Przejdź do treści
Strona główna » ZUS dofinansowanie 2024 » LISTA RANKINGOWA – WYNIKI PROGRAMU DOFINANSOWANIE ZUS 2022/2023

LISTA RANKINGOWA – WYNIKI PROGRAMU DOFINANSOWANIE ZUS 2022/2023

Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
1
1
6351838996
39
30 000,00
Zakwalifikowany
30 000,00
LUMATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2
2
5591830433
39
241 000,00
Zakwalifikowany
271 000,00
„KOTŁOINWEST” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3
3
5741030787
38
51 000,00
Zakwalifikowany
322 000,00
„BUMET” JANUSZKA, NOCOŃ SPÓŁKA JAWNA
4
4
5732587504
38
58 585,64
Zakwalifikowany
380 585,64
P.P.H.U. „PIO-MAR” ŁUKASIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
5
5
6612312426
37
240 000,00
Zakwalifikowany
620 585,64
„PERFECTDOOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6
6
5732388874
37
80 316,06
Zakwalifikowany
700 901,70
„EDIKOL” KOLAŃCZYK SPÓŁKA JAWNA
7
7
5342082736
37
240 000,00
Zakwalifikowany
940 901,70
MAN BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8
8
8631678164
37
29 315,32
Zakwalifikowany
970 217,02
TEST-BUD STAWIARSKI TOMASZ
9
8
5482664935
37
30 000,00
Zakwalifikowany
1 000 217,02
ELITE-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10
8
7312002395
37
21 600,00
Zakwalifikowany
1 021 817,02
PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O.
11
9
6842253466
36
44 053,14
Zakwalifikowany
1 065 870,16
METALNAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12
10
9512412526
36
240 314,88
Zakwalifikowany
1 306 185,04
WKS GRYBÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13
11
7772337068
36
58 713,12
Zakwalifikowany
1 364 898,16
FABRYKA MEBLI BALMA SA.
14
12
8840011085
36
80 000,00
Zakwalifikowany
1 444 898,16
PRZEDSIĘBIORSTWO WDRAŻANIA POSTĘPUORGANIZACYJNO – TECHNICZNEGO „PROMONT” SPÓŁKAZ OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15
12
5732896091
36
50 593,60
Zakwalifikowany
1 495 491,76
LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA
16
12
9471979442
36
50 920,00
Zakwalifikowany
1 546 411,76
CENTROSTAL SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17
13
5711459043
36
33 072,00
Zakwalifikowany
1 579 483,76
„DEKOR PLASTICS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18
13
9462694214
36
19 660,32
Zakwalifikowany
1 599 144,08
AMERPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19
14
8631536961
36
29 315,32
Zakwalifikowany
1 628 459,40
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE BEATA ROGALA
20
15
8321072295
36
30 000,00
Zakwalifikowany
1 658 459,40
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SKRZYNNIE
21
15
1132457808
36
77 322,00
Zakwalifikowany
1 735 781,40
CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA HOLDING SP. Z O. O.
22
15
8441310538
36
25 223,52
Zakwalifikowany
1 761 004,92
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ „KALINA” W SUWAŁKACH
23
15
9532447781
36
25 000,00
Zakwalifikowany
1 786 004,92
PRZYJAZNA-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24
16
8790093341
35
93 710,00
Zakwalifikowany
1 879 714,92
,,TRALEX” MURAWSKI HENRYK
25
16
5512633662
35
70 916,80
Zakwalifikowany
1 950 631,72
WOOD FACTORY „JOKO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26
17
7281646239
35
218 431,00
Zakwalifikowany
2 169 062,72
STOLARSTWO LESZCZYŃSKI I SYNOWIE ADAM LESZCZYŃSKI
27
18
7962958773
35
30 000,00
Zakwalifikowany
2 199 062,72
„BETON – PLUS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28
18
6272490398
35
18 890,00
Zakwalifikowany
2 217 952,72
ALUMERO METAL COMPONENTS SP. Z O. O.
29
18
5711628155
35
60 000,00
Zakwalifikowany
2 277 952,72
DEKORGLASS DZIAŁDOWO SPÓŁKA AKCYJNA
30
19
9482552776
35
164 804,00
Zakwalifikowany
2 442 756,72
„TREND GROUP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
31
20
5570006640
35
240 000,00
Zakwalifikowany
2 682 756,72
AGROMET PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH TOMASZ ST. MATELSKI
32
21
6332067724
35
47 040,00
Zakwalifikowany
2 729 796,72
Zakłady Mięsne Haga Plus sp.z.o.o
33
21
6431732254
35
50 713,28
Zakwalifikowany
2 780 510,00
ZAKŁADY REMONTOWE MASZYN ELEKTRYCZNYCH „ELEKTROCARB” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
34
22
9371000329
35
299 000,00
Zakwalifikowany
3 079 510,00
TI POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
35
23
8371219671
35
30 960,00
Zakwalifikowany
3 110 470,00
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWO- HANDLOWE ” BETI-TRANS ” BEATA ROSIAK
36
23
8883117873
35
10 262,40
Zakwalifikowany
3 120 732,40
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI WE WŁOCŁAWKU
37
23
6451110998
35
23 710,40
Zakwalifikowany
3 144 442,80
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ „PRZYJAŹŃ”
38
23
7151586289
35
30 000,00
Zakwalifikowany
3 174 442,80
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAŚNIKU
39
23
6792516566
35
23 792,00
Zakwalifikowany
3 198 234,80
MAGNADENT KRZYSZTOF GOŃCZOWSKI
40
23
8982183459
35
45 308,02
Zakwalifikowany
3 243 542,82
VRATISLAVIA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
41
23
6792026141
35
29 865,03
Zakwalifikowany
3 273 407,85
MIEJSKIE CENTRUM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH, PRZEWLEKLE NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ NIESAMODZIELNYCH W KRAKOWIE
42
23
6751249766
35
30 000,00
Zakwalifikowany
3 303 407,85
SERDECZNA TROSKA SP. Z O.O.
43
23
8161452585
35
24 960,00
Zakwalifikowany
3 328 367,85
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU
44
23
5213818626
35
30 000,00
Zakwalifikowany
3 358 367,85
BIALMED LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
45
23
7871807873
35
42 387,13
Zakwalifikowany
3 400 754,98
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SZAMOTUŁACH
46
24
7842250178
34
27 261,00
Zakwalifikowany
3 428 015,98
TASK PELLET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
47
25
5440003867
34
240 000,00
Zakwalifikowany
3 668 015,98
LARECO MIKOŁAJ ZIŃCZUK
48
25
6272736741
34
76 681,64
Zakwalifikowany
3 744 697,62
SOR-DREW SPÓŁKA AKCYJNA
49
26
5213610015
34
127 920,00
Zakwalifikowany
3 872 617,62
OFLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
50
26
8421598743
34
31 000,00
Zakwalifikowany
3 903 617,62
„D&H ENGINEERING POLAND” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
51
26
8942700977
34
89 164,40
Zakwalifikowany
3 992 782,02
ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN BORKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
52
26
5252134116
34
265 741,04
Zakwalifikowany
4 258 523,06
„MEBLOMIR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
53
26
6950003111
34
241 000,00
Zakwalifikowany
4 499 523,06
RITE-HITE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
54
26
5732146728
34
241 000,00
Zakwalifikowany
4 740 523,06
BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
55
26
6172210175
34
104 005,92
Zakwalifikowany
4 844 528,98
EKOLOGICZNE TECHNOLOGIE MOBILNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
56
27
6211003470
34
240 800,00
Zakwalifikowany
5 085 328,98
HENMAR CABINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
57
28
6320100775
34
99 960,00
Zakwalifikowany
5 185 288,98
ELTRON-KABEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
58
28
5321012328
34
22 328,00
Zakwalifikowany
5 207 616,98
ZIENDALSKI KRZYSZTOF PRODUKCJA TWORZYW SZTUCZNYCH
59
28
5771889362
34
75 600,00
Zakwalifikowany
5 283 216,98
SOKPOL-KONCENTRATYSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
60
29
6783105119
34
30 000,00
Zakwalifikowany
5 313 216,98
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
61
30
7822086818
34
30 000,00
Zakwalifikowany
5 343 216,98
„KONTUSZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lista rankingowa projektów, które uzyskały pozytywną ocenę formalną i merytorycznąw Konkursie Nr 2022.01 – stan na 17 listopada 2022 r.
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
62
31
8271911806
33
48 474,00
Zakwalifikowany
5 391 690,98
GLOBSPEED JAROSŁAW ZAJĄC
63
31
5771993295
33
50 619,92
Zakwalifikowany
5 442 310,90
RENTSTEEL SPÓŁKA AKCYJNA
64
32
9860238177
33
55 000,00
Zakwalifikowany
5 497 310,90
GOSCO FP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
65
32
7371005834
33
217 015,00
Zakwalifikowany
5 714 325,90
PRODUKCJA PALET SKRZYNIOPALET I INNYCHWYROBÓW Z DREWNA STANISŁAW POTACZEK
66
33
5492433410
33
79 440,00
Zakwalifikowany
5 793 765,90
MJMETAL MARCIN JAKUBIEC JANUSZ PATER S. C.
67
34
7162542864
33
110 204,32
Zakwalifikowany
5 903 970,22
ABIMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
68
34
5740000235
33
290 000,00
Zakwalifikowany
6 193 970,22
PLIMET PIOTR MAZIK
69
34
6491626679
33
144 357,47
Zakwalifikowany
6 338 327,69
TOMASZ MENTEL P.P.H.U „ELGOMAX”
70
35
5732305782
33
51 000,00
Zakwalifikowany
6 389 327,69
VITROSZLIF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
71
35
9542299879
33
50 000,00
Zakwalifikowany
6 439 327,69
„MONTAN STAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
72
36
9181745428
33
289 389,23
Zakwalifikowany
6 728 716,92
BLACK RED WHITE SPÓŁKA AKCYJNA
73
36
9471936467
33
80 000,00
Zakwalifikowany
6 808 716,92
ATLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
74
37
6391894972
33
19 149,98
Zakwalifikowany
6 827 866,90
WODOCIĄGI RACIBORSKIE SP. Z O.O.
75
38
8681978394
33
55 000,00
Zakwalifikowany
6 882 866,90
FUTURECNC SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
76
38
5742055424
33
29 968,00
Zakwalifikowany
6 912 834,90
ADAC-LEWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
77
38
7132881219
33
50 000,00
Zakwalifikowany
6 962 834,90
„EDBAK”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
78
38
8130336808
33
213 850,70
Zakwalifikowany
7 176 685,60
FIBRAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
79
38
2530350039
33
29 200,00
Zakwalifikowany
7 205 885,60
ŁOBESKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.
80
38
6941632899
33
47 061,58
Zakwalifikowany
7 252 947,18
BOART LONGYEAR POLAND SP. Z O.O.
81
38
9720733480
33
30 000,00
Zakwalifikowany
7 282 947,18
DIGICOS SPÓŁKA AKCYJNA
82
38
6282082910
33
88 400,00
Zakwalifikowany
7 371 347,18
F.U.H. WIK-BUD MARCIN BARAŃSKI
83
39
8172017315
33
291 606,00
Zakwalifikowany
7 662 953,18
PPUH AUTOPART JACEK BĄK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
84
40
7820032528
33
299 000,00
Zakwalifikowany
7 961 953,18
SCHATTDECOR SP.Z O.O.
85
41
9670117200
33
29 548,00
Zakwalifikowany
7 991 501,18
ZESPÓŁ DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ I OŚRODKÓW WSPARCIA
86
42
5830071121
33
30 000,00
Zakwalifikowany
8 021 501,18
DRUKARNIA „MISIURO” ZBIGNIEW MISIURO
87
43
1990111212
32
106 000,00
Zakwalifikowany
8 127 501,18
MIXPOL PROFILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
88
44
5732432960
32
240 600,24
Zakwalifikowany
8 368 101,42
TREND LISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
89
44
8442352616
32
229 615,12
Zakwalifikowany
8 597 716,54
BAKO BARTNIK KOWALCZUK SPÓŁKA JAWNA
90
44
6211002973
32
290 885,60
Zakwalifikowany
8 888 602,14
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE „MAT-TAR” SPÓŁKA JAWNA WŁADYSŁAW I DOROTA MATUSZKIEWICZ
91
44
5450000244
32
16 728,00
Zakwalifikowany
8 905 330,14
JABS SOKÓŁKA S.A.
92
44
8410003628
32
173 741,20
Zakwalifikowany
9 079 071,34
ODLEWNIA ŻELIWA I METALI NIEŻELAZNYCH „SPOMEL” SPÓŁDZIELNIA PRACY
93
44
8421551629
32
240 440,00
Zakwalifikowany
9 319 511,34
„ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
94
45
9950195997
32
196 570,20
Zakwalifikowany
9 516 081,54
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKAKOMANDYTOWA
95
46
8310004628
32
30 000,00
Zakwalifikowany
9 546 081,54
TIGNUM SP. Z O.O.
96
46
5961000357
32
40 361,61
Zakwalifikowany
9 586 443,15
THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.
97
47
6751425884
32
25 984,00
Zakwalifikowany
9 612 427,15
ZETEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
98
47
6730009554
32
240 000,00
Zakwalifikowany
9 852 427,15
CONTEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
99
47
6271010249
32
25 279,94
Zakwalifikowany
9 877 707,09
MAZURKIEWICZ MICHAŁ „ASPEKT”
100
48
6471008866
32
70 069,12
Zakwalifikowany
9 947 776,21
JÓZEF HOLONA „JOZ-MAR” ZAKŁAD KAMIENIARSKO-BETONIARSKI
101
48
7341003115
32
45 806,78
Zakwalifikowany
9 993 582,99
FIRMA PRODUKCYJNOUSŁUGOWOHANDLOWA”PISZCZEK” BOGDAN PISZCZEK
102
48
9241132015
32
142 896,47
Zakwalifikowany
10 136 479,46
SILGAN METAL PACKAGING SZPROTAWA SP. Z O.O.
103
48
8180002127
32
101 316,21
Zakwalifikowany
10 237 795,67
ZAKŁADY MAGNEZYTOWE „ROPCZYCE” SPÓŁKA AKCYJNA
104
48
7441586760
32
55 000,00
Zakwalifikowany
10 292 795,67
SZYNAKA-MEBLE SP. Z O.O.
105
48
5731074990
32
50 062,24
Zakwalifikowany
10 342 857,91
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „DRUT-PLAST” ANNA BIEDA
106
48
8381013617
32
240 800,00
Zakwalifikowany
10 583 657,91
STOLARSTWO MEBLOWE ZBIGNIEW BEDNAREK
107
48
6680000320
32
241 000,00
Zakwalifikowany
10 824 657,91
SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
108
48
8781026032
32
135 000,00
Zakwalifikowany
10 959 657,91
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO HANDLOWE DARIUSZ DZIEWIĘCKI
109
49
7710007162
32
29 618,00
Zakwalifikowany
10 989 275,91
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO – BUDOWLANE ZETPRI-EKO SP. Z O.O.
110
49
7841561410
32
19 972,00
Zakwalifikowany
11 009 247,91
ZAKŁAD PIEKARSKO-CUKIERNICZY KAZIMIERZ DYNARYŃSKI
111
49
7722405595
32
124 652,00
Zakwalifikowany
11 133 899,91
PLAST INSTAL SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
112
49
6871304002
32
30 000,00
Zakwalifikowany
11 163 899,91
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
113
49
6482329338
32
51 000,00
Zakwalifikowany
11 214 899,91
LIFTON POLSKA SPÓŁKA JAWNA MAREK MISIAK, MARIUSZ KUBERSKI
114
49
8871004229
32
51 000,00
Zakwalifikowany
11 265 899,91
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI „DELFIN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
115
50
9721245073
32
50 143,41
Zakwalifikowany
11 316 043,32
PHARMILL – PAULINA PLENKIEWICZ I WOJCIECH FLORYSIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
116
51
7861496236
32
15 922,60
Zakwalifikowany
11 331 965,92
ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALTECH HUBERT PERZ
117
51
5771179494
32
18 650,45
Zakwalifikowany
11 350 616,37
ELŻBIETA PAŁĘGA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NEOELDENT, GABINET STOMATOLOGICZNY, PORADNIA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
118
51
6263027436
32
17 439,14
Zakwalifikowany
11 368 055,51
STOMATOLOGIA BICHALSKI ELŻBIETA PAŁĘGA WOJCIECH BICHALSKI SPÓŁKA JAWNA
119
51
6571026504
32
84 400,00
Zakwalifikowany
11 452 455,51
POLONEZ PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
120
51
2040001900
32
30 937,00
Zakwalifikowany
11 483 392,51
„SOLTEC SERVICES” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
121
51
6482777574
32
22 799,00
Zakwalifikowany
11 506 191,51
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DACH-MAT MATEUSZ KLIŚ
122
51
1990117640
32
26 000,00
Zakwalifikowany
11 532 191,51
S-DENTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
123
51
6282219444
32
110 959,00
Zakwalifikowany
11 643 150,51
BARTOSZ BOLEK ” BOLO „
124
51
6570389452
32
42 409,08
Zakwalifikowany
11 685 559,59
CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ
125
51
8733254315
32
28 283,56
Zakwalifikowany
11 713 843,15
TINSMITH&INSULATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
126
51
7951622466
32
107 125,11
Zakwalifikowany
11 820 968,26
KRZYSZTOF SĘDŁAK ZAKŁAD USŁUG INŻYNIERYJNYCH
127
51
8821258092
32
24 320,00
Zakwalifikowany
11 845 288,26
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
128
51
8871021989
32
10 400,00
Zakwalifikowany
11 855 688,26
Dom Pomocy Społecznej
129
51
5482731761
32
50 638,42
Zakwalifikowany
11 906 326,68
RB POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
130
51
8762172488
32
12 383,00
Zakwalifikowany
11 918 709,68
OPUS II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
131
51
5833173460
32
24 883,56
Zakwalifikowany
11 943 593,24
BENELUX MULTISERVICE POLAND MAHSUN GÖKSU
132
51
8992919399
32
25 600,00
Zakwalifikowany
11 969 193,24
BONIFRATERSKIE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O. ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
133
51
5451712751
32
28 134,92
Zakwalifikowany
11 997 328,16
SAWPUR BARBARA ŁUKASZEWICZ
134
51
9271501380
32
16 000,00
Zakwalifikowany
12 013 328,16
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIŃSKU
135
51
9121769448
32
56 989,15
Zakwalifikowany
12 070 317,31
TYROL SEBASTIAN SADŁOCHA
136
51
7151938481
32
28 978,80
Zakwalifikowany
12 099 296,11
WOD – TECHNIK DAWID WLAŹLACKI
137
51
8731006412
32
23 953,60
Zakwalifikowany
12 123 249,71
TRANSPORT TOWAROWY PAWEŁ NOWAK
138
51
9730688769
32
60 000,00
Zakwalifikowany
12 183 249,71
ZAKŁAD USŁUGOWY PAWEŁ ZIÓŁKOWSKI
139
51
5792133296
32
61 000,00
Zakwalifikowany
12 244 249,71
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SP. Z O. O.
