Przejdź do treści
Strona główna » ZUS dofinansowanie 2024 » Lista rankingowa – wyniki programu Dotacje ZUS 2020/2021

Lista rankingowa – wyniki programu Dotacje ZUS 2020/2021

Lista rankingowa projektów, które uzyskały pozytywną ocenę merytoryczną w konkursie Nr 2020.01 – stan na 21 grudnia 2020 r.

Lp
Pozycja
NIP
Liczba Punktow
Kwota Dofinansowania
Status Oceny
Kwota Dofinansowania Narastająco
Wnioskodawca
1
1
8691213279
52
30 800,00
Zakwalifikowany
30 800,00
SAMARYTAŃSKIE TOWARZYSTWO IM. JANA PAWŁA II W ZAKLICZYNIE
2
2
6791862817
50
49 815,00
Zakwalifikowany
80 615,00
KRAKOWSKI HOLDING KOMUNALNY SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE
3
3
6792026187
50
26 520,00
Zakwalifikowany
107 135,00
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
4
4
9251840096
46
203 978,68
Zakwalifikowany
311 113,68
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSTOMATOLOGIA RODZINNA „KADENT” S.C., KATARZYNA KOSTRZEWSKA-KAMINIARZ, JANUSZ KAMINIARZ
5
5
8822128463
45
47 989,06
Zakwalifikowany
359 102,74
SK CUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6
6
7651000335
45
17 517,00
Zakwalifikowany
376 619,74
„ESJOT” STANISŁAW JANOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7
7
7511731665
45
111 930,00
Zakwalifikowany
488 549,74
BETOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8
8
1251161824
45
36 014,40
Zakwalifikowany
524 564,14
MIEJSKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W WOŁOMINIE
9
9
6391068369
44
30 000,00
Zakwalifikowany
554 564,14
STOLARSTWO OGÓLNE ARTUR GAWRON
10
10
9950085234
44
89 199,00
Zakwalifikowany
643 763,14
ANNA KAHLA MET-MAR
11
11
6222392771
44
13 493,60
Zakwalifikowany
657 256,74
PRODMET S.C. KATARZYNA WOJCIECHOWSKA MACIEJ WOJCIECHOWSKI
12
12
7871904642
44
90 254,98
Zakwalifikowany
747 511,72
CIESIELSKI JACEK RADIO LINE
13
13
5750007635
44
25 800,00
Zakwalifikowany
773 311,72
PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „ARES” A. DOMBEK SPÓŁKA ZOGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
14
14
6871639317
43
132 490,00
Zakwalifikowany
905 801,72
GEO-EKO PLUS MARZENA BIL, TOMASZ BIL SPÓŁKA CYWILNA
15
15
5931580077
43
30 800,00
Zakwalifikowany
936 601,72
OKLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16
16
5531009203
43
25 891,00
Zakwalifikowany
962 492,72
GLOBBUD JÓZEF KRZYŻOWSKI W SPADKU
17
17
5932343563
43
41 020,00
Zakwalifikowany
1 003 512,72
„ROSITA” MAGDALENA ROCŁAWSKA-HARAŃ
18
18
9581323406
43
45 840,06
Zakwalifikowany
1 049 352,78
FIRMA BUDOWLANO – DROGOWA MTM SPÓŁKA AKCYJNA
19
19
7560013846
43
30 000,00
Zakwalifikowany
1 079 352,78
ZAKŁAD STOLARSKI ROMAN KAPICA
20
19
8841012253
43
96 686,40
Zakwalifikowany
1 176 039,18
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „DROG-ZIEM” ZBIGNIEW WYSOCZAŃSKI
21
19
9492204663
43
174 465,56
Zakwalifikowany
1 350 504,74
STALTIM STAWIARSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22
20
6912500043
43
30 900,00
Zakwalifikowany
1 381 404,74
STACJA OPIEKI CARITAS DIECEZJI LEGNICKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
23
21
6681274924
42
34 000,00
Zakwalifikowany
1 415 404,74
WOOD-ART DARIUSZ MICHAŁOWICZ
24
22
6981848401
42
26 550,00
Zakwalifikowany
1 441 954,74
JMT MONTAŻE PRZEMYSŁOWE S.C. TOMASZ BARTKOWIAK, MACIEJ BARTKOWIAK
25
22
6641851692
42
56 000,00
Zakwalifikowany
1 497 954,74
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE „RADSTAR” SPÓŁKA ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
26
22
8510312062
42
16 739,42
Zakwalifikowany
1 514 694,16
JAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27
23
6462666742
42
39 095,00
Zakwalifikowany
1 553 789,16
NOSAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28
24
9532767273
42
17 807,44
Zakwalifikowany
1 571 596,60
INVESTKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
29
25
6192048849
42
30 000,00
Zakwalifikowany
1 601 596,60
MEBAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
30
26
6181880797
42
18 548,00
Zakwalifikowany
1 620 144,60
„PULS” SP. Z O.O.
31
27
8851636593
42
12 169,60
Zakwalifikowany
1 632 314,20
NOWORUDZKIE CENTRUM GERIATRYCZNE „SENIOR” S.C.
32
28
7811906465
42
30 920,00
Zakwalifikowany
1 663 234,20
NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
33
29
7861580238
41
92 469,44
Zakwalifikowany
1 755 703,64
PIOMAG PIOTR KIEL
34
30
5480075206
41
30 000,00
Zakwalifikowany
1 785 703,64
ZAKŁAD OCZYSZCZANIA MIASTA”TROS-EKO”SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
35
31
6981838785
41
56 971,20
Zakwalifikowany
1 842 674,84
MC PRACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
36
32
9522179830
41
49 000,00
Zakwalifikowany
1 891 674,84
ADMIX GEOTERM INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
37
33
7282755462
41
60 000,00
Zakwalifikowany
1 951 674,84
HART-TECH SP. Z O.O.
38
34
7560001116
41
130 540,40
Zakwalifikowany
2 082 215,24
JERZY WISZNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „STALMET”
39
35
5580001302
41
30 000,00
Zakwalifikowany
2 112 215,24
SPOMASZ NAKŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

40
36
7842506896
41
29 223,82
Zakwalifikowany
2 141 439,06
FOLIPAK JANICCY SC JANICKA ANNA JANICKI OSKAR
41
36
6462100779
41
48 409,36
Zakwalifikowany
2 189 848,42
REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ S. A.
42
37
7881323303
41
123 374,40
Zakwalifikowany
2 313 222,82
SUSZARNICZA SPÓŁKA „OGRODNIK” SPÓŁKA AKCYJNA
43
38
6481052283
41
88 691,00
Zakwalifikowany
2 401 913,82
P.U.H R.B.”LEDOR” DOROTA PRYMAK
44
39
8733255556
41
37 560,00
Zakwalifikowany
2 439 473,82
PLANTA TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
45
39
5922013870
41
158 371,20
Zakwalifikowany
2 597 845,02
NZOZ MEDYK SP Z O.O.
46
40
6841071651
41
45 810,00
Zakwalifikowany
2 643 655,02
MICZEK MACIEJ 1. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ M-DENT CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ 2. BIURO TŁUMACZEŃ
47
41
5751825146
41
21 000,00
Zakwalifikowany
2 664 655,02
DEXON GRZEGORZ DYLA
48
42
7671646371
40
65 290,95
Zakwalifikowany
2 729 945,97
PRZEDSIĘBIORSTWO LEŚNE WOJCIECH SZCZOTKA
49
43
7491989655
40
140 672,40
Zakwalifikowany
2 870 618,37
BETAFENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
50
43
2220074473
40
87 639,96
Zakwalifikowany
2 958 258,33
ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA
51
43
8171001588
40
24 796,80
Zakwalifikowany
2 983 055,13
ZAMTECHNIKA SP. Z O.O.
52
44
6221355644
40
66 156,36
Zakwalifikowany
3 049 211,49
„TRASKO-STAL” SP. Z O.O.
53
44
9490377201
40
18 884,00
Zakwalifikowany
3 068 095,49
„PAWEX BIS” ANDRZEJ BEDNAREK
54
45
8191571716
40
145 541,28
Zakwalifikowany
3 213 636,77
INWEST-BUD ŁUKASZ GAJDA
55
46
6612379092
40
105 400,00
Zakwalifikowany
3 319 036,77
INSTAL OSTROWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
56
46
7561716076
40
207 272,72
Zakwalifikowany
3 526 309,49
KAMET PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMASZ PIONTEK
57
47
7841946825
40
44 010,00
Zakwalifikowany
3 570 319,49
P.P.H.U. „KLIMAT” DANUTA ORLIKOWSKA
58
48
5560009565
40
24 354,00
Zakwalifikowany
3 594 673,49
5XM AGNIESZKA MACIEJCZYK
59
49
7773320012
40
30 000,00
Zakwalifikowany
3 624 673,49
ML FOIL LESZEK CYKOWIAK, MAŁGORZATA HAUSER-CYKOWIAK SPÓŁKA CYWILNA
60
50
5783137567
40
100 121,40
Zakwalifikowany
3 724 794,89
MAŁGORZATA ANDRZEJ WADLEWSCY SPÓŁKA JAWNA
61
51
8971720362
40
68 376,00
Zakwalifikowany
3 793 170,89
PARAGON SIECHNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
62
52
5621807322
40
25 450,00
Zakwalifikowany
3 818 620,89
USŁUGI DEKARSKIE DAWID SOBOTA
63
53
6612378862
40
23 760,00
Zakwalifikowany
3 842 380,89
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
64
54
5532336192
40
9 390,00
Zakwalifikowany
3 851 770,89
TIMDENT STOMATOLOGIA MARIA WARNICKA-SOSZKA
65
55
7851683563
39
31 684,00
Zakwalifikowany
3 883 454,89
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH „ROB” ROBERT FRĄCKOWIAK
66
56
5790000556
39
172 548,75
Zakwalifikowany
4 056 003,64
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOFUNKCYJNE „DANIEL” EDMUND DANIELEWSKI
67
57
9910269695
39
17 331,20
Zakwalifikowany
4 073 334,84
STOLARSTWO TIELECZEK ROBERT
68
58
8171872857
39
210 000,00
Zakwalifikowany
4 283 334,84
MAKO – DREW S.C. MARIA KOZAK, RYSZARD MACHNIK
69
58
6221301507
39
31 000,00
Zakwalifikowany
4 314 334,84
„PALATOM” PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-PRODUKCUJNO-USŁUGOWE ARKADIUSZ TOMCZYK
70
59
8241742865
39
20 645,55
Zakwalifikowany
4 334 980,39
LAWIDROG MAŁGORZATA LACH-WITKOWSKA
71
60
7121004762
39
45 218,40
Zakwalifikowany
4 380 198,79
LUBELSKA AGENCJA OCHRONY ŚRODOWISKA S.A.
72
61
5891737011
39
19 320,00
Zakwalifikowany
4 399 518,79
WODKAN-GRZENKOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
73
61
8431432760
39
141 315,15
Zakwalifikowany
4 540 833,94
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWEZAJĄCZKOWSKI MARCIN
74
62
7871453263
39
28 386,00
Zakwalifikowany
4 569 219,94
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „PRO-AL” TOMASZ WIŚNIEWSKI
75
62
6181948319
39
26 000,00
Zakwalifikowany
4 595 219,94
„KAMBET” JAKUB JARCZEWSKI
76
63
8191237414
39
67 568,00
Zakwalifikowany
4 662 787,94
F.P.H.U WITRYNA PIOTR NOWAK
77
64
7631000467
39
50 000,00
Zakwalifikowany
4 712 787,94
FABRYKA SPRZĘTU OKRĘTOWEGO „MEBLOMOR” SPÓŁKA AKCYJNA
78
65
8710000574
39
76 932,00
Zakwalifikowany
4 789 719,94
ZAKŁADY MEBLOWE „FARTA” PAWEŁ PODSTAWSKI
79
66
6192050823
39
54 138,00
Zakwalifikowany
4 843 857,94
ELTAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
80
66
6252459310
39
74 586,30
Zakwalifikowany
4 918 444,24
LIMBOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

