalifikowany
25 290 558,14
ADRIAN BANAŚ „FRUKT-BAN” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
343
208
6372132600
32
49 029,22
Zakwalifikowany
25 339 587,36
SOLIDOMINEX DOMINIK GOC
344
209
8241736971
32
30 000,00
Zakwalifikowany
25 369 587,36
UNIBUD DAWID MATUSIK
345
209
8411541291
32
79 459,40
Zakwalifikowany
25 449 046,76
P.H.U. PAUL PLAST S.C. J.A. ADAMIAK
346
210
6652766926
32
135 753,59
Zakwalifikowany
25 584 800,35
ROLPLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
347
210
9910246754
32
192 880,00
Zakwalifikowany
25 777 680,35
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SILVER STONE JACEK POLIWODA
348
210
7282254837
32
30 000,00
Zakwalifikowany
25 807 680,35
FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MIKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
349
210
7660001618
32
159 413,42
Zakwalifikowany
25 967 093,77
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY”KOMFORT 2″ MARIAN KUBACKI
350
210
6172088254
32
190 089,00
Zakwalifikowany
26 157 182,77
ZIEN-MAL PAULINA ZIENTEK
351
210
9930501149
32
60 905,09
Zakwalifikowany
26 218 087,86
PURINOVA SP. Z O.O.
352
210
6211242051
32
210 000,00
Zakwalifikowany
26 428 087,86
MAZZONI TOMASZ DUCZMAL
353
210
6070079702
32
339 000,00
Zakwalifikowany
26 767 087,86
PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH „CERPLAST” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
354
210
5732855577
32
114 268,00
Zakwalifikowany
26 881 355,86
ART-BUD BUDOWNICTWO MARCIN SZKOP, OKTAWIA SOBIERSKA S.C.
355
211
7771161532
32
30 000,00
Zakwalifikowany
26 911 355,86
FIRMA USŁUGOWA WIDOK PIOTR GRAY
356
211
6340021613
32
206 973,20
Zakwalifikowany
27 118 329,06
ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ I APARATURY NAUKOWO-DOŚWIADCZALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
357
211
6262846149
32
99 898,10
Zakwalifikowany
27 218 227,16
TRIOCHEM SP. Z O.O.
358
212
7393655189
32
111 558,02
Zakwalifikowany
27 329 785,18
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNAIWONA ALANCEWICZ