140
51
5731668169
32
81 000,00
Zakwalifikowany
12 325 249,71
MAREK FIJAŁKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE”MAWA”
141
52
8251216492
32
36 925,04
Zakwalifikowany
12 362 174,75
USŁUGI BUDOWLANE WARPAS ANDRZEJ
142
53
9112018286
32
80 000,00
Zakwalifikowany
12 442 174,75
RENTIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
143
54
6171536874
31
111 000,00
Zakwalifikowany
12 553 174,75
GOSPODARSTWO OGRODNICZE – ŁUKASZ BOROWIAK
144
55
6112796214
31
241 000,00
Zakwalifikowany
12 794 174,75
ARTIMBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
145
55
5742065552
31
260 663,36
Zakwalifikowany
13 054 838,11
K.BRZĘCZEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
146
55
5771983960
31
50 182,80
Zakwalifikowany
13 105 020,91
HENITOM DRYJSKI SPÓŁKA JAWNA
147
55
5492338255
31
52 811,63
Zakwalifikowany
13 157 832,54
ALUMETAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
148
55
7922197049
31
200 737,60
Zakwalifikowany
13 358 570,14
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „GOLBALUX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
149
55
7870001470
31
164 719,45
Zakwalifikowany
13 523 289,59
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE „ZETBEER” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
150
55
5971473703
31
240 792,00
Zakwalifikowany
13 764 081,59
ZAKŁAD DRZEWNY IRCHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
151
56
5482742291
31
19 630,75
Zakwalifikowany
13 783 712,34
LANA RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
152
57
8881013230
31
45 525,74
Zakwalifikowany
13 829 238,08
„RDJ KLIMA” SPÓŁKA JAWNA W.DYBICZ, R.JÓZEFOWICZ, M.RAPICKI
153
58
1130022302
31
57 576,00
Zakwalifikowany
13 886 814,08
SIENKIEWICZ MAT – BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
154
58
6652735469
31
30 000,00
Zakwalifikowany
13 916 814,08
FIRMA”SZMIDT I SYN” KAROL SZMIDT
155
58
6452094072
31
50 000,00
Zakwalifikowany
13 966 814,08
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „SURSYS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
156
58
6680003407
31
101 636,29
Zakwalifikowany
14 068 450,37
KRZYSZTOF PUZIO – MEMA
157
58
7392875782
31
30 000,00
Zakwalifikowany
14 098 450,37
„BARWA SYSTEM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
158
58
6191968884
31
50 159,02
Zakwalifikowany
14 148 609,39
ZAKŁAD STOLARSKO – TAPICERSKI „BABIAK-MEBLE” S.C.
159
58
5761191921
31
76 605,60
Zakwalifikowany
14 225 214,99
ALU- BAU JERZY GNACY
160
58
8381868603
31
50 000,00
Zakwalifikowany
14 275 214,99
NORDEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
161
58
7792427811
31
44 425,00
Zakwalifikowany
14 319 639,99
MEBLOMONTAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
162
58
6443543300
31
51 000,00
Zakwalifikowany
14 370 639,99
GALVANIKE SPÓŁKA AKCYJNA
163
58
7811919410
31
43 528,48
Zakwalifikowany
14 414 168,47
VITRO-PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
164
58
8971776078
31
49 315,00
Zakwalifikowany
14 463 483,47
KONVEYOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
165
59
5223031827
31
204 970,16
Zakwalifikowany
14 668 453,63
INTUSEAL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
166
59
7661171162
31
177 245,46
Zakwalifikowany
14 845 699,09
PRODUKCJA USŁUGI POŚREDNICTWO ROBERT CIESIELSKI
167
59
9252000493
31
50 000,00
Zakwalifikowany
14 895 699,09
GRZANPOL ARKADIUSZ GRZANKA, JOANNA ŚLĘZAK SPÓŁKA JAWNA
168
59
5922258689
31
299 590,40
Zakwalifikowany
15 195 289,49
Q–GLASSTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
169
59
7140000044
31
25 000,00
Zakwalifikowany
15 220 289,49
HENRYK WOLIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WOL-MAT
170
60
6772190481
31
23 782,00
Zakwalifikowany
15 244 071,49
GREKOM SPÓLA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
171
60
5252691035
31
191 037,50
Zakwalifikowany
15 435 108,99
BEZGLUTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
172
60
7952542195
31
36 799,00
Zakwalifikowany
15 471 907,99
INWESTYCJE LINIOWE „INVEST-LINE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
173
61
9680934521
31
30 836,40
Zakwalifikowany
15 502 744,39
„AGRICO – DTL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
174
61
7620003048
31
20 427,84
Zakwalifikowany
15 523 172,23
HORIZONT ROLOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
175
62
9690604653
31
161 000,00
Zakwalifikowany
15 684 172,23
ZDRZAŁEK GRZEGORZ RZEŻNICTWO-WĘDLINIARSTWO
176
63
5832575771
31
70 507,70
Zakwalifikowany
15 754 679,93
„RENTEL” GRZEGORZ FRONCZEK
177
63
6681931204
31
36 801,60
Zakwalifikowany
15 791 481,53
P.P.H.U. „MARCO” IMPORT-EXPORT MAREK WALKOWSKI
178
63
5491705094
31
30 000,00
Zakwalifikowany
15 821 481,53
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z O.O.
179
63
6911080260
31
29 984,00
Zakwalifikowany
15 851 465,53
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE „HEMIZ BIS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
180
63
8871167049
31
30 000,00
Zakwalifikowany
15 881 465,53
„PRZEDSIĘBIORSTWO WODNO MELIORACYJNE W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”
181
63
5591806305
31
299 000,00
Zakwalifikowany
16 180 465,53
MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
182
63
6671475756
31
299 800,00
Zakwalifikowany
16 480 265,53
„ALFATEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
183
63
7150200738
31
254 089,00
Zakwalifikowany
16 734 354,53
FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH KRAŚNIKSPÓŁKA AKCYJNA
184
63
9691581569
31
55 000,00
Zakwalifikowany
16 789 354,53
HL DISPLAY GLIWICE SP. Z O. O.
185
63
6961413485
31
299 448,00
Zakwalifikowany
17 088 802,53
MANN+HUMMEL FT POLAND SP. Z O.O. SP.K
186
64
6711820491
31
29 391,10
Zakwalifikowany
17 118 193,63
ZETBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
187
64
8631015966
31
29 315,32
Zakwalifikowany
17 147 508,95
ROBERT ROGALA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
188
64
9591371476
31
69 844,56
Zakwalifikowany
17 217 353,51
MICHAŁ OŻUGOWSKI DOM NOCLEGOWY „U MICHAŁA”, WIKPRAL
189
64
7861663177
31
30 000,00
Zakwalifikowany
17 247 353,51
ATJ TRANSTRANSPORT I SPEDYCJA ALEKSANDRAJUREK
190
64
7343358650
31
28 016,80
Zakwalifikowany
17 275 370,31
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. OJCA PIO TYMON KLIMEK
191
64
6282003661
31
100 000,00
Zakwalifikowany
17 375 370,31
PRAXIMA KRAKPOL SP. Z O.O.
192
64
7642681488
31
74 917,00
Zakwalifikowany
17 450 287,31
NOVA TERM SP. Z O.O. SP. K.
193
64
6422577009
31
29 721,60
Zakwalifikowany
17 480 008,91
MIEJSKI DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RYBNIKU
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
194
65
6452329747
31
72 161,47
Zakwalifikowany
17 552 170,38
STROMER ŁUKASZ DEOROWICZ
195
65
7542746107
31
82 752,27
Zakwalifikowany
17 634 922,65
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA HARDOM GRZEGORZ HARĘDZKI
196
65
5432116953
31
90 413,28
Zakwalifikowany
17 725 335,93
ELEKTRO MACIEJ KUCZYŃSKI
197
66
8771296646
31
80 759,00
Zakwalifikowany
17 806 094,93
P.H.U. „BOSS” PIOTR WIŚNIEWSKI
198
66
8943052641
31
58 093,20
Zakwalifikowany
17 864 188,13
PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNICTWA OGRODNICZEGO I SZKÓŁKARSTWA W OŻAROWIEMAZOWIECKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
199
66
6511229830
31
81 114,45
Zakwalifikowany
17 945 302,58
FHU WEKTOR MIROSŁAW BRYCH
200
66
6652997956
31
37 800,38
Zakwalifikowany
17 983 102,96
ULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
201
66
7361640322
31
44 984,00
Zakwalifikowany
18 028 086,96
CHOCHOŁOWSKIE TERMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
202
66
5222566182
31
30 000,00
Zakwalifikowany
18 058 086,96
FLESCH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
203
66
7781011099
31
57 377,10
Zakwalifikowany
18 115 464,06
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe neopta electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
204
66
9680661603
31
12 591,52
Zakwalifikowany
18 128 055,58
„AUTO PARTNER” JAN GARCAREK I ANDRZEJ GARCAREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
205
66
9542459892
31
77 568,00
Zakwalifikowany
18 205 623,58
„PROCENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
206
67
7851806669
30
30 000,00
Zakwalifikowany
18 235 623,58
PGO S.A ODLEWNIA ŻELIWA ODDZIAŁ W ŚREMIE
207
67
5520100911
30
207 777,00
Zakwalifikowany
18 443 400,58
DRZEWNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „SPÓLNOTA”
208
67
6991094116
30
240 792,00
Zakwalifikowany
18 684 192,58
ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA DRZWI OKNA WIESŁAW CIESIELSKI
209
67
8431570999
30
154 942,00
Zakwalifikowany
18 839 134,58
PERFEKT-HOME MARCIN GIERSZEWSKI
210
68
6452537291
30
240 000,00
Zakwalifikowany
19 079 134,58
HEMARPOL TRADE SP. Z O.O. SP. K.
211
69
7272842484
30
158 349,10
Zakwalifikowany
19 237 483,68
NORAUTRON MECHANICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
212
69
9562186500
30
25 000,00
Zakwalifikowany
19 262 483,68
BAUSAN ALUMINIUM SP. Z O.O.
213
69
6793103642
30
179 163,51
Zakwalifikowany
19 441 647,19
DNA SHAPES KWIATKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
214
69
5492307415
30
52 681,00
Zakwalifikowany
19 494 328,19
MACIEJ WANDOR FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWA”WAMAPOL”
215
69
8521865250
30
79 276,82
Zakwalifikowany
19 573 605,01
CM CIARKA MEBEL TOMASZ CIARKA
216
69
5690002538
30
222 241,80
Zakwalifikowany
19 795 846,81
DĄBROWSKI ZDZISŁAW-WOJCIECH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOSTAR
217
70
8133791559
30
40 452,80
Zakwalifikowany
19 836 299,61
GNIAZDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
218
70
8792671693
30
55 523,54
Zakwalifikowany
19 891 823,15
SCHOENBERGER POLSKA ENTERPRISES SP. Z O.O
219
70
8271206255
30
263 595,66
Zakwalifikowany
20 155 418,81
Z.P.H.U. „MATUSIAK” HENRYK MATUSIAK
220
70
6222780007
30
100 800,14
Zakwalifikowany
20 256 218,95
TESSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
221
71
6311949152
30
13 780,92
Zakwalifikowany
20 269 999,87
ATEST-GAZ SERWIS MAŁGORZATA PACHOLE
222
71
9372176906
30
59 323,20
Zakwalifikowany
20 329 323,07
DAPI-LAMP S.C. JOLANTA POKUSA, DOMINIKA POKUSA-RUMIANOWSKA, DARIUSZ POKUSA
223
71
8270011526
30
51 000,00
Zakwalifikowany
20 380 323,07
SOMMER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
224
71
9551198801
30
293 141,44
Zakwalifikowany
20 673 464,51
„WEBER POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
225
71
7772527260
30
78 445,29
Zakwalifikowany
20 751 909,80
TESGAS SPÓŁKA AKCYJNA
226
71
8210006697
30
28 487,20
Zakwalifikowany
20 780 397,00
AGROFRUCT SP. Z O.O.
227
71
9231694527
30
60 000,00
Zakwalifikowany
20 840 397,00
TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
228
71
8321110038
30
50 320,00
Zakwalifikowany
20 890 717,00
GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW WITAMINA SP. Z O.O.
229
72
5530100580
30
51 000,00
Zakwalifikowany
20 941 717,00
ŻELTECH SP. Z O. O.
230
72
7631970912
30
55 113,04
Zakwalifikowany
20 996 830,04
BARTON BARTŁOMIEJ BIERBASZ
231
72
7150200454
30
87 752,92
Zakwalifikowany
21 084 582,96
WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
232
72
5252494599
30
143 770,56
Zakwalifikowany
21 228 353,52
STOLLE EMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
233
72
8390410890
30
27 355,20
Zakwalifikowany
21 255 708,72
PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI I KONSTRUKCJI „INSTALEX” M. ZIELIŃSKI SP.J.
234
72
9691363861
30
29 912,66
Zakwalifikowany
21 285 621,38
ADS PROJECT ADRIAN DZIENDZIOŁ
235
73
8943148507
30
71 748,38
Zakwalifikowany
21 357 369,76
EKOS SYSTEM PIOTR SIKORA SŁAWOMIR SIKORA S.C.
236
73
8541384016
30
29 076,35
Zakwalifikowany
21 386 446,11
DARIUSZ BARTOŃ WEKADA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
237
73
9930651914
30
113 489,25
Zakwalifikowany
21 499 935,36
TERMOIZOLACJA TARNÓW K. SŁOMSKI I WSPÓLNICY – SPÓŁKA JAWNA
238
73
7292733338
30
30 000,00
Zakwalifikowany
21 529 935,36
INŻTECH BUDOWNICTWO INŻYNIERYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
239
73
8252080385
30
60 980,00
Zakwalifikowany
21 590 915,36
USŁUGI BUDOWLANE AZ-BUD ADAM ZDUNEK
240
73
7812015024
30
12 302,40
Zakwalifikowany
21 603 217,76
DB SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
241
74
9910536245
30
30 685,13
Zakwalifikowany
21 633 902,89
GREGOR-BUD PATRYK GREGORCZYK
242
75
8271849007
30
26 000,00
Zakwalifikowany
21 659 902,89
„TRES-MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
243
75
9442268980
30
55 000,00
Zakwalifikowany
21 714 902,89
GRESMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
244
75
5213395982
30
26 000,00
Zakwalifikowany
21 740 902,89
RATYŃSKI DENTAL CLINIC JÓZEFÓW SP. Z O.O.
245
75
8952024242
30
24 295,20
Zakwalifikowany
21 765 198,09
DENTAL MERITUM MARIA ROZMUS-OGIŃSKA, TOMASZ OGIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
246
75
8981505642
30
30 000,00
Zakwalifikowany
21 795 198,09
INSTALACJE WOD-KAN-GAZ MARIUSZ LISZKA
247
75
4990218905
30
25 000,00
Zakwalifikowany
21 820 198,09
JAN KLIBER „JANBUD”
248
75
5611486572
30
72 822,40
Zakwalifikowany
21 893 020,49
CITYRENT ŁUKASZ DEJA
249
75
7651323297
30
26 000,00
Zakwalifikowany
21 919 020,49
STOMATOLOGIA „PLUS”ANDRZEJ SOBOŃ
250
75
7721089695
30
42 046,32
Zakwalifikowany
21 961 066,81
GRZEGORZ ZASADA USŁUGI BUDOWLANE
251
75
8161535868
30
25 095,20
Zakwalifikowany
21 986 162,01
SMILE STOMATOLOGIA RODZINNA LEK. DENT. KATARZYNA MARTULA-GALA
252
75
5130268933
30
24 200,00
Zakwalifikowany
22 010 362,01
LARDENT ZIELONKI MOCHOCCY SPÓŁKA JAWNA
253
75
7441826572
30
105 340,56
Zakwalifikowany
22 115 702,57
AGDOS B. RUDZIŃSKI, M. RUDZIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
254
75
8831649960
30
18 440,00
Zakwalifikowany
22 134 142,57
LIMED GABINET STOMATOLOGICZNY MICHAŁ CHROBAK
255
75
8133310525
30
18 000,00
Zakwalifikowany
22 152 142,57
PROMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
256
75
5891713329
30
73 681,60
Zakwalifikowany
22 225 824,17
DAWKO JÓZEF KOBIELA
257
75
8331399282
30
59 680,00
Zakwalifikowany
22 285 504,17
„ERG CONSTRUCTION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
258
75
6020133813
30
33 851,38
Zakwalifikowany
22 319 355,55
SZADO-DACHY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
259
75
6762549147
30
76 350,00
Zakwalifikowany
22 395 705,55
SYMETRIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
260
75
8513187189
30
30 000,00
Zakwalifikowany
22 425 705,55
ZAKŁAD INŻYNIERYJNO- BUDOWLANY „NIEDOŚPIAŁ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
261
75
8513035539
30
29 369,00
Zakwalifikowany
22 455 074,55
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOŚPIAŁ
262
75
6692307857
30
26 000,00
Zakwalifikowany
22 481 074,55
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA MAGDALENA I SEBASTIAN LENKIEWICZ
263
75
9591610188
30
44 442,71
Zakwalifikowany
22 525 517,26
W.R.E. MARTA RUTKOWSKA
264
76
5213290013
30
241 000,00
Zakwalifikowany
22 766 517,26
GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA
265
76
5860105043
30
241 000,00
Zakwalifikowany
23 007 517,26
SIGMA BK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
266
76
5951373051
30
132 211,54
Zakwalifikowany
23 139 728,80
AUTO SERWIS ORZESZKOWO KRZYSZTOF KOZŁOWSKI
267
77
7741163526
30
48 256,00
Zakwalifikowany
23 187 984,80
APTEKA PRYWATNA „AVENA” MARZENA MALINOWSKA
268
78
6331004207
30
67 373,69
Zakwalifikowany
23 255 358,49
KRZECZKOWSKI ANDRZEJ FIRMA HANDLOWA „ART-CHEM”
269
79
6210000475
29
135 659,32
Zakwalifikowany
23 391 017,81
MIROSŁAWA GÓRSKA ,,GMW” P.P.H.U.MIROSŁAWA GÓRSKA
270
79
8131723134
29
241 000,00
Zakwalifikowany
23 632 017,81
PRZETWÓRSTWO DREWNA MAKSYMILIAN STĘPIEŃ
271
79
7921828163
29
240 308,80
Zakwalifikowany
23 872 326,61
EKOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
272
79
2810048488
29
241 000,00
Zakwalifikowany
24 113 326,61
SOBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
273
79
9690017281
29
240 000,00
Zakwalifikowany
24 353 326,61
TARTACZNICTWO WALBURGA KOCEK
274
79
6282268313
29
30 000,00
Zakwalifikowany
24 383 326,61
HARDKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
275
79
6870001191
29
240 984,00
Zakwalifikowany
24 624 310,61
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „FALLKLANDY” EDWARD FAL
276
79
5862203695
29
111 877,12
Zakwalifikowany
24 736 187,73
STANISŁAW CUDNY FOGE
277
80
8172037826
29
240 000,00
Zakwalifikowany
24 976 187,73
RADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
278
81
7123406542
29
21 647,99
Zakwalifikowany
24 997 835,72
JGJ KORNER DAMIAN STELMASZUK
279
81
5482247077
29
72 863,46
Zakwalifikowany
25 070 699,18
„STAL-BUD” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
280
81
5840304839
29
50 247,00
Zakwalifikowany
25 120 946,18
POLENTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
281
81
8251404963
29
91 000,00
Zakwalifikowany
25 211 946,18
LESZEK OSTRYSZ USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE
282
81
9372192153
29
23 035,43
Zakwalifikowany
25 234 981,61
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ARTPLAST ARTUR KRYWULT
283
82
9662129677
29
25 982,03
Zakwalifikowany
25 260 963,64
ALKA PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
284
82
9372677318
29
71 227,20
Zakwalifikowany
25 332 190,84
ELGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
285
82
8392774372
29
267 160,00
Zakwalifikowany
25 599 350,84
VESTDAVIT PRODUCTION SPO´ŁKA Z OGRANICZONA? ODPOWIEDZIALNOS´CIA?