81
66
8952216102
39
58 045,00
Zakwalifikowany
4 976 489,24
FORME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
82
67
9231075965
39
25 000,00
Zakwalifikowany
5 001 489,24
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY PIOTR PRZYBYŁA
83
68
7811999515
39
62 778,00
Zakwalifikowany
5 064 267,24
EL POWER F. TYNALEWSKI P. LUCK S.C.
84
69
5921654868
39
71 843,40
Zakwalifikowany
5 136 110,64
DENTAL CLINIC BARBARA SEPETOWSKA
85
70
6392011673
39
49 900,00
Zakwalifikowany
5 186 010,64
PROSAT FOJCIK SPÓŁKA JAWNA
86
71
7822189659
39
192 192,91
Zakwalifikowany
5 378 203,55
MEFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
87
72
5941478251
38
50 990,40
Zakwalifikowany
5 429 193,95
MARCIN CZARNIK ZAKŁAD WIELOFUNKCYJNY
88
73
6491967676
38
50 720,00
Zakwalifikowany
5 479 913,95
STAL-PRODUKT SPÓŁKA JAWNA KORNELIA ZAŁAWA, DARIUSZ ZAŁAWA
89
74
9111833452
38
106 471,22
Zakwalifikowany
5 586 385,17
DOMINIK WŁODARCZYK SCHODY WŁODARCZYK
90
75
7382154242
38
170 740,00
Zakwalifikowany
5 757 125,17
GALLAB KRZYSZTOF LABUT, MARIUSZ LABUT SPÓŁKA JAWNA
91
75
5562752653
38
30 393,60
Zakwalifikowany
5 787 518,77
PAMA HENRYK MACIEJCZYK, MIŁOSZ MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA
92
76
8971027862
38
71 659,44
Zakwalifikowany
5 859 178,21
EDYTA BARAŃSKA DESIGN
93
76
7861719535
38
209 000,00
Zakwalifikowany
6 068 178,21
FLUDRA METALWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
94
77
9212040747
38
38 080,00
Zakwalifikowany
6 106 258,21
„ROZTOCZE” ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄ
95
78
7842493745
38
27 176,85
Zakwalifikowany
6 133 435,06
ATUT LESZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
96
78
8191442019
38
106 732,80
Zakwalifikowany
6 240 167,86
CEL-BUD DROGOŃ ŁUKASZ
97
78
7941094741
38
91 100,00
Zakwalifikowany
6 331 267,86
JACEK RELIGA AUTO – KOMIS
98
79
6791005496
38
97 527,00
Zakwalifikowany
6 428 794,86
ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS- STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
99
79
6631694713
38
50 833,16
Zakwalifikowany
6 479 628,02
MARCIN WOLSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWOUSŁUGOWO PRODUKCYJNE „WOMAR”
100
80
7630003529
38
81 253,00
Zakwalifikowany
6 560 881,02
LUBMOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
101
80
5731660860
38
133 473,32
Zakwalifikowany
6 694 354,34
ROMAN TATAREK „ROMAX”
102
80
6070088724
38
160 638,12
Zakwalifikowany
6 854 992,46
KOMFORT 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
103
80
7861679592
38
322 703,62
Zakwalifikowany
7 177 696,08
KNIOCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
104
81
9670838945
38
19 826,34
Zakwalifikowany
7 197 522,42
„SELLA” S.C. JACEK ROGOZIŃSKI, ANDRZEJ KORNACKI
105
81
7771392591
38
26 955,45
Zakwalifikowany
7 224 477,87
TOMASZ KASPRZYK P.P.H.U.’MEBAX’ TOMASZKASPRZYK
106
82
7872107008
38
194 832,00
Zakwalifikowany
7 419 309,87
LUKSIS MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
107
83
5741788656
38
123 650,41
Zakwalifikowany
7 542 960,28
INSTYTUT UŚMIECHU ESTERA GŁADYSZ
108
84
6131553783
38
23 803,20
Zakwalifikowany
7 566 763,48
ZOBUD RAFAŁ NOWOSZA
109
85
7471821935
38
30 000,00
Zakwalifikowany
7 596 763,48
ELEKTRO LUMEN MARIUSZ CHYŻY
110
85
7561006498
38
17 643,00
Zakwalifikowany
7 614 406,48
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ „ZAW-KOM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
111
85
6320000068
38
19 714,22
Zakwalifikowany
7 634 120,70
SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO-ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O.
112
85
8992226360
38
97 059,06
Zakwalifikowany
7 731 179,76
DENTA S.C. E. KAROLEWSKA M. KAROLEWSKI
113
85
8821881566
38
64 297,52
Zakwalifikowany
7 795 477,28
PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE OKONIEWSCY „VETOS FARMA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
114
85
9950122998
38
25 000,00
Zakwalifikowany
7 820 477,28
PAWEŁ ŁUKASIK „DRO-BRUK” PAWEŁ ŁUKASIK
115
85
7532245295
38
106 511,89
Zakwalifikowany
7 926 989,17
PRAŻUCH PIOTR”INTEK-TECH”TECHNIK INSTALACJI
116
85
7542723997
38
100 615,60
Zakwalifikowany
8 027 604,77
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „SAN-MED” A. TOMALIK, J. TOMALIK SPÓŁKA JAWNA
117
86
9281123548
38
105 080,00
Zakwalifikowany
8 132 684,77
ANNA OSTROWSKABOROWIECGABINET STOMATOLOGICZNY
118
87
6511611021
38
88 201,72
Zakwalifikowany
8 220 886,49
„KLIMOSZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
119
88
8171681873
37
30 900,00
Zakwalifikowany
8 251 786,49
RENOMA – SKLEP ODZIEŻOWY – KRZYSZTOF BUZIAK
120
89
8851566007
37
9 774,00
Zakwalifikowany
8 261 560,49
SKRZYPEK NA DACHU MARCIN SKRZYPIŃSKI
121
90
6980008567
37
108 064,00
Zakwalifikowany
8 369 624,49
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „DŻEM” – PIOTRGRZYMAŁA

122
90
5930301224
37
29 828,00
Zakwalifikowany
8 399 452,49
„DUBIŃSKI” RADOSŁAW DUBIŃSKI
123
91
6221006352
37
18 381,12
Zakwalifikowany
8 417 833,61
ŚMIATACZ IGNACY – WYRÓB OPAKOWAŃ DREWNIANYCH
124
92
7371193468
37
129 627,86
Zakwalifikowany
8 547 461,47
BOGUSŁAW BIEDROŃ STOLBOG
125
93
7940000117
37
158 720,00
Zakwalifikowany
8 706 181,47
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE”ANT-MAR” – ANTONI SZEWCZYK
126
93
6140102821
37
219 038,40
Zakwalifikowany
8 925 219,87
„APEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
127
93
6642139406
37
139 900,00
Zakwalifikowany
9 065 119,87
PELLET PRODUCTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
128
94
8161702823
37
239 067,00
Zakwalifikowany
9 304 186,87
STELSPAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
129
95
9460001862
37
90 300,29
Zakwalifikowany
9 394 487,16
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG ELEKTROTECHNICZNYCH I HANDLOWYCH „ELTO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
130
96
6220109156
37
81 000,00
Zakwalifikowany
9 475 487,16
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW IMIENIEM „POWSTANCÓW WIELKOPOLSKICH”
131
97
5311699039
37
92 483,79
Zakwalifikowany
9 567 970,95
METCONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
132
98
5832484152
37
30 900,00
Zakwalifikowany
9 598 870,95
TECHNOMASZT ANNA BEKIER
133
99
8441861238
37
85 442,80
Zakwalifikowany
9 684 313,75
MAGDALENA LISZKOWSKA – „KAM-BUD”
134
99
6182024563
37
72 160,00
Zakwalifikowany
9 756 473,75
IMPACT MICHAŁ MALISZ
135
100
6631870707
37
100 140,00
Zakwalifikowany
9 856 613,75
„AM BUDOWNICTWO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
136
101
6981571075
37
209 800,00
Zakwalifikowany
10 066 413,75
MAREK NOWAKOWSKI „EPSILON”
137
101
6222416603
37
120 276,50
Zakwalifikowany
10 186 690,25
INTER-GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
138
101
5993175551
37
25 000,00
Zakwalifikowany
10 211 690,25
IIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
139
101
5741291708
37
60 000,00
Zakwalifikowany
10 271 690,25
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „NOWATOR” DARIUSZ KWAPISZ
140
101
5581057730
37
27 561,15
Zakwalifikowany
10 299 251,40
MIROSŁAW UCHMAN USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE „MIR-BUD”
141
102
5761503585
37
29 365,02
Zakwalifikowany
10 328 616,42
DES MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
142
102
7261800097
37
14 243,40
Zakwalifikowany
10 342 859,82
FABRYKA PIERŚCIENI TŁOKOWYCH „PRIMA” SPÓŁKA AKCYJNA W ŁODZI
143
103
9231001151
37
25 000,00
Zakwalifikowany
10 367 859,82
ZAKŁAD BUDOWLANY ROBERT DUDZIAK
144
103
9930576348
37
83 595,47
Zakwalifikowany
10 451 455,29
INSTALL ENERGY NATALIA STRZESAK
145
104
6572113760
37
40 737,00
Zakwalifikowany
10 492 192,29
„DIONIZIAK” TERESA DIONIZIAK
146
104
5922227559
37
54 480,40
Zakwalifikowany
10 546 672,69
FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA PIOTR FORMELLA
147
104
7390507904
37
50 762,40
Zakwalifikowany
10 597 435,09
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO HENRYK MIAZIO
148
104
6842263306
37
24 540,00
Zakwalifikowany
10 621 975,09
SPECMED SP. Z O.O.
149
104
6631876064
37
61 016,00
Zakwalifikowany
10 682 991,09
SAGITTARIUS INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
150
104
7962402403
37
30 000,00
Zakwalifikowany
10 712 991,09
MARKUS USŁUGI HYDRAULICZNE MARCIN MĘZIK
151
104
5993032515
37
25 540,00
Zakwalifikowany
10 738 531,09
KRZYSZTOF RADZIŃSKI ZAKŁAD USŁUGOWY THOR
152
105
8971667544
37
27 000,00
Zakwalifikowany
10 765 531,09
„STOMATOLOGICZNE CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII” SPÓŁKA Z OGRANICZONAODPOWIEDZIALNOSCIA
153
105
9691205518
37
30 850,60
Zakwalifikowany
10 796 381,69
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH AA „REMEDIUM”AWRAMIENKO SPÓŁKA JAWNA
154
106
7772870041
37
56 000,00
Zakwalifikowany
10 852 381,69
BAUSERVICE MACIEJ ADAM
155
107
6871801798
37
56 370,00
Zakwalifikowany
10 908 751,69
TOMAL TOMASZ JEDLIĆKA
156
108
6581842607
37
30 405,00
Zakwalifikowany
10 939 156,69
HURTOWNIA NABIAŁOWA „SEREK BIS” ZBIGNIEW OWCZAREK ALEKSANDRA OWCZAREK SPÓŁKA JAWNA
157
109
6772101744
37
25 900,00
Zakwalifikowany
10 965 056,69
OŚRODEK WYPOCZYNKOWO – SZKOLENIOWY WIKING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
158
110
6423207450
36
39 202,57
Zakwalifikowany
11 004 259,26
ZAKŁAD PRODUKCYJNY „EUROSTAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
159
111
6641837456
36
207 948,72
Zakwalifikowany
11 212 207,98
INSTYTUT WDROŻEŃ I TECHNOLOGII SP. Z O.O.
160
112
5741864305
36
48 355,00
Zakwalifikowany
11 260 562,98
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE MYHOUSE PAWEŁ KRAWCZYK
161
113
8652422263
36
60 364,65
Zakwalifikowany
11 320 927,63
P.P.H.U. STEFAN WOJEWODA
162
114
9111009167
36
210 000,00
Zakwalifikowany
11 530 927,63
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE HENRYK CHRABAŃSKI
Strona 4

163
114
6842261460
36
279 038,40
Zakwalifikowany
11 809 966,03
„POL-PANEL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
164
114
7640202816
36
30 000,00
Zakwalifikowany
11 839 966,03
TARTAK-STOLARNIA EDWARD DEREK
165
115
7760001693
36
25 584,00
Zakwalifikowany
11 865 550,03
ANDRZEJ ADAM OSIECKI ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH BUDOWNICTWA
166
116
8133196271
36
30 400,00
Zakwalifikowany
11 895 950,03
RECONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
167
117
8321993380
36
30 789,00
Zakwalifikowany
11 926 739,03
POWELD PRZEMYSŁAW OSADNIK
168
118
6842589456
36
50 000,00
Zakwalifikowany
11 976 739,03
DOMER TOMASZ DOKTÓR
169
118
6080109876
36
50 875,76
Zakwalifikowany
12 027 614,79
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY BIADAŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
170
118
7811884516
36
169 572,72
Zakwalifikowany
12 197 187,51
PARSYMONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
171
119
6191100312
36
173 887,20
Zakwalifikowany
12 371 074,71
ROMAN KOZŁOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWOPRYWATNE „EW-RO”
172
119
8722421577
36
30 996,30
Zakwalifikowany
12 402 071,01
PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WELUREX-KARTON S.T.A. HODOR SPÓŁKA JAWNA
173
119
6312365329
36
37 937,14
Zakwalifikowany
12 440 008,15
WIDAX DANIEL WIECZORKE
174
119
7550009300
36
136 640,00
Zakwalifikowany
12 576 648,15
ERNEST KONTNY PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „ERKON”
175
119
6263021988
36
30 000,00
Zakwalifikowany
12 606 648,15
DOMINOPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
176
119
8943044682
36
28 320,00
Zakwalifikowany
12 634 968,15
GREMIUM SP. Z O.O.
177
119
5562415476
36
113 023,18
Zakwalifikowany
12 747 991,33
„REMSOD” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
178
119
8571151707
36
30 000,00
Zakwalifikowany
12 777 991,33
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH INSTAL –BRUK SABINA LUTEREK
179
120
6191365743
36
124 384,20
Zakwalifikowany
12 902 375,53
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „ALMET” RAFAŁ PIASECKI
180
121
1251615662
36
29 320,00
Zakwalifikowany
12 931 695,53
SERWIS WARSZAWA DARIUSZ KŁOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
181
121
8690005923
36
18 121,50
Zakwalifikowany
12 949 817,03
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO P.H.U. NOWAK MARIAN
182
121
8421779315
36
25 993,00
Zakwalifikowany
12 975 810,03
GABIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
183
122
5730207615
36
26 347,00
Zakwalifikowany
13 002 157,03
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „GWARANT” S.C.,TOMASZ WYRZYKOWSKI, AGNIESZKA WYRZYKOWSKA
184
123
7851799403
36
59 504,68
Zakwalifikowany
13 061 661,71
MEBLE KAMPRA A.WIĘCEK M.WIĘCEK, P.WIĘCEK SPÓŁKA JAWNA
185
124
7282246128
36
9 012,57
Zakwalifikowany
13 070 674,28
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY UNIWERSYTETU W ŁODZ
186
125
5632319543
36
75 870,00
Zakwalifikowany
13 146 544,28
MONIKA KAMIŃSKA
187
126
6792174663
36
46 920,00
Zakwalifikowany
13 193 464,28
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE UL.ŁANOWA 43
188
127
5562683981
36
22 906,80
Zakwalifikowany
13 216 371,08
M.B. BUD MARIUSZ BIAŁEK
189
127
8351518146
36
30 000,00
Zakwalifikowany
13 246 371,08
TOTAL HOUSE MARCIN LECHOWSKI
190
127
6852236021
36
30 000,00
Zakwalifikowany
13 276 371,08
KRZYSZTOF SŁAWNIAK PRACE WYSOKOŚCIOWE
191
127
8131515140
36
23 080,49
Zakwalifikowany
13 299 451,57
ANDRZEJ DUDEK „DUD-AND”
192
127
8161665281
36
137 543,40
Zakwalifikowany
13 436 994,97
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA S.C. ANDRZEJ SZYMANIK,MAŁGORZATA NOWACKA-SZYMANIK
193
128
5482071282
36
101 153,21
Zakwalifikowany
13 538 148,18
BADORA ADRIANNA INDYWIDUALNA PRAKTYKALEKARSKA
194
128
8942592967
36
71 473,00
Zakwalifikowany
13 609 621,18
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA KATARZYNA CALIK
195
128
8943052517
36
98 078,69
Zakwalifikowany
13 707 699,87
STOMATOLOGIA LUBCZYŃSCY SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA I MARCIN LUBCZYŃSCY
196
128
7471254749
36
111 094,30
Zakwalifikowany
13 818 794,17
JOLANTA KORJAT CENTRUM STOMATOLOGICZNE”KORDENT”
197
128
6443472646
36
101 828,66
Zakwalifikowany
13 920 622,83
NZOZ PRYWATNA PORADNIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ LIDIA I PIOTR WESOŁY SPÓŁKA JAWNA
198
128
9121606255
36
100 085,87
Zakwalifikowany
14 020 708,70
SILESIAN KORAB MAREK KROMPLEWSKI
199
128
8951316847
36
84 269,80
Zakwalifikowany
14 104 978,50
AGATA PIEKARCZYK-MATKOWSKA GABINET STOMATOLOGICZNY DENTAL4U
200
129
7561381658
36
25 450,00
Zakwalifikowany
14 130 428,50
ZAKŁAD USŁUGOWO – REMONTOWY – DARIUSZ KAPICA
201
129
6961577229
36
24 705,00
Zakwalifikowany
14 155 133,50
WITOLD WESOŁEK WESOŁEK WITOLD WITWES
202
129
5811831329
36
102 633,08
Zakwalifikowany
14 257 766,58
HIGHWORK USŁUGI ALPINISTYCZNE MATEUSZ JANIUK
203
129
6211011067
36
50 450,00
Zakwalifikowany
14 308 216,58
USŁUGI BLACHARSKO DEKARSKIE TOMASZ WOŹNY

204
130
9532422663
36
73 835,00
Zakwalifikowany
14 382 051,58
GALENICA S.C. MARIA LORENTOWICZ-ZAGALAK, RAFAŁ ZAGALAK
205
130
6111727748
36
192 201,00
Zakwalifikowany
14 574 252,58
NZOZ „STOMATOLOGIA BEZ BÓLU”MAGDALENA ŻYWICKA
206
130
6842651698
36
82 710,00
Zakwalifikowany
14 656 962,58
STOMATOLOGIA LWOWSKA 10 KAMIL GARNCZARSKI, WOJCIECH STOPYRA SPÓŁKA CYWILNA
207
130
7773259330
36
52 675,00
Zakwalifikowany
14 709 637,58
HYDRO-GAZ SWARZĘDZ SP. Z O.O. SP.K.
208
130
6671221435
36
95 299,51
Zakwalifikowany
14 804 937,09
USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE „IR-DOM” IRENEUSZ WAWRZYNIAK
209
131
5140154728
36
23 376,00
Zakwalifikowany
14 828 313,09
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ELEKTRONIKRTV AGD NOWICKI JANUSZ
210
132
5562685477
36
30 000,00
Zakwalifikowany
14 858 313,09
DRUKARNIA POZKAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
211
132
5991023564
36
46 496,80
Zakwalifikowany
14 904 809,89
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO- EPIDEMIOLOGICZNA W GORZOWIE WLKP.
212
133
6951495872
36
34 007,00
Zakwalifikowany
14 938 816,89
DC SYSTEM S.C.
213
133
6472568538
36
81 000,00
Zakwalifikowany
15 019 816,89
MIXPOL CZYŻOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
214
134
5730208885
36
30 000,00
Zakwalifikowany
15 049 816,89
DAWPOL A. DZIWIŃSKI, K. SZYDA SP.J.
215
135
9510027474
36
25 393,59
Zakwalifikowany
15 075 210,48
FIRMA ABSOLUT WOJCIECH STASIEŁUK
216
136
6221672853
35
30 000,00
Zakwalifikowany
15 105 210,48
GOSPODARSTWO ROLNE – GRAŻYNA I MAREK SEMBERECKI
217
137
8311510061
35
35 636,00
Zakwalifikowany
15 140 846,48
DARIA EWELINA LIPIŃSKA-HOLC
218
138
5751192250
35
148 892,00
Zakwalifikowany
15 289 738,48
ZAKLAD CIESIELSKO STOLARSKI EUGENIUSZ WAŃCZYK
219
138
5931561269
35
25 900,00
Zakwalifikowany
15 315 638,48
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY RAFO EWA NAGÓRSKA
220
139
8211007322
35
176 191,36
Zakwalifikowany
15 491 829,84
GRZEGORZ MUSZYŃSKI FPUH DREWAX
221
140
5890000337
35
209 800,00
Zakwalifikowany
15 701 629,84
ZAKŁAD STOLARSKI „STOL-BIR” ANDRZEJ BIR
222
140
5761290557
35
117 781,12
Zakwalifikowany
15 819 410,96
WŁODZIMIERZ LIPSKI P.P.H.U. „LIPKART”
223
140
5993161247
35
140 000,00
Zakwalifikowany
15 959 410,96
SIBEL MEHMED MEHMEDOV
224
141
5750000716
35
51 000,00
Zakwalifikowany
16 010 410,96
PRZEDSIĘBIORSTWO OBROTU SUROWCAMI WTÓRNYMI „HERMEX” ADAM CZECH
225
142
7651004497
35
204 000,00
Zakwalifikowany
16 214 410,96
IMW INŻYNIERIA MASZYN WAŁCZ SP Z O.O
226
143
8271910669
35
76 450,00
Zakwalifikowany
16 290 860,96
ZAKŁAD KAMIENIARSKI RAFAŁ AUGUSTYNIAK
227
143
5771983517
35
50 755,00
Zakwalifikowany
16 341 615,96
NSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
228
144
7591624769
35
141 549,60
Zakwalifikowany
16 483 165,56
DOMOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
229
145
6211834248
35
134 240,59
Zakwalifikowany
16 617 406,15
TMT WELD SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
230
145
5911707037
35
100 343,11
Zakwalifikowany
16 717 749,26
RACKS AND ROLLS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
231
145
7810026650
35
24 993,60
Zakwalifikowany
16 742 742,86
HENRYK PACZKA „DRENBUD” ZAKŁAD USŁUG MELIORACYJNYCH I KANALIZACYJNYCH”
232
145
6470513266
35
81 000,00
Zakwalifikowany
16 823 742,86
P.P.U.H. „GRANITEX” GRZONKA DAMIAN
233
145
6981707014
35
89 898,24
Zakwalifikowany
16 913 641,10
MACIEJ ZŁOTKOWSKI TM LAGERTECHNIK
234
145
6551792796
35
210 000,00
Zakwalifikowany
17 123 641,10
ZAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
235
145
5252348828
35
25 000,00
Zakwalifikowany
17 148 641,10
TLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
236
145
8341108240
35
30 000,00
Zakwalifikowany
17 178 641,10
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GRZEGORY GRZEGORZ
237
146
4990650034
35
210 000,00
Zakwalifikowany
17 388 641,10
GLOBMETAL TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
238
147
8212261301
35
99 206,40
Zakwalifikowany
17 487 847,50
SCAFFOLDER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANIOCZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ
239
148
6282276258
35
30 276,75
Zakwalifikowany
17 518 124,25
BBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
240
148
6792120822
35
25 092,00
Zakwalifikowany
17 543 216,25
JAROSŁAW SZCZYRBAK HERMA
241
148
6571004649
35
73 561,00
Zakwalifikowany
17 616 777,25
ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANO – HANDLOWYCH „NOWBUD” ALEKSANDER NOWAK, EDWARD BRACKI SP. J.
242
148
6711802458
35
20 000,00
Zakwalifikowany
17 636 777,25
KERD SP.ZO.O.
243
149
5731079059
35
50 580,00
Zakwalifikowany
17 687 357,25
F.P.H. „BODEK” BOGUSŁAW KOCIŃSKI
244
150
9492203310
35
26 774,64
Zakwalifikowany
17 714 131,89
INŻYNIERIA RUCHU DROGOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

245
151
5870200518
35
86 385,79
Zakwalifikowany
17 800 517,68
„SZKUNER” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
246
152
6652817121
35
45 457,37
Zakwalifikowany
17 845 975,05
ZAKŁAD BUDOWLANY „DOMAGAŁA & SYN” S.C.
247
152
5470172988
35
30 000,00
Zakwalifikowany
17 875 975,05
SEMPRA-TECHNIK BIEL SPÓŁKA JAWNA
248
152
9581602454
35
143 319,00
Zakwalifikowany
18 019 294,05
TREC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
249
153
7010169508
35
339 600,00
Zakwalifikowany
18 358 894,05
CHEMIKALS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
250
153
6941599558
35
150 256,80
Zakwalifikowany
18 509 150,85
„MAGBOS” TOMASZ BOSAKIEWICZ
251
153
7290105359
35
34 832,00
Zakwalifikowany
18 543 982,85
P.P.H.U.”LA-MAR” TADEUSZ LASOTA
252
153
6611667535
35
21 946,50
Zakwalifikowany
18 565 929,35
WITBRUK WITOLD RUSIECKI
253
154
6793075868
35
37 981,00
Zakwalifikowany
18 603 910,35
FABRYKA UŚMIECHU SP Z O.O.
254
154
6810002086
35
23 245,20
Zakwalifikowany
18 627 155,55
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA „NOVAK” KRZYSZTOF NOWAK
255
154
8210010782
35
40 980,32
Zakwalifikowany
18 668 135,87
ZAKŁAD ELEKTROTECHNICZNY ZELTECH STANISŁAW PRZESMYCKI
256
154
6571197364
35
26 568,00
Zakwalifikowany
18 694 703,87
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWO -HANDLOWE „KAR-WAT” JOLANTA KARWAT
257
155
9561006890
35
22 029,00
Zakwalifikowany
18 716 732,87
SADOWSKI JAN TRANS-TRAGER
258
155
5540163501
35
38 610,00
Zakwalifikowany
18 755 342,87
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL GARDEN ELŻBIETA KLOREK-KRUG
259
155
7651478568
35
86 873,40
Zakwalifikowany
18 842 216,27
PRAKTYKA DENTYSTYCZNA MONIKA FULARZ-ŁOŻECKA
260
155
9491959916
35
51 000,00
Zakwalifikowany
18 893 216,27
KAMIL MŁYŃCZAK KAMBERG
261
155
6711756480
35
99 799,13
Zakwalifikowany
18 993 015,40
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA PIOTR PYRCZAK
262
155
7130011833
35
30 990,00
Zakwalifikowany
19 024 005,40
AVD ALLUTRON ARKADIUSZ DUDA
263
156
9491770745
35
60 000,00
Zakwalifikowany
19 084 005,40
TOMAR MARCIN STRĄCZYŃSKI
264
156
7342690224
35
53 463,60
Zakwalifikowany
19 137 469,00
PRYWATNA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENTRA SPÓŁKA JAWNA W. SZCZYGLIŃSKA B. MARTISZEK
265
156
5421002660
35
111 483,14
Zakwalifikowany
19 248 952,14
„REMEX” SP.Z O.O.
266
156
7891546772
35
25 180,00
Zakwalifikowany
19 274 132,14
FAMILYBUD ALICJA BĄK
267
157
7681664809
35
115 158,40
Zakwalifikowany
19 389 290,54
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „VITA-MED” S.C. PAWEŁ CZEKAŃSKI, BARBARA KOSNO, MAREK ORCIUCH
268
157
7820065858
35
30 000,00
Zakwalifikowany
19 419 290,54
HENRYK WOJKIEWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO 'HYDRO-GAZ SWARZĘDZ’
269
158
8771481326
35
56 000,00
Zakwalifikowany
19 475 290,54
TELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
270
159
7822154112
35
50 000,00
Zakwalifikowany
19 525 290,54
„TROJAK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
271
160
5372614132
34
108 595,48
Zakwalifikowany
19 633 886,02
LEBART BARTOSZ ŁOGWIŃSKI I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA
272
161
8621247095
34
30 900,00
Zakwalifikowany
19 664 786,02
EDWARD JARGIEŁO ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
273
161
6931983663
34
30 900,00
Zakwalifikowany
19 695 686,02
MARIUSZ SZWECHŁOWICZ USŁUGI LEŚNO – ROLNICZE
274
162
8771469383
34
113 515,18
Zakwalifikowany
19 809 201,20
LUXCOM MATEUSZ RUCZYŃSKI
275
163
5140336286
34
81 000,00
Zakwalifikowany
19 890 201,20
DREWMAR MARTA JANGAS-IDZIKOWSKA
276
163
5170273828
34
31 000,00
Zakwalifikowany
19 921 201,20
ŻYRADZKI TOMASZ P.P.H.U. WIKLINOWY-OGRÓD
277
164
6681969721
34
19 600,00
Zakwalifikowany
19 940 801,20
SUNFRAME POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
278
165
7831472389
34
209 800,00
Zakwalifikowany
20 150 601,20
P & S PARTNERS SYDOW TOMASZ
279
165
5732846443
34
339 000,00
Zakwalifikowany
20 489 601,20
MIEDZIŃSKI GRUPA KAPITAŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
280
166
9730324323
34
137 100,00
Zakwalifikowany
20 626 701,20
VIDEO PAKA KRYSTIAN KACIEJA
281
167
6172054982
34
46 162,20
Zakwalifikowany
20 672 863,40
’ZGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROCINIE – WIELKOPOLSKIE CENTRUM RECYKLINGU’
282
168
6772273586
34
18 694,00
Zakwalifikowany
20 691 557,40
AG SYSTEM SP. Z O.O.
283
169
8133420780
34
136 486,43
Zakwalifikowany
20 828 043,83
HIGH VOLTAGE SOLUTIONS SEWERYN KOŚCIÓŁEK
284
170
5512641963
34
30 000,00
Zakwalifikowany
20 858 043,83
STALVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
285
171
9661926377
34
17 911,26
Zakwalifikowany
20 875 955,09
GRAFS PAWEŁ ŻYŁKOWSKI