286
82
7393898259
29
240 295,20
Zakwalifikowany
25 839 646,04
ZRT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
287
82
7751004137
29
241 000,00
Zakwalifikowany
26 080 646,04
ZAKŁAD NAPRAWY I KONSERWACJI WAG, USŁUGI ŚLUSARSKIE MIECZYSŁAW KOWALSKI
288
82
6842525829
29
83 600,00
Zakwalifikowany
26 164 246,04
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „DUET” PIOTR BĘBEN
289
82
7731827344
29
166 138,56
Zakwalifikowany
26 330 384,60
FIRMA EVIX EWA ANTECZEK
290
82
6272390975
29
241 000,00
Zakwalifikowany
26 571 384,60
„CENTRUM MATERIAŁÓW MEBLOWYCH CMM”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
291
82
9491833055
29
206 124,00
Zakwalifikowany
26 777 508,60
ŁUKASZ ŚPIEWAK METALLINE
292
82
7161000569
29
240 000,00
Zakwalifikowany
27 017 508,60
DREWMAX-W.M.BIEŃKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
293
82
7262549311
29
26 108,80
Zakwalifikowany
27 043 617,40
CUTLERY SOLUTIONS MICHAŁ BRZESKI
294
82
6452474863
29
299 000,00
Zakwalifikowany
27 342 617,40
METALSOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
295
82
9161394635
29
33 327,60
Zakwalifikowany
27 375 945,00
COMA INTERNATIONAL TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
296
82
7962975487
29
44 792,08
Zakwalifikowany
27 420 737,08
PGZ STOCZNIA WOJENNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
297
82
6652450287
29
51 584,00
Zakwalifikowany
27 472 321,08
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY „MIR-MET” ŁUKASZ MIRECKI
298
82
5222336051
29
169 832,80
Zakwalifikowany
27 642 153,88
PRACOWNIA STOLARSKA PIOTR CHOJECKI
299
82
7881953530
29
30 000,00
Zakwalifikowany
27 672 153,88
„KM METAL WORKS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
300
82
7871922976
29
30 000,00
Zakwalifikowany
27 702 153,88
AZTEC INTERNATIONAL SPÓŁKA AKCYJNA
301
82
7551868494
29
32 061,83
Zakwalifikowany
27 734 215,71
Stolarstwo Sadło Bartłomiej Lasar
302
82
9241344674
29
25 920,00
Zakwalifikowany
27 760 135,71
KAMIENIARSTWO KROCHMAL JOLANTA KROCHMAL
303
82
6460015911
29
23 760,00
Zakwalifikowany
27 783 895,71
WÓJCIK WIESŁAW ,,GRANITEX ZAKŁAD KAMIENIARSKI EXPORT-IMPORT”
304
82
8393171606
29
183 978,06
Zakwalifikowany
27 967 873,77
MIAMI TOMASZ ZAWADZKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
305
82
7671571644
29
241 000,00
Zakwalifikowany
28 208 873,77
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „MASTERTRANS” PASZKOWSKI I SPÓŁKA – SPÓŁKA JAWNA
306
82
7331249949
29
84 736,32
Zakwalifikowany
28 293 610,09
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE „ALMECH II” KAMIL RACZYŃSKI
307
82
7282810250
29
80 314,38
Zakwalifikowany
28 373 924,47
BLASTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
308
83
7343517781
29
26 568,00
Zakwalifikowany
28 400 492,47
GOSDROB FAMILY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
309
83
6690500171
29
140 419,04
Zakwalifikowany
28 540 911,51
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
310
83
7393474192
29
30 072,00
Zakwalifikowany
28 570 983,51
SUPER SMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
311
83
7380006313
29
243 937,83
Zakwalifikowany
28 814 921,34
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE „OTECH” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
312
83
6621822026
29
46 149,00
Zakwalifikowany
28 861 070,34
DELIVEND ARTUR KUCYBAŁA
313
83
7160001905
29
30 000,00
Zakwalifikowany
28 891 070,34
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W RYKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
314
83
6641058574
29
151 130,87
Zakwalifikowany
29 042 201,21
LESZEK LIS PADCOM
315
84
6391025443
29
47 965,11
Zakwalifikowany
29 090 166,32
AUTORYZOWANY SERWIS AGD MAREK PYTLIK
316
84
6370112065
29
20 000,00
Zakwalifikowany
29 110 166,32
INTERMAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
317
84
6721501439
29
25 000,00
Zakwalifikowany
29 135 166,32
PPHU REDAN RENATA DANIŁOWICZ
318
84
5992735261
29
80 046,43
Zakwalifikowany
29 215 212,75
CONSTANS SP. Z O.O.
319
84
6421721875
29
166 000,00
Zakwalifikowany
29 381 212,75
„SADEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
320
84
9552030268
29
44 593,20
Zakwalifikowany
29 425 805,95
MARCO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
321
84
5422116779
29
133 574,86
Zakwalifikowany
29 559 380,81
VITRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
322
84
6431770059
29
110 315,45
Zakwalifikowany
29 669 696,26
BRILLIANT FINISH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
323
84
9210010133
29
30 000,00
Zakwalifikowany
29 699 696,26
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O. W TOMASZOWIE LUBELSKIM
324
84
7642666626
29
290 000,00
Zakwalifikowany
29 989 696,26
EKOPIL SP. Z O. O.
325
84
7772637586
29
63 441,14
Zakwalifikowany
30 053 137,40
NORDZUCKER POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
326
84
6832049439
29
128 584,00
Zakwalifikowany
30 181 721,40
ERG BIERUŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
327
84
6810003938
29
30 000,00
Zakwalifikowany
30 211 721,40
LARKIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
328
85
7252076963
29
13 802,30
Zakwalifikowany
30 225 523,70
TECH PIPE SP. Z O.O.
329
86
5471844059
29
65 323,49
Zakwalifikowany
30 290 847,19
NZOZ CENTRUM LEKARSKIE „ALFA” SPÓŁKA JAWNA RYSZARD SĘDZIAK I WSPÓLNICY
330
86
7422091827
29
30 000,00
Zakwalifikowany
30 320 847,19
USŁUGI KOMUNALNE „DUDA” TOMASZ DUDA
331
86
6381632940
29
26 000,00
Zakwalifikowany
30 346 847,19
ŁUKASZ BAŃCZYK SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
332
86
8951391197
29
21 640,00
Zakwalifikowany
30 368 487,19
MARCIN GRABOŃ DENTAL MED
333
86
5223056572
29
29 315,32
Zakwalifikowany
30 397 802,51
ROGBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
334
86
7792206760
29
33 671,00
Zakwalifikowany
30 431 473,51
FILDOR FILIP KRZYŻANOWSKI
335
86
6651168689
29
25 496,00
Zakwalifikowany
30 456 969,51
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KONINIE
336
86
6451070773
29
23 200,00
Zakwalifikowany
30 480 169,51
CENTRUM STOMATOLOGII MARIDENT GABINET STOMATOLOGICZNY LEK. STOM. MARIA HOINKIS
337
86
9492206372
29
26 000,00
Zakwalifikowany
30 506 169,51
INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
338
86
9231385855
29
60 000,00
Zakwalifikowany
30 566 169,51
PR-ELEKTRO PAWEŁ RÓŻYCKI
339
86
9950142446
29
27 508,11
Zakwalifikowany
30 593 677,62
DPR SERWIS DOMINIK ROSTKOWSKI
340
86
9671149797
29
47 490,00
Zakwalifikowany
30 641 167,62
PRZYCHODNIA GDAŃSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
341
86
7922059494
29
29 440,00
Zakwalifikowany
30 670 607,62
WAMA WALDEMAR JARMUŁA
342
86
9930307246
29
23 784,00
Zakwalifikowany
30 694 391,62
OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ ADRIAN KARASIEWICZ
343
86
8952025046
29
21 025,85
Zakwalifikowany
30 715 417,47
OSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
344
86
8982227754
29
23 783,43
Zakwalifikowany
30 739 200,90
ELDERIS SP. Z O.O.
345
86
9581720886
29
20 907,04
Zakwalifikowany
30 760 107,94
KRAJOBRAZOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
346
86
6961837966
29
75 059,58
Zakwalifikowany
30 835 167,52
„TECHCOOL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
347
86
6262508263
29
25 000,00
Zakwalifikowany
30 860 167,52
CENTRUM MEDYCZNE „SILESIANA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
348
86
6452546769
29
23 303,84
Zakwalifikowany
30 883 471,36
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „BI–MED”, APTEKA „LEŚNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
349
86
8961463426
29
26 000,00
Zakwalifikowany
30 909 471,36
STOMATOLOGIA SIEWNIAK MAGDALENA SIEWNIAK
350
86
5921026706
29
209 539,60
Zakwalifikowany
31 119 010,96
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE”SZARAFIN” TOMASZ SZARAFIN
351
86
7262372999
29
28 860,80
Zakwalifikowany
31 147 871,76
„PB CONSTRUCTION” PRZEMYSŁAW BRZESKI
352
87
5372413876
29
50 600,00
Zakwalifikowany
31 198 471,76
PSBUD PIOTR SPALIK
353
87
8942553370
29
76 996,00
Zakwalifikowany
31 275 467,76
„ATLAS WARD POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
354
87
8711086448
29
95 953,71
Zakwalifikowany
31 371 421,47
JACEK PIEPRZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE „FAS-BUD”
355
87
6721032826
29
23 792,00
Zakwalifikowany
31 395 213,47
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BOŻENA PRZYBYSZ
356
87
6690501466
29
71 406,24
Zakwalifikowany
31 466 619,71
MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA SP. Z O.O. W KOSZALINIE
357
87
6612130949
29
30 984,00
Zakwalifikowany
31 497 603,71
ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH „KRASNAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
358
88
6881290141
29
50 750,77
Zakwalifikowany
31 548 354,48
BELLA AUTO IZABELA WOJNAROWSKA
359
89
9661632109
29
50 000,00
Zakwalifikowany
31 598 354,48
ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W TYKOCINIE
360
89
8521051978
29
76 821,49
Zakwalifikowany
31 675 175,97
„TRES” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
361
89
8321589673
29
50 000,00
Zakwalifikowany
31 725 175,97
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W DZIAŁOSZYNIE
362
89
6792797252
29
69 085,36
Zakwalifikowany
31 794 261,33
CONSORFRUT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
363
90
5891721926
29
48 582,00
Zakwalifikowany
31 842 843,33
CENTRUM OGRODNICZE „GARDEN LIFE” MARCIN LABUDA
364
90
8131097731
29
30 000,00
Zakwalifikowany
31 872 843,33
SONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
365
91
8341893954
29
30 000,00
Zakwalifikowany
31 902 843,33
FOLKSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
366
91
7421004683
29
50 000,00
Zakwalifikowany
31 952 843,33
„CENTRUM BUDOWLANE MRĄGOWO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
367
91
8272126848
29
79 934,32
Zakwalifikowany
32 032 777,65
HURTOWNIA ROLNO OGRODNICZA INAGRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
368
92
8421676696
28
113 422,20
Zakwalifikowany
32 146 199,85
ŁUKASZ WYSOCKI – LUKKO
369
93
6130002791
28
241 000,00
Zakwalifikowany
32 387 199,85
ZAKŁAD STOLARSKI „AR-DREW” SPÓŁKA CYWILNA ROMAN JAWORSKI, ADAM FOSZCZ
370
94
6462347267
28
20 000,00
Zakwalifikowany
32 407 199,85
MASTER – ODPADY I ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
371
94
6291824357
28
20 483,20
Zakwalifikowany
32 427 683,05
P.P.H.U. EL-PLAST ELŻBIETA BILEWICZ
372
95
8542143295
28
100 940,04
Zakwalifikowany
32 528 623,09
„PRUSZYŃSKI – NOWICKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
373
95
7342793958
28
175 590,00
Zakwalifikowany
32 704 213,09
CENTERWOOD JAROSŁAW POTONIEC
374
95
9661673746
28
50 000,00
Zakwalifikowany
32 754 213,09
CYNKOMET SP. Z O.O.
375
95
8921255377
28
60 669,12
Zakwalifikowany
32 814 882,21
ANDRZEJ ROMANOWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO–HANDLOWY
376
95
5842570166
28
293 132,00
Zakwalifikowany
33 108 014,21
GDAŃSKA FABRYKA MEBLI DOMOSŁAW SULOWSKI JAKUB DŁUŻEWSKI SPÓŁKA JAWNA
377
95
6443114740
28
174 075,47
Zakwalifikowany
33 282 089,68
POLSTAL SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ SŁABOSZ, ARKADIUSZ KRAWIEC
378
95
6781033657
28
13 792,00
Zakwalifikowany
33 295 881,68
HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE S.A.
379
95
6611676126
28
266 000,00
Zakwalifikowany
33 561 881,68
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWOUSŁUGOWE BROLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
380
95
9151654313
28
153 653,11
Zakwalifikowany
33 715 534,79
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „METALIMPEX” J. G. CHMIELEWSCYSPÓŁKA JAWNA
381
95
8513086867
28
183 886,24
Zakwalifikowany
33 899 421,03
„ALUHAK PRODUCTION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
382
95
9110002140
28
214 079,04
Zakwalifikowany
34 113 500,07
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ANDRZEJ LEWONIUK
383
95
7531973621
28
55 000,00
Zakwalifikowany
34 168 500,07
TETRIS ELZBIETA FRANKIEWICZ
384
95
6040106819
28
235 743,04
Zakwalifikowany
34 404 243,11
GALEON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
385
95
8470000409
28
214 522,00
Zakwalifikowany
34 618 765,11
ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „PRAWDA” SP. Z O.O.
386
95
7962889747
28
240 000,00
Zakwalifikowany
34 858 765,11
CHRONOSS INDUSTRY SERVICE SPÓŁKA ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
387
95
9910517408
28
273 006,81
Zakwalifikowany
35 131 771,92
JARO-MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
388
95
6190010529
28
87 052,51
Zakwalifikowany
35 218 824,43
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JARMEL JAN JAROSIK I JÓZEF JAROSIK SPÓŁKA JAWNA
389
95
6190009041
28
80 000,00
Zakwalifikowany
35 298 824,43
PROPART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
390
95
6960008937
28
73 767,28
Zakwalifikowany
35 372 591,71
„STER-GAZ” ANDRZEJ I KRZYSZTOF SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA
391
95
6792510629
28
125 726,00
Zakwalifikowany
35 498 317,71
P.P.U.H. „ROBSON” ROBERT WĄTOR
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
392
95
7792303954
28
90 319,20
Zakwalifikowany
35 588 636,91
TAPPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
393
95
7960037980
28
240 800,00
Zakwalifikowany
35 829 436,91
MARIAN KOTKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE ,,DREWNOWKRĘT”
394
95
7382154756
28
50 000,00
Zakwalifikowany
35 879 436,91
MIKRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
395
95
5882301107
28
225 805,96
Zakwalifikowany
36 105 242,87
MAR-BOB MARMURY GRANITY JACEK BOBKOWSKI
396
95
9181180759
28
185 398,55
Zakwalifikowany
36 290 641,42
MEBLE- STELMACH DARIUSZ STELMACH
397
96
7822297314
28
17 935,36
Zakwalifikowany
36 308 576,78
TERLAN SP.Z O.O.
398
96
7890000166
28
22 435,20
Zakwalifikowany
36 331 011,98
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA WRZEŚNIA
399
96
9290094421
28
29 800,82
Zakwalifikowany
36 360 812,80
MAZEL SPÓŁKA AKCYJNA
400
96
5932335316
28
49 129,09
Zakwalifikowany
36 409 941,89
„REKNICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
401
96
5631028074
28
17 600,00
Zakwalifikowany
36 427 541,89
„SUNGRAF II” MIROSŁAWA ZASADNA
402
97
5761580456
28
38 911,44
Zakwalifikowany
36 466 453,33
PACKSEND S.C. PIOTR NIEWDANA KRZYSZTOF JANUS
403
97
5321560521
28
26 000,00
Zakwalifikowany
36 492 453,33
„VAMBRESIA” FABRYKA OPAKOWAŃ BOGUCKI ANDRZEJ
404
97
5990101724
28
172 399,20
Zakwalifikowany
36 664 852,53
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY „RAFI” ALICJA MIELCAREK
405
97
8691390314
28
30 800,00
Zakwalifikowany
36 695 652,53
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „NITUS” PIOTR NOWAK
406
97
5771975883
28
30 000,00
Zakwalifikowany
36 725 652,53
JURAJSKA SPÓŁKA AKCYJNA
407
97
6370108069
28
44 240,00
Zakwalifikowany
36 769 892,53
P.P.U.H. POLPLAST KRZYSZTOF KOCJAN
408
97
6842265541
28
141 925,27
Zakwalifikowany
36 911 817,80
SPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
409
97
1130112933
28
241 000,00
Zakwalifikowany
37 152 817,80
ANDRZEJ URLIŃSKI ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI
410
97
5552053221
28
281 183,29
Zakwalifikowany
37 434 001,09
PIEKRANIA-CUKIERNIA „MAGDALENKA” ŁUKASZ SOBIERAJ
411
97
8262042423
28
48 518,88
Zakwalifikowany
37 482 519,97
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO USŁUGOWE 'B R U K-T R A N S’ PIOTR KOWALCZYK
412
97
7773261798
28
33 560,00
Zakwalifikowany
37 516 079,97
PLASTEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. KOMANDYTOWA
413
97
5761002067
28
51 000,00
Zakwalifikowany
37 567 079,97
GH CRANES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
414
97
6321818316
28
74 829,30
Zakwalifikowany
37 641 909,27
„JAGO-PRO”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
415
97
6861520193
28
226 680,40
Zakwalifikowany
37 868 589,67
DUMAS TOMASZ GOSZTYŁA
416
98
9462643398
28
240 000,00
Zakwalifikowany
38 108 589,67
„INSTAL-FILTER PRZEMYSŁOWE SYSTEMY OCHRONY POWIETRZA” SPÓŁKA AKCYJNA
417
98
6392004302
28
25 000,00
Zakwalifikowany
38 133 589,67
NEO-DENT SPÓŁKA CYWILNA FORYŚ AGATA – MARCISZ MICHAŁ
418
98
9251970717
28
60 000,00
Zakwalifikowany
38 193 589,67
„MERC-MAN” RAFAŁ CWOJDZIŃSKI
419
98
7541578286
28
30 000,00
Zakwalifikowany
38 223 589,67
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROWADZONY PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI W DOBRZENIU WIELKIM
420
98
5361932408
28
30 000,00
Zakwalifikowany
38 253 589,67
PACKMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
421
98
5930100075
28
58 144,00
Zakwalifikowany
38 311 733,67
PRUSZCZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO CIEPŁOWNICZE „PEC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
422
98
6772425027
28
73 204,00
Zakwalifikowany
38 384 937,67
FFBUILDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
423
98
9222221019
28
50 869,59
Zakwalifikowany
38 435 807,26
WALDEMAR BRZUŚ MIGBUD
424
98
7393789412
28
30 320,00
Zakwalifikowany
38 466 127,26
AERO-OFFICEMARCIN JACKIEWICZ
425
98
8733082506
28
33 194,00
Zakwalifikowany
38 499 321,26
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ARTUR BAŃBOR
426
99
5932112220
28
67 173,00
Zakwalifikowany
38 566 494,26
PAWEŁ MOSTOWSKI FIRMA-HANDLOWO-USŁUGOWA ARTIGON
427
99
6782774189
28
25 800,00
Zakwalifikowany
38 592 294,26
BAIKADENT STOMATOLOGIA ORTODONCJA IMPLANTOLOGIA AGATA BIL- MIECHO´WKA
428
99
7343529749
28
57 937,34
Zakwalifikowany
38 650 231,60
ANDRZEJ KURNYTA INSTALACJE ELEKTRYCZNE OD A DO Z
429
99
9290053273
28
52 689,00
Zakwalifikowany
38 702 920,60
ARNOLD KRYŚCIAK CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
430
99
6171839126
28
49 009,60
Zakwalifikowany
38 751 930,20
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „CALDOR” AGNIESZKA DIXA
431
99
5741834379
28
138 293,30
Zakwalifikowany
38 890 223,50
BUDMAX CONSTRUCTION DAWID MAKLES
432
99
6652752479
28
55 855,01
Zakwalifikowany
38 946 078,51
IT HOME KRZYSZTOF LEWANDOWSKI
433
99
6191781068
28
79 929,38
Zakwalifikowany
39 026 007,89
KARBUD PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DAMIAN KARDAŚ
434
99
7381004888
28
117 200,00
Zakwalifikowany
39 143 207,89
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAREK KRUCZEK
435
99
8390024299
28
26 928,00
Zakwalifikowany
39 170 135,89
PRZEDSIĘBIORSTWO „HYDROGEOBUDOWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
436
99
8321741709
28
51 155,44
Zakwalifikowany
39 221 291,33
VERTUR RAFAŁ PĘCHERZ
437
99
8151798997
28
69 032,78
Zakwalifikowany
39 290 324,11
SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
438
99
8212656235
28
24 473,60
Zakwalifikowany
39 314 797,71
SALUS MEDYCYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
439
99
6511521217
28
41 331,15
Zakwalifikowany
39 356 128,86
„PARTNER” S.C. Łukasz Bohosiewicz, Maciej Szczęsny
440
99
9441489354
28
131 840,00
Zakwalifikowany
39 487 968,86
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „STAR-KOP” KRZYSZTOF URBAŃCZYK
441
99
5771620720
28
78 102,72
Zakwalifikowany
39 566 071,58
JAROSŁAW FLAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ,,RUMET”
442
99
6431762640
28
25 000,00
Zakwalifikowany
39 591 071,58
RESONICA POŁETEK I WSPÓLNICY SP. J.
443
99
8961599491
28
32 481,25
Zakwalifikowany
39 623 552,83
PUR CONCEPT S.C. MARTA MATUSIEWICZ, ELŻBIETA MATUSIEWICZ
444
99
7261080898
28
64 960,00
Zakwalifikowany
39 688 512,83
MCKB SP. Z O.O.
445
99
5840302585
28
29 829,62
Zakwalifikowany
39 718 342,45
„DEVICE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
446
99
7642668921
28
86 819,19
Zakwalifikowany
39 805 161,64
PILGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
447
99
7792512385
28
30 400,00
Zakwalifikowany
39 835 561,64
POLISH CONTRACTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
448
99
5932594532
28
99 221,00
Zakwalifikowany
39 934 782,64
BUD-INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
449
99
6572657916
28
30 980,00
Zakwalifikowany
39 965 762,64
FABET – KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
450
100
7251936369
28
25 295,20
Zakwalifikowany
39 991 057,84
EURO-DENT ARYAN KHALEEL
451
100
5421069291
28
25 095,20
Zakwalifikowany
40 016 153,04
BOGDAN JERZY DĄBROWSKI
452
101
9561023977
28
25 298,64
Zakwalifikowany
40 041 451,68
DRUKARNIA SALUS DARIUSZ RUDZIŃSKI
453
101
5531175462
28
21 820,21
Zakwalifikowany
40 063 271,89
RONDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
454
101
6921006124
28
41 176,00
Zakwalifikowany
40 104 447,89
CENTRUM OGUMIENIA JACEK WĄGIEL
455
101
5342476033
28
23 616,00
Zakwalifikowany
40 128 063,89
GRUPA CSV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
456
101
9910507924
28
32 717,40
Zakwalifikowany
40 160 781,29
BASSAU RAWZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
457
101
5571290608
28
25 000,00
Zakwalifikowany
40 185 781,29
DK TECHNOLOGY DANUTA KUBASIK
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
458
101
5732764449
28
80 126,40
Zakwalifikowany
40 265 907,69
„BARTEX” KLUZA SPÓŁKA JAWNA
459
101
9111237537
28
30 000,00
Zakwalifikowany
40 295 907,69
„AMPOL” IMPORT-EXPORT OWOCE I WARZYWA KARABA ANNA
460
101
5771657120
28
35 229,00
Zakwalifikowany
40 331 136,69
FIRMA HANDLOWA ZBIGNIEW BULSKI „MODEX”
461
102
9691582008
28
25 000,00
Zakwalifikowany
40 356 136,69
HL DISTRIBUTION CENTER EUROPE SP. Z O.O.
462
103
7390302349
28
25 703,01
Zakwalifikowany
40 381 839,70
PROFESJONALNA APARATURA RADIOKOMUNIKACYJNA „PROFKOM” KRZYSZTOF TRUSZKOWSKI
463
104
7691763708
27
20 822,42
Zakwalifikowany
40 402 662,12
GOSPODARSTWO SUFLIDOWO WITOLD SUFLIDA
464
105
7841557294
27
29 915,28
Zakwalifikowany
40 432 577,40
STOLARSTWO MIKOLAJCZAK ANDRZEJ MIKOLAJCZAK
465
106
9220014374
27
231 202,48
Zakwalifikowany
40 663 779,88
ZAKŁAD STOLARSKI „ART-RAM” EDWARD KUDYBA
466
106
7880012682
27
300 000,00
Zakwalifikowany
40 963 779,88
PRZEDSIĘBIORSTWO GRANBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
467
106
6961178630
27
240 000,00
Zakwalifikowany
41 203 779,88
KATARZYNA KAŹMIERCZAK HOLZHIT
468
107
1180094315
27
31 206,74
Zakwalifikowany
41 234 986,62
BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ
469
107
1181960973
27
31 422,74
Zakwalifikowany
41 266 409,36
EKO-BYŚ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
470
108
7250009709
27
31 000,00
Zakwalifikowany
41 297 409,36
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE „WIFAMA-PREXER” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
471
108
7321813880
27
30 000,00
Zakwalifikowany
41 327 409,36
CERAMIKA TUBĄDZIN II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
472
108
5710000733
27
25 920,00
Zakwalifikowany
41 353 329,36
USŁUGOWY ZAKŁAD KAMIENIARSKI GRAN-MAR JÓZEF ORZECHOWSKI
473
108
7372037368
27
10 019,00
Zakwalifikowany
41 363 348,36
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ROMAN KAWALA
474
108
9591500229
27
192 481,00
Zakwalifikowany
41 555 829,36
CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
475
108
6912499498
27
284 157,98
Zakwalifikowany
41 839 987,34
TIGA-CYNK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
476
108
7871097006
27
25 000,00
Zakwalifikowany
41 864 987,34
FIRMA THIEM JAROSŁAW THIEM
477
108
5250000541
27
128 633,08
Zakwalifikowany
41 993 620,42
„POLMO ŁOMIANKI” SPÓŁKA AKCYJNA
478
108
5741797655
27
68 056,00
Zakwalifikowany
42 061 676,42
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „LUMAX” ŁUKASZ SPACZYŃSKI
479
108
8941013045
27
109 529,60
Zakwalifikowany
42 171 206,02
MEBLOBUD.PL MARIUSZ KORNACKI
480
108
6972305173
27
30 000,00
Zakwalifikowany
42 201 206,02
STAINER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
481
108
8542407067
27
25 000,00
Zakwalifikowany
42 226 206,02
PROCYON CONSTRUCTION S.A.
482
108
8361522161
27
64 478,40
Zakwalifikowany
42 290 684,42
„A-PIC DESIGN MONIKA STARECKA- WUJCIK”
483
109
6691019932
27
30 000,00
Zakwalifikowany
42 320 684,42
PZK „MET-PRAS”P.U.H. JOANNA POŁOMSKA-MAZUR
484
109
7591744657
27
299 000,00
Zakwalifikowany
42 619 684,42
SUPERBET KEMPISTY SPÓŁKA JAWNA
485
110
7742862396
27
70 060,80
Zakwalifikowany
42 689 745,22
PIEKARNIA MICHAŁ PRZEPIÓRSKI
486
111
6772367086
27
85 101,24
Zakwalifikowany
42 774 846,46
TEDBUD-JARECKI SPÓŁKA JAWNA
487
111
6572932245
27
30 000,00
Zakwalifikowany
42 804 846,46
ZYCHOWICZ PRZETWÓRSTWO MIĘSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
488
111
5971555826
27
187 048,56
Zakwalifikowany
42 991 895,02
„CARL STAHL TECH SERVICE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
489
111
9662134307
27
56 257,32
Zakwalifikowany
43 048 152,34
ELPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
490
111
8882870396
27
121 967,85
Zakwalifikowany
43 170 120,19
DRM POLSKA SP. Z O.O.
491
111
6841106266
27
82 480,00
Zakwalifikowany
43 252 600,19
„ART-REM” USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ANTONI WIKLOWSKI
492
111
5761555777
27
56 000,00
Zakwalifikowany
43 308 600,19
SOLIDPACK OKOŃ JANUSZ
493
111
7772905489
27
55 000,00
Zakwalifikowany
43 363 600,19
BARTEX TADEUSZ BARTKOWIAK SP.J.
494
111
5471017675
27
87 235,54
Zakwalifikowany
43 450 835,73
MASTERMODEL FHU JACEK KOCZWARA
495
111
6442892872
27
30 000,00
Zakwalifikowany
43 480 835,73
NOVUM STONE EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
496
111
9512271586
27
109 359,60
Zakwalifikowany
43 590 195,33
A-SENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
497
111
8882420807
27
51 482,22
Zakwalifikowany
43 641 677,55
RUN-CHŁODNIA WE WŁOCŁAWKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
498
111
5571002029
27
97 660,00
Zakwalifikowany
43 739 337,55
ZAPTECH SPÓŁKA JAWNA. SOBAŃSCY
499
111
8691981848
27
52 246,80
Zakwalifikowany
43 791 584,35
ZAKŁAD MIĘSNY „CHABURA” SPÓŁKA KOMANDYTOWA
500
111
5423236304
27
41 352,80
Zakwalifikowany
43 832 937,15
HOTSAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
501
111
7631000125
27
240 000,00
Zakwalifikowany
44 072 937,15
KOPRAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
502
111
6812028084
27
68 376,98
Zakwalifikowany
44 141 314,13
ŻELBETY MICHAŁ SKAŁKA
503
111
8191621992
27
43 877,12
Zakwalifikowany
44 185 191,25
PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACJI INWESTYCJI INŻYNIERII LĄDOWEJ PKI SŁAWOMIR LEŚNIAK
504
111
8133680096
27
70 947,84
Zakwalifikowany
44 256 139,09
TERMORES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
505
111
7161084626
27
77 131,00
Zakwalifikowany
44 333 270,09
CAMPPOL PIOTR KLAPIŃSKI SPRZEDAŻ KOMIS REMONTY
506
111
6331971812
27
81 000,00
Zakwalifikowany
44 414 270,09
„ELPLAST+” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
507
111
8792662168
27
236 995,20
Zakwalifikowany
44 651 265,29
CEDRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
508
111
6692359222
27
70 600,00
Zakwalifikowany
44 721 865,29
ARTBAU PAULINA SZERSZENOWICZ
509
111
7440002283
27
31 000,00
Zakwalifikowany
44 752 865,29
ADEX COSMETICS & PHARMA LESZEK SIERDZIŃSKI
510
111
7640076843
27
97 429,92
Zakwalifikowany
44 850 295,21
FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH KROMET SP. Z O.O
511
111
8652561757
27
76 935,14
Zakwalifikowany
44 927 230,35
UP LED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
512
111
7961158007
27
240 000,00
Zakwalifikowany
45 167 230,35
„KRATKI. PL” MAREK BAL
513
111
7772927060
27
131 312,64
Zakwalifikowany
45 298 542,99
CLAVEY MAINTENANCE SERVICE SP. Z O.O.
514
111
7881776513
27
239 749,63
Zakwalifikowany
45 538 292,62
MSPROJEKT MACIEJ SZULC
515
111
9730756330
27
55 000,00
Zakwalifikowany
45 593 292,62
ELWIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
516
111
7331175429
27
29 520,00
Zakwalifikowany
45 622 812,62
KRZYSZTOF WOŹNIAK „KRISTRANS” P.H.U.
517
111
9451520580
27
198 203,56
Zakwalifikowany
45 821 016,18
BAMET PAWEŁ BABRAJ
518
111
9470001579
27
54 464,80
Zakwalifikowany
45 875 480,98
„ORGANIKA-CAR” SPÓŁKA AKCYJNA
519
112
9591608197
27
300 000,00
Zakwalifikowany
46 175 480,98
„KIEL-PAK”WIĘCEK EWA, WIĘCEK TADEUSZ SPÓŁKA JAWNA
520
112
8652400178
27
47 730,16
Zakwalifikowany
46 223 211,14
PIEKARNIA GALICYJSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
521
113
6842538909
27
29 760,00
Zakwalifikowany
46 252 971,14
MARCIN DUBIS PERFECT SERVICE
522
113
6793078855
27
29 691,50
Zakwalifikowany
46 282 662,64
SARIVO BUDOWNICTWO SP.Z.O.O. SP.K.
523
113
6671774743
27
65 264,69
Zakwalifikowany
46 347 927,33
HRB INVESTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
524
113
5730113050
27
28 536,00
Zakwalifikowany
46 376 463,33
ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH JÓZEF BEKUS
525
114
7621941375
27
83 885,88
Zakwalifikowany
46 460 349,21
PERFECT DOM PIOTR PLAKWICZ
526
114
7320011285
27
27 449,92
Zakwalifikowany
46 487 799,13
„AMS” PIOTR STEFANKIEWICZ
527
114
7422107853
27
30 000,00
Zakwalifikowany
46 517 799,13
„BUDEXTAN” PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
528
114
7921932860
27
45 564,00
Zakwalifikowany
46 563 363,13
HYDROTERM- GRZEGORZ JARMUŁA
529
114
5783140836
27
68 496,08
Zakwalifikowany
46 631 859,21
TETON CLEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
530
114
8451000199
27
30 000,00
Zakwalifikowany
46 661 859,21
JERZY TANAJEWSKI „BUDEXTAN” PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
531
114
8191218954
27
52 520,00
Zakwalifikowany
46 714 379,21
LESZEK ŚLIWA ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY
532
114
5242392302
27
59 887,20
Zakwalifikowany
46 774 266,41
DENTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
533
115
9222900631
27
50 000,00
Zakwalifikowany
46 824 266,41
ART – RAM ALICJA KUDYBA
534
115
5742058693
27
115 000,00
Zakwalifikowany
46 939 266,41
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA „BATOREX” SPÓŁKA CYWILNA
535
115
7792030479
27
22 190,40
Zakwalifikowany
46 961 456,81
RADIX S.C. EWA I KRZYSZTOF WYREMBELSCY
536
115
5711146338
27
24 032,00
Zakwalifikowany
46 985 488,81
GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA SPIŻEWSKA
537
115
6762273053
27
24 320,00
Zakwalifikowany
47 009 808,81
FILIP OBRĄPALSKI FILIP OBRĄPALSKI GABINET STOMATOLOGICZNY
538
115
7842529064
27
22 040,00
Zakwalifikowany
47 031 848,81
IMPLANT MEDICAL PRZYBYLSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
539
115
6521672828
27
30 000,00
Zakwalifikowany
47 061 848,81
WAVENET MAREK RYSZKA
540
115
9452087961
27
26 000,00
Zakwalifikowany
47 087 848,81
HUBERT TRZEPATOWSKI HALDENT
541
115
7952232744
27
30 000,00
Zakwalifikowany
47 117 848,81
BUDO-KOP TOMASZ SKRZYPCZYK
542
115
9542725856
27
24 800,00
Zakwalifikowany
47 142 648,81
ALEKSANDER TARNAWSKI
543
115
5891653030
27
55 000,00
Zakwalifikowany
47 197 648,81
SEBASTIAN HOPPA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „LUX-BUD”
544
115
8792473160
27
46 437,72
Zakwalifikowany
47 244 086,53
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ECO HOUSE KAMILA MAJEWSKA
545
115
5842755090
27
26 000,00
Zakwalifikowany
47 270 086,53
NAWROCKI CLINIC SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
546
115
7961022360
27
26 000,00
Zakwalifikowany
47 296 086,53
DENTAG GABINETY STOMATOLOGICZNE AGATA PISKORZ-WOLSZCZAK
547
115
9223051631
27
49 781,55
Zakwalifikowany
47 345 868,08
BROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
548
115
5261019805
27
43 945,00
Zakwalifikowany
47 389 813,08
NIJMAN/ZEETANK INTERNATIONAL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
549
115
9181526034
27
114 417,00
Zakwalifikowany
47 504 230,08
PPHU „DEKOR” BOŻENA SKIBA
550
115
8870001128
27
30 000,00
Zakwalifikowany
47 534 230,08
MARIAN SKOCZEŃ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY „SKOMAR”
551
115
8361714848
27
25 295,20
Zakwalifikowany
47 559 525,28
DENTICA PORADNIA STOMATOLOGICZNA JOANNA KAWCZYŃSKA
552
115
7870009247
27
38 244,93
Zakwalifikowany
47 597 770,21
MICHAŁ KOWAL
553
115
6772143866
27
58 200,00
Zakwalifikowany
47 655 970,21
DIAMOND HILL MACIEJ BIELAK USLUGIWYSOKOSCIOWE.PL
554
115
8133685113
27
18 000,00
Zakwalifikowany
47 673 970,21
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WENTI-MED S.C. PIOTR COMPAŁA, JOANNA COMPAŁA
555
115
8733278770
27
26 000,00
Zakwalifikowany
47 699 970,21
CENTRUM STOMATOLOGICZNO – PROTETYCZNE „FOCUS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
556
115
9710314497
27
175 589,00
Zakwalifikowany
47 875 559,21
EMAR MARIUSZ KIEŁBASA
557
115
9222928345
27
51 156,00
Zakwalifikowany
47 926 715,21
ARTSEKO MICHAŁ ZŁOTKO
558
115
9661176019
27
93 644,63
Zakwalifikowany
48 020 359,84
„CHM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
559
115
8971751693
27
30 000,00
Zakwalifikowany
48 050 359,84
ASEK LOGISTICS EWELINA SZEWCZYK
560
115
5210125259
27
23 400,00
Zakwalifikowany
48 073 759,84
BONELLI DENTAL SP. Z O.O.