286
171
7671668697
34
10 324,99
Zakwalifikowany
20 886 280,08
TOM JOHNS DESIGN TOMASZ JASZCZYK
287
172
5391179915
34
31 000,00
Zakwalifikowany
20 917 280,08
KABEX ZPH DAMIAN DĄBROWSKI
288
173
6811665618
34
101 969,40
Zakwalifikowany
21 019 249,48
CZESŁAW SŁOWIAK FIRMA TRANSPORTOWA „KRZYCH”
289
174
6472573717
34
95 778,48
Zakwalifikowany
21 115 027,96
DOM POŻEGNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
290
174
5771162507
34
50 720,00
Zakwalifikowany
21 165 747,96
DAR STAL DARIUSZ ZAŁAWA
291
174
7641555296
34
30 000,00
Zakwalifikowany
21 195 747,96
PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI EWELINA ŻBIKOWSKA
292
174
9372192153
34
30 000,00
Zakwalifikowany
21 225 747,96
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ARTPLAST ARTUR KRYWULT
293
175
6621823008
34
55 000,00
Zakwalifikowany
21 280 747,96
MASTER POLAND SP. Z O.O.
294
176
8420000583
34
210 000,00
Zakwalifikowany
21 490 747,96
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWYM „AG METAL” ANDRZEJ GRABOWSKI
295
177
9561392137
34
18 265,00
Zakwalifikowany
21 509 012,96
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE PEMAR-PLAST EUGENIA PĘCKO
296
178
6591545584
34
24 900,00
Zakwalifikowany
21 533 912,96
KROLLHOUSE KRYSTIAN KROLL
297
179
5242222971
34
129 284,38
Zakwalifikowany
21 663 197,34
NATALEX SPÓŁKA AKCYJNA
298
179
6172069392
34
26 251,15
Zakwalifikowany
21 689 448,49
ZUMA BUDOWY MATEUSZ PIESZAŁKA
299
179
5832765135
34
30 000,00
Zakwalifikowany
21 719 448,49
MENEGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
300
179
5542927776
34
26 258,64
Zakwalifikowany
21 745 707,13
REGAN SP. Z O.O. SP. K.
301
179
1010000640
34
50 800,00
Zakwalifikowany
21 796 507,13
„INDUSTRIE MAURIZIO PERUZZO OVATEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
302
179
5490001758
34
22 480,00
Zakwalifikowany
21 818 987,13
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W OŚWIĘCIMIU
303
179
5731014031
34
50 630,00
Zakwalifikowany
21 869 617,13
„GOLIARD” – SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
304
179
9482599720
34
30 000,00
Zakwalifikowany
21 899 617,13
CERMAX LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
305
179
9452061068
34
38 017,09
Zakwalifikowany
21 937 634,22
COFFEE BREAK ANDRZEJ BRUZDA, MARCIN DUDEK SPÓŁKA JAWNA
306
180
9372672108
34
50 000,00
Zakwalifikowany
21 987 634,22
DOMBEX MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
307
181
7451842294
34
9 939,00
Zakwalifikowany
21 997 573,22
WARMIA I MAZURY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
308
181
7422253141
34
92 700,00
Zakwalifikowany
22 090 273,22
EKOENERGIA MATEUSZ KIETLIŃSKI
309
181
6842143387
34
194 832,00
Zakwalifikowany
22 285 105,22
PIEKARNIA „ŻANETA” KRASOWSKI MICHAŁ BAJDY 182, 38-471 WOJASZÓWKA
310
181
9910063278
34
52 489,65
Zakwalifikowany
22 337 594,87
MATYSEK ANDRZEJ P.P.U.H. M.A.T.YSEK
311
181
5040076176
34
106 885,08
Zakwalifikowany
22 444 479,95
PROHAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
312
181
9490866897
34
25 504,20
Zakwalifikowany
22 469 984,15
AMAK AGNIESZKA STRĄCZYŃSKA
313
181
7671479915
34
139 000,00
Zakwalifikowany
22 608 984,15
KRZYSZTOF KRZEMIŃSKI K&M MEBLE POD WYMIAR
314
182
7182088345
34
55 000,00
Zakwalifikowany
22 663 984,15
ECO TECHNOLOGIES EMIL CWALINA
315
183
6792170197
34
67 476,80
Zakwalifikowany
22 731 460,95
GRZEGORZ DŁUGOSZ „NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DŁUGOSZ & DŁUGOSZ STOMATOLOGIA”
316
183
5361947930
34
86 302,00
Zakwalifikowany
22 817 762,95
LOVE ORTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
317
184
6581289240
34
77 828,80
Zakwalifikowany
22 895 591,75
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJBARTOSZ JADCZYK
318
184
5391478606
34
45 456,00
Zakwalifikowany
22 941 047,75
GABINET WETERYNARYJNY VITAL.WET. LEK.WET.DAMIAN WOJTAL
319
184
6782865236
34
93 281,40
Zakwalifikowany
23 034 329,15
MICHAŁ KALETA NZOZ DENTYSTYKA MKM KALETA
320
184
9441166183
34
12 960,00
Zakwalifikowany
23 047 289,15
DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE,UL. BABIŃSKIEGO 25
321
184
8581852883
34
29 220,93
Zakwalifikowany
23 076 510,08
PPHU KONKRET SP. Z O.O.
322
185
6722082743
34
30 000,00
Zakwalifikowany
23 106 510,08
DRINKTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
323
186
6222429178
34
96 138,67
Zakwalifikowany
23 202 648,75
GABINET STOMATOLOGICZNY ŁUKASZ, MAGDALENA HAUSMANN S.C.
324
186
6481289223
34
99 720,40
Zakwalifikowany
23 302 369,15
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNAKATARZYNA DWORNICKA
325
186
8842548748
34
38 399,40
Zakwalifikowany
23 340 768,55
DBAM O ENERGIĘ ADRIAN WÓJCIK
326
187
7881723505
34
58 764,77
Zakwalifikowany
23 399 533,32
„DREW-DOM” SYLWIA JURGAS

327
188
5922260137
34
34 862,59
Zakwalifikowany
23 434 395,91
PESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
328
188
9671355829
34
38 646,80
Zakwalifikowany
23 473 042,71
ART&JENNY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
329
189
6651856722
34
30 900,00
Zakwalifikowany
23 503 942,71
AGROPARTNER KOŚCIELSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
330
189
8992747923
34
45 047,15
Zakwalifikowany
23 548 989,86
CAROS-SERVICE WOJCIECH GŁOWATY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
331
189
6492139444
34
21 289,23
Zakwalifikowany
23 570 279,09
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASZ PASIERB
332
189
5730237645
34
25 103,00
Zakwalifikowany
23 595 382,09
EUREKA SPÓŁKA CYWILNA
333
190
8681321518
34
30 000,00
Zakwalifikowany
23 625 382,09
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NOVUM V KRZYSZTOF WÓJS
334
191
7722406703
34
131 525,45
Zakwalifikowany
23 756 907,54
WOODLAB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
335
191
9491757549
34
47 874,99
Zakwalifikowany
23 804 782,53
NEFERE MARTA KRZYŻANOWSKA-KURZAC
336
191
9372235543
34
35 408,00
Zakwalifikowany
23 840 190,53
LEVIATAN-POLIGRAFIA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
337
191
8762004294
34
30 920,00
Zakwalifikowany
23 871 110,53
„GAJA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
338
192
6121685129
34
14 490,00
Zakwalifikowany
23 885 600,53
ZAMEK KLICZKÓW SP.ZOO
339
193
7773060321
33
74 689,80
Zakwalifikowany
23 960 290,33
„JAF POLSKA” SP. Z O.O.
340
194
5821332266
33
30 900,00
Zakwalifikowany
23 991 190,33
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ROMUALD DZIAGIEL
341
195
9680117584
33
61 000,00
Zakwalifikowany
24 052 190,33
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-ROLNE WOJCIECH ADAMKIEWICZ
342
196
8131008845
33
31 000,00
Zakwalifikowany
24 083 190,33
DREWNORES ZENON BIENIEK
343
196
8131199348
33
42 958,30
Zakwalifikowany
24 126 148,63
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZBIGNIEWJACHNA
344
197
7742233499
33
124 345,78
Zakwalifikowany
24 250 494,41
SUEZ PŁOCKA GOSPODARKA KOMUNALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
345
198
7931631410
33
30 000,00
Zakwalifikowany
24 280 494,41
NEVAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
346
199
5881089214
33
46 989,37
Zakwalifikowany
24 327 483,78
ELPOL FIRMA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH HUBERT SZWEDA
347
199
5892010920
33
33 180,81
Zakwalifikowany
24 360 664,59
AQUASTANDOOR MAŁGORZATA SADECKA MAKSYMILIAN MOKRZYCKI S.C.
348
199
5890003933
33
79 420,80
Zakwalifikowany
24 440 085,39
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCHMARIAN MARSZAŁKOWSKI
349
199
7292622403
33
75 138,20
Zakwalifikowany
24 515 223,59
SOLISYS MARCIN ŚWIĄTEK
350
199
5891990862
33
25 000,00
Zakwalifikowany
24 540 223,59
BVT COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
351
200
9491638678
33
51 000,00
Zakwalifikowany
24 591 223,59
PPHU „TOK-MAR” MARCIN KUPCZAK
352
200
8441821316
33
139 500,00
Zakwalifikowany
24 730 723,59
TECH-SYSTEM MARIUSZ PAKIRSKI
353
201
7772355617
33
116 791,50
Zakwalifikowany
24 847 515,09
MIROSŁAW BIERNACKI „MIRMAX”
354
201
6190004121
33
31 000,00
Zakwalifikowany
24 878 515,09
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „DEKO” STANISŁAW BABŁO
355
202
6830002379
33
44 790,00
Zakwalifikowany
24 923 305,09
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „FLER” MAREK MAŁEK
356
203
5542961980
33
39 316,55
Zakwalifikowany
24 962 621,64
REMONTY KOTŁÓW SP. Z O.O. SP. K
357
203
7841149170
33
13 087,20
Zakwalifikowany
24 975 708,84
CARPENTRY KASZYŃSKI KRZYSZTOF
358
203
6671123187
33
31 000,00
Zakwalifikowany
25 006 708,84
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JAN HELWING
359
204
7491784284
33
339 000,00
Zakwalifikowany
25 345 708,84
PETROCHEMIA-BLACHOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
360
204
7821993164
33
22 184,83
Zakwalifikowany
25 367 893,67
ARKADIUSZ BOROWICZ „ARTECH” FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWA
361
204
5621661060
33
30 000,00
Zakwalifikowany
25 397 893,67
OFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
362
205
8881003651
33
30 000,00
Zakwalifikowany
25 427 893,67
GRANPOL SP. ZO.O.
363
205
5591443883
33
39 227,83
Zakwalifikowany
25 467 121,50
USŁUGI CIESIELSKO-DEKARSKIE PIOTR CHYLEWSKI
364
205
7712825611
33
41 695,47
Zakwalifikowany
25 508 816,97
PIOTRKOWSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
365
205
7311819680
33
30 000,00
Zakwalifikowany
25 538 816,97
BARBARA JAKSA
366
205
7871285280
33
139 900,00
Zakwalifikowany
25 678 716,97
PRZEMYSŁAW BROMBEREK FIRMAUSŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNAMIX-BUD PRZEMYSŁAW BROMBEREK
367
205
6842427311
33
30 000,00
Zakwalifikowany
25 708 716,97
KROS-FOL MARCEL ZAJĄC