561
115
6671110983
27
35 894,40
Zakwalifikowany
48 109 654,24
„WENDEX” MIECZYSŁAW WENDLAND
562
115
5981256344
27
59 906,71
Zakwalifikowany
48 169 560,95
PHU IKAA ANETA SUCHOMEL
563
115
9542356028
27
26 000,00
Zakwalifikowany
48 195 560,95
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE WAMED S.C. BOGUSŁAW WALENCKI, CZESŁAW WALENCKI
564
116
6990010583
27
31 000,00
Zakwalifikowany
48 226 560,95
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWE „KOPPOL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
565
116
5422204696
27
39 994,72
Zakwalifikowany
48 266 555,67
PPHU „DAFI” ADAM ŁOBODZIŃSKI
566
116
7771884928
27
178 829,27
Zakwalifikowany
48 445 384,94
HALINA KLAUZA AUTOLAK LAKIERNIA BLACHARSTWO POJAZDOWE
567
116
7840002915
27
27 961,24
Zakwalifikowany
48 473 346,18
„SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W GNIEŹNIE
568
116
5262103850
27
41 948,96
Zakwalifikowany
48 515 295,14
KONCEPT – L SPÓŁKA AKCYJNA
569
116
5322044425
27
25 000,00
Zakwalifikowany
48 540 295,14
NIEPUBLICZNE INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLE „PATKOWE PRZEDSZKOLE”
570
116
7181904334
27
19 630,00
Zakwalifikowany
48 559 925,14
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JAROSŁAW MILEWSKI
571
116
9970069310
27
219 835,44
Zakwalifikowany
48 779 760,58
AKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
572
116
6440511067
27
22 874,16
Zakwalifikowany
48 802 634,74
HANIK ARKADIUSZ FIRMA HANDLOWA „HANIPOL”
573
117
9282082722
27
63 127,49
Zakwalifikowany
48 865 762,23
CHROMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
574
117
6793043561
27
30 000,00
Zakwalifikowany
48 895 762,23
ARTFOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
575
117
7162308967
27
24 233,60
Zakwalifikowany
48 919 995,83
3MANE TOMASZ SZYMANEK
576
117
7743178466
27
90 360,00
Zakwalifikowany
49 010 355,83
GRAM SADECCY SPÓŁKA JAWNA
577
117
8512882585
27
22 252,43
Zakwalifikowany
49 032 608,26
INNOVATIVE PAULINA CIEŚLAK
578
118
5550008274
27
79 224,80
Zakwalifikowany
49 111 833,06
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „EWITA” EWA LIPSKA
579
119
9452206851
27
30 000,00
Zakwalifikowany
49 141 833,06
EVENTX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
580
120
8652247558
26
29 456,00
Zakwalifikowany
49 171 289,06
„BUD-BOB” BOGDAN SUDOŁ
581
120
8731424693
26
17 461,00
Zakwalifikowany
49 188 750,06
PRODUKCJA, SKUP, SPRZEDAŻ WYROBÓW Z DREWNA ZBIGNIEW TROJAN
582
121
7350016809
26
240 000,00
Zakwalifikowany
49 428 750,06
”STOLARSTWO KUCZKOWICZ ” JAN KUCZKOWICZ
583
121
7352854897
26
238 340,80
Zakwalifikowany
49 667 090,86
FORENDA SPÓŁKA JAWNA
584
122
9282065014
26
270 000,00
Zakwalifikowany
49 937 090,86
SMULDERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
585
123
5512210973
26
47 966,40
Zakwalifikowany
49 985 057,26
NESTOR SPRINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
586
124
6731900052
26
27 150,77
Zakwalifikowany
50 012 208,03
„JONEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
587
124
8871294322
26
169 634,93
Zakwalifikowany
50 181 842,96
ANDRZEJ HOŁOWACZ PROCESSING-CNC
588
124
9462122162
26
60 518,03
Zakwalifikowany
50 242 360,99
„ELTEM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
589
125
6440512687
26
50 000,00
Zakwalifikowany
50 292 360,99
ZMUW ENGINEERING S.A.
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
590
126
7343136553
26
100 600,00
Zakwalifikowany
50 392 960,99
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „EKOPOL” MARZANNA KOWALSKA, MAREK KOWALSKI SPÓŁKA JAWNA
591
126
7471565567
26
240 354,24
Zakwalifikowany
50 633 315,23
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SP. Z O.O.
592
126
9661346958
26
84 750,90
Zakwalifikowany
50 718 066,13
DMD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
593
126
6861501876
26
156 949,00
Zakwalifikowany
50 875 015,13
EXTERIOR PAWEŁ ŻOŁDAK
594
126
5782747619
26
112 452,80
Zakwalifikowany
50 987 467,93
MIP PIOTR ŻUK
595
126
7542632906
26
85 208,96
Zakwalifikowany
51 072 676,89
HIMMEL I PAPESCH OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
596
126
6423091289
26
38 520,00
Zakwalifikowany
51 111 196,89
P.U.H.GEMAR1 MICHALINA ZAWADA
597
126
5751885332
26
30 000,00
Zakwalifikowany
51 141 196,89
GRAMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
598
126
9460009349
26
238 694,64
Zakwalifikowany
51 379 891,53
HENRYK BATYRA MASZYNY ROLNICZE
599
126
5551638913
26
30 000,00
Zakwalifikowany
51 409 891,53
MIRELA ASZYK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNOHANDLOWO USŁUGOWE” WINDEX”
600
126
8790166979
26
30 000,00
Zakwalifikowany
51 439 891,53
„ROLLSTICK-TORUŃ”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
601
126
6420000027
26
55 234,64
Zakwalifikowany
51 495 126,17
„BUDEXIM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
602
126
8741790809
26
22 650,40
Zakwalifikowany
51 517 776,57
VOBRO SP. Z O.O. SP.K
603
126
6581040598
26
50 000,00
Zakwalifikowany
51 567 776,57
ZEMAT TECHNOLOGY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
604
126
6861051479
26
29 519,00
Zakwalifikowany
51 597 295,57
ANNA ŚNIEŻEK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY „ŚNIEŻEK”
605
126
6392003030
26
30 000,00
Zakwalifikowany
51 627 295,57
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP Z O.O.
606
126
8990102145
26
38 306,39
Zakwalifikowany
51 665 601,96
ZAKŁAD AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ INTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
607
126
7131005384
26
20 581,64
Zakwalifikowany
51 686 183,60
EKOTRAW SP. Z O.O.
608
126
6810003826
26
95 686,87
Zakwalifikowany
51 781 870,47
MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W MYŚLENICACH
609
126
7370002420
26
30 000,00
Zakwalifikowany
51 811 870,47
PHU LOKOMOTIV BRONISŁAW PLATA
610
126
7360012486
26
66 028,30
Zakwalifikowany
51 877 898,77
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STACHOŃ” KRZYSZTOF STACHOŃ
611
126
8711465677
26
234 312,13
Zakwalifikowany
52 112 210,90
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA „KRIST” KĄDZIELAWA, GORBUNKOV SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ – SPÓŁKA JAWNA
612
126
7642213557
26
20 236,94
Zakwalifikowany
52 132 447,84
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W WYRZYSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
613
126
6842364444
26
54 081,34
Zakwalifikowany
52 186 529,18
CERBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
614
126
6692554366
26
70 600,00
Zakwalifikowany
52 257 129,18
BAUTRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
615
126
5422860012
26
113 834,13
Zakwalifikowany
52 370 963,31
ARGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOIEDZIALNOŚCIĄ
616
126
7010710184
26
76 040,00
Zakwalifikowany
52 447 003,31
KB BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
617
126
6020137544
26
24 000,00
Zakwalifikowany
52 471 003,31
PIEKARNIA ROSTEK SP. K.
618
126
6221405075
26
29 536,00
Zakwalifikowany
52 500 539,31
P.P.H. ELEKTROMONT S.C.
619
126
7842186204
26
45 411,60
Zakwalifikowany
52 545 950,91
LECH-POL DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
620
126
6222790543
26
24 517,60
Zakwalifikowany
52 570 468,51
SH HYBSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
621
126
7571023713
26
52 004,16
Zakwalifikowany
52 622 472,67
PHUP „ROLTRANS” WALDEMAR KOBYLIŃSKI
622
126
6222436882
26
81 000,00
Zakwalifikowany
52 703 472,67
EKO-TECHMOT MIŚKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
623
126
5611127873
26
28 824,00
Zakwalifikowany
52 732 296,67
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „SOLO” TOMASZ KOCZYŃSKI
624
126
6711726935
26
38 331,14
Zakwalifikowany
52 770 627,81
AMBERLINE SP. Z O.O.
625
126
8361781129
26
30 000,00
Zakwalifikowany
52 800 627,81
UDS SP. ZO.O.
626
126
8290006250
26
16 394,96
Zakwalifikowany
52 817 022,77
STEMOT STRZELIŃSKI, KOSZOREK SPÓŁKA JAWNA
627
126
7372118865
26
20 509,78
Zakwalifikowany
52 837 532,55
LOGISTYKA POŁUDNIE IWONA PASIUT
628
126
8670003252
26
45 114,32
Zakwalifikowany
52 882 646,87
TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI SP. Z O.O.
629
126
6351570743
26
27 965,28
Zakwalifikowany
52 910 612,15
„ROLNIK” SP. Z O.O.
630
127
7352861561
26
71 959,00
Zakwalifikowany
52 982 571,15
TRACKTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
631
128
7561931952
26
25 364,05
Zakwalifikowany
53 007 935,20
ADAM PUZIK PUZIKBAU
632
129
8522211119
26
11 406,53
Zakwalifikowany
53 019 341,73
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 IM. PROF. TADEUSZA SOKOŁOWSKIEGOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W SZCZECINIE
633
129
5732557667
26
25 685,60
Zakwalifikowany
53 045 027,33
„RAJDENT” AGNIESZKA SYNOWIECKA-RAJCZYK, JAROSŁAW RAJCZYK SPÓŁKA CYWILNA
634
129
5832809358
26
31 000,00
Zakwalifikowany
53 076 027,33
„TRUCK-WIS-DZIK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
635
129
8811330882
26
30 564,80
Zakwalifikowany
53 106 592,13
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
636
129
9541183560
26
26 000,00
Zakwalifikowany
53 132 592,13
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PORADNIA STOMATOLOGICZNA KAROLINA SZKODNY
637
129
8431608710
26
26 000,00
Zakwalifikowany
53 158 592,13
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MACIEJ RYNGWELSKI
638
129
6841851136
26
52 500,00
Zakwalifikowany
53 211 092,13
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA STAN-BUD PIOTR STANISZ
639
129
7511599438
26
73 169,78
Zakwalifikowany
53 284 261,91
OSTAFIŃSKI MARIUSZ USŁUGI DEKARSKO – CIESIELSKO – BLACHARSKIE
640
129
8291553184
26
30 000,00
Zakwalifikowany
53 314 261,91
PROMET-TECHNIKA CIEPLNA”S.C.JÓZEFOWICZ KATARZYNA DUCH MARIUSZ JÓZEFOWICZ KRZYSZTOF
641
129
8992734122
26
18 306,65
Zakwalifikowany
53 332 568,56
„MEDFEMINA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
642
129
6211210401
26
51 596,00
Zakwalifikowany
53 384 164,56
SZKLARSTWO S.C. ANTONI I MAREK ŚWIDERCZAK
643
129
8840032584
26
30 000,00
Zakwalifikowany
53 414 164,56
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE”JKB” KIELAR, WIĄCEK SPÓŁKA JAWNA
644
129
8571052862
26
30 000,00
Zakwalifikowany
53 444 164,56
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INŻYNIERYJNO- BUDOWLANYCH ELJOT JACEK LUTEREK
645
129
7712418679
26
35 850,00
Zakwalifikowany
53 480 014,56
PPHU „MADEJ” SEBASTIAN MADEJ
646
129
6571936092
26
23 792,00
Zakwalifikowany
53 503 806,56
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ARS MEDICA CENTRUM STOMATOLOGII I CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ I IMPLANTOLOGIIDR HAB N.MED. MACIEJ SIKORA
647
129
7781361149
26
23 272,00
Zakwalifikowany
53 527 078,56
JALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
648
129
8942995292
26
21 333,00
Zakwalifikowany
53 548 411,56
„DENTAL SALON” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
649
129
6342457154
26
18 183,41
Zakwalifikowany
53 566 594,97
„UROVITA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
650
129
8251004749
26
76 018,00
Zakwalifikowany
53 642 612,97
ZAKŁAD USŁUG BLACHARSKO – DEKARSKICH MARIUSZ OCHNIK
651
129
6121648453
26
26 000,00
Zakwalifikowany
53 668 612,97
SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNE DENTOLOGY MACIEJ TRZEŚNIEWSKI
652
129
6821611340
26
29 968,00
Zakwalifikowany
53 698 580,97
KAROL JANUS FIRMA BUDOWLANO – TRANSPORTOWA „JANKOP”
653
129
7861134266
26
97 012,06
Zakwalifikowany
53 795 593,03
ALFDOM ALFRED WIŚNIEWSKI
654
129
7411840550
26
30 000,00
Zakwalifikowany
53 825 593,03
ELEKTRO-SERWIS WOJCIECH PODOLAK
655
129
7822407783
26
30 000,00
Zakwalifikowany
53 855 593,03
SARA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
656
129
7831709992
26
41 586,77
Zakwalifikowany
53 897 179,80
KANSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
657
129
8331327058
26
25 000,00
Zakwalifikowany
53 922 179,80
MILING DENTAL CLINIC URSZULA MILING
658
129
8411169940
26
241 000,00
Zakwalifikowany
54 163 179,80
PHU „REM-BUD” JACEK BLOCH
659
129
6112766696
26
22 400,00
Zakwalifikowany
54 185 579,80
MEDPOL ULMER I ULMER S.C.
660
129
8561697296
26
30 000,00
Zakwalifikowany
54 215 579,80
HYDRO MARCIN KOSMALSKI
661
129
5851347060
26
25 800,00
Zakwalifikowany
54 241 379,80
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JOANNA DUNAJ
662
129
8271472488
26
17 062,56
Zakwalifikowany
54 258 442,36
P.P.H.U ALES STACHURA SŁAWOMIR
663
129
5562214826
26
68 000,00
Zakwalifikowany
54 326 442,36
KOWALSKI-BUD,STYL DOM K7 SALON ŁAZIENEK, DRZWI I PODŁÓG WALDEMAR KOWALSKI
664
130
6341937136
26
25 600,00
Zakwalifikowany
54 352 042,36
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ „PRZYSTAŃ”
665
131
6690002504
26
51 672,00
Zakwalifikowany
54 403 714,36
PIOTR WILK „COLIBRI”
666
131
5482675181
26
15 151,63
Zakwalifikowany
54 418 865,99
„LAPKO” G. KOTERBA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
667
131
5542461941
26
29 430,45
Zakwalifikowany
54 448 296,44
PARTNER PIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
668
131
7811008447
26
18 696,00
Zakwalifikowany
54 466 992,44
MORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
669
132
9461838898
26
24 977,85
Zakwalifikowany
54 491 970,29
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH
670
132
6972158683
26
105 142,20
Zakwalifikowany
54 597 112,49
KONOPKA ŁUKASZ HMB KONOPKA
671
132
5732555160
26
63 977,00
Zakwalifikowany
54 661 089,49
DRUKARNIA CZĘSTOCHOWSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
672
133
7961003960
26
29 028,00
Zakwalifikowany
54 690 117,49
GRUPA KK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
673
133
7822173931
26
64 336,00
Zakwalifikowany
54 754 453,49
„SOGAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
674
133
9371678882
26
18 523,80
Zakwalifikowany
54 772 977,29
GRZEGORZ JANIK – XEROPLEX
675
133
5511030022
26
210 938,45
Zakwalifikowany
54 983 915,74
WYRÓB OBUWIA „AGA”ADAM GODULA
676
133
1132827263
26
52 169,13
Zakwalifikowany
55 036 084,87
SMART SERVICES SELWANOWICZ&JAKUBCZAK S.C.
677
133
9581512745
26
55 000,00
Zakwalifikowany
55 091 084,87
GRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
678
133
8641912472
26
30 000,00
Zakwalifikowany
55 121 084,87
REFAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
679
133
7822101989
26
50 787,20
Zakwalifikowany
55 171 872,07
„LANCET” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
680
133
5540392383
26
28 868,00
Zakwalifikowany
55 200 740,07
KAMAR KNAPKIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
681
133
8480006431
26
80 960,00
Zakwalifikowany
55 281 700,07
PRZEDSIEBIORSTWO „ARMOT” A.K.E. SULEWSCY SPÓŁKA JAWNA
682
133
6181002068
26
30 000,00
Zakwalifikowany
55 311 700,07
„POLARIS” PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNOHANDLOWEMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA
683
133
5732409493
26
80 720,48
Zakwalifikowany
55 392 420,55
MARCIN SZCZEPANIK MUSCLE POWER
684
133
7780025107
26
52 445,44
Zakwalifikowany
55 444 865,99
USŁUGI DŹWIGIEM ,WYSIĘGNIKIEM KOSZOWYM JANUSZ ŁASZKIEWICZ
685
133
8322076734
26
45 350,40
Zakwalifikowany
55 490 216,39
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA 'JB’ JACEK BOGUCKI SP. Z O.O.