368
206
5571113119
33
17 109,00
Zakwalifikowany
25 725 825,97
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „WYMIAROWE” MARIUSZ JACKOWSKI
369
207
8861025454
33
29 970,00
Zakwalifikowany
25 755 795,97
ADVISORY FOODS EWA KULIKOWSKA
370
208
1251624891
33
50 095,68
Zakwalifikowany
25 805 891,65
BISON ENERGY SP. Z O.O.
371
209
9451529902
33
100 127,75
Zakwalifikowany
25 906 019,40
AGATA MACHOWSKA AGMADENT STUDIOSTOMATOLOGICZNE
372
209
7922100920
33
76 988,05
Zakwalifikowany
25 983 007,45
ŁUKASZ KORYTKO EL-PER
373
209
9223041259
33
14 263,92
Zakwalifikowany
25 997 271,37
PROTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
374
209
5472146529
33
6 228,77
Zakwalifikowany
26 003 500,14
HS MULTISERVICES SP Z O.O.
375
209
5941603868
33
27 689,00
Zakwalifikowany
26 031 189,14
DREN SP. Z O.O.
376
210
5561696817
33
17 869,60
Zakwalifikowany
26 049 058,74
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WITBUD IRENEUSZ WINIARSKI
377
210
5140002941
33
49 813,02
Zakwalifikowany
26 098 871,76
MELEWSKI TADEUSZ „ELTEX”
378
210
7551765707
33
72 599,00
Zakwalifikowany
26 171 470,76
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH MGR INŻ. IGOR CHARANDZIUK
379
210
8151674203
33
81 379,20
Zakwalifikowany
26 252 849,96
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA „JANKOP” UCHMAN JANUSZ
380
210
6442085002
33
28 010,80
Zakwalifikowany
26 280 860,76
KORDAS KATARZYNA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE „KAMA – TRANS”
381
211
6080113671
33
100 125,72
Zakwalifikowany
26 380 986,48
DAGMARA I DOMINIK PTAK SPÓŁKA JAWNA
382
211
6841019219
33
60 000,00
Zakwalifikowany
26 440 986,48
FIRMA PRZEWOZOWO-HANDLOWO-USŁUGOWA „KUBUŚ” BLOK LUCYNA
383
211
9111557383
33
194 661,72
Zakwalifikowany
26 635 648,20
WŁODARCZYK WNĘTRZA GRZEGORZ WŁODARCZYK
384
211
9721061775
33
107 743,81
Zakwalifikowany
26 743 392,01
H2OPTIM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
385
211
6671774708
33
43 225,43
Zakwalifikowany
26 786 617,44
JDK INŻYNIERIA DANIEL KAŹMIERCZAK
386
211
9121046750
33
83 749,60
Zakwalifikowany
26 870 367,04
GABINET STOMATOLOGICZNY JACEK SŁOMIŃSKI
387
212
6443084594
33
133 821,07
Zakwalifikowany
27 004 188,11
SANTE CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
388
213
7191206152
33
30 000,00
Zakwalifikowany
27 034 188,11
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „OGRÓD” JANUSZ STANISŁAW BAGIŃSKI & MALWINA SYLWIA BUKOWSKA SPÓŁKA CYWILNA
389
213
9291592606
33
68 860,47
Zakwalifikowany
27 103 048,58
PPHU WAP S.C.
390
213
7773283363
33
26 000,00
Zakwalifikowany
27 129 048,58
PS FLOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
391
213
6612375651
33
22 138,89
Zakwalifikowany
27 151 187,47
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEGA HIT A. GAJEWSKI, R. NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
392
214
9571069455
33
301 419,00
Zakwalifikowany
27 452 606,47
TOPQ BUCIOR BUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
393
215
8751524191
33
30 000,00
Zakwalifikowany
27 482 606,47
KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
394
216
8671237118
32
30 800,00
Zakwalifikowany
27 513 406,47
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I MELIORACYJNYCH LUCJAN PATEREK
395
217
6472212988
32
46 498,00
Zakwalifikowany
27 559 904,47
P.H.U. ZEL-TECH MIROSŁAW ZELEK
396
218
6131461673
32
102 601,17
Zakwalifikowany
27 662 505,64
USŁUGI STOLARSKIE – MARCIN CIEŚLAK
397
218
7642181975
32
30 000,00
Zakwalifikowany
27 692 505,64
ŁUKASZ CIEŚLIK STOLARSTWO
398
219
7712719961
32
139 900,00
Zakwalifikowany
27 832 405,64
EW-TECH EDYTA GRUSZCZYŃSKA
399
220
5580004097
32
27 845,00
Zakwalifikowany
27 860 250,64
DARIUSZ GWÓŹDŹ „DARCHEM”
400
221
8351381687
32
206 864,00
Zakwalifikowany
28 067 114,64
AMET ANETA JOBDA
401
221
7732475278
32
210 000,00
Zakwalifikowany
28 277 114,64
DRIVAL HUBERT NIEZGODA, WIKTOR PECYNASPÓŁKA CYWILNA
402
221
6760122887
32
30 000,00
Zakwalifikowany
28 307 114,64
PREFA SP. Z O.O.
403
222
7191057752
32
66 644,55
Zakwalifikowany
28 373 759,19
P.P.H.U. MARMUR-GRANIT KRZYSZTOF ROMATOWSKI
404
222
9930609734
32
108 441,34
Zakwalifikowany
28 482 200,53
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN-WYKONAWSTWO JAN NIEMIEC, GRZEGORZ NIEMIEC SPÓŁKA CYWILNA
405
222
7631792190
32
209 000,00
Zakwalifikowany
28 691 200,53
ZAKŁAD OBRÓBKI ODLEWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
406
222
9372352183
32
30 920,00
Zakwalifikowany
28 722 120,53
DAN-INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
407
223
6222676646
32
42 334,00
Zakwalifikowany
28 764 454,53
ART SPIEK DOMINIK ŚWIERCZYŃSKI
408
223
9371523754
32
30 432,96
Zakwalifikowany
28 794 887,49
ANDRZEJ KOZIEŁ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „REMO-KOMPLEX”

409
224
6972332052
32
20 319,21
Zakwalifikowany
28 815 206,70
INOX-STAINLESS WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
410
225
2220915748
32
24 599,02
Zakwalifikowany
28 839 805,72
CUTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
411
226
5741678293
32
120 575,00
Zakwalifikowany
28 960 380,72
P.P.H.U „MAT” MAŁGORZATA CHYRA
412
227
5922009408
32
94 457,16
Zakwalifikowany
29 054 837,88
ROSINPOL PATRYCJUSZ SZACHTA
413
227
9970152962
32
28 000,00
Zakwalifikowany
29 082 837,88
MALIK DEVELOPMENT SPÓŁKA JAWNA
414
228
7272799819
32
55 900,00
Zakwalifikowany
29 138 737,88
KWANGOKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
415
228
9662130060
32
43 020,00
Zakwalifikowany
29 181 757,88
MICOTA GAMING STORE JAKUB MICOTA
416
228
8771475900
32
14 269,00
Zakwalifikowany
29 196 026,88
LUTTGENS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁA KOMANDYTOWA
417
228
7851736905
32
51 166,70
Zakwalifikowany
29 247 193,58
MONA TOMASZ SROCZYŃSKI
418
228
9491564299
32
51 000,00
Zakwalifikowany
29 298 193,58
„JARMEX” ADAM KASPRZAK SPÓŁKA JAWNA
419
228
5761461013
32
50 203,26
Zakwalifikowany
29 348 396,84
CNC PRODUKT KRYSTIAN HADRYŚ
420
229
5512621096
32
55 000,00
Zakwalifikowany
29 403 396,84
GRIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
421
229
5882422590
32
209 000,00
Zakwalifikowany
29 612 396,84
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SZEMUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
422
229
5892056690
32
25 000,00
Zakwalifikowany
29 637 396,84
ZBRÓJSTAL, JAROSŁAW, MARTYNA, PATRYK ZAŁUSCY S.C
423
230
7541116166
32
77 080,95
Zakwalifikowany
29 714 477,79
JAN PYTEL KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE
424
230
7970012697
32
30 885,60
Zakwalifikowany
29 745 363,39
„JAG” PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
425
230
9491462825
32
187 453,60
Zakwalifikowany
29 932 816,99
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE CZĘSTOBUD DAMIAN ŚWIĄCIK
426
230
5252372100
32
113 892,44
Zakwalifikowany
30 046 709,43
ELOROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
427
230
5882106771
32
140 000,00
Zakwalifikowany
30 186 709,43
NOVAMEB KRZYSZTOF PASZKE
428
230
5472015632
32
71 400,04
Zakwalifikowany
30 258 109,47
MAC INDUSTRIAL MARCIN CZULAK
429
230
7941720428
32
96 674,42
Zakwalifikowany
30 354 783,89
DK INWEST KOSZTORYSOWANIE, NADZORY, ROBOTYBUDOWLANE DARIUSZ KUDŁAK
430
230
5532340621
32
22 499,00
Zakwalifikowany
30 377 282,89
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE „SANPOL” DARIUSZ LACH
431
231
9562337873
32
19 795,88
Zakwalifikowany
30 397 078,77
ZAKŁAD ENERGOELEKTRONIKI TWERD SP. Z O.O.
432
232
6171007271
32
209 000,00
Zakwalifikowany
30 606 078,77
ZAKŁAD MEBLOWY „NAKPOL” A.NAWROCKI, K.NAWROCKI SPÓŁKA JAWNA
433
233
8691994443
32
52 121,00
Zakwalifikowany
30 658 199,77
FOTO INSTAL DAWID STRZESAK
434
233
9512367317
32
19 188,00
Zakwalifikowany
30 677 387,77
WARSZAWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
435
234
8133696909
32
23 984,00
Zakwalifikowany
30 701 371,77
BLS LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
436
234
5321085356
32
47 970,00
Zakwalifikowany
30 749 341,77
SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY HADENT HANNA CHACIEWICZ
437
235
7471031506
32
68 201,20
Zakwalifikowany
30 817 542,97
A-BELLA IMPLANT DENT GABINET STOMATOLOGICZNY PRACOWNIA RTG LEKARZ DENTYSTA JAROSŁAW WĄSIEL
438
235
9690798829
32
73 738,00
Zakwalifikowany
30 891 280,97
GABINET DENTYSTYCZNY I LABORATORIUM PROTETYCZNE SŁAWOMIR BALIŃSKI
439
235
8982045409
32
101 900,59
Zakwalifikowany
30 993 181,56
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MARCIN GDULA
440
235
6650001289
32
80 960,00
Zakwalifikowany
31 074 141,56
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W KONINIE SPÓŁKA AKCYJNA
441
235
6972191723
32
28 962,00
Zakwalifikowany
31 103 103,56
„M.G. WIÓR” MATEUSZ GODULA
442
236
6372192921
32
37 422,14
Zakwalifikowany
31 140 525,70
ELECTRIC GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
443
236
7321180251
32
82 450,00
Zakwalifikowany
31 222 975,70
ESTETIKA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKIZDROWOTNEJ ZOFIA PLAK-KAJA
444
236
7342799642
32
71 534,25
Zakwalifikowany
31 294 509,95
ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJI SANITARNEJ, C.O. I GAZ MARCIN PIETRUSZKA
445
236
8252178799
32
99 672,77
Zakwalifikowany
31 394 182,72
DENTAL HOUSE LEKARZE MILCARZ SP.P.
446
237
7542128579
32
149 055,55
Zakwalifikowany
31 543 238,27
DENTIS NZOZ JOANNA GRONEK-LUDYNIA
447
237
6222588698
32
100 203,48
Zakwalifikowany
31 643 441,75
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „TWÓJ GABINET” STOMATOLOGIA ESTETYCZNA – LABORATORIUM DENTYSTYCZNE
448
237
8131127308
32
97 825,00
Zakwalifikowany
31 741 266,75
NZOZ DENTAL STUDIO
449
237
7412003218
32
49 021,00
Zakwalifikowany
31 790 287,75
FOT-EL MICHAŁ MALCZEWSKI

450
237
9231571173
32
25 000,00
Zakwalifikowany
31 815 287,75
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY „WE-DA” DAWID WEIMANN
451
237
9462388150
32
70 120,00
Zakwalifikowany
31 885 407,75
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RADENS ARKADIUSZ RADEJ
452
237
7132741607
32
70 120,00
Zakwalifikowany
31 955 527,75
DENTAMED PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LEK. STOM. WOJCIECH MACIĄG
453
237
9372617486
32
43 526,30
Zakwalifikowany
31 999 054,05
EKOTAK SZYMON PIWOWARCZYK
454
237
9532561494
32
86 000,00
Zakwalifikowany
32 085 054,05
„CARPENTER” SPÓŁKA CYWILNA RAFAŁ PENKOWSKI, WALDEMAR TEWS
455
237
6482371926
32
96 946,31
Zakwalifikowany
32 182 000,36
„PRAXIS” SPÓŁKA JAWNA JOANNA MAERTZ-SIKORA, MAREK SIKORA
456
237
8631667025
32
83 595,48
Zakwalifikowany
32 265 595,84
KONSTRUKTOR MGR INŻ. TOMASZ RYBAK
457
237
6060083754
32
57 577,88
Zakwalifikowany
32 323 173,72
FLUX MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
458
237
6681784341
32
30 000,00
Zakwalifikowany
32 353 173,72
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-BUDOWLANYCH JAKUB WAWRZYNIAK
459
238
6571435326
32
12 420,00
Zakwalifikowany
32 365 593,72
NZOZ EDYTA AGATOWSKA AGATMED
460
239
7370000616
32
25 000,00
Zakwalifikowany
32 390 593,72
TOBIASZ JACEK FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWA”TOMEX”. HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
461
239
5512534635
32
30 000,00
Zakwalifikowany
32 420 593,72
PAMIL-MEB SPÓŁKA JAWNA KAMIL PACUT, KONRAD MILKA
462
240
8941999069
32
30 000,00
Zakwalifikowany
32 450 593,72
BUD-EXPERT TOMASZ OLEJARCZYK
463
241
6832093647
32
30 000,00
Zakwalifikowany
32 480 593,72
KOLMECH TOMASZ SUROWY SPÓŁKA JAWNA
464
242
5540091670
32
33 210,00
Zakwalifikowany
32 513 803,72
DROZAPOL-PROFIL S.A.
465
242
5771083162
32
37 190,00
Zakwalifikowany
32 550 993,72
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „LEMI” LESZEK MIZGAŁA
466
242
8471567265
32
80 450,00
Zakwalifikowany
32 631 443,72
EWELMAR ROBERT SZULIŃSKI, LESZEK KOWALEWSKI S.C.
467
242
6511574739
32
22 929,00
Zakwalifikowany
32 654 372,72
APOGEUM MARCIN MICHNA
468
242
5511779004
32
13 913,60
Zakwalifikowany
32 668 286,32
P.P.H.”KAMPA” PACUT ANDRZEJ
469
242
9950138309
32
27 576,37
Zakwalifikowany
32 695 862,69
„GRZYBMAR” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
470
243
9521447576
32
13 146,30
Zakwalifikowany
32 709 008,99
DOROTA BERNATOWICZ
471
244
2220829799
32
11 251,55
Zakwalifikowany
32 720 260,54
DOM POGRZEBOWY ADAM GÓRECKI
472
245
7451695574
32
36 900,00
Zakwalifikowany
32 757 160,54
BUD-MIR COMPLEX MIROSŁAW WOŹNIAK
473
246
6211782095
32
105 857,57
Zakwalifikowany
32 863 018,11
„AGRO BAUER” SP. Z O.O.
474
247
6731876514
31
30 900,00
Zakwalifikowany
32 893 918,11
DP AGRO DARIUSZ PUZIO
475
248
6562012135
31
110 465,92
Zakwalifikowany
33 004 384,03
KRZYSZTOF WDOWIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TRANS WOOD
476
249
5621001814
31
31 000,00
Zakwalifikowany
33 035 384,03
PRZEDSIĘB.PRODUK.HANDL.USŁUG.”PROPEX” S.C. ALINA I SŁAWOMIR TOKARSCY
477
250
7881385149
31
30 590,40
Zakwalifikowany
33 065 974,43
EMABO WALDEMAR ŚLEBIODA
478
251
6671549710
31
120 000,00
Zakwalifikowany
33 185 974,43
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE ZREMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
479
252
8272309000
31
183 151,74
Zakwalifikowany
33 369 126,17
MM ALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
480
253
5521542083
31
30 800,00
Zakwalifikowany
33 399 926,17
KARTON-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
481
254
9532707035
31
51 457,30
Zakwalifikowany
33 451 383,47
GRUPA NOWAK SP. Z O. O. SP. K
482
254
5562761178
31
243 500,00
Zakwalifikowany
33 694 883,47
OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
483
255
6842644327
31
93 631,00
Zakwalifikowany
33 788 514,47
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „DAMIR” DAMIAN RYCZAK
484
256
7671704565
31
189 420,00
Zakwalifikowany
33 977 934,47
KONMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
485
256
6981715344
31
177 359,11
Zakwalifikowany
34 155 293,58
2 HANDLE – POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
486
257
5842261376
31
47 632,00
Zakwalifikowany
34 202 925,58
„ELMARCO TECHNIKA ŚWIETLNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
487
258
9930674938
31
30 900,00
Zakwalifikowany
34 233 825,58
COALA AC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
488
259
7561976251
31
230 955,62
Zakwalifikowany
34 464 781,20
TRU-FLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
489
260
7671229130
31
24 412,65
Zakwalifikowany
34 489 193,85
MIROSŁAW JASZCZYK MEBLE – JASZCZYK
490
260
7872021235
31
44 371,35
Zakwalifikowany
34 533 565,20
DEKARSTWO USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANEIGNACY KUBIAK

491
260
7732408632
31
30 516,60
Zakwalifikowany
34 564 081,80
„FARMEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
492
260
6060104893
31
29 520,00
Zakwalifikowany
34 593 601,80
YOSHUA FURNITURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
493
261
8722426882
31
61 000,00
Zakwalifikowany
34 654 601,80
FIRMA USŁUGOWA „AC-DC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
494
261
7122482819
31
25 000,00
Zakwalifikowany
34 679 601,80
NOYEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
495
261
6970010781
31
195 036,35
Zakwalifikowany
34 874 638,15
„HOLAGRA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
496
261
7341106708
31
44 634,39
Zakwalifikowany
34 919 272,54
KLÓSKA HENRYK FIRMAREMONTOWOBUDOWLANA
497
262
8451213328
31
25 560,00
Zakwalifikowany
34 944 832,54
EWA JOCZ – PRZEDSIĘBIORSTWO „JOCZ”
498
262
9721251263
31
60 000,00
Zakwalifikowany
35 004 832,54
BTI GUMKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
499
262
6190013551
31
25 000,00
Zakwalifikowany
35 029 832,54
„LANO MEBLE” SIWIK CEZARY
500
262
5761589842
31
48 601,60
Zakwalifikowany
35 078 434,14
RUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
501
262
6450000894
31
30 000,00
Zakwalifikowany
35 108 434,14
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „METALPLAST” TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
502
263
7121494648
31
46 840,50
Zakwalifikowany
35 155 274,64
MAGDALENA KLIJER
503
264
5662019567
31
55 920,00
Zakwalifikowany
35 211 194,64
CYBER-TECH PIOTR NAŁĘCZ, PAWEŁ NAŁĘCZ, ANDRZEJ NAŁĘCZ SPÓŁKA CYWILNA
504
265
5372319686
31
19 680,00
Zakwalifikowany
35 230 874,64
FIRMA EDI EDYTA BUNIAWYSOCKA
505
266
9482180174
31
24 751,47
Zakwalifikowany
35 255 626,11
ALBAU DAMIAN KACZMARSKI
506
267
6792505367
31
30 000,00
Zakwalifikowany
35 285 626,11
JANUSZ ZAWISKI GABPA
507
267
6783178561
31
74 400,00
Zakwalifikowany
35 360 026,11
SCAFF SYSTEM GRZEGORZ BROŚ, DAMIAN LIS SPÓŁKA CYWILNA
508
268
8212655135
31
131 102,00
Zakwalifikowany
35 491 128,11
DOBRY MONTER EDYTA CETNAR
509
268
5050020237
31
69 120,00
Zakwalifikowany
35 560 248,11
ANNA MATUSZKIEWICZ
510
268
7543127151
31
30 000,00
Zakwalifikowany
35 590 248,11
RAYAN CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
511
268
8171273097
31
63 397,00
Zakwalifikowany
35 653 645,11
SMILE CENTRUM STOMATOLOGII DR N. MED. IWONA KUROŃ-OPALIŃSKA
512
268
7352864832
31
70 120,00
Zakwalifikowany
35 723 765,11
„SMILE ARTISTS” ŚWIDER, MAŁEK SPÓŁKA JAWNA
513
268
8151621402
31
28 536,00
Zakwalifikowany
35 752 301,11
P.H.U. DĄBEK ŁUKASZ USŁUGI KOPARKO ŁADOWARKĄ
514
268
9910520511
31
30 000,00
Zakwalifikowany
35 782 301,11
BLK MACHINES MATEUSZ BLACHUCIK
515
268
6511361475
31
52 927,20
Zakwalifikowany
35 835 228,31
„CIEPŁY DOM” FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA SYLWIA OLESZAK
516
268
5742036674
31
11 758,00
Zakwalifikowany
35 846 986,31
ELEKTRYK ZĄBKOWSCY S.C.
517
268
8271108392
31
110 450,00
Zakwalifikowany
35 957 436,31
PHU DOREX ZBIGNIEW SZAROWSKI
518
268
7351394057
31
90 422,14
Zakwalifikowany
36 047 858,45
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EL-MAX ADAM MACHAJ
519
268
6631870104
31
103 724,06
Zakwalifikowany
36 151 582,51
DR SPÓŁKA CYWILNA DOMINIK ROKOSZ DARIUSZ DUDEK
520
268
8133082998
31
26 000,00
Zakwalifikowany
36 177 582,51
„CREO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
521
268
6761703853
31
64 734,00
Zakwalifikowany
36 242 316,51
ARENA KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA
522
268
6291660482
31
50 340,00
Zakwalifikowany
36 292 656,51
PEREZ PHOTOVOLTAIC GRZEGORZ PERZ
523
268
8941588886
31
25 450,00
Zakwalifikowany
36 318 106,51
DEKARSTWO-CIESIELSTWO GERARD GRODECKI
524
269
8862978009
31
70 723,97
Zakwalifikowany
36 388 830,48
ARCHITEKCI STOMATOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
525
270
6692133877
31
38 309,40
Zakwalifikowany
36 427 139,88
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAJOANNA BOCHENEK
526
271
1132866228
31
51 705,00
Zakwalifikowany
36 478 844,88
ECCELENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
527
272
5510007239
31
5 091,46
Zakwalifikowany
36 483 936,34
GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”
528
273
9281677181
31
22 996,80
Zakwalifikowany
36 506 933,14
NORBERT SOMMERFELD FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „NORBIS”
529
273
8461641184
31
25 750,00
Zakwalifikowany
36 532 683,14
XANADU SERWIS KAMILA SUCHODOLSKA
530
273
7811037704
31
29 586,00
Zakwalifikowany
36 562 269,14
KRYSTYNA WOJTECKA ARIEN, COPY GRAF
531
274
5512354324
31
20 349,00
Zakwalifikowany
36 582 618,14
„ŚWIAT MEBLI” KORZENIOWSKA-STANIK JADWIGA, STANIK MAREK SPÓŁKA CYWILNA

532
274
7822254724
31
50 000,00
Zakwalifikowany
36 632 618,14
„DOMINIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
533
275
6171429440
31
145 522,82
Zakwalifikowany
36 778 140,96
FORPRESS JACEK ŚWIERKOWSKI
534
275
9491922250
31
38 161,00
Zakwalifikowany
36 816 301,96
PRIMA-TECH JERZY ROTT SANDRA ROTT SPÓŁKA CYWILNA
535
275
9661894341
31
27 782,38
Zakwalifikowany
36 844 084,34
RC FRUITS GRZEGORZ WALICKI
536
275
6482767788
31
37 750,00
Zakwalifikowany
36 881 834,34
TIC ZABRZE SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
537
275
6340009859
31
28 518,85
Zakwalifikowany
36 910 353,19
MILKO HURTOWE CENTRUM NABIAŁU WŁODZIMIERZ NATKANIEC
538
275
6782719658
31
30 000,00
Zakwalifikowany
36 940 353,19
MONIKA WÓJS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MONIKA
539
275
6511614976
31
105 480,92
Zakwalifikowany
37 045 834,11
VCS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
540
275
8130334548
31
28 525,44
Zakwalifikowany
37 074 359,55
„INES” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
541
275
6481006627
31
9 054,76
Zakwalifikowany
37 083 414,31
KARBON 2 SP. Z O.O.
542
276
9372514131
31
6 253,89
Zakwalifikowany
37 089 668,20
BAL TELURIA POLSKA SP. Z O.O.
543
277
6981001283
31
24 166,00
Zakwalifikowany
37 113 834,20
DARIUSZ JAKUBIAK PRZEDSIĘBIORSTWOHANDLOWO USŁUGOWE DAREX
544
278
8971835668
31
25 000,00
Zakwalifikowany
37 138 834,20
RASBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
545
279
5080053767
30
13 155,00
Zakwalifikowany
37 151 989,20
STOL-TRUM WŁADYSŁAW ZYGMUNT PĘCIAK I SYNOWIE SPÓŁKA CYWILNA WŁADYSŁAW PĘCIAK I EWA PĘCIAK
546
280
8730203033
30
125 578,08
Zakwalifikowany
37 277 567,28
WIESŁAW PRZEKLASA ZAKŁAD STOLARSKI
547
281
6851546558
30
209 984,00
Zakwalifikowany
37 487 551,28
BOGDAN KOTULAK PHU KOMAX
548
282
6831746254
30
30 000,00
Zakwalifikowany
37 517 551,28
ZPU SIEMDAJ JAKUB WOJAS
549
283
6222372550
30
66 475,36
Zakwalifikowany
37 584 026,64
JAR-SPAW USŁUGI ŚLUSARSKO – SPAWALNICZE JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK
550
284
6922514779
30
30 000,00
Zakwalifikowany
37 614 026,64
TOCZPOL CONSTRUCTION GROUP SP. Z O.O.
551
284
5422770154
30
30 442,80
Zakwalifikowany
37 644 469,44
PROFIL SYSTEM PAWEŁ TYMIŃSKI
552
285
5591136299
30
139 999,00
Zakwalifikowany
37 784 468,44
SBP RESIN COMPANY SŁAWOMIR CERAJEWSKI
553
285
6692552083
30
58 329,42
Zakwalifikowany
37 842 797,86
MONOLITH STEEL SP. Z O.O.
554
286
6842386718
30
209 000,00
Zakwalifikowany
38 051 797,86
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA BRAMEX WÓJTOWICZ I ŚWIDER SPÓŁKA JAWNA
555
286
6222363516
30
30 403,00
Zakwalifikowany
38 082 200,86
SÓJKA KRZYSZTOF ZPH „SÓJKA”
556
287
6262876363
30
55 000,00
Zakwalifikowany
38 137 200,86
REICH-CK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
557
288
9662100484
30
26 258,00
Zakwalifikowany
38 163 458,86
DMK BUDOWNICTWO DARIUSZ DZIUBA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
558
289
9461746831
30
21 826,20
Zakwalifikowany
38 185 285,06
UCS FOOD SP. Z O.O.
559
289
9590935882
30
13 062,00
Zakwalifikowany
38 198 347,06
STOLARKA MEBLOWA- WŁADYSŁAW WOTLIŃSKI
560
289
8191612852
30
49 680,00
Zakwalifikowany
38 248 027,06
USŁUGI REMONTOWOBUDOWLANEFACHBUD MICHAŁ BRYDA
561
289
7631769937
30
67 890,40
Zakwalifikowany
38 315 917,46
STEF-BUD PRZEMYSŁAW STEFANIAK
562
290
7891007242
30
110 520,40
Zakwalifikowany
38 426 437,86
ZAKŁAD STOLARSKI KIERNIKOWSKA GENOWEFA
563
290
7860012087
30
70 472,50
Zakwalifikowany
38 496 910,36
USŁUGI BUDOWLANE RADOSŁAW JAŃCZAK
564
290
6651659884
30
43 180,96
Zakwalifikowany
38 540 091,32
FALKE MASCHINENBAU RADOSŁAW DOBROWOLSKI
565
290
6653022599
30
78 428,61
Zakwalifikowany
38 618 519,93
MARSZEWSKI I SYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
566
290
6981822985
30
55 450,00
Zakwalifikowany
38 673 969,93
PRO LINE DYMARSKI PATRYK
567
291
5632351179
30
121 423,00
Zakwalifikowany
38 795 392,93
KBK TECHNIKA OLGA DEC
568
292
9670484186
30
267 525,50
Zakwalifikowany
39 062 918,43
„CMT POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
569
293
5262778594
30
96 583,64
Zakwalifikowany
39 159 502,07
PRZYJAZNA STOMATOLOGIA KATARZYNA PETERA-GRYWIŃSKA
570
294
8722234616
30
100 869,30
Zakwalifikowany
39 260 371,37
MANUFAKTURA ZDROWIA KRYSTIAN ZIELIŃSKI
571
294
8171030644
30
49 051,00
Zakwalifikowany
39 309 422,37
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY LEK. STOM. DANUTA MUSIALIK-BARNAŚ
572
294
8132993628
30
103 160,30
Zakwalifikowany
39 412 582,67
NZOZ WHITEDENTAL LEK. STOM. AGNIESZKA MAJCHER