686
134
7773122068
26
114 045,60
Zakwalifikowany
55 604 261,99
EXPO NOVA S.C. ZBIGNIEW HAŁAS, RAFAŁWIŚNIEWSKI
687
135
6783157760
26
20 467,20
Zakwalifikowany
55 624 729,19
MAŁOPOLSKIE CENTRUM POGRZEBOWE „KARAWAN” SPÓŁKA JAWNA BARAN & GAWLIK
688
136
9191582956
25
29 903,76
Zakwalifikowany
55 654 632,95
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KRYSTYNA RODZIEWICZ
689
137
9231000803
25
143 429,08
Zakwalifikowany
55 798 062,03
INDROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
690
138
5751219262
25
186 000,00
Zakwalifikowany
55 984 062,03
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „BAMAKO” JAN FIKUS & MAŁGORZATA FIKUS SPÓŁKA CYWILNA
691
138
7712904799
25
116 146,05
Zakwalifikowany
56 100 208,08
PGO S.A. PIOMA-ODLEWNIA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
692
138
9212004088
25
240 000,00
Zakwalifikowany
56 340 208,08
ARTDREW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
693
138
6990004660
25
239 000,00
Zakwalifikowany
56 579 208,08
„MIKOR” K. I L. MIKOŁAJCZYK MATERIAŁY BUDOWLANE SPÓŁKA JAWNA
694
138
8410008761
25
194 808,64
Zakwalifikowany
56 774 016,72
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „S & S” S.C. DANUTA, PIOTR, JANUSZ SMOLIS
695
138
6741215866
25
208 116,98
Zakwalifikowany
56 982 133,70
ROZALIA WYSOCZAŃSKA ZAKŁAD PRZERÓBKI DRZEWNEJ
696
139
7231002304
25
240 000,00
Zakwalifikowany
57 222 133,70
„USŁUGI TRANSPORTOWE” DARIUSZ GODLEWSKI
697
140
7530000371
25
33 170,89
Zakwalifikowany
57 255 304,59
ŁAMBINOWICKA FABRYKA MASZYN „CELPA” SPÓŁKA AKCYJNA
698
141
9970070193
25
240 813,59
Zakwalifikowany
57 496 118,18
REAN ANDRZEJ KASPRZAK
699
141
7722257137
25
241 000,00
Zakwalifikowany
57 737 118,18
WIKTOR WIECHA IMEBLOWO
700
141
5560005490
25
244 819,20
Zakwalifikowany
57 981 937,38
WYTWÓRNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH „TELE-STROP-SYSTEM” GRZEGORZ RADZIKOWSKI
701
141
7722280550
25
237 660,00
Zakwalifikowany
58 219 597,38
„MEBLE LESZCZYŃSKI” KAMILA LESZCZYŃSKA
702
141
5761396327
25
238 915,00
Zakwalifikowany
58 458 512,38
MAREK MILER M+MEBLE
703
141
9591952606
25
246 599,37
Zakwalifikowany
58 705 111,75
KOPALNIA GRANITU KAMIENNA GÓRA – CELINYSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
704
141
6611249921
25
32 035,40
Zakwalifikowany
58 737 147,15
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „METALOWIEC” ROBERT GAWRON
705
141
5551147931
25
237 496,00
Zakwalifikowany
58 974 643,15
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY STANISŁAW TECA
706
142
5731280502
25
50 829,76
Zakwalifikowany
59 025 472,91
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ” FA-METAL” WIESŁAW FAJER
707
143
6812069019
25
80 000,00
Zakwalifikowany
59 105 472,91
VERNITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
708
143
6912498180
25
240 500,00
Zakwalifikowany
59 345 972,91
CORRUGATED BOARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
709
143
6192019196
25
30 000,00
Zakwalifikowany
59 375 972,91
JANMAR CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
710
143
8970015621
25
54 290,43
Zakwalifikowany
59 430 263,34
ROTOMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
711
143
7322184239
25
38 816,64
Zakwalifikowany
59 469 079,98
TECHNIGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
712
143
5620004199
25
30 000,00
Zakwalifikowany
59 499 079,98
KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z O.O.
713
143
6650014688
25
23 900,00
Zakwalifikowany
59 522 979,98
PRZETWÓRSTWO ZBOŻOWE HANDEL – USŁUGI ZBIGNIEW KWIRYNG
714
143
8480003579
25
75 960,00
Zakwalifikowany
59 598 939,98
SULEWSKI EUGENIUSZ BOGDANPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWEMOTORYZACJI „EXMOT”
715
143
5520100851
25
50 000,00
Zakwalifikowany
59 648 939,98
FABIOS SPÓŁKA AKCYJNA
716
143
7532414757
25
14 661,60
Zakwalifikowany
59 663 601,58
GOSPODARSTWO KOMUNALNE W OTMUCHOWIE
717
143
5422503648
25
27 350,28
Zakwalifikowany
59 690 951,86
UNICELL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
718
143
8250002694
25
42 280,32
Zakwalifikowany
59 733 232,18
ZAKŁAD MIĘSNY „WIERZEJKI” J.M.ZDANOWSCY SPÓŁKA JAWNA
719
144
8691987265
25
214 170,48
Zakwalifikowany
59 947 402,66
SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
720
144
6420000576
25
122 835,34
Zakwalifikowany
60 070 238,00
ECOL SP. Z O.O.
721
145
5272971890
25
50 000,00
Zakwalifikowany
60 120 238,00
ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
722
146
8371817395
25
30 960,00
Zakwalifikowany
60 151 198,00
BETI-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
723
146
5971001499
25
74 447,20
Zakwalifikowany
60 225 645,20
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY KAZIMIERZ PAKIET
724
146
6040211781
25
31 000,00
Zakwalifikowany
60 256 645,20
DYSTRYBUCJA GDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
725
146
6462766231
25
95 680,04
Zakwalifikowany
60 352 325,24
MARIUSZ IWAŃSKI SCANDIA GLOBAL INVESTMENT
726
146
7521450494
25
70 389,76
Zakwalifikowany
60 422 715,00
EKO-SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
727
146
6811740656
25
37 626,00
Zakwalifikowany
60 460 341,00
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO SAKASZ GRZEGORZ JAŚKOWIEC
728
146
8191005135
25
113 034,00
Zakwalifikowany
60 573 375,00
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA AS-BUD SZETELA ANDRZEJ
729
146
6811640972
25
23 800,00
Zakwalifikowany
60 597 175,00
MAREK BĘBENEK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE BIT-BUD
730
146
7422145569
25
123 117,00
Zakwalifikowany
60 720 292,00
WOLTPOL ŁUKASZ WOŹNIAK
731
146
9223041259
25
23 950,78
Zakwalifikowany
60 744 242,78
PROTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
732
146
7540335110
25
94 603,50
Zakwalifikowany
60 838 846,28
„OPEX” SPÓŁKA AKCYJNA
733
146
6642148368
25
73 189,72
Zakwalifikowany
60 912 036,00
TYTAN SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
734
146
6182124106
25
40 447,28
Zakwalifikowany
60 952 483,28
„RAVI7 LOGISTIC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
735
146
6571014576
25
26 000,00
Zakwalifikowany
60 978 483,28
PROFIDENT SPRZĘT I MATERIAŁY DENTYSTYCZNE JADWIGA ZBOŻEŃ
736
146
6572840394
25
25 040,00
Zakwalifikowany
61 003 523,28
AGESIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
737
146
8431579492
25
31 000,00
Zakwalifikowany
61 034 523,28
MTF MAREK BARTNICKI
738
146
8212365897
25
83 902,20
Zakwalifikowany
61 118 425,48
ELEKTRYCZNEROZDZIELNIE.PL PAWEŁ CHIBOWSKI
739
146
9481129337
25
24 120,00
Zakwalifikowany
61 142 545,48
„ORTO-LIVE” PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKO-DENTYSTYCZNA ORTODONCJA LEK. STOM. MAŁGORZATA JANIK
740
146
1251366851
25
77 856,49
Zakwalifikowany
61 220 401,97
EXPER MARCIN KRYSIK
741
146
5482213718
25
18 520,00
Zakwalifikowany
61 238 921,97
NZOZ CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNEMAZOWIECKA 10
742
146
5420012018
25
21 503,39
Zakwalifikowany
61 260 425,36
SATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
743
146
5421799629
25
52 717,80
Zakwalifikowany
61 313 143,16
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ATIS DOM WOJCIECH JURCZUK
744
146
7760001888
25
62 771,40
Zakwalifikowany
61 375 914,56
CIEPŁOWNIA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
745
146
9231438882
25
49 911,20
Zakwalifikowany
61 425 825,76
SZYMON KWAŚNIK
746
146
8650012549
25
11 714,09
Zakwalifikowany
61 437 539,85
„DACHLUX-KUMOR” CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE ANNA KŁODNICKA SPÓŁKA JAWNA
747
146
6312654996
25
60 048,64
Zakwalifikowany
61 497 588,49
AQUAREN SP. Z O.O.
748
146
8831788549
25
28 850,88
Zakwalifikowany
61 526 439,37
SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II SPÓŁKA AKCYJNA
749
146
6211704178
25
58 902,20
Zakwalifikowany
61 585 341,57
FIRMA BUDOWLANA ADRIAN PANEK
750
146
7272436175
25
24 200,00
Zakwalifikowany
61 609 541,57
ART-DENTAL CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ AGNIESZKA KOZUŃ
751
146
9591901543
25
30 000,00
Zakwalifikowany
61 639 541,57
IT CONTROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
752
146
9231693278
25
124 159,15
Zakwalifikowany
61 763 700,72
NEXBAU SP. Z O.O.
753
146
5422503045
25
10 000,00
Zakwalifikowany
61 773 700,72
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKWEGO W BIAŁYMSTOKU
754
146
8871113289
25
30 000,00
Zakwalifikowany
61 803 700,72
ANNA SKOCZEŃ
755
146
5252634853
25
97 320,00
Zakwalifikowany
61 901 020,72
GOLD POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
756
146
8951631106
25
38 672,81
Zakwalifikowany
61 939 693,53
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. GROMKOWSKIEGO
757
146
8842501652
25
23 674,55
Zakwalifikowany
61 963 368,08
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE ŚWIDNICA SP Z O O
758
146
8651000399
25
30 885,00
Zakwalifikowany
61 994 253,08
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY „UNI-BUD” HETEL IRENA
759
146
8181265745
25
21 800,00
Zakwalifikowany
62 016 053,08
DENTINOX PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA JADWIGA WSZOŁEK
760
146
9930684865
25
55 463,38
Zakwalifikowany
62 071 516,46
SOMERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
761
146
6780042186
25
10 718,72
Zakwalifikowany
62 082 235,18
PPUH FAKT TOMASZ ZGAŁA
762
146
7162820725
25
30 763,68
Zakwalifikowany
62 112 998,86
BIO-RELAX CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
763
146
7371400588
25
54 246,58
Zakwalifikowany
62 167 245,44
JÓZEF FRANCZYK RESTAURACJA POD JABŁONIĄ, SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH I OPAŁU „GLINIK”
764
146
8681717989
25
59 770,00
Zakwalifikowany
62 227 015,44
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „WEMAR” MARIUSZ LIPNICKI
765
146
6450000836
25
60 000,00
Zakwalifikowany
62 287 015,44
„FAGPOL” PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO I SPEDYCJI SPÓŁKA ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
766
146
5840201588
25
42 200,00
Zakwalifikowany
62 329 215,44
KORPORACJA BUDOWLANA DORACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
767
146
5223187363
25
20 800,00
Zakwalifikowany
62 350 015,44
STOMATOLOGIA KOŁCIUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
768
146
7831541096
25
25 000,00
Zakwalifikowany
62 375 015,44
GABINETY LEKARSKIE DENTIM INEZ MALINOWSKA,KRZYSZTOF MALINOWSKI SPÓŁKA JAWNA
769
146
7582363453
25
30 000,00
Zakwalifikowany
62 405 015,44
UNIMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
770
146
7561897847
25
24 480,00
Zakwalifikowany
62 429 495,44
F.H.U. TOMBUD TOMASZ NOWAK
771
146
7792158297
25
22 640,00
Zakwalifikowany
62 452 135,44
HA-DENT AGATA ADANOWICZ- PACHOCKA, HUBERT JANKIEWICZ- CIESZYŃSKI
772
146
7191010271
25
26 000,00
Zakwalifikowany
62 478 135,44
DOKER MELANIA PIEKARSKA
773
146
8252139842
25
30 980,00
Zakwalifikowany
62 509 115,44
USŁUGI BUDOWLANE MAZ-BUD MARTA ZDUNEK
774
146
8882784030
25
49 280,81
Zakwalifikowany
62 558 396,25
DEXEL ŁUKASZ SADOWSKI
775
146
7331348315
25
30 000,00
Zakwalifikowany
62 588 396,25
FOOD PARK KOWAL SP. Z O.O.
776
146
7861680460
25
25 000,00
Zakwalifikowany
62 613 396,25
CENTRUM MEDYCZNE SPYCHALSCY SPÓŁKA JAWNA
777
146
6671638477
25
56 474,00
Zakwalifikowany
62 669 870,25
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE „REM-BUD” MICHAŁ JUSZCZAK
778
146
8130336688
25
287 207,71
Zakwalifikowany
62 957 077,96
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA
779
146
9670730171
25
67 879,87
Zakwalifikowany
63 024 957,83
„INSTALCO” TOMASZ KĄTNY
780
146
7343099102
25
20 509,78
Zakwalifikowany
63 045 467,61
FHU „IMP” MICHAŁ PASIUT
781
146
9532572457
25
51 107,48
Zakwalifikowany
63 096 575,09
PIOTR RYBICKI DESIGN
782
146
7343523965
25
59 290,74
Zakwalifikowany
63 155 865,83
ACERO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
783
146
7381877837
25
211 228,96
Zakwalifikowany
63 367 094,79
ZAKŁAD BUDOWY DOMKÓW, REMONTÓW, USŁUG GÓRNICZYCH „ZBUDRUG” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
784
146
9542274017
25
113 242,48
Zakwalifikowany
63 480 337,27
UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE IM. PROF. K. GIBIŃSKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
785
146
5771833597
25
26 000,00
Zakwalifikowany
63 506 337,27
CENTRUM MEDYCZNE „ALMED” S.C.
786
147
9662095033
25
30 000,00
Zakwalifikowany
63 536 337,27
NOSTRA TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
787
147
9121850771
25
67 710,00
Zakwalifikowany
63 604 047,27
„SPOŁEM” OŁAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
788
147
7822512296
25
60 920,00
Zakwalifikowany
63 664 967,27
HAWANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
789
147
6370107644
25
79 519,00
Zakwalifikowany
63 744 486,27
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY „GRAFIT” EMILIA SZCZEPARA
790
147
7392333791
25
30 000,00
Zakwalifikowany
63 774 486,27
„AMCO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
791
147
7161126796
25
109 518,03
Zakwalifikowany
63 884 004,30
„BIOWET PUŁAWY” SP. Z O.O.
792
147
9720578915
25
57 748,80
Zakwalifikowany
63 941 753,10
ELJOT SP. Z O.O.
793
147
6391029375
25
33 621,60
Zakwalifikowany
63 975 374,70
„SGS-SERVICE SYSTEMY GRZEWCZE I SANITARNE”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
794
147
9510029272
25
237 972,16
Zakwalifikowany
64 213 346,86
„NOE-PL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
795
147
8351002336
25
30 000,00
Zakwalifikowany
64 243 346,86
HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH JERZY GLICNER
796
147
6652131139
25
24 560,64
Zakwalifikowany
64 267 907,50
TRANS – DRUK SZEFLIŃSCY I ROSIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
797
147
8132785232
25
30 000,00
Zakwalifikowany
64 297 907,50
„BELLA-RZESZÓW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
798
147
9671258960
25
23 024,00
Zakwalifikowany
64 320 931,50
PRO-SERWIS KAROL REISNER BARTOSZ PREDER SPÓŁKACYWILNA
799
148
6442788436
25
56 272,00
Zakwalifikowany
64 377 203,50
CZAJOR AGNIESZKA ZAKŁAD POGRZEBOWY IRYS
800
148
6762409423
25
240 000,00
Zakwalifikowany
64 617 203,50
ORIENT EKSPRES RESTAURACJA PRZYBYLSKI I SEWERYN SPÓŁKA JAWNA
801
148
6762281041
25
240 000,00
Zakwalifikowany
64 857 203,50
KUCHNIA WŁOSKA BEATA SEWERYN, ŁUKASZ PRZYBYLSKI SPÓŁKA JAWNA
802
148
5472013159
25
77 830,27
Zakwalifikowany
64 935 033,77
INSTYTUT BADAŃ I ROZWOJU MOTORYZACJI BOSMAL SP. Z O.O.
803
148
6581930211
25
21 029,60
Zakwalifikowany
64 956 063,37
STOWARZYSZENIE „LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA – U ŹRÓDEŁ”
804
149
9680201379
24
77 728,00
Zakwalifikowany
65 033 791,37
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-ROLNE JANUSZ KUDAŚ
805
149
6811723853
24
22 041,00
Zakwalifikowany
65 055 832,37
FERMA M.W. TOBOWSCY MAŁGORZATA JĘDROCHA-TOBOWSKA
806
150
6381597735
24
25 560,00
Zakwalifikowany
65 081 392,37
ABA WIKTORCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
807
150
7871152780
24
167 291,81
Zakwalifikowany
65 248 684,18
STOLARSTWO HANDEL I USŁUGI „RAFI” RAFAŁ PIECHOCKI
808
151
5252590647
24
241 000,00
Zakwalifikowany
65 489 684,18
ODLEWNIA KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
809
151
7371187947
24
240 000,00
Zakwalifikowany
65 729 684,18
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA”MONIŚ” STANISŁAW NIECKULA
810
152
7962986999
24
96 098,76
Zakwalifikowany
65 825 782,94
ZIELORAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
811
153
5370000242
24
150 961,60
Zakwalifikowany
65 976 744,54
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE, HANDLOWE I USŁUGOWE „DOMBUD” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
812
153
8511002398
24
50 000,00
Zakwalifikowany
66 026 744,54
„FINOMAR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
813
153
5542969510
24
266 384,62
Zakwalifikowany
66 293 129,16
METKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
814
153
5551235345
24
221 793,60
Zakwalifikowany
66 514 922,76
HOLZ CONCEPT ROBERT KOBUS
815
154
7872130527
24
54 233,42
Zakwalifikowany
66 569 156,18
ELDEST SP. Z O. O.
816
154
7560003842
24
29 760,00
Zakwalifikowany
66 598 916,18
ZAMPAP KRAPKOWICE SP. Z O.O.