573
295
7181200188
30
16 245,59
Zakwalifikowany
39 428 828,26
DW DOMEL ELŻBIETA ZABIELSKA
574
296
9930653994
30
139 900,00
Zakwalifikowany
39 568 728,26
SKY ACCESS TEAM S.C. MARIUSZ OLKOWSKI, JAKUB OCHNIO, SYLWESTER MAZUREK
575
296
8520902173
30
30 000,00
Zakwalifikowany
39 598 728,26
ELSTAN PHU STANISŁAW KUCZKO
576
296
5732708965
30
36 360,82
Zakwalifikowany
39 635 089,08
MADEX-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONA DZIAŁALNOŚCIĄ
577
297
5641766796
30
70 120,00
Zakwalifikowany
39 705 209,08
MILIMED MICHAŁ KYC
578
297
8650016984
30
30 885,60
Zakwalifikowany
39 736 094,68
USŁUGI DEKARSKIE KRZYSZTOF STRĘCIWILK
579
297
7121566862
30
99 816,62
Zakwalifikowany
39 835 911,30
DENTISMED MAŁGORZATA KALBARCZYK
580
297
8262126396
30
85 410,00
Zakwalifikowany
39 921 321,30
MDENTAL MICHAŁ KOTLARSKI
581
297
7343516238
30
40 708,08
Zakwalifikowany
39 962 029,38
SANATORIUM UZDROWISKOWE „LEŚNIK-DRZEWIARZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
582
297
9471497559
30
52 149,00
Zakwalifikowany
40 014 178,38
SIDORUK-JACAK KATARZYNA, GABINET STOMATOLOGICZNY
583
297
7731504339
30
52 392,60
Zakwalifikowany
40 066 570,98
STOMATOLOGIA EWA DOMŻAŁ
584
297
8650015341
30
81 404,86
Zakwalifikowany
40 147 975,84
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA „JA – WA” WACŁAW JAWORSKI
585
297
6831919401
30
56 250,00
Zakwalifikowany
40 204 225,84
TWÓJ DENTYSTA ANNA WIECHCZYŃSKA
586
297
5842659127
30
47 205,71
Zakwalifikowany
40 251 431,55
BAUKRANE BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
587
297
8542402756
30
50 110,80
Zakwalifikowany
40 301 542,35
ENERSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
588
297
7731463385
30
61 000,00
Zakwalifikowany
40 362 542,35
PPHU „JARON” JAROSŁAW TUZ
589
298
6222394623
30
100 859,49
Zakwalifikowany
40 463 401,84
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MAZUR-MICHAŚ
590
298
7392512631
30
98 783,39
Zakwalifikowany
40 562 185,23
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAKRZYSZTOF REUT, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKIZDROWOTNEJ „MOLAR” PRZYCHODNIASTOMATOLOGICZNA
591
298
7561884313
30
79 862,40
Zakwalifikowany
40 642 047,63
CENTROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
592
298
8831047907
30
101 068,56
Zakwalifikowany
40 743 116,19
PRYWATNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA LEK. STOM. KRZYSZTOF GRIMAN
593
298
6111797602
30
93 532,64
Zakwalifikowany
40 836 648,83
GABINET STOMATOLOGICZNYMAGDALENA KUC-LEŚKO
594
298
8981923055
30
104 797,15
Zakwalifikowany
40 941 445,98
GRZEGORZ GDULA VITA-DENT STOMATOLOGIA
595
298
7471792139
30
103 564,66
Zakwalifikowany
41 045 010,64
PRYWATNY SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY MARCIN KELM
596
298
7791000594
30
32 642,15
Zakwalifikowany
41 077 652,79
VAN DER VLIST – POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
597
298
6492313379
30
83 260,00
Zakwalifikowany
41 160 912,79
CENTRUM STOMATOLOGICZNE RA-DENT RADOSŁAW WIZOR, ANNA WIZOR SPÓŁKA CYWILNA
598
298
7382145645
30
130 592,00
Zakwalifikowany
41 291 504,79
MEDICOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
599
299
8291046872
30
20 031,00
Zakwalifikowany
41 311 535,79
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „WEGA” EDYTA HAJSZPRYCH
600
300
5321807565
30
33 581,76
Zakwalifikowany
41 345 117,55
FENIKS SPOŁKA JAWNA T.NIEWCZAS, M. ROSŁANIEC, W. GOŁĘBIEWSKI
601
301
9522080445
30
27 232,20
Zakwalifikowany
41 372 349,75
ADP POLSKA SPÓŁKA JAWNA DANIEL PRÓSZYŃSKI, DARIUSZ ŚWIERCZ
602
302
5741504073
30
39 605,00
Zakwalifikowany
41 411 954,75
MECHANIKA POJAZDOWA SYLWESTER POCH
603
302
5771349542
30
23 780,34
Zakwalifikowany
41 435 735,09
KWIACIARNIA – UPOMINKI, ARTYKUŁY OGRODNICZE RENATA PASIERB
604
302
8171006143
30
24 985,36
Zakwalifikowany
41 460 720,45
PRYMUS IRENEUSZ DAWIDZKI HENRYK KUŻDŻAŁ WIESŁAW MACIAŁEKSPÓŁKA JAWNA
605
303
9690038053
30
25 412,67
Zakwalifikowany
41 486 133,12
STYL MEBLE JOACHIM MACIOSZEK
606
304
7822059460
30
50 000,00
Zakwalifikowany
41 536 133,12
„BASZTA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
607
304
9111142558
30
41 182,36
Zakwalifikowany
41 577 315,48
ELEKTROPLUS MARIUSZ SURMA
608
304
5432066824
30
60 000,00
Zakwalifikowany
41 637 315,48
WULKANIZACJA WYMIANA OGUMIENIA WYWAŻANIEKOMPUTEROWE KÓŁ MATEUSZ SIENICKI
609
304
6443253536
30
30 000,00
Zakwalifikowany
41 667 315,48
MAK-AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
610
304
9461549958
30
38 851,28
Zakwalifikowany
41 706 166,76
FIRMA HANDLOWA „KABIS” BOŻENA KĘDZIORA
611
304
8830009543
30
20 890,00
Zakwalifikowany
41 727 056,76
FIRMA HANDLOWA „AKPOL” AGNIESZKA HERMANN
612
304
6391870090
30
15 828,28
Zakwalifikowany
41 742 885,04
LNG-SILESIA SP. Z O.O.
613
305
6612378566
30
37 415,79
Zakwalifikowany
41 780 300,83
ROJA BEDNARSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

614
306
9181878649
30
81 340,34
Zakwalifikowany
41 861 641,17
DMD- TOMASZ PAPUDA
615
307
9291019367
30
60 000,00
Zakwalifikowany
41 921 641,17
PHU ELKA RADOSŁAW MICZYŃSKI
616
307
8943138259
30
16 170,00
Zakwalifikowany
41 937 811,17
INVOLT SP. Z O. O. SP. K.
617
307
5732911301
30
25 546,50
Zakwalifikowany
41 963 357,67
EMBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
618
307
9490789435
30
30 342,00
Zakwalifikowany
41 993 699,67
AGNIESZKA ŁĘGOWIK PHU ”PERFEKT – DRUK”
619
308
7962883621
29
79 000,00
Zakwalifikowany
42 072 699,67
WIETLAND BARTŁOMIEJ WIETRZYŃSKI
620
309
7881997533
29
205 573,60
Zakwalifikowany
42 278 273,27
FILTROWENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
621
310
5891007666
29
210 000,00
Zakwalifikowany
42 488 273,27
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „DORMET” MIROSŁAW TREDER
622
311
7352874552
29
166 467,00
Zakwalifikowany
42 654 740,27
FIRMA PRODUKCYJNO -USŁUGOWO-HANDLOWA „DREWREIF” SPÓŁKA CYWILNA
623
312
5892012675
29
210 000,00
Zakwalifikowany
42 864 740,27
APM SULĘCZYNO – SPÓŁKA CYWILNA
624
312
5482130033
29
45 408,03
Zakwalifikowany
42 910 148,30
PENKAŁA RYSZARD „EURODREW”PPHU
625
313
6981001225
29
136 776,00
Zakwalifikowany
43 046 924,30
BOGDAN MICHALSKI „T A R T A K”
626
314
6170254760
29
195 373,20
Zakwalifikowany
43 242 297,50
TARTAK ADAM ŚWIGOŃ I TOMASZ ŚWIGOŃ SPÓŁKA CYWILNA
627
315
8943129390
29
50 134,80
Zakwalifikowany
43 292 432,30
CEMENERGY SP. Z O. O.
628
316
7591001347
29
18 351,60
Zakwalifikowany
43 310 783,90
FIRMA TRANSPORTOWO – USŁUGOWA MIROSŁAW PRZESMYCKI
629
317
6572762027
29
139 527,40
Zakwalifikowany
43 450 311,30
OPES POLSKA SPÓŁKA CYWILNA DOMINIK ŚLUSARCZYK, ELŻBIETA ŚLUSARCZYK
630
317
9451840480
29
156 016,90
Zakwalifikowany
43 606 328,20
CELPAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
631
318
8681607901
29
120 148,14
Zakwalifikowany
43 726 476,34
ZAKŁAD OBRÓBKI METALI METAL-TECH TOMASZ CZESAK
632
318
5512228192
29
54 639,36
Zakwalifikowany
43 781 115,70
GRZEGORZ LACHENDROWICZ METLAM
633
319
7752528115
29
177 784,00
Zakwalifikowany
43 958 899,70
„DIMA” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
634
319
8441806162
29
110 326,20
Zakwalifikowany
44 069 225,90
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE S.A.
635
320
7871937297
29
242 211,60
Zakwalifikowany
44 311 437,50
ROLF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
636
320
5732856134
29
110 000,00
Zakwalifikowany
44 421 437,50
„ASTAKO” KOPERA SPÓŁKA JAWNA
637
321
6581976130
29
30 984,00
Zakwalifikowany
44 452 421,50
„PREFAM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
638
322
7640077305
29
189 967,37
Zakwalifikowany
44 642 388,87
„KERAM-METAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
639
323
9970028914
29
56 199,95
Zakwalifikowany
44 698 588,82
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „PATRYK PLUS” KAROLINA SKIBA
640
324
7121481611
29
97 006,72
Zakwalifikowany
44 795 595,54
POPIEL ANNA POP-GAZ ANNA POPIEL
641
324
6221937257
29
22 743,20
Zakwalifikowany
44 818 338,74
KMIEĆ MAŁGORZATA PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE EXDACH
642
324
6040173342
29
116 670,64
Zakwalifikowany
44 935 009,38
ARTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
643
324
5871151839
29
50 708,00
Zakwalifikowany
44 985 717,38
ARTUR KOMSTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE”BAU – MAR”
644
324
8320003234
29
15 169,74
Zakwalifikowany
45 000 887,12
ZUGIL S.A.
645
325
8841014111
29
29 367,99
Zakwalifikowany
45 030 255,11
MEBEL STYL PAWEŁ JĘDRZEJUK
646
325
6792525708
29
50 000,00
Zakwalifikowany
45 080 255,11
VALSIR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
647
325
5761471448
29
96 454,80
Zakwalifikowany
45 176 709,91
MEBLE OTRZONSEK TOMASZ OTRZONSEK
648
325
8272011387
29
210 000,00
Zakwalifikowany
45 386 709,91
ARKMET ARKADIUSZ URBANIAK
649
325
6652306188
29
85 835,83
Zakwalifikowany
45 472 545,74
ZAKŁAD STOLARSKI „EDYTA” S.C. KWIECIŃSKI MAREK,KOWALSKA EDYTA
650
325
5421747911
29
68 624,28
Zakwalifikowany
45 541 170,02
CIULKIN ANDRZEJ ZAKŁAD STOLARSKI
651
325
7842037711
29
30 934,80
Zakwalifikowany
45 572 104,82
OKNA I DRZWI PAWEŁ KAWKA
652
326
9930470472
29
38 870,71
Zakwalifikowany
45 610 975,53
KONRAD PODSTAWSKI FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA „AKMA 2”
653
327
6842270855
29
25 000,00
Zakwalifikowany
45 635 975,53
PRZEMYSŁAW SZYBKA 1. „ŁUCDOM” 2. TARTAK WRÓBLIKS.C.
654
328
7731705049
29
47 195,00
Zakwalifikowany
45 683 170,53
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ALBUD SYLWESTERPORCZYK

655
328
5521657320
29
83 155,60
Zakwalifikowany
45 766 326,13
IZABELA MAJEWSKA PRYWATNA PRAKTYKASTOMATOLOGICZNA
656
329
9462561358
29
109 480,00
Zakwalifikowany
45 875 806,13
VOLTMAX MICHAŁ PURC
657
330
9910047345
29
80 450,00
Zakwalifikowany
45 956 256,13
FIRMA BUDOWLANA DAMIAN NIEMCZYK
658
330
8721059513
29
207 876,16
Zakwalifikowany
46 164 132,29
WYRÓB SPRZEDAŻ TRUMIEN TOMASZ KOWALCZYK
659
330
7352575915
29
70 120,00
Zakwalifikowany
46 234 252,29
DAWID DOMINIK NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII „DOMINIK”
660
330
8691856988
29
52 506,57
Zakwalifikowany
46 286 758,86
E-DACH SYLWESTER STASZAK
661
330
8421777492
29
31 000,00
Zakwalifikowany
46 317 758,86
FULL COLOR STUDIO MACIEJ BŁASZCZYK, IRENEUSZ SADOWSKI SPÓŁKA CYWILNA
662
330
5213518781
29
61 092,00
Zakwalifikowany
46 378 850,86
OPTIMDENT KAROLINA RÓŻYCKA-POPADIAK
663
330
5252075365
29
153 748,80
Zakwalifikowany
46 532 599,66
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NOVA ESTETICA PRZYCHODNIA DENTYSTYCZNA SEBASTIAN ŁAPIŃSKI
664
330
9820299126
29
65 710,00
Zakwalifikowany
46 598 309,66
NZOZ STOMATOLOGIA RODZINNA MONIKA I MACIEJ KUŹMIŃSCY S.C.
665
330
8121448525
29
48 866,40
Zakwalifikowany
46 647 176,06
MAŁGORZATA DWORAK
666
330
6911433474
29
84 700,00
Zakwalifikowany
46 731 876,06
FOTOWOLTAIKA RYSZARD ZYCH
667
330
6381806104
29
83 847,35
Zakwalifikowany
46 815 723,41
YAP PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
668
330
5060068197
29
30 000,00
Zakwalifikowany
46 845 723,41
DAWID ZALECH KING COLD, FIRMA TRANSPORTOWO-BUDOWLANA DAKAR
669
330
5372066498
29
45 990,00
Zakwalifikowany
46 891 713,41
STOMATOLOGIA Q-DENT MAŁGORZATA GRYSZKIEWICZ
670
330
8133539883
29
92 300,49
Zakwalifikowany
46 984 013,90
ELEKTRO-LIFT SZYMON RYCIUK
671
330
5842764841
29
19 954,54
Zakwalifikowany
47 003 968,44
LABAR SP. Z O.O.
672
331
7282554605
29
92 075,62
Zakwalifikowany
47 096 044,06
XMED PAWEŁ CZECHOWSKI
673
331
7371321908
29
71 568,03
Zakwalifikowany
47 167 612,09
JÓZEF STACH FIRMA USŁUGOWA „KOWAL STACH”
674
331
6621625047
29
70 120,00
Zakwalifikowany
47 237 732,09
GABINETY STOMATOLOGICZNE DIAMOND DENT LEK. STOM. MATEUSZ BORECKI
675
331
6492282414
29
30 000,00
Zakwalifikowany
47 267 732,09
GONPOL SZCZEPAN GONCERZ, KAMIL GONCERZ SPÓŁKA JAWNA
676
331
6211834001
29
40 957,00
Zakwalifikowany
47 308 689,09
CIESIELSTWO-DEKARSTWO MATEUSZ BIEGANEK
677
331
8981054085
29
105 833,30
Zakwalifikowany
47 414 522,39
BARBARA GDULA INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
678
331
7542908277
29
103 612,28
Zakwalifikowany
47 518 134,67
TRUEDENT PAWEŁ TRUMPUS
679
331
6561785680
29
30 900,00
Zakwalifikowany
47 549 034,67
FIRMA TRANSPORTOWO HANDLOWA „G-TRANS”GRZEGORZ GÓRNIKOWSKI
680
331
9281733146
29
93 796,06
Zakwalifikowany
47 642 830,73
INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA PAWEŁ BERNATEK
681
331
9591575463
29
67 081,50
Zakwalifikowany
47 709 912,23
AGATA MISZCZYK-LEWANDOWSKA AWANS DENT
682
331
6222767917
29
18 581,40
Zakwalifikowany
47 728 493,63
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA PIOTR MARCHEWKA
683
332
7781114184
29
50 000,00
Zakwalifikowany
47 778 493,63
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA PIOTR ŚWIGOŃ
684
332
6422627405
29
10 626,00
Zakwalifikowany
47 789 119,63
INSTAL-RJACEK RDUCH
685
333
6220007792
29
142 137,65
Zakwalifikowany
47 931 257,28
LESZEK SZYPUŁA PPUH DACHPOL LSZ USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE OGÓLNOBUDOWLANE
686
333
4990209622
29
29 982,08
Zakwalifikowany
47 961 239,36
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWOHANDLOWEEKOSUN PAWEŁ CZUPAJŁO
687
334
6651171154
29
57 675,00
Zakwalifikowany
48 018 914,36
ROMAN MACIEJEWSKI-USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Z WYPOSAŻENIEM W MEBLE WBUDOWANE
688
335
8341774942
29
31 000,00
Zakwalifikowany
48 049 914,36
GRUPA PRODUCENTÓW IDEALSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
689
336
9371322435
29
30 000,00
Zakwalifikowany
48 079 914,36
SZKÓŁKA KRZEWÓW OZDOBNYCH TOMASZ KONIOR
690
336
5170395649
29
16 000,00
Zakwalifikowany
48 095 914,36
GOLDEN LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
691
336
9150000696
29
12 742,40
Zakwalifikowany
48 108 656,76
„SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TRZEBNICY
692
336
7631771584
29
30 900,00
Zakwalifikowany
48 139 556,76
FUHRMANN-KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE FERM MLECZNYCH JAROSŁAW FUHRMANN
693
337
8181354845
29
140 000,00
Zakwalifikowany
48 279 556,76
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA „MARS” MARCIN CHROBAK
694
337
6180023967
29
31 000,00
Zakwalifikowany
48 310 556,76
„TOMPOL” T.JAJECZNIK I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA
695
337
6651633117
29
30 800,00
Zakwalifikowany
48 341 356,76
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE – MAJA JAN BANASIK

696
337
6151164607
29
30 000,00
Zakwalifikowany
48 371 356,76
FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWO-HANDLOWA ,,OLD TRANS”TERESA SYDOR
697
337
6472572847
29
35 302,00
Zakwalifikowany
48 406 658,76
BODTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
698
338
5521263880
28
124 122,38
Zakwalifikowany
48 530 781,14
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA CHOWANIAK BERNADETA
699
339
6790029193
28
209 984,00
Zakwalifikowany
48 740 765,14
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG, PRODUKCJI I HANDLU INCERMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
700
340
9482604740
28
119 347,49
Zakwalifikowany
48 860 112,63
SMARTPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
701
340
5891801358
28
71 980,80
Zakwalifikowany
48 932 093,43
„ZUK” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
702
341
8430001897
28
230 700,00
Niezakwalifikowany
REMPRODEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
703
341
9661724745
28
317 340,00
Niezakwalifikowany
PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE RAK-BUD RACZKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
704
341
6842633714
28
323 982,00
Niezakwalifikowany
MET COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
705
341
7772790678
28
242 684,07
Niezakwalifikowany
RADOSŁAW KWIATEK PPHU METALASER
706
342
7393461189
28
242 990,20
Niezakwalifikowany
GZD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
707
343
5860023871
28
234 262,50
Niezakwalifikowany
”METRIX METAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
708
344
5272205173
28
209 000,00
Niezakwalifikowany
ALLIA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
709
345
5591003842
28
38 552,96
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ” P O R F I R „HENRYK KRAKOWSKI
710
345
8691750379
28
65 091,60
Niezakwalifikowany
RIDEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
711
345
7743222782
28
103 182,90
Niezakwalifikowany
SCANBUD HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
712
346
7722416423
28
138 489,40
Niezakwalifikowany
KAMPA SP.CYWILNA P.PURZYŃSKI K.SZMIT
713
346
5761546198
28
167 476,80
Niezakwalifikowany
MDM-NOWOCZESNE MEBLE DAMIAN MISZA, BEATA MISZA, SPÓŁKA CYWILNA
714
346
5732912708
28
187 453,60
Niezakwalifikowany
PRESTIGE DOM SP. Z O.O.
715
346
5530101094
28
49 425,57
Niezakwalifikowany
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
716
346
7871009746
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
TOMASZ REMBOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE KATARZYNA TOMASZ REMBOWSCY
717
347
7661448801
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
WALDEMAR KAŹMIERCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
718
348
5110208129
28
209 000,00
Niezakwalifikowany
PSTRĄGOWSKI KRZYSZTOF „AGRO-MAX”
719
349
7411516766
28
30 900,00
Niezakwalifikowany
PASZKOWSKI MARCIN PAL – PLAST
720
350
6841000645
28
323 982,00
Niezakwalifikowany
INWEST-PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
721
351
9181011229
28
22 494,24
Niezakwalifikowany
MAREK LARWA I JANINA LARWA WYRÓB I SPRZEDAŻ TRUMIEN ORAZ USŁUGI POGRZEBOWE
722
352
5551783839
28
10 455,00
Niezakwalifikowany
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA
723
352
5661040482
28
41 647,86
Niezakwalifikowany
KAMAR SERW MARIUSZ CIEŚLIŃSKI
724
353
5891372012
28
90 366,93
Niezakwalifikowany
FIRMA ELEKTRYCZNO-HYDRAULICZNA „ELDAN” WIESŁAW PUZDROWSKI
725
353
8842585577
28
106 288,30
Niezakwalifikowany
CENTRUM STOMATOLOGICZNE „AS” ADRIAN KOWNACKI
726
353
7542729971
28
37 090,00
Niezakwalifikowany
BENNO DENT LEK.STOM. ANNA MICHALSKA-BENNO
727
353
7543225511
28
111 511,73
Niezakwalifikowany
MEDIN KLINIKA SP. Z O.O.
728
353
6020010878
28
84 263,40
Niezakwalifikowany
CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ DENTANIS LEK. STOM. ANNA BARAN
729
353
5611140603
28
23 213,12
Niezakwalifikowany
CENTRUM ENERGII ODNAWIALNEJ JERZY JASIONOWICZ
730
353
8941761563
28
100 186,96
Niezakwalifikowany
BEATA RODAK DENTALCITY GABINET DENTYSTYCZNY
731
353
8722425285
28
103 174,88
Niezakwalifikowany
ODONTIC ŁUKASZ ZAJĄC, BOGDAN ZAJĄC S.C.
732
353
7773278758
28
122 246,35
Niezakwalifikowany
DCD LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
733
353
6221284565
28
101 381,19
Niezakwalifikowany
FHU LAREDO SŁAWOMIR JUNAK
734
353
8672144235
28
36 068,40
Niezakwalifikowany
PIOTR DZIEMIANKO PRYWATNA PRAKTYKALEKARSKO-DENTYSTYCZNA
735
353
9591322064
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
ZIO-MAX MARCIN ZIOPAJA
736
353
9552472380
28
35 886,68
Niezakwalifikowany
MESEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

737
354
8771138663
28
24 496,00
Niezakwalifikowany
SPSOLAR.PL CEZARY KAWIECKI
738
354
7842061000
28
32 158,98
Niezakwalifikowany
JUSTYNA MAREK
739
354
9662121517
28
34 933,50
Niezakwalifikowany
MADENT M.PERKOWSKA SPÓŁKA JAWNA
740
354
6351578590
28
19 239,66
Niezakwalifikowany
ELIT DARIUSZ JURANEK
741
354
8321824996
28
104 659,13
Niezakwalifikowany
ADAM ZNAMIEC FIDENT STOMATOLOGIA RODZINNA
742
355
5941045457
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
DREN 2 MELIORACJA – MK – ROMAN KWAŚNIK
743
356
5761540540
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
M-BUD BIS USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ MAGDA MOŃKA
744
356
7221546250
28
37 363,68
Niezakwalifikowany
ARHPLUS EMIL DĄBROWSKI USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE
745
357
7341367082
28
22 743,31
Niezakwalifikowany
RENATA KRYNICKA SALON RTV-AGD
746
357
7741016995
28
39 320,08
Niezakwalifikowany
MARPOL SADECCY S.J.
747
357
6572689721
28
31 104,00
Niezakwalifikowany
TERNOL S.C., MARIUSZ PUCHAŁA, MIROSŁAW ZAWADZKI
748
357
8132727418
28
41 142,72
Niezakwalifikowany
„AGROBUD” S.C.
749
357
5981429106
28
22 700,00
Niezakwalifikowany
PPHU „KORBI-MEBLE” S.C. JAROSŁAW KORECKI, GERARD BINKOWSKI
750
358
9950255966
28
30 000,00
Niezakwalifikowany
ANSŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
751
358
7282796840
28
25 736,64
Niezakwalifikowany
KLIMAZBYT ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
752
359
5840252166
28
109 612,00
Niezakwalifikowany
„EMKO” NADOLSCY SPÓŁKA JAWNA
753
359
6652624907
28
83 595,47
Niezakwalifikowany
MATMILAN MIRON ZBIERSKI
754
360
9372661837
27
30 000,00
Niezakwalifikowany
VOBITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
755
361
6871582126
27
30 400,00
Niezakwalifikowany
PIOTR WOJTAL FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNA
756
362
6832083755
27
153 239,11
Niezakwalifikowany
SPA ZONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
757
363
6221102340
27
193 443,00
Niezakwalifikowany
JAN ZAWADA FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA „MEBLOHIT”
758
364
7642091350
27
30 000,00
Niezakwalifikowany
SPÓŁKA CYWILNA „WITT” ANDRZEJ WITT, ANNA WITT
759
365
6961727338
27
183 236,80
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „CRUZ”S.C. MARIUSZ ZAREMBA,KAROL WYZUJAK,GOSTYŃ
760
365
7880021511
27
209 000,00
Niezakwalifikowany
STOLARNIA PRZYBYLSKI JERZY PRZYBYLSKI
761
366
8722324213
27
43 356,24
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODAROWANIA ODPADAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
762
367
5892008863
27
164 948,00
Niezakwalifikowany
SIM GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
763
367
6460323788
27
30 000,00
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „ADW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOSCIĄ
764
367
6342842159
27
37 734,60
Niezakwalifikowany
ZRI SP. Z O.O.
765
367
7661460104
27
204 148,08
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „RAF-MAR” SPÓŁKA CYWILNA RAFAŁ ŚWIDERSKI, KARINA ŚWIDERSKA
766
367
5651337016
27
138 994,00
Niezakwalifikowany
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „ASTAL” KONSTRUKCJE STALOWE SYLWESTERPOGONOWSKI
767
367
8971824535
27
30 000,00
Niezakwalifikowany
ITB SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
768
368
5561514644
27
339 000,00
Niezakwalifikowany
BUSTER GFC SP.Z.O.O.
769
369
5542904605
27
164 000,00
Niezakwalifikowany
RAIL – BOHAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
770
370
5511737282
27
30 000,00
Niezakwalifikowany
MATSEN DAMIAN BARGIEŁ
771
371
1181706849
27
55 000,00
Niezakwalifikowany
TOTALBUD SPÓŁKA AKCYJNA
772
371
1181297285
27
134 000,00
Niezakwalifikowany
AUTONIO – ALTERNATORY, ROZRUSZNIKI, CZĘŚCI ANTONI ZAJKOWSKI
773
371
6812063382
27
8 739,69
Niezakwalifikowany
KLGS NOWE TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
774
372
6191837627
27
15 317,00
Niezakwalifikowany
ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY „REM KEPNO” – SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
775
372
7521062639
27
160 976,80
Niezakwalifikowany
KRAFT DAMIAN PŁÓCIENICZAK
776
372
6941646890
27
52 779,55
Niezakwalifikowany
KAMIL MAJOCH HOBEL
777
372
6191823016
27
29 226,73
Niezakwalifikowany
RZEŹNICTWO – WĘDLINIARSTWO KRÓL SPÓŁKA JAWNA