817
155
5551448006
24
240 000,00
Zakwalifikowany
66 838 916,18
USŁUGI ARTYSTYCZNE W DREWNIE – RENOWACJE LESZEK PESTKA
818
155
5170070048
24
170 924,77
Zakwalifikowany
67 009 840,95
STYROBUD B.T.K. RADOMSCY SPÓŁKA JAWNA
819
155
9490089548
24
231 231,94
Zakwalifikowany
67 241 072,89
KRZYSZTOF ZAŁÓG FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO USŁUGOWA „KLONEKS”
820
155
6981696397
24
207 046,65
Zakwalifikowany
67 448 119,54
„KOM-EKO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
821
155
5260214924
24
240 799,99
Zakwalifikowany
67 688 919,53
PRZEDSIĘBIORSTWO „BUDTECH” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
822
155
6981668231
24
240 000,00
Zakwalifikowany
67 928 919,53
ABINOX PIOTR SZŁAPKA
823
155
7311772990
24
211 202,08
Zakwalifikowany
68 140 121,61
„PROMET” S.C. JAROSŁAW SKIBA, URSZULA SKIBA
824
155
6222342247
24
293 509,00
Zakwalifikowany
68 433 630,61
JACEK DRYKA „JACIX”
825
156
7822570135
24
240 000,00
Zakwalifikowany
68 673 630,61
KOLITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
826
157
6180046253
24
30 835,00
Zakwalifikowany
68 704 465,61
WIELKOPOLSKIE ZAKŁADY MIĘSNE „AGRICO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
827
157
9452196147
24
52 014,24
Zakwalifikowany
68 756 479,85
COPY OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
828
158
7740001980
24
75 089,36
Zakwalifikowany
68 831 569,21
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH „KOSTRO” SPÓŁDZIELNIA PRACY
829
159
8133733786
24
237 192,00
Zakwalifikowany
69 068 761,21
IOD PERFORMANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
830
159
8522424016
24
240 800,00
Zakwalifikowany
69 309 561,21
„AMNON POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
831
159
8911000492
24
55 000,00
Zakwalifikowany
69 364 561,21
DRUKPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
832
159
5830012118
24
240 984,00
Zakwalifikowany
69 605 545,21
GDAŃSKIE MŁYNY – SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
833
160
7841505363
24
40 724,41
Zakwalifikowany
69 646 269,62
RS INSTALACJE RAFAŁ STANKOWIAK
834
160
7342632385
24
29 968,00
Zakwalifikowany
69 676 237,62
PHU „INKO 2001” K. ŁUKASIK, K. KACZOR, J.MAJEWSKI SPÓŁKA JAWNA
835
160
5992435582
24
24 272,00
Zakwalifikowany
69 700 509,62
CENTRUM STOMATOLOGII JONIEC MARCIN JONIEC
836
160
6252123946
24
27 630,07
Zakwalifikowany
69 728 139,69
CENTRUM MEDYCZNE „SYBERKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
837
160
7861003305
24
128 462,20
Zakwalifikowany
69 856 601,89
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-REMONTOWE JANUSZ SKIBIŃSKI
838
160
6172116996
24
150 489,40
Zakwalifikowany
70 007 091,29
JAKUB WIECZOREK PERFEKT
839
160
9690079282
24
31 000,00
Zakwalifikowany
70 038 091,29
JULKAN ANDRZEJ KOŁODZIEJ
840
160
7122770576
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 068 091,29
CENTRUM MEDYCZNE „SANITAS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
841
160
5542667507
24
50 787,00
Zakwalifikowany
70 118 878,29
BAUSTOFF+METALL COLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
842
160
6182153295
24
32 406,00
Zakwalifikowany
70 151 284,29
VERTIBUD SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
843
161
7343001830
24
67 680,00
Zakwalifikowany
70 218 964,29
MACIEJ KRUCZEK – FIRMA BUDOWLANO INSTALACYJNA
844
161
5711680635
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 248 964,29
ENERCON PRZEMYSŁAW GROCHOWSKI
845
161
8771375251
24
46 960,00
Zakwalifikowany
70 295 924,29
ŻUCHOWSKI MIROSŁAW FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA „COMIR”
846
161
6420022224
24
116 000,00
Zakwalifikowany
70 411 924,29
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE GRZEGORZ GĄSIOR
847
162
7842523386
24
91 955,60
Zakwalifikowany
70 503 879,89
BETARTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
848
163
7712875632
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 533 879,89
POLANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
849
163
8882696768
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 563 879,89
SAMBA-ANACOM PODGÓRSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
850
163
8792168623
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 593 879,89
TORIMPEX-TRADE SP. Z O.O.
851
163
7322083952
24
18 335,85
Zakwalifikowany
70 612 215,74
TUBĄDZIN MANAGEMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
852
163
7822239995
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 642 215,74
„VIBO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
853
163
1251336235
24
138 807,08
Zakwalifikowany
70 781 022,82
AMK GROUP RĘKAWEK, KONDRACIUK SPÓŁKA JAWNA
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
854
163
7842415403
24
30 500,00
Zakwalifikowany
70 811 522,82
DRUKARNIA MAJORCZYK SPÓŁKA JAWNA
855
163
5240005293
24
30 980,00
Zakwalifikowany
70 842 502,82
„INTER-MLECZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
856
163
8212514417
24
30 000,00
Zakwalifikowany
70 872 502,82
„APIS”-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS
857
163
8730006433
24
25 230,99
Zakwalifikowany
70 897 733,81
SKAMER-ACM SP. Z O.O.
858
163
7842503202
24
54 021,60
Zakwalifikowany
70 951 755,41
P.H.U. LECH-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
859
163
6642013094
24
28 619,64
Zakwalifikowany
70 980 375,05
POLBUDROL BISSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
860
163
6642141219
24
54 937,21
Zakwalifikowany
71 035 312,26
POLBUDROL MRÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
861
163
6350001345
24
27 965,28
Zakwalifikowany
71 063 277,54
FIRMA HANDLOWA „ROLNIK” SPÓŁKA JAWNA
862
164
8942412215
24
22 420,80
Zakwalifikowany
71 085 698,34
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „SZÓSTKA”
863
164
6342410891
24
49 816,32
Zakwalifikowany
71 135 514,66
RABAT DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
864
164
5242756939
24
71 979,00
Zakwalifikowany
71 207 493,66
CONSILIATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
865
165
9680964226
23
50 581,60
Zakwalifikowany
71 258 075,26
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-ROLNE MATEUSZ KUDAŚ
866
166
5741001716
23
240 787,20
Zakwalifikowany
71 498 862,46
SŁAWOMIR KONIECZNY PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE „KROBEX”
867
166
6842225553
23
240 000,00
Zakwalifikowany
71 738 862,46
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE „ARTIMEX” WOJTOŃ ARTUR
868
166
5922264684
23
46 897,44
Zakwalifikowany
71 785 759,90
POLMET POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
869
166
6252216553
23
49 495,20
Zakwalifikowany
71 835 255,10
RODLES SPÓŁKA CYWILNA LESIAK JAROSŁAW, KRYSTIAN, LESIAKOVA ALENA
870
167
7951015720
23
48 801,98
Zakwalifikowany
71 884 057,08
MIELNICZEK MARIUSZ FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO – HANDLOWA EWMAR
871
168
6781010225
23
266 997,15
Zakwalifikowany
72 151 054,23
KRAKODLEW SPÓŁKA AKCYJNA
872
169
5542595357
23
29 000,00
Zakwalifikowany
72 180 054,23
HANS AA POLSKA SP. Z O.O.
873
170
6521617580
23
54 785,00
Zakwalifikowany
72 234 839,23
PHF RADOSŁAW BORGIEŁ
874
171
8421733891
23
241 000,00
Zakwalifikowany
72 475 839,23
WIRELAND SPO´ŁKA Z OGRANICZONA? ODPOWIEDZIALNOS´CIA?
875
171
8441114866
23
85 589,12
Zakwalifikowany
72 561 428,35
JAĆWING GRANIT WALENDZEWICZ KRZYSZTOF WALENDZEWICZ
876
171
8421783647
23
35 944,80
Zakwalifikowany
72 597 373,15
AVERGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
877
171
5632421891
23
240 000,00
Zakwalifikowany
72 837 373,15
BHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄ
878
171
6581982886
23
39 695,02
Zakwalifikowany
72 877 068,17
GWARANT-EKO GEKO FILTRATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
879
171
5540393655
23
240 000,00
Zakwalifikowany
73 117 068,17
PRZEDSĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „KOTŁOREMBUD” LESZEK CICHOSZ BOGDAN SZATLACH SPÓŁKA JAWNA
880
171
7962971957
23
30 000,00
Zakwalifikowany
73 147 068,17
„ODYSSEYA YACHTS” JAŹWIŃSKI, CHRZANOWSKI, OMILIAN SPÓŁKA JAWNA
881
171
8212472363
23
30 000,00
Zakwalifikowany
73 177 068,17
BOZAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
882
171
8670003051
23
294 719,37
Zakwalifikowany
73 471 787,54
FABRYKA FIRANEK „WISAN” SPÓŁKA AKCYJNA
883
171
7722169189
23
242 243,20
Zakwalifikowany
73 714 030,74
WKG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
884
171
6423162138
23
166 000,00
Zakwalifikowany
73 880 030,74
PIOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
885
172
7391990067
23
25 600,00
Zakwalifikowany
73 905 630,74
SPS-SERWIS PSTRĄGOWSKI SŁAWOMIR
886
173
7151683472
23
104 378,36
Zakwalifikowany
74 010 009,10
TN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
887
174
6922515655
23
231 707,20
Zakwalifikowany
74 241 716,30
MTA AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKAKOMANDYTOWA
888
174
5512518659
23
290 000,00
Zakwalifikowany
74 531 716,30
ZASŁAW TSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
889
174
6661923118
23
192 480,00
Zakwalifikowany
74 724 196,30
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE MASZ – ROL KONRAD WŁODARCZYK
890
175
8481594393
23
240 895,44
Zakwalifikowany
74 965 091,74
ESTI POLYMER SPÓŁKA JAWNA D.B.ZRAJKOWSKA
891
176
6661358434
23
20 640,00
Zakwalifikowany
74 985 731,74
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA”MARAG” MAREK CZERWCZAK
892
177
8311638915
23
109 251,61
Zakwalifikowany
75 094 983,35
BRACIABUD-USŁUGI CEZARY KOSTRZEWA
893
178
6060094309
23
104 951,48
Zakwalifikowany
75 199 934,83
JACKAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA
894
178
5641715787
23
149 511,48
Zakwalifikowany
75 349 446,31
F.R.B. HONORATA PĘDZISZ
895
179
9731009983
23
36 382,42
Zakwalifikowany
75 385 828,73
E-SIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
896
179
5552091693
23
75 000,00
Zakwalifikowany
75 460 828,73
THEUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
897
179
5560003953
23
299 000,00
Zakwalifikowany
75 759 828,73
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „FILAR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
898
179
6941353082
23
30 920,00
Zakwalifikowany
75 790 748,73
PW GROMEN BIS SPÓŁKA JAWNA R. DEMAJ I WSPÓLNICY
899
180
5833201185
23
47 927,00
Zakwalifikowany
75 838 675,73
GOOD LUCK CLUB GLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
900
180
6841115526
23
29 600,00
Zakwalifikowany
75 868 275,73
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE”DUET” ROBERT BĘBEN
901
180
6692311505
23
22 560,00
Zakwalifikowany
75 890 835,73
AGENCJA OCHRONY „SZABEL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
902
180
8942915092
23
45 988,22
Zakwalifikowany
75 936 823,95
EUROPHARMA ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
903
181
6282263445
23
34 366,20
Zakwalifikowany
75 971 190,15
VIDEOFONIKA SP. Z O.O.
904
181
6561495634
23
34 538,40
Zakwalifikowany
76 005 728,55
„PPUH GRYC” PIOTR GRYC
905
181
5470048610
23
79 840,00
Zakwalifikowany
76 085 568,55
GRUPA EKOPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
906
181
7871219314
23
63 746,95
Zakwalifikowany
76 149 315,50
IRENEUSZ BRZECHWA
907
182
6220021912
22
30 000,00
Zakwalifikowany
76 179 315,50
HODOWLA ROŚLIN SOBÓTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
908
183
9680896938
22
86 000,00
Zakwalifikowany
76 265 315,50
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE MARCIN WOCHLIK
909
184
7661088857
22
127 595,44
Zakwalifikowany
76 392 910,94
ZAKŁAD STOLARSKI JACEK JABŁOŃSKI
910
184
5992432632
22
22 632,00
Zakwalifikowany
76 415 542,94
STOLARNIA MARWICE JACEK KOŁODZIŃSKI
911
184
5470048662
22
99 626,10
Zakwalifikowany
76 515 169,04
BEMBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
912
184
9180010156
22
156 670,02
Zakwalifikowany
76 671 839,06
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH-TARTAK ELEKTRYCZNY-STANISŁAW BORSUK
913
184
6372084798
22
80 000,00
Zakwalifikowany
76 751 839,06
INTERKRĄŻ SP. Z O.O
914
185
5080053767
22
17 940,00
Zakwalifikowany
76 769 779,06
STOL-TRUM WŁADYSŁAW ZYGMUNT PĘCIAK I SYNOWIE
915
186
8821257164
22
56 000,00
Zakwalifikowany
76 825 779,06
KAMIEŃ DLA DOMU JOLANTA STAL
916
186
8692002521
22
52 871,82
Zakwalifikowany
76 878 650,88
STAARMA S. C. M. STYRNA, A. BATKO
917
186
5870000162
22
145 141,00
Zakwalifikowany
77 023 791,88
WOJCIECH SIWCZYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO-USŁUGOWE „WARS – STOL”
918
186
9141570980
22
132 157,60
Zakwalifikowany
77 155 949,48
IPP GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
919
186
8322082551
22
49 138,80
Zakwalifikowany
77 205 088,28
GLASSINI Ł.CZARNECKI A. GĘSIAK SPÓŁKA JAWNA
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
920
186
7961007159
22
30 000,00
Zakwalifikowany
77 235 088,28
EUROWKRĘT K.M. PIASTA I WSPÓLNICY SP.J.
921
186
6351211004
22
30 171,66
Zakwalifikowany
77 265 259,94
SŁAWOMIR PIASECZNY „STOL-SŁAW”
922
186
8733269251
22
53 222,40
Zakwalifikowany
77 318 482,34
R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
923
187
9210000028
22
157 992,14
Zakwalifikowany
77 476 474,48
PPHU „JACKER” JACEK SIKORA
924
188
6930006454
22
55 840,75
Zakwalifikowany
77 532 315,23
„ELKOR-GŁOGÓW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
925
188
6471008010
22
240 000,00
Zakwalifikowany
77 772 315,23
MICHAEL TERESA MICHALIK
926
189
6481000524
22
22 727,44
Zakwalifikowany
77 795 042,67
MAAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
927
189
6462165773
22
22 632,00
Zakwalifikowany
77 817 674,67
JAN OSSA ZBM OSSA
928
189
9481713349
22
25 584,00
Zakwalifikowany
77 843 258,67
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „MIK 2” ALDONA KACA
929
189
5641137089
22
19 788,23
Zakwalifikowany
77 863 046,90
TO-PAK TOMASZ POTURAJ
930
189
7661006919
22
186 851,00
Zakwalifikowany
78 049 897,90
KABAT TYRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
931
190
9820330267
22
64 518,72
Zakwalifikowany
78 114 416,62
ROBINSON PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
932
190
6652677246
22
270 885,60
Zakwalifikowany
78 385 302,22
„KUPIEC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
933
190
7133014393
22
68 791,43
Zakwalifikowany
78 454 093,65
MEGA SP. Z O.O.
934
190
8390008018
22
206 005,32
Zakwalifikowany
78 660 098,97
„LOTON COSMETICS” SPÓŁDZIELNIA PRACY
935
190
6793080071
22
99 690,62
Zakwalifikowany
78 759 789,59
SPAW-TOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
936
190
7922299985
22
89 397,00
Zakwalifikowany
78 849 186,59
USŁUGI BUDOWLANE R.P. ZAWITKOWSCY S.C.
937
190
6381776366
22
85 854,38
Zakwalifikowany
78 935 040,97
EURODROGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
938
190
6970015229
22
30 480,00
Zakwalifikowany
78 965 520,97
JAMABOX SP.C.
939
190
7571279950
22
20 442,80
Zakwalifikowany
78 985 963,77
HUBADA JOANNA KOBUS
940
190
6181907473
22
77 969,63
Zakwalifikowany
79 063 933,40
ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH „METALPLAST-KALISZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
941
191
6263036814
22
17 439,14
Zakwalifikowany
79 081 372,54
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM STOMATOLOGII KORAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
942
191
6832039122
22
37 966,40
Zakwalifikowany
79 119 338,94
ARTVIMED-CHROBRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
943
191
5791877333
22
24 000,00
Zakwalifikowany
79 143 338,94
A. DENTICA GABINETY STOMATOLOGICZNE AGNIESZKA DZIARSKA
944
191
5761476256
22
19 615,01
Zakwalifikowany
79 162 953,95
ŁUKASZ WIĘCŁAW SPEC FLOOR
945
191
5361824860
22
13 704,00
Zakwalifikowany
79 176 657,95
MARTIK MARTA BOGUCKA-FRAŃCZAK
946
191
7822587207
22
30 720,00
Zakwalifikowany
79 207 377,95
A2 DE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
947
191
8522490119
22
30 000,00
Zakwalifikowany
79 237 377,95
SANATORIUM SAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
948
191
8842576667
22
26 000,00
Zakwalifikowany
79 263 377,95
PODOLOG SABINA KUZYNOWSKA
949
191
7341006941
22
25 000,00
Zakwalifikowany
79 288 377,95
JAN CHRUŚLICKI FIRMA BUDOWLANA
950
191
5532500160
22
23 909,24
Zakwalifikowany
79 312 287,19
SZYMON KRZYWICKI PODŁOGI Z PASJĄ
951
192
8883101518
22
240 842,96
Zakwalifikowany
79 553 130,15
WELD-GAM SZYMON GAMALCZYK
952
192
9181009882
22
21 427,20
Zakwalifikowany
79 574 557,35
PRODUKCJA POMNIKÓW I SPRZEDAŻ GROBOWCÓW JANINA LARWA
953
192
9591947717
22
60 984,00
Zakwalifikowany
79 635 541,35
M&J BUD INVEST MS T. SIADUL SPÓŁKA KOMANDYTOWA
954
193
9231738325
22
30 936,00
Zakwalifikowany
79 666 477,35
KOCOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
955
194
4960253357
22
30 000,00
Zakwalifikowany
79 696 477,35
TMS GO T.STERNICZUK, M.STERNICZUK SPÓŁKA JAWNA
956
194
7322200145
22
62 136,07
Zakwalifikowany
79 758 613,42
MIXDENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
957
195
9680898334
21
86 000,00
Zakwalifikowany
79 844 613,42
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE PIOTR JANAS
958
196
5611463950
21
30 000,00
Zakwalifikowany
79 874 613,42
HEBAN DOMY Z DREWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
959
197
6272731270
21
25 000,00
Zakwalifikowany
79 899 613,42
CENTRUM UTYLIZACJI LUKDAR S.C.
960
198
8471622745
21
114 342,12
Zakwalifikowany
80 013 955,54
MIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
961
198
6161373181
21
79 792,32
Zakwalifikowany
80 093 747,86
PIDLIS METALWORKS ŁUKASZ PIDLIS
962
198
7281401621
21
25 000,00
Zakwalifikowany
80 118 747,86
FERRO-TERM SP. Z O.O.
963
198
7722417865
21
54 491,56
Zakwalifikowany
80 173 239,42
FIRMA MORYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
964
198
9452048731
21
83 297,56
Zakwalifikowany
80 256 536,98
MAEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
965
198
5882439308
21
73 496,00
Zakwalifikowany
80 330 032,98
EKO-LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
966
198
6871972258
21
263 792,00
Zakwalifikowany
80 593 824,98
MONT-INOX WELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
967
198
7532216945
21
83 630,14
Zakwalifikowany
80 677 455,12
WOKA STAL WOJCIECH KALIKA
968
198
5731069026
21
81 000,00
Zakwalifikowany
80 758 455,12
P.W. „RAPOL” RAFAŁ WOJTCZAK
969
198
6112384670
21
48 533,92
Zakwalifikowany
80 806 989,04
P.P.H.U. NICOL JOANNA SKRODZKA
970
198
7542122393
21
240 000,00
Zakwalifikowany
81 046 989,04
PRZEDSIĘBIORSTWO SUROWCÓW SKALNYCH BAZALT-GRACZE SP. Z O. O.
971
198
6192035373
21
23 517,60
Zakwalifikowany
81 070 506,64
DOM – ART- STYL SP. Z O.O.
972
199
8172173937
21
24 504,55
Zakwalifikowany
81 095 011,19
ZAM NOVA GŁADYSEK SPÓŁKA JAWNA
973
199
7721264483
21
22 720,56
Zakwalifikowany
81 117 731,75
BINKOWSKA DOROTA „MEBLIN”
974
199
7681149125
21
43 290,00
Zakwalifikowany
81 161 021,75
USŁUGI STOLARSKIE PAWEŁ GÓRSKI
975
199
9691611968
21
35 564,83
Zakwalifikowany
81 196 586,58
INTEC SP. Z O.O.
976
199
7981467585
21
97 113,60
Zakwalifikowany
81 293 700,18
” ŚLUSARSTWO KAMIŃSKI ” MATEUSZ KAMIŃSKI
977
199
5750006400
21
227 071,27
Zakwalifikowany
81 520 771,45
ZAKŁAD ŚLUSARSKO-KOTLARSKI „BELAN” S.C. ALDONA BRZYTWA-PROCHOTA, GERARD PROCHOTA
978
199
8291505541
21
248 793,19
Zakwalifikowany
81 769 564,64
„SYSTEMA POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
979
200
6222782319
21
81 000,00
Zakwalifikowany
81 850 564,64
DOZAMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
980
201
8722416257
21
10 726,58
Zakwalifikowany
81 861 291,22
BOSPHAERA M. ŻYRKOWSKI SP. J.
981
202
9271728793
21
25 000,00
Zakwalifikowany
81 886 291,22
„ROTOVIA MIĘDZYRZECZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
982
202
5891975236
21
31 000,00
Zakwalifikowany
81 917 291,22
MIELEWCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
983
202
9492239704
21
81 000,00
Zakwalifikowany
81 998 291,22
FLEK-SYSTEM ANNA CHRUSZCZEL, BOŻENA MASTALERZ, MICHAŁ MASTALERZ, SPÓŁKA JAWNA
984
202
7543150871
21
24 416,00
Zakwalifikowany
82 022 707,22
ELTECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
985
202
6762585568
21
73 005,70
Zakwalifikowany
82 095 712,92
EXVOLT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
986
202
5540388884
21
17 250,24
Zakwalifikowany
82 112 963,16
BENIAMIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
987
202
6252459480
21
42 385,05
Zakwalifikowany
82 155 348,21
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SKOTAQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
988
202
9721298394
21
61 168,18
Zakwalifikowany
82 216 516,39
PM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
989
202
6961801767
21
66 243,00
Zakwalifikowany
82 282 759,39
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE „A & M” AGNIESZKA RATAJCZYK
990
203
7343331711
21
49 502,00
Zakwalifikowany
82 332 261,39
TOMASZ SZAJNICKI INVEST TOM
991
203
8790166844
21
131 102,74
Zakwalifikowany
82 463 364,13
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
992
203
6791010310
21
127 687,20
Zakwalifikowany
82 591 051,33
WOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
993
203
5140348912
21
88 414,75
Zakwalifikowany
82 679 466,08
DROPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
994
203
6070084790
21
174 059,01
Zakwalifikowany
82 853 525,09
KABLONEX NAWROCCY SPÓŁKA JAWNA
995
204
7372052043
21
120 149,00
Zakwalifikowany
82 973 674,09
PAWEŁ SMOLEŃ USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MIKUŚ
996
204
5591967215
21
13 919,20
Zakwalifikowany
82 987 593,29
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRYCHOMED JOANNA CZARNECKA
997
204
9492036898
21
24 698,40
Zakwalifikowany
83 012 291,69
OPC TOMASZ LIGĘZA
998
205
8661511061
21
22 272,00
Zakwalifikowany
83 034 563,69
MAGDALENA TYŃSKA SPECJALISTYCZNY GABINET ORTODONTYCZNY „ORTO”
999
205
8971128161
21
26 000,00
Zakwalifikowany
83 060 563,69
DENTAL REMEDIUM PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA PATRYCJA STAWINOGA
1000
206
8272092664
21
30 000,00
Zakwalifikowany
83 090 563,69
GAZ PROJEKT PRZEMYSŁAW BANACH
1001
207
8212664737
21
101 627,38
Zakwalifikowany
83 192 191,07
IMPERIUM CZYSTEJ ENERGII IMPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1002
207
9512502896
21
96 978,08
Zakwalifikowany
83 289 169,15
SUNMASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1003
207
7322197207
21
204 531,57
Zakwalifikowany
83 493 700,72
WAMA GOLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1004
207
8222088063
21
87 668,00
Zakwalifikowany
83 581 368,72
EKOKLIMAT ROBERT PRZYBYLSKI
1005
207
6182143658
21
87 966,86
Zakwalifikowany
83 669 335,58
GRUPA METALCRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1006
207
7962971549
21
55 544,54
Zakwalifikowany
83 724 880,12
SOLIDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1007
207
7621783597
21
60 920,00
Zakwalifikowany
83 785 800,12
DAR-POL DARIUSZ KULESZA
1008
207
6170012169
21
120 000,00
Zakwalifikowany
83 905 800,12
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO – HANDLOWE ,,CEGIEŁKA”WŁODZIMIERZ GOŚCINIAK
1009
207
7343188946
21
135 000,00
Zakwalifikowany
84 040 800,12
DBLTECH ŁUKASZ DUDA
1010
207
7120303669
21
166 097,55
Zakwalifikowany
84 206 897,67
KRÓL STANISŁAW STANDROG PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO
1011
207
5381741485
21
25 945,55
Zakwalifikowany
84 232 843,22
MASTER ENERGETYKA MAGDALENA RĘBEK
1012
207
9161390324
21
80 079,12
Zakwalifikowany
84 312 922,34
EL-SPID SŁAWOMIR JAWORSKI
1013
207
8733087805
21
69 325,83
Zakwalifikowany
84 382 248,17
ENERGY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1014
207
6792788483
21
170 240,26
Zakwalifikowany
84 552 488,43
BESTUM JAKUB PRZENIOSŁO
1015
207
8581578212
21
94 676,00
Zakwalifikowany
84 647 164,43
„DANKOM” DANIEL BŁAŻKIEWICZ
1016
207
5213019670
21
68 180,40
Zakwalifikowany
84 715 344,83
FUNDACJA NOWE HORYZONTY
1017
207
6252080102
21
68 196,00
Zakwalifikowany
84 783 540,83
LOREKO EWELINA LORENC-NOWAK
1018
207
5451685244
21
86 702,76
Zakwalifikowany
84 870 243,59
BORTECH PIOTR BOROWSKI
1019
208
9371794140
21
23 616,00
Zakwalifikowany
84 893 859,59
DEMAGO DARIUSZ MAGA
1020
208
6381836648
21
30 920,00
Zakwalifikowany
84 924 779,59
PMT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1021
208
7542124860
21
25 800,00
Zakwalifikowany
84 950 579,59
ELTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1022
208
7642609172
21
49 848,00
Zakwalifikowany
85 000 427,59
SZEJA MICHAŁ
1023
208
8262140261
21
83 044,20
Zakwalifikowany
85 083 471,79
MATEUSZ LECH ML-POL
1024
209
5540384745
21
23 143,68
Zakwalifikowany
85 106 615,47
BESSPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1025
210
5470049147
21
49 679,01
Zakwalifikowany
85 156 294,48
KOMUNIKACJA BESKIDZKA SPÓŁKA AKCYJNA
1026
211
6220021906
21
240 000,00
Zakwalifikowany
85 396 294,48
FIRMA „BIRAS” S.C. – MARZENA I BOGUSŁAW IWAŃSCY
1027
211
8781697424
21
240 000,00
Zakwalifikowany
85 636 294,48
AMPOL – MEROL SP. Z O. O.
1028
211
6472539442
21
33 187,00
Zakwalifikowany
85 669 481,48
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „ZAWADZIANKA” S.C. MIRELA FORNAGIEL, DARIUSZ FORNAGIEL, RAFAŁ KATRYNIOK
1029
211
7151008411
21
30 000,00
Zakwalifikowany
85 699 481,48
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „MOTO – GAMA” MIROSŁAW KAZULA
1030
212
6762494558
21
240 000,00
Zakwalifikowany
85 939 481,48
PASTABAR BEATA SEWERYN, NATALIA GROCHAL SPÓŁKA JAWNA
1031
213
9680204811
20
31 000,00
Zakwalifikowany
85 970 481,48
GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE MAŁGORZATA JANAS
1032
214
6472296175
20
56 191,20
Zakwalifikowany
86 026 672,68
DREW-PROD S.C.
1033
215
7773294562
20
146 863,68
Zakwalifikowany
86 173 536,36
GUST MEBEL M&K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1034
215
6211668465
20
55 000,00
Zakwalifikowany
86 228 536,36
FABRYKA PODŁÓG BIADKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1035
215
5981229809
20
227 112,00
Zakwalifikowany
86 455 648,36
GRZEGORZ RACZKOWSKI – STOLARSTWO
1036
216
9970072252
20
168 258,08
Zakwalifikowany
86 623 906,44
AGNIESZKA WINKOWSKA FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWA „MARYSIA MEBLE”
1037
217
6443275756
20
25 730,00
Zakwalifikowany
86 649 636,44
RE-TURN ARKADIUSZ COBER
1038
218
8681962022
20
17 220,00
Zakwalifikowany
86 666 856,44
MOTIFF MEBLE SPÓŁKA CYWILNA PIOTR PIOTROWSKI, ELŻBIETA PIOTROWSKA
1039
218
8321819305
20
25 000,00
Zakwalifikowany
86 691 856,44
ADAM GĘSIAK FIRMA TERMGLASS
1040
218
7671434456
20
30 000,00
Zakwalifikowany
86 721 856,44
PRZĘDZALNIA LAMBRECHT OKONEK SP. Z O.O.
1041
218
7343189294
20
240 000,00
Zakwalifikowany
86 961 856,44
METBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1042
218
8792290755
20
21 623,40
Zakwalifikowany
86 983 479,84
INVEST-TECH SP. Z O.O.
1043
218
7590003924
20
240 000,00
Zakwalifikowany
87 223 479,84
„KEFAL” KEMPISTY SPÓŁKA JAWNA
1044
218
9562229072
20
33 271,00
Zakwalifikowany
87 256 750,84
PROXY TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1045
218
6282256758
20
30 000,00
Zakwalifikowany
87 286 750,84
NEWIR SP. Z O.O
1046
218
7891717771
20
30 000,00
Zakwalifikowany
87 316 750,84
„METGALEX” JANIAK SPÓŁKA JAWNA
1047
218
9131302723
20
59 401,20
Zakwalifikowany
87 376 152,04
POL-LASER TECHNIKA LASEROWA SPAWALNICTWA NAPRAWCZEGO BEATA CZERWIŃSKA-ENGELHARDT
1048
218
9181790110
20
14 091,08
Zakwalifikowany
87 390 243,12
SABINA PASTUSZEK STONEART
1049
219
8442362075
20
17 200,00
Zakwalifikowany
87 407 443,12
ZWM WARAKSA SP. Z O.O.
1050
219
8841848483
20
69 269,12
Zakwalifikowany
87 476 712,24
MARCIN LESIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „KAM-MAT”
1051
219
8871552362
20
27 747,82
Zakwalifikowany
87 504 460,06
WALDEMAR ŻUKOWSKI JUST STEEL
Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
1052
219
7891354618
20
15 807,57
Zakwalifikowany
87 520 267,63
MAX-BLAST PIASKOWANIE SŁAWOMIR GŁOWACKI
1053
220
5592007457
20
32 291,74
Zakwalifikowany
87 552 559,37
REMINVEST REMIGIUSZ BEKIER
1054
220
8722177114
20
55 000,00
Zakwalifikowany
87 607 559,37
„DARCO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1055
220
9571075616
20
62 752,19
Zakwalifikowany
87 670 311,56
KOKOSZKI PREFABRYKACJA SPÓŁKA AKCYJNA
1056
221
9562142000
20
72 786,33
Zakwalifikowany
87 743 097,89
EKOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1057
221
5732873428
20
33 537,84
Zakwalifikowany
87 776 635,73
FC AUTO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1058
221
6222810435
20
65 553,38
Zakwalifikowany
87 842 189,11
TASOMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1059
221
7010310272
20
48 991,20
Zakwalifikowany
87 891 180,31
ALBUD ALEKSANDRA KURZEJA
1060
221
5560011728
20
285 000,00
Zakwalifikowany
88 176 180,31
ROMAN BREJECKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE FIRMA „POLIMAT”
1061
221
6692398699
20
70 600,00
Zakwalifikowany
88 246 780,31
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KAROL TRAFNY
1062
221
5290007213
20
30 000,00
Zakwalifikowany
88 276 780,31
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W GRODZISKU MAZOWIECKIM
1063
221
9490354329
20
25 600,00
Zakwalifikowany
88 302 380,31
ASMB AUTOMATY SPRZEDAJĄCE MARCIN BOBOROWSKI
1064
222
8722421577
20
22 424,00
Zakwalifikowany
88 324 804,31
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WELUREX-KARTON” S.T.A. HODOR SPÓŁKA JAWNA
1065
222
5562500584
20
25 880,00
Zakwalifikowany
88 350 684,31
KRUSZ-TECH JUSTYNA BALCERZAK
1066
223
8471613321
20
30 000,00
Zakwalifikowany
88 380 684,31
COMAXEL SP. Z.O.O.
1067
223
9910183120
20
170 618,62
Zakwalifikowany
88 551 302,93
ELSTEEL-POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1068
224
8822117382
20
26 937,00
Zakwalifikowany
88 578 239,93
ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
1069
224
6491943871
20
28 634,00
Zakwalifikowany
88 606 873,93
NOMET SZCZEPAN NOWAK
1070
225
6772142720
20
24 935,20
Zakwalifikowany
88 631 809,13
ESTETYKA UŚMIECHU ŁUKASZ MALAN
1071
225
8641121776
20
15 600,00
Zakwalifikowany
88 647 409,13
ELŻBIETA KLEPACKA-FRAŃCZAK GABINET STOMATOLOGICZNY
1072
225
7161313392
20
26 000,00
Zakwalifikowany
88 673 409,13
DUO DENTICA STOMATOLOGIA RODZINNA BARBARA SYGNOWSKA
1073
225
8131714750
20
24 032,00
Zakwalifikowany
88 697 441,13
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY LEK.STOM. DOROTA DEPA-MISIUDA
1074
225
5212916189
20
24 920,00
Zakwalifikowany
88 722 361,13
SPÓŁKA CYWILNA HANNA GRUSZCZYŃSKA-KORBA,MICHAŁ KORBA
1075
225
7343549723
20
24 777,12
Zakwalifikowany
88 747 138,25
VIOLIN OKNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1076
225
7262427358
20
24 920,00
Zakwalifikowany
88 772 058,25
ZWIERZCHOWSCY STOMATOLOGIA PIOTR ZWIERZCHOWSKI
1077
225
7773356323
20
110 212,27
Zakwalifikowany
88 882 270,52
WIERCENIA I CIĘCIA CHLEBANOWSKI SP. Z O.O. SP.K.
1078
225
6792846832
20
24 920,00
Zakwalifikowany
88 907 190,52
AGATA GAŁĘZIOWSKA-KALUKIN
1079
225
6781911402
20
24 920,00
Zakwalifikowany
88 932 110,52
MAGDALENA WYWIAŁ GABINET STOMATOLOGICZNY
1080
225
9512127607
20
26 000,00
Zakwalifikowany
88 958 110,52
DEVELIO SP. Z O.O.
1081
225
9482158252
20
25 000,00
Zakwalifikowany
88 983 110,52
RISORIUS STOMATOLOGIA RENATA SZNAJDER
1082
225
6372078007
20
52 132,64
Zakwalifikowany
89 035 243,16
PRAKTYKA STOMATOLOGII RODZINNEJ „PRIMADENT” S. C. JOANNA GÓRNICKA, MICHAŁ GÓRNICKI
1083
225
8943068949
20
26 000,00
Zakwalifikowany
89 061 243,16
STARSDENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1084
225
9880262776
20
50 937,79
Zakwalifikowany
89 112 180,95
DOLNOBRZESKIE SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O.
1085
225
9161318048
20
24 000,00
Zakwalifikowany
89 136 180,95
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ALEKSANDRA LIS
1086
225
8641000848
20
40 639,20
Zakwalifikowany
89 176 820,15
PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SADOWSCY BEATA SADOWSKA DARIUSZ SADOWSKI
1087
225
8732055803
20
24 920,00
Zakwalifikowany
89 201 740,15
CENTRUM STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNE”FOCUS” LEK.STOM.EWA GOMÓŁKA
1088
225
6871002152
20
25 800,00
Zakwalifikowany
89 227 540,15
RINGPOL WALDEMAR KUBIAK
1089
225
6111045285
20
53 272,00
Zakwalifikowany
89 280 812,15
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GINEKOMED-DOROTA DOBEK
1090
225
7922299956
20
103 278,08
Zakwalifikowany
89 384 090,23
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE” RENOMEX” PAWEŁ ZAWITKOWSKI
1091
225
6452476135
20
44 908,00
Zakwalifikowany
89 428 998,23
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FLOTA MICHAŁ WISZOWATY
1092
225
5342637602
20
26 000,00
Zakwalifikowany
89 454 998,23
ORTOARTE SP. Z O.O.
1093
225
8222110408
20
18 000,00
Zakwalifikowany
89 472 998,23
PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. KAMILA WRÓBEL-BEDNARZ
1094
225
6181433058
20
22 600,00
Zakwalifikowany
89 495 598,23
GABINET STOMATOLOGICZNY URSZULA WŁODAREK
1095
225
6312483046
20
26 000,00
Zakwalifikowany
89 521 598,23
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JAROSŁAW MAJKA; HALINA KONDRATOWICZ-MAJKA SPÓŁKA PARTNERSKA
1096
225
7590001523
20
22 104,00
Zakwalifikowany
89 543 702,23
ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY DOMECH S.C. ANDRZEJ ZADROGA, RADOSŁAW ZADROGA
1097
225
6931091433
20
28 080,00
Zakwalifikowany
89 571 782,23
PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICZE „GERIAMED” WIESŁAWA LESZCZAK
1098
226
7221626144
20
25 295,20
Zakwalifikowany
89 597 077,43
AE-DENT S.C. STOMATOLOGIA
1099
227
8522610799
20
79 639,24
Niezakwalifikowany
D.O.D. SